تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی milad_molai آواتار ها
    تشکر شده 4,320 بار در 2,080 ارسال

Tavajoh دیدنی های عجیب کامپیوتر ایران و جهان

سلام منتظر بمونید ببینید که هر دفعه در این تاپیک چه چیزهایی قرار میدم تا خودتون ببینید که چه چیزهای زیادی دستتون میاد
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

2. کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,320 بار در 2,080 ارسال

خبر جدید

یه شب که پشت پی سی بودم اینم بگم که PC به معنای رومیزی نیست بلکه به معنای کامپیوتر شخصی هست خیلی ها فکر می کنن که PC با Laptop فرق داره بلکه PC هم Desktop هست و هم Laptop ، بگذریم ، یه شب که پشت Desktop خودم بودم و ساعت هم 4 صبح بود رفتم گوگل رو باز کردم البته دوبار باز کردم چون نیاز به جستجوهای متفاوتی داشتم گفتم برم در مورد علم الکترونیک رایانه تحقیقات بیشتری کنم ، تصمیم گرفتم که یه بار فارسی تایپ کنم تا ببینم که سایت های ایرانی ما دانششون در چه سطحی هست و به قول خودمون کجای کار هستن ! و هم اینکه ببینم که باز به قول خودمون غربی ها در چه سطحی از ما قرار دارن

واقعا" شگفت زده شدم وقتی دیدم که این همه دانش و علوم رو در گنجینه اینترنت ملی خودمون جمع آوری کردیم !!!!!!!!!!!! ما چقدر پیشرفته هستیم !! تازه می خواستیم که اینترنت هم با این وضعیت ملی کنیم ، نه اینکه خیلی پیشرفته هستیم و نیازی به کسب دانش نداریم حالا می خواستیم اینترنت هم ملی کنیم ، رفتم یه سر انگلیسی تایپ کردم بعد نتایج برام از بین سایت های غربی ها اومد ، هه هه هه ، باورتون نمیشه هموطنان عزیزم دیدم اونا حتی یه دانشگاه مخصوص برای علم الکترونیک رایانه دارن !!!! بعد به این نتیجه رسیدم که اونا واقعا" چقدر از ما عقب هستن و ما چقدر جلوییم از اونا ، بعد این دانشگاهی که گفتم رو اگه به عکس هایی که براتون گذاشتم نگاه کنین تو آیتم شماره 1 جستجو مشخصه یعنی تو نتیجه های جستجو ( Result ) گزینه اول همون دانشگاهی هست که میگم ، بعد گزینه های بعدی هم که گوگل میاره همه سایت های خارجی هستن که وقتی بازشون می کنی خودت می بینی که چقدر جامع و کامل و تخصصی قرار دادن بدون اینکه بخوان از روی همدیگه هم کپی برداری کنن ، بدون اینکه بخوان زیر آب همدیگه هم بزنن ، بدون اینکه بخوان رفرنس یعنی منبع های مورد استفاده رو قرار ندن

حالا من دیگه چیزه بیشتری نمیگم دو تا عکس براتون گذشتم که خالی از لطف نیست اینا رو ببینید هر دوتا هم از اسکرین مانیتور خودم گرفتم و هر دوتا عکس هم صفحه شماره 1 گوگل از نتایج جستجو هست خیلی خوبه که خودتون هم برای جستجو یه بار متن من رو وارد کنید بعد سایت ها رو باز کنید فرق سایت ها رو خودتون متوحه میشید ؛ حالا باز هم چیزهای دیگه داریم ، با ما باشید تا بعد

لینک عکس شماره 1 :
    http://upload7.ir/imgs/2014-08/11651491789213263714.jpg

لینک عکس شماره 2 : http://www.upload7.ir/imgs/2014-08/6...7310387456.jpg

پس این کارشناسای ما چیکار دارن میکنن ، این اساتید نابغه ای که تو راس قرارشون دادن که کتاب های آموزش رشته کامپیوتر ما رو تغییر میدن برای دانش آموزهای دبیرستان ما کجا رفتن ؟!!!!!! جالبه... ، با ما باشید >>>
    ویرایش توسط milad_molai : August 18th, 2014 در ساعت 10:47 AM
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

4. 2 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.