تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی milad_molai آواتار ها
    تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

Tavajoh تالار کامپیوتر و تکنولوژی بزرگ ترین تالار فروم نیک صالحی !

<< بسم الله الرحمن الرحیم >>

بار دیگر افتخار این را داریم که یکی دیگر از دستاوردهای مثبت و مفید تالار کامپیوتر و تکنولوژی را تقدیم حضورتان کنیم
    با سلام

مدت طولانی بود که با خود این تفکر را در ذهن داشتم که چقدر تالار کامپیوتر بخش بندی غیر علمی و نامناسبی دارد و چقدر ناقص می باشد در حالی که چنین تالاری با این تخصص بالا باید از هر نظر در صدر نیک صالحی و در صدر سایر فروم های ایرانی باشد. من خیلی خوشحال می شوم که رقابت را بین دو تالار آکواریوم و کامپیوتر دو تالار معروف و مطرح فروم شروع نمایم و این نه تنها که باعث رشد و پویایی هر چه بیشتر دو تالار می شود بلکه به رشد و پویایی کل فروم نیز در دراز مدت کمک و یاری می رساند.

طبق قول هایی که مدیریت تالار کامپیوتر و تکنولوژی داده بود قرار بر این بود که تغییرات گسترده و وسیعی در تالار صورت پذیرد به گونه ای که تالار کامپیوتر و تکنولوژی بزرگ ترین تالار فروم نیک صالحی شود ، تخصص این تالار هم که برای همه ی کاربران اثبات شده است.

در ضمن عکس های تمامی بخش های تالار کامپیوتر و تکنولوژی نیز تعویض شدند

در همین راستا بخش های بسیار زیادی به تالار کامپیوتر و تکنولوژی اضافه شدند که لیست تمامی این بخش ها در زیر به صورت جداولی آمده اند :

ساب های بخش سخت افزار زیر ساب ها
    1- مادربرد ( motherboard ) 1- معرفی و بررسی مادربردهای Asus
    2- معرفی و بررسی مادربرد های Gigabyte
    3- معرفی و بررسی مادربرد های MSI
    4- معرفی و بررسی مادربردهای Elite
    3- اخبار مربوط به مادربردها
    4- آموزش ها و نکات مهم مادربردها
    2- پردازنده ( C.P.U ) 1- معرفی و بررسی پردازنده های شرکت Intel
    2- معرفی و بررسی پردازنده های شرکت AMD
    3- اخبار مربوط به پردازنده ها
    3- آموزش ها و نکات مهم پردازنده ها
    3- کارت گرافیک ( VGA ) 1- معرفی و بررسی کارت های گرافیک مبتنی بر چیپ Nvidia
    2- معرفی و بررسی کارت های گرافیک مبتنی بر چیپ Ati
    3- اخبار مربوط به کارت های گرافیک
    4- آموزش ها و نکات مهم کارت های گرافیک
    4- مانیتور ( Monitor ) 1- معرفی و بررسی مانیتورهای نوع CRT
    2- معرفی و بررسی مانیتورهای نوع LCD
    3- معرفی و بررسی مانیتورهای نوع LED
    4- اخبار مربوط به مانیتورها
    5- آموزش ها و نکات مهم مانیتورها
    5- حافظه اصلی ( RAM ) 1- معرفی و بررسی حافظه های اصلی دسکتاپ نوع DDR
    2- معرفی و بررسی حافظه های اصلی دسکتاپ نوع DDR2
    3- معرفی و بررسی حافظه های اصلی دسکتاپ نوع DDR3
    4- معرفی و بررسی حافظه های اصلی لپ تاپ ( Laptop )
    5- اخبار مربوط به حافظه های اصلی
    6- آموزش ها و نکات مهم حافظه های اصلی
    6- هارد دیسک ( H.D.D ) 1- معرفی و بررسی هارد دیسک های نوع SATA
    2- معرفی و بررسی هارد دیسک های نوع IDE
    3- معرفی و بررسی هارد دیسک های نوع SSD
    4- معرفی و بررسی هارد دیسک های نوع SAS
    4- اخبار مربوط به هارد دیسک ها
    5- آموزش ها و نکات مهم هارد دیسک ها
    7- صفحه کلید ( Keyboards ) 1- معرفی و بررسی صفحه کلیدهای Microsoft
    2- معرفی و بررسی صفحه کلیدهای Genius
    3- معرفی و بررسی صفحه کلید های A4tech
    4- معرفی و بررسی صفحه کلیدهای Farassoo
    5- معرفی و بررسی صفحه کلیدهای Logitech
    6- معرفی و بررسی صفحه کلیدهای سایر برندها
    7- معرفی و بررسی صفحه کلیدهای نوع Gaming
    8- اخبار مربوط به صفحه کلیدها
    9- آموزش ها و نکات مهم صفحه کلیدها
    8- ماوس ( Mouse ) 1- معرفی و بررسی ماوس های بی سیم لیزری ( Wireless )
    2- معرفی و بررسی ماوس های با سیم لیزری ( wired )
    3- معرفی و بررسی ماوس های بی سیم اپتیکال ( Wireless )
    4- معرفی و بررسی ماوس های با سیم اپتیکال ( Wired )
    5- معرفی و بررسی ماوس های با سیم و بی سیم
    6- اخبار مربوط به ماوس ها
    7- آموزش ها و نکات مهم ماوس ها
    9- درایور ( Drive ) 1- معرفی و بررسی درایو های دی وی دی رام ( DVD-ROM )
    2- معرفی و بررسی درایو های دی وی دی رایتر ( DVD-RW )
    2- معرفی و بررسی درایو های بلو-ری ( Blu-Ray )
    3- اخبار مربوط به درایو ها
    4- آموزش ها و نکات مهم درایوها
    10- پرینتر ( Printer ) 1- جوهر افشان
    2- لیزری
    3- حرارتی
    4- جت پرینتر
    5- سوزنی
    6- اخبار مربوط به پرینترها
    7- آموزش ها و نکات مهم پرینترها
    11- مودم ( Modem ) 1- معرفی و بررسی مودم های اکسترنال با سیم
    2- معرفی و بررسی مودم های اکسترنال با سیم و بی سیم
    3- معرفی و بررسی مودم های اینترنال با سیم
    4- معرفی و بررسی مودم های اینترنال با سیم و بی سیم
    5- اخبار مربوط به مودم ها
    6- آموزش ها و نکات مهم مودم ها
    12- کارت صدا ( Sound Card ) 1- معرفی و بررسی کارت های صدا اکسترنال
    2- معرفی و بررسی کارت های صدا اینترنال
    3- اخبار کارت های صدا
    4- آموزش ها و نکات مهم کارت های صدا
    13- اسکنر ( Scanner ) 1- معرفی و بررسی اسکنرهای صفحه تخت یا رومیزی
    2- معرفی و بررسی اسکنرهای دستی
    4- معرفی و بررسی اسکنرهای شیت فد
    5- اخبار مربوط به اسکنرها
    6- آموزش ها و نکات مهم اسکنرها
    14- خنک کننده ( cooler ) 1- خنک کننده های لپ تاپ ( Notebook Cooler )
    2- خنک کننده های پردازنده ( C.P.U Cooler )
    3- خنک کننده های کارت گرافیک ( VGA Cooler )
    4- خنک کننده های هارد دیسک ( H.D.D Cooler )
    5- خنک کننده های کیس ( Case Cooler )
    6- خنک کننده های آبی ( Water Cooling )
    6- اخبار خنک کننده ها
    7- آموزش ها و نکات مهم خنک کننده ها
    15- حافظه های فلش ( Flash Memory ) 1- معرفی و بررسی حافظه های فلش نوع USB
    2- معرفی و بررسی حافظه های فلش نوع SD
    3- معرفی و بررسی حافظه های فلش نوع SSD
    4- اخبار مربوط به حافظه های فلش
    5- آموزش ها و نکات مهم حافظه های فلش
    16- کیس ( Case ) 1- معرفی و بررسی کیس های نوع Full Tower
    2- معرفی و بررسی کیس های نوع Middle Tower
    3- معرفی و بررسی کیس های نوع Mini Tower
    4- معرفی و بررسی کیس های نوع Gaming
    4- آموزش ها و نکات مهم کیس ها
    17- منبع تغذیه ( Power Supply ) 1- معرفی و بررسی انواع منابع تغذیه Green
    2-معرفی و بررسی منابع تغذیه سایر برندها
    3- آموزش ها و نکات مهم منابع تغذیه

.................................................. .................................................. .................................................. .................................
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................

بخش های تالار کامپیوتر و تکنولوژی ساب بخش ها
    سرور ( Server ) 1- معرفی و بررسی سرور های نوع Rack
    2- معرفی و بررسی سرورهای نوع Tower
    3- معرفی و بررسی سرورهای نوع Blade
    4- معرفی و بررسی سرورهای نوع Moonshot
    4- سرورهای ابری ( ابر رایانه )
    5- سرور های ذخیره ساز اینتل ( Intel Storage )
    6- سیستم های رید کنترلر اینتل ( Raid Controllers )
    5- اخبار مربوط به سرورها
    6- آموزش و نکات مهم سرورها

بخش های تالار کامپیوتر و تکنولوژی
    ساب بخش ها
    روابط عمومی و اطلاع رسانی تالار کامپیوتر و تکنولوژی 1- قوانین و اساسنامه های بخش ها
    2- گزارش های عملکرد بخش ها
    3- مسابقات بخش های تالار کامپیوتر و تکنولوژی
    4- معرفی مدیران و کاربران نمونه بخش ها
    5- جرایم و امتیازات منفی فعالان و مدیران بخش ها
    6-انتقادات و پیشنهادات و نظرات در مورد بخش ها
    7-بازنشستگان و اسطوره های تالار کامپیوتر

رباتیک 1- رباتیک نرم افزاری

2- رباتیک سخت افزاری

امنیت و ضد جاسوسی و حملات تحت وب 1-امنیت در سمت سرور
    2-امنیت در سمت سرویس گیرنده
    3-بررسی و رفع باگ های خطرناک و مهم دنیا
    4-مقابله با تروجان و بد افزارهای جاسوسی

بخش های تالار کامپیوتر و تکنولوژی
    1- زبان تخصصی

2- دانشنامه و کتابخانه تالار کامپیوتر و تکنولوژی

من یک روزی از این فروم و از این تالار خواهم رفت ، کی مشخص نیست شاید همین فردا شاید پس فردا شاید 10 سال دیگر ، معلوم نیست ، گاهی مجبور به ترک می شوم گاهی ممکن است بیرون انداخته شوم و گاهی هم ممکن است که با اختیار خودم تصمیم به رفتن بگیرم زندگی و اتفاقاتی که در آینده پیش می آید پیچیده تر از این صحبت هاست. همه ی شما هم یک روزی خواهید رفت همانطوری که در گذشته هم گفتم هیچکسی تا ابد در این تالار باقی نمی ماند اگر چنین فکری می کند او هنوز بچه است و ذهنش بسیار کوچک او واقعیت ها را نمی پذیرد من افراد بزرگ و قدرتمندی را در صدر همین فروم دیدم که در حال حاضر هیچکدامشان حضور ندارند ولی این نکته همواره برای من مهم بوده و هست که زمان رفتن کاربران فروم با خود درباره ی من چه می اندیشند و در این مدت سالیانی که در فروم حضور داشتم را چگونه در ذهنشان تجزیه و تحلیل می کنند اگر من فرد مقام دار و مسئولی باشم که دیگر بدتر است و حساسیت کار بیشتر این چیزهاست که مهم هست ، مهم این هست که کاری کنید زمانی که می روید یاد و خاطرتان برجا بماند یا جمله ای از سعدی در این مورد هست که می گوید " سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز " بهتر است تا زمانی که هستم وظایف و مسئولیت هایم را به خوبی انجام دهم و شان و شخصیت خودم را حفظ کنم تا هنگام رفتن هم با افتخار کامل فرومم را ترک کنم.

من مجددا" از همه ی شما دوستان عزیز که ما را در راه گسترش تالار کامپیوتر و تکنولوژی یاری فرمودید سپاسگزاری می کنم.

شما دوستان گرامی می توانید برای مطرح کردن هرگونه انتقاد و پیشنهاد یا نظری پیرامون این مبحث به این آدرس >> http://forum.niksalehi.com/group.php...362&do=discuss از گروه کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید

پیروز و سربلند باشید و صادقانه و وفادرانه زندگی کنید

باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت تالار کامپیوتر و تکنولوژی

بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

2. 6 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

Tavajoh تالار کامپیوتر بار دیگر رکورد شکست با 418 بازدید کننده ! رکوردی اعجاب انگیز !

با عرض سلام و احترام

رکورد شکنی تالار کامپیوتر و تکنولوژی این بار به مرز 418 مهمان رسید !

امروز مورخ : 1393/02/04 و ساعت : 14:53 بازدید از تالار کامپیوتر و تکنولوژی به مرز 418 مهمان رسید این در حالی است که تالار آکواریوم با 321 مهمان و بازدیدکننده بعد از تالار کامپیوتر و تکنولوژی دومین تالار پر بازدید فروم واقع شد.

من حتی فکرش هم نمی کردم که روزی تالار کامپیوتر و تکنولوژی به عدد 400 برسد ما به 400 رسیدم و این را در همین تاپیک می گوییم که روزی به 500 بازدید کننده نیز خواهیم رسید همانطوری که روزی کسی فکرش را نمی کرد تالار ما از حداکثر 80 مهمان بازدید کننده بیشتری داشته باشد فردا هم که به 500 بازدید کننده برسیم کسی فکرش را نخواهد کرد.

من از مدیر گرامی بخش سیستم های امنیتی و حفاظتی تالارم جناب amir_rezaei بابت زحماتی که به خرج می دهند و واقعا" بخش را از مطالب مفید و سازنده بروز نگه می دارند کمال تشکر و خرسندی را دارم.

من از مدیریت کل فروم نیک صالحی هم درخواست دارم تا عنوان بزرگ ترین و تخصصی ترین تالار فروم نیک صالحی را کنار عنوان تالار کامپیوتر و تکنولوژی در ایندکس فروم برگرداند و این لقب را حذف نکند چرا که واقعا" این تالار مستحق این لقب و عنوان می باشد و من به زودی پیرامون این بحث نیز یک همه پرسی در تالار کامپیوتر راه خواهم انداخت و ثابت کرده ایم که با هیچی به اوج رسیدیم و با پرسنلی کم به فعالیت ادامه می دهیم کاری که هیچ تالار دیگری در فروم آن را انجام نداد ، تالار آکواریوم فروم ما درست است که تالاری تخصصی و بزرگ است اما شما به پرسنل مدیریتی تالار آکواریوم نگاه کنید و آن ها را با تالار ما مقایسه کنید پرسنل مدیریتی تالار آکواریوم و همچنین اعضای فعالش در مقابل تالار کامپیوتر مانند این است که بخواهی جمعیت ملت آمریکا را با جمعیت ملت افغانستان مقایسه کنی ! ولی باز با این حالت تصور کنی که تخصص و پیشرفت های افغانستان بیشتر از آمریکا باشد با اینکه جمعیت و اعضای فعالش بسیار کمتر هست. !

و ما پیش خواهیم رفت بدون هیچگونه خستگی ، به تالار من در گذشته گفته شد که شما تولید محتوایتان صفر است و تولید محتوا ندارید ما ثابت کردیم که تولید محتوا هم خواهیم داشت و داریم به این بخش >>> دانشنامه و کتابخانه تالار کامپیوتر و تکنولوژی بروید و این تازه شروع کار این بخش است .

به ما گفتند که نقض کننده قانون کپی رایت هستیم به این بخش بروید >>> قوانین بخش کامپیوتر و سیستم عامل

از زمان به تصویب رسیدن قوانین کپی رایت در تالار کامپیوتر و تکنولوژی به هیچ شخص بزرگ یا کوچکی اجازه ندادیم که کپی رایت را نقض کند جلوی انتشار تمامی کرک ها و پچ ها را گرفته ایم کاری که خیلی از سایت ها و فروم ها هنوز هم در حال انجام آن هستند جلوی انتشار سریال یا لایسنس نرم افزار ها را گرفته ایم تمامی کرک های قرار داده شده در گذشته را داریم بررسی و از حالت انتشار در تالار خارج می کنیم.

برای بخش رباتیک تالار برنامه های زیادی در آینده داریم ، تالار کامپیوتر و تکنولوژی را در آینده دگرگون خواهیم کرد روزی را در انتظارم که هر کدام از بخش های ما در تالار چندین مدیر و یک مدیر ارشد داشته باشد و آن روز من این تالار را نه تنها در فروم نیک صالحی بلکه در بین تمامی فروم های ایرانی زبان زد خاص و عام خواهم کرد و من به این سخنم امیدوارم

من می خواهم در آینده کاری کنم که تالار کامپیوتر و تکنولوژی همان تالار نیک صالحی باشد ؛ در اهدافم هست به قدری پرسنل مدیریتی کامپیوتر را گسترش دهم که همگان در نظرشان کامپیوتر را یک فروم جداگانه محسوب کنند اما من هیچگاه کاری نخواهم کرد که اعضای تالارم از دیگر تالارهای فروم غافل شوند هیچگاه اجازه نخواهم داد که به تالار بنده بیشتر از تالارهای دیگر در فروم توجه شود چرا که همین ضعف فرهنگ در فروم ما و همین تضاد طبقاتی شدید در بین تالارهای فروم ما باعث شده که تالارهایی مانند تالار موبایل و فرهنگ و ادبیات سرنگون گردند.

1- عکس از تالار کامپیوتر و تکنولوژی ( 418 مهمان و 2 عضو ثبت نام شده ) - مقام نخست - بزرگ ترین و تخصصی ترین تالار فروم نیک صالحی

2- عکس از تالار آکواریوم ( مهمان و عضو ثبت نام شده 321 ).

من تالار آکواریوم فروم را دوست و همکار تالار کامپیوتر و تکنولوژی می دانیم با اینکه نوع محتوای دو تالار کاملا" با یک دیگر متفاوت هستند اما من بسیار خوشحال می شوم که می بینم هر دو تالار بهترین و پیشرفته ترین تالارهای فروم در کنار یک دیگر هستند و من دوست دارم رقابتی شدید و دوستانه را در بین کاربران دو تالار ایجاد کنم و از این طریق موفق به ساختن دو تالار صدر و برترین در فروم نیک صالحی شویم این مهم نیست که ما اول باشیم یا آخر این مهم هست که این رقابت ها باعث شوند بقیه ی تالارها هم به فکر پیشرفت باشند و یاد بگیرند که تالار مرده ای مثل کامپیوتر نه تنها که زنده شد بلکه در حال حاضر بهترین تالار فروم نیز هست پس می توان با هیچی هم به همه چیز رسید می توان از صفر یا حتی منفی هم به عدد 100 رسید

سخن پایانی من به فعالان تالارم که بسیار کم هستند این است که هم پای من فعالیتشان را بیشتر کننده و دست به دست من و با همانگی کامل با من پیش روند تا پل های موفقیت و پیروزی تالارمان را ارتفاع داده و گسترش دهیم تا تالار کامپیوتر و تکنولوژی ما که به عنوان هدف نهایی من است در بین تمامی فروم های ایرانی مطرح و معتبر باشد و بهترین نمره را داشته باشد ما به آن جا خواهیم رسید من به شما فعالان عزیز تالارم قول می دهم فقط باید فعالیت و زحماتتان را بیشتر کنید. باز هم از همه ی فعالان فرومم و حضور تازه جناب erp هم که کاربر تالار آکواریوم است تشکر می کنم

شما دوستان گرامی می توانید برای بحث و گفتگو پیرامون این موضوع و بیان نظرات و انتقادات خود به این قسمت >>> http://forum.niksalehi.com/group.php...361&do=discuss مراجعه فرمایید

پیروز و سربلند باشید و صادقانه و وفادرانه زندگی کنید

باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت تالار کامپیوتر و تکنولوژی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

4. 2 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.