مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال مستقیما به عواقب نداشتن آن مرتبط می شود. فضای اینترنت به هیچ وجه امن نیست و حتی بسیاری از کاربران حرفه ای تکنولوژی نیز با دانلود بدافزارها قربانی آن ها می شوند و با یک بار اتصال به اینترنت، اطلاعات هویتی آن ها به سرقت می رود. دانستن تنها برخی از عواقب عدم استفاده از آنتی ویروس کافی است تا افراد به مزیت داشتن آنتی ویروس پی ببرند.


مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال  • حفاظت در مقابل ویروس ها

ویروس ها شاخص ترین مهاجمان به کامپیوتر، انواع متفاوتی دارند که هر کدام آسیب های متفاوتی وارد می کنند. هکرها هر روز ویروس های قوی تری طراحی می کنند. برخی از ویروس ها به عنوان یک آنتی ویروس جعلی نمایان می شوند، برخی دیگر از طریق ایمیل یک دوست ناشناس و یا از طریق سایت های بانکی ساختگی و یا سایت های نهادهای مهمی که شما با آن ها در ارتباط هستید، وارد سیستم شما می شوند. به طور خلاصه بسیاری از افراد مدعی دنیای اطلاعات به راحتی پذیرای ویروس ها هستند.ویروس ها می توانند سرعت سیستم را پایین بیاورند، فایل ها و عکس های شخصی شما را پاک کنند. در بدترین حالت، آسیب های سخت افزاری به سیستم وارد کرده و خسارت های مالی به دنبال خواهند داشت. مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال با رعایت 99.99 درصدی امنیت شما برابری می کند.


  • حفاظت در مقابل جاسوس افزارها و دزدان هویت

جاسوس افزارها قادرند تمامی اطلاعات شخصی و هویتی ذخیره شده در کامپیوتر شما را به سرقت ببرند. این اطلاعات می تواند شامل اطلاعات مالی، پسوردها، شماره های امنیتی، شماره کارت های اعتباری و … باشد. برخی نرم افزارهای جاسوسی پیچیده تر هستند، آن ها در انتظار خرید آنلاین شما، بی سر و صدا بر روی سیستم می مانند. زمانی که شما شماره کارت اعتباری و رمزهای خود را وارد می نمایید، اطلاعات شما را نگه داشته و به هکرها ارسال می کنند. برای اطلاعات بیشتر کی لاگر و انواع آن را مطالعه نمایید.سرقت اطلاعات هویتی، جدی ترین آسیبی است که باعث از دست رفتن پول و دست کاری گزارش های کارت های اعتباری افراد می شود.


  • حفاظت در مقابل اسپم ها

وجود ویروس های بسیار بر روی سیستم، باعث حجم زیاد اسپم ها در ایمیل افراد می شود. در مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال می توان به غیر فعال شدن ویروس ها و به دنبال آن، کاهش اسپم ها اشاره نمود.بهترین آنتی ویروس ها در مقابله با ویروس ها و جاسوس افزارها، آنتی ویروس کسپرسکی و آنتی ویروس بیت دیفندر می باشد. می توانید نسخه آزمایشی آنتی ویروس کسپرسکی و آنتی ویروس بیت دیفندر را دانلود و به مدت 30 روز به طور رایگان، آن را بررسی نمایید.