در این مقاله به نحوه ی تعیین پسورد آنتی ویروس کسپرسکی برای جلوگیری از اعمال تغییرات توسط افراد غیر مجاز می پردازیم؛ با ما همراه شوید.
با تعیین پسورد آنتی ویروس کسپرسکی ، برای افرادی که به سیستم شما دسترسی دارند محدودیت ایجاد کنید و اجازه تغییر در تنظیمات آنتی ویروس و حتی بستن یا حذف آن از روی سیستم تان را به آن ها ندهید.

نحوه ی تعیین پسورد آنتی ویروس کسپرسکی


  • صفحه اصلی نرم افزار را باز کرده و وارد بخش تنظیمات نرم افزار شوید.

  • پس از انتخاب بخش پسورد وارد تب general شوید.
  • روی لینک set up password protection کلیک نمایید.


  • در پنجره ی password protection بخش new password و confirm password را وارد کنید. بخش اول برای ورود پسورد و بخش دوم برای تایید صحت پسورد مورد نظر می باشد.
در بخش تنظیمات برنامه ها (configure application setting) می توانید تنظیمات آنتی ویروس و اسکن را تغییر دهید.با انتخاب گزینه مدیریت کنترل والدین (Manage Parental control) افرادی که پسورد آنتی ویروس را نداشته باشند، نمی توانند وارد بخش تنظیمات کنترل والدین شوند.بخش مدیریت پشتیبان گیری و بازیابی (Manage Backup and Restore) امکانات مربوط به ایجاد فایل پشتیبان را برای شما فراهم می کند.با گزینه خروج از برنامه (Quit the application) افراد غیر مجاز امکان بستن آنتی ویروس (حتی به صورت موقتی) را ندارند.در بخش پاک کردن برنامه (Remove the application) افراد غیر مجاز نمی توانند آنتی ویروس را از روی سیستم حذف نمایند.
  • روی save کلیک نمایید تا تغییرات ذخیره گردد؛ سپس پنجره آنتی ویروس را ببندید.

توجه کنید در صورت فراموشی پسورد امکان دسترسی به بسیاری از امکانات نرم افزار را از دست خواهید داد.برای آشنایی بیشتر با قابلیت کنترل والدین در کسپرسکی ، مطالب زیر را مطالعه نمایید: