تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    كاربر كارامد

Yaser! آواتار ها
    تشکر شده 3,314 بار در 1,219 ارسال

پیش فرض آیا کسی داره منو hack میکنه

با سلام به همه عزیزانی که در این بخش فعالیت میکنن من مشکلی برام پیش اومد خواهش میکنم کمکم کنید که خیلی داره زندگیمو بهم میریزه :
    بعد مدتها جی میلم رو باز کردم دیدم یک ایمیل از گوگل دارم به این عنوان " Suspicious sign in prevented " و در اولین خط بجایی که به من سلام کنه به یک آدی دیگه ای که در لیست آی دی ها من قرار داره سلام کرده : به این شکل " hi aliii"
    و بعد این متن رو در زیرش فرستاده : خواهش میکنم یک نفر کمکم کنه ممنون "یعنی کسی میخواد پس ورد منو کشف کنه !!!!!"

Hi elmira,

Someone recently used your password to try to sign in to your Google Account - Aliiiiii[email protected]*****.com.

We prevented the sign-in attempt in case this was a hijacker trying to access your account. Please review the details of the sign-in attempt:

Wednesday, October 15, 2014 620 AM UTC
    IP Address: 107.170.252.130

If you do not recognize this sign-in attempt, someone else might be trying to access your account. You should sign in to your account and reset your password immediately.

Reset password
    Sincerely,
    The Google Accounts team
    This email can't receive replies. For more information, visit the Google Accounts Help Center.
    If [email protected]*****.com isn't your Google Account, click here to disconnect your email address from this account.
    .

موج برون به صخره ما نمي رسد.

ما جدا افتاده ايم ، و ستاره همدردي از شب هستي سر مي زند.

ما مي رويم ، و آيا در پي ما ، يادي از درها خواهد گذشت ؟

ما مي گذريم ، و آيا غمي بر جاي ما ، در سايه ها خواهد نشست؟

برويم از سايه ني ، شايدجايي ، ساقه آخرين ، گل برتر را در سبد ما افكند.

.

2. 2 کاربر مقابل از Yaser! عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,320 بار در 2,080 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser! نمایش پست ها
    با سلام به همه عزیزانی که در این بخش فعالیت میکنن من مشکلی برام پیش اومد خواهش میکنم کمکم کنید که خیلی داره زندگیمو بهم میریزه :
    بعد مدتها جی میلم رو باز کردم دیدم یک ایمیل از گوگل دارم به این عنوان " Suspicious sign in prevented " و در اولین خط بجایی که به من سلام کنه به یک آدی دیگه ای که در لیست آی دی ها من قرار داره سلام کرده : به این شکل " hi aliii"
    و بعد این متن رو در زیرش فرستاده : خواهش میکنم یک نفر کمکم کنه ممنون "یعنی کسی میخواد پس ورد منو کشف کنه !!!!!"

Hi elmira,

Someone recently used your password to try to sign in to your Google Account - Aliiiiii[email protected]*****.com.

We prevented the sign-in attempt in case this was a hijacker trying to access your account. Please review the details of the sign-in attempt:

Wednesday, October 15, 2014 620 AM UTC
    IP Address: 107.170.252.130

If you do not recognize this sign-in attempt, someone else might be trying to access your account. You should sign in to your account and reset your password immediately.

Reset password
    Sincerely,
    The Google Accounts team
    This email can't receive replies. For more information, visit the Google Accounts Help Center.
    If [email protected]*****.com isn't your Google Account, click here to disconnect your email address from this account.

با عرض سلام و احترام

ببینید دوست عزیز این مشکلات که مشخصه به دلیل چی هست شخصی خواسته به جی میل شما نفوذ کنه ، اینکه قضیه elmira چی هست خیلی گنگه که آیا این جی میل برای elmira فرستاده شده یا شما first name جی میل خودتون رو نوشتید elmira و یا اینکه elmira که می فرمایین دوستتون هست جی میل ریکاوری رو جی میل شما وارد کرده که البته در این صورت هم نیاز هست که Verification بشه ، یعنی نیاز هست که از سوی شما هم تایید بشه و دلیل دیگه هم این میتونه باشه که یه اشتباه از سوی گوگل بوده که شاید جی میل برای شخص دیگه ای بوده اشتباهی برای شما ارسال شده

بحرحال اگر رمز عبور شما ساده هست ، رمز عبور را ترکیبی از اعداد و حروف و علائم نگارشی قرار دهید و همچنین از یک حروف بزرگ هم استفاده کنید به elmira هم همین توصیه را کنید ، نترسید چیزه خاصی نیست در روز بالغ بر هزراران پیام اینچنینی از سوی یاهو و گوگل برای مشترکان مختلف ارسال میشه که اگر رمز عبور هم ضعیف باشه این پیام فرستاده میشه

یکی از علت های دیگه این هست که شما از فیلتر شکن استفده کنید چرا که یکبار بدون فیلتر شکن متصل می شوید مکان شما و IP شما ایران ثبت می شود و یکبار دیگر نیز با فیلتر شکن می روید مکان شما ایالات متحده ثبت می شود و وقتی که در دفعات مختلف مثلا" 3 یا 4 روز پشت سرهم این اتفاق پیش می آید در این مواقع یاهو یا گوگل Alert ( هشدار ) می دهند چون یاهو و گوگل می گویند چطور ممکن هست که یک فرد با این مدت زمان کم در هر دو کشور به دفعات زیاد باشد و حدس می زند که شخص دیگری در یالات متحده رمز عبور شما را با آی پی دیگری بدست آورده است

این مشکلات در بین ایرانی ها به دلیل مسائل فیلتر بیشتر دیده می شود ، خصوصا" اگر یکبار با فیلتر شکن باشید و رمز عبور را وارد کنید حواستان نباشد یکی از کارکترها اشتباه وارد شود و بقیه کارکترها درست باشد در این مواقع به احتمال 99 در 100 پیام هشدار نفوذ به جی میل شما ارسال می شود

به عنوان مثال رمز عبور زیر ، رمز عبور قوی هستند

niksalehi1393miladmolaee******.comM1393M

و از همه قوی تر این هست که در رمز عبور از چنین حروفی استفاده شود ( حروف ترکیبی )

ابتدا کلید Alt را نگهدارید سپس اول شماره 1 را فشار داده و بعد 2 را فشار دهید و بعد 3 ، حاصل به این صورت است >>> { درست است که این مورد با گرفتن shift + ج همین علامت را می دهد اما وقتی Alt + 1 + 2 + 3 زده می شود چون ترکیبی از چند کارکتر عددی است کرک کردنش مشکل تر می شود حال تصور کنید که چندتا از این مورد در رمز عبور خود وارد نمایید تعداد کارکترهای رمز عبور را فوق العاده زیاد می کند و این برای مسئله هش کردن رمز عبور فوق العاده مفید است.

به عنوان مثال کلید Alt را نگهدارید حال روی دکمه 1 را فشار دهید و بعد 5 را و بعد 6 و حال دکمه Alt را رها کنید ، نتیجه به این صورت خواهد بود >>> £

یک مورد دیگر کلید Alt را نگهدارید حال ابتدا روی دکمه 5 و سپس روی دکمه 2 و سپس روی دکمه 6 را زده و در آخر کلید Alt را رها کنید نتیجه به این صورت است >>>
    €♫

شما می توانید اینگونه هزاران ترکیب دیگر را ساخته و در کنار هم قرار دهید و واقعا" کرک کردن چنین رمز عبورهایی کار بسیار دشواری می باشد به عنوان مثال رمز عبور زیر قوی است و یک رمز عبور معمولی و نرمال نیست و می توانید از این قوی تر هم کنید :

کد:
    è[email protected]♫♦è♫

اگر اوامر دیگری باشد در خدمتتان هستم ، در ضمن شما جزء دوستان قدیمی تالار ما هستید ، ابتدا اینکه خیلی خوشحال شدم شما را در تالار دیدم و امیدوارم که این حضور شما در تالار تداوم داشته باشد ، از اینکه یادی کردید و به تالار سر زدید سپاسگزارم

پیروز و سربلند باشید و صادقانه و وفادرانه زندگی کنید

باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت تالار کامپیوتر و تکنولوژی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

4. 3 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.