تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    MIRZA آواتار ها
    MIRZA آفلاين است ریس کل انجمن
    با یاد میرزا کوچیک جنگلی زندگی میکنم
    تشکر شده 9,151 بار در 934 ارسال

پیش فرض ۩۞۩i دعوت به همکاری جهت تکمیل کادر نیک صالحی ۩۞۩

با سلام و درود خدمت دوستان و عزیزان

تیم مدیریت نیک صالحی جهت تکمیل کادر مدیران و کاربران ویزه از کاربران و فعالان نیک دعوت به همکاری می نماید

لذا از کاربرانی که در هر بخش تمایل و اطلاعات و زمان مکفی جهت رسیدگی دارند همراه با رزومه کاری خود و برنامه ها برای

بخش مورد فعالیت وارائه برنامه کوتاه مدت و دراز مدت به
    ( لینک) مورد نظر ارسال کنند

تا تیم مدیریت پس از بررسی و صلاحدید. دسترسی ها و جایگزینی را انجام دهد

بخشها شامل:

موبایل

فرهنگ و ادبیات

هنر

خودرو

حیوانات

گل و گیاه

علوم و دانشگاه

پزشکی و درمانی

روانشناسی

ابشور بخش ابزیان

در صورت توافق و فعالیت اولیه در بخش و انجمن مورد نظر ، بنا به صلاحدید تیم مدیریت ارتقا درجه به شما تفویض می شود .

از دوستان و عزیزانی ه که به عنوان کاربران ویژه و یا مدیرانی که به هر نحو قصد ادامه فعالیت ندارند خواهشمندم که بنده رو در جریان قرار بدن

شاد و سربلند باشین

mirza

جان نباشد جز خبر در آزمون هر که را افزون خبر ، جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهیست هر که آگه تر بود جانش قویست

.
    .

سالن تخصصی تکثیر و پرورش آبزیان زینتی پارس اکوا (MIRZA)به روایت تصویر

.
    .

2. 9 کاربر مقابل از MIRZA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

MIRZA آواتار ها

با سلام و دروذ

خدمت دوستان و کاربران باوفای نیک

با توجه به عدم فعالیت و مشغله کاری مدیران قدیمی

از دوستان جوان و پر انرژی که در زمینه های مختلف از قبیل ابزیان

موبایل

ورژش و

کامپیوتر

وو
    و
    و
    و

اماده فعالیت میباشند لطفا ازطریق لینک به بنده تماس بگیرن

mirza

.
    .

.
    .

4. 6 کاربر مقابل از MIRZA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

MIRZA آواتار ها

up.........................

.
    .

.
    .

6. کاربر مقابل از MIRZA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,325 بار در 2,083 ارسال

Tavajoh

نقل قول نوشته اصلی توسط mirza نمایش پست ها
    up.........................
    سلام میرزا جان

به خدا خسته ایم ؛

انگیزه ای نیست ... اینطور نمی توان ادامه داد ، قبول کن ، یه وقت هایی پذیرش یکسری از مسائل دست من و شما نیست و مجبوریم که بپذیریم ( شما خودتون بهتر متوجه میشید که من چی میگم )

من در حال حاضر درگیر کنکور ارشد نرم افزار هستم ، از یه طرفی هم رشته کارشناسیم عمرانه ، هم عمران داره انرژیم رو میگیره هم قبول شدن در ارشد نرم افزار ( می خوام تهران سراسری دانشگاه خوب قبول بشم ) ، کلی مشکلات دیگه هم به من اضافه شده

من زندگیم طوری جلو رفته و درگیر شرایطی شده که حتما" باید کنکور رو قبول بشم اونم سراسری تهران ، اونجا هم تازه گرفتاری هام شروع میشه ، من باید سعی کنم 3 تا مقاله خوب در خصوص کامپیوتر بنویسم و isi کنم و همچنین باید حداقل دو تا کتاب خوب در خصوص کامپیوتر بنویسم . ( به دلایلی که در نظر دارم باید این کارها رو انجام بدم )

الان هم ذهنم روی مسائل زیادی مشغوله ، مدام در حال فعالیت علمی و کتاب های علمی مختلف در خصوص کامپیوتر میخونم ، حتی برای مدیریت سایت خودم هم دچار مشکلات مختلف زمانی هستم.

من با همه ی این مشکلات باز هم اینترنت رو قطع نمی کنم ، میام ، اما دیگه میخوام جایی که میرم بعد از این همه خستگی و گرفتاری بهم انگیزه بده ، جایی باشه که علمی باشه ، جایی باشه که طرح های مختلفی توش باشه

این فروم را برای چی آپش کنم ؟ با این همه گرفتاری بیام آپش کنم ، دوباره فردا خراب بشه ، این همه اینجا رو آپش کردم حتی برای حرفام هم ارزش قائل نشدن ، چقدر من گفتم که برنامه بچینیم از قبل گفتم جلوی این وضعیت رو بگیریم که روز به روز وضع خراب تر میشه ، مشکل من اینه که رک صحبت می کنم بعضی ها متصور میشن دارم بی احترامی می کنم چون لحن صحبتم جدی و تنده به دل می گیرن اما واقعا" دارم واقعیت رو میگم ، من که یکی از قدیمی های اینجا هستم و برای اینجا کار کردم اینطوری میگم ، ناراحتم که به این وضع دچار شدیم ، قبلا" هم بهتون گفتم از این بدتر میشیم ، چون واقعیت رو باید پذیرفت.

الان کاربرای اینجا ، مدیرای اینجا ( غیر از مدیران آکواریوم ) باید یه انگیزه ای داشته باشن برای فعالیت ، باید امتیازی باشه ، با موسسین اینجا صحبت کنید با سهام داران که اگه برای فرومشون ارزش قائل هستن یه فکری به حال این فروم بکنن و یه اعتبار و امتیازی تخصیص بدن ، شما ببینین مدیران آکواریوم امتیازات خاص خودشون رو دارن ( من در مورد درجات انجمنی صحبت نمی کنم ) اما سایر تالارهای فروم چنین وضعیتی ندارن ، به خصوص در حال حاضر در موقعیت امروزی اگه میخوان فروم پا بگیره باید افراد متخصصی رو از بیرون بیارن و تزریق کنن با دادن اعتبار و امتیازات ویژه ( یعنی باید سرمایه گذاری مالی کنن ) اون مدیرانی هم که از قبل عضو بودن و میخوان ادامه بدن طبق شرایط خاص و منظمی متعهد به فعالیت بشن که اینطوری بشه این فروم رو دوباره ساخت ، بابا این فروم دیگه کلی سن و سال داره ، اما هنوز هیچ چیزش سر نظم نیست ، نه اعتباری بهش میدن ، نه بودجه ای بهش میدن که بچرخه ، خب چطوری میخواد اداره بشه

این مسائل هست جناب میرزا ، مدیرای قدیمی اینجا هم تا حدی میتونن این وضعیت رو تحمل کنن ، شما خودت جای ما باش چه کار می کنی ، شما خودت که الان داری ناظره می کنی

چند ساله من همش دارم تو این انجمن میگم که مدیران ارشد به فکر باشن ؟ چند ساله من دارم میگم طرح های موثر پیشنهاد بدن ؟

میرزا جان ، پدر خوب من ، شما خودت نگاه کن ، ببین جناب کامران نیک صالحی بنیان گذار این فروم ، اهمیتی به روند اداره فروم نمیده ، یعنی واقعا" در سطح یک سهام دار رفتار نمیکنه ( حالا میشه گفت که جناب نیک صالحی هم یکی از مدیران ارشد نیک صالحی هست که سهام دار این فرومه )

شما از ایشون بگیر برو بالا ؛

جناب میرزا شما خودت قضاوت کن ، ما درست میشیم ؟ شما بفرما ما چی کار کنیم ، ولی خدایی مردانه قضاوت کن ، مردانه

به همون شکل که برای سایت سرمایه گذاری مالی می کنن ( که از اونور هم کم از تبلیغات درون سایت در نمیارن ) ، تو همچین وضعیتی اگه میخوان که بسیاری از تالارهای فروم دوباره زنده بشن باید سرمایه گذاری زیادی کنن ، شما بایست با مدیران ارشد و موسسین فروم و سایت نیک صالحی گفتگو کنید و این صحبت ها رو انتقال بدید ...

در چنین شرایطی مطمئن باش تولید محتوا هم خواهیم داشت ( فراوان ) ، کیفیت کارها هم بالا میره ، افراد متعهد تر هستن و اصلا" دیگه نیازی به سفارش و تذکرات مداوم شما در کارها هم نیست ، اما در حال حاضر هیچ سرمایه گذاری روی این فروم صورت نگرفته ، شما خودت رو این موضوع چند روزی فکر کن

این نظر من بود ...

سپاسگزارم
    میلاد ملایی
    ویرایش توسط milad_molai : November 21st, 2015 در ساعت 02:02 PM
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

8. 4 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

سلام

دوستان عزیز مدیران گرامی باقیمانده و مقامات عزیزی که تمایل به کمک به نیک صالحی دارند لطفا" با همکاری جناب میرزای عزیز ( رئيس محترم ) جلسه ای جهت راهکاری برای خروج از این اوضاع ترتیب دهند ، جناب میرزای عزیز هم اگر مقدورند مساعدت لازم را مبذول دارند.

موفق باشی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

باتشکر
    میلاد ملایی

10. کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

در ضمن من اعتقادم اینه که هنوز هم انجمن ما با اینکه به بدترین وضع ممکنش دچار شده میتونه به بهترین وضع ممکنش برگرده

نیک صالحی ، تالارهای نیک صالحی یک فروم سبز ، یک سرمایه ملی در اینترنت مانند سایر تالارهای بزرگ دیگه برای کشور ماست

تالار ما در زمان خود یکی از با نظم ترین تالارها بود ، تالاری با افراد متخصص و کاردان ، این تالار شخصی نیست هر چند که به لحاظ قانونی متعلق به جناب کامران نیک صالحیست اما این تالار یک تالار ایرانی مردمیست .

مهم این نیست که چه کسانی نیستند بالاخره هر آمدی یک رفتی دارد ، امروزه برای من سخت است که تالارهایی چون پرشین تولز و خیلی از تالارهای دیگر که هم پای ما بودن از ما پیشی گرفتن ، آن ها چیزی بیشتر از ما نداشتند جز مدیریت صحیح

بخش کامپیوترشان بخش نیست ، بخش کامپیوتر فقط بخش تالار خودمان ، از نظم ، از لحاظ راهنمایی و مشورت دادن به امور مدیریتی فروم ، برای اولین بار این کامپیوتر فروم ما بود که به طور جدی و پیگیرانه قانون کپی رایت را اجرا کرد و فرهنگ کاربران رو افزایش داد ، کامپیوتر تنها بخش فروم است که قسمت مرکزی ( روابط عمومی ) دارد خیلی از مقامات در گذشته از وجود چنین بخشی متعجب بودند و برخی ها از من سوال می کردن و توضیح می خواستن ، همه ی این ها یعنی شیوه مدیریت صحیح ، تصمیم به نوشتن قوانین جامع و کامل به طور جدا برای کاربران و مدیران و کاربران ویژه ، برقراری نوع مدیریت مستقل و ایالتی وار برای هر یک از بخش های تالار کامپیوتر اما به تبعیت از قوانین کلی و مدیریت مرکزی تالار کامپیوتر ، در تالار ما حتی مدیر ارشد قسمت سخت افزار بایست تابع مدیر کل تالار کامپیوتر باشد حتی اگر مدیر کل تالار درجه ارشدی نداشته باشد و ساختاری بسیار دقیق و مناسب و پیچیده تر که از حوصله این بحث خارج است و این ها همه یک درس کامل مدیریت است، ساختار مدیریتی مناسب اما متاسفانه نبود مدیر کافی ، برای اولین بار این بخش ما بود که گفت ناظران نباید در کار مدیریتی مدیران فروم وارد شوند بلکه این مقامات مسئول حفظ نظم و مقررات فروم هستن و اگر قرار باشد مدیری بابت تصمیمات و عملکردش بازخواست شود بر عهده ریاست کل و شورای مدیران است ، دانش بالای کامپیوتری داریم با کلی برنامه روز تکنولوژی و فناوری ، کامپیوتر به تنهایی با چنین رویکرد و ساختار مدیریتی و طرز فکری یک تالار مستقل هست ، به جرأت من در توان خودم می بینم که بهترین بخش کامپیوتر را در این تالار داشته باشیم ، کدام تالار بخش بندی قسمت کامپیوترش تا به این حد دقیق است ؟ خیلی میتونن از ما یاد بگیرن ، ما اینجا بهترینیم اما متاسفانه درگیری مشکلاتی شدیم.

تمام کارهایی که از آن نام بردم وظیفه من بود و به هیچ عنوان از نام بردن آن ها قصد خودنمایی و ثابت کردن مدیریتم را نداشتم ، من هم خیلی اشتباهات داشتم و از بابت آن ها عذر خواهی می کنم ، از اینکه از برهه ای به بعد نتوانستم تالار کامپیوتر را مدیریت کنم و تدبیر امور از دستم خارج شد ، بحرحال برای هر کم و کاستی که صورت گرفت از همه عزیزان نیک عذر و پوزش می خواهم ، من تنها از نام بردن خلاقیت ها و ویژگی های مثبتمان می خواستم این منظور را برسانم " که پس ما می توانیم خوب و کامل باشیم ، اگر بخواهیم ، همانطور که در گذشته خواستیم و بودیم " ، تنها همین و همین .

و شاید امروز که باز در این فروم می نویسم دیگر شخصی به آن صورت باقی نمانده باشد که این جملات من کارگر شود اما مهم نیست مهم این هست که من به شخصه تا هر جا که بتوانم هستم و فعلا" هم می توانم و اگر کس دیگری هم برای تشکیل جلسات کمک به فروم و مدیریت فروم آستین بالا بزند به عنوان یک عضو قدیمی تالار نیک صالحی بدم نمی آید و برایم باعث افتخار است.
    اگر بسیاری از کارهایی که میخواستیم انجام بدیم و انجام نشد به دلیل محدودیت ها و فشارهایی بود که بر روی بنده بود

حتی آکواریوم نیک صالحی هم برای خودش خیلی برتر است ، کدام تالار آکواریومی را دیدید که روزگاری مجله منتشر کند ؟ در زمان جناب امیر جانی این اتفاق صورت می گرفت ( البته ایشان که سمت مدیریت آکواریوم و نظارت فروم رو داشت شخصی بود که یکبار هم من رو اخراج کرد و ما از ایشون یه خاطره نه چندان دلنشین هم داریم و شاید ایشون هم متقابلا" از ما ) بحرحال مدیر خوش اخلاق و خوبی بود.

بهترین تالار بودیم ، آیا حقمان این بود ؟
    ویرایش توسط milad_molai : April 29th, 2016 در ساعت 02:16 AM

باتشکر
    میلاد ملایی

12. کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

fatmeh212 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

دستتون درد نکنه خیلی خوب بود

dsr-road آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال