خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

بشقاب پرنده ها - صفحه 9
تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - صفحه اصلی
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 180 , از مجموع 189

مشاهده : 17599 , پاسخ ها : 188
موضوع: بشقاب پرنده ها

1. Top | #161

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر شده 141 بار در 84 پست

پیش فرض خاموشی زمین در 2012

طبق نظر دانشمندان اختر شناس - سال 2012 توفان مغناطیسی خورشید و تحت تاثیر اختلالات حاصله کره زمین ( تمدن بشر) با مشکل عمده ای در تولید برق و نگهداری تماس های رادیویی خواهد شد.اگر به پستهای قبلی بنده مراجعه بفرمایید - راهبان تبتی و تقویم مایاها هم به این تاریخ اشاره کرده اند. (در پیش بینی راهبان - سالکین تبتی آمده بین 2010 -2012 اختلافات - اختلالاتی در بین کشورهای قدرتمند در می گیرد و با دخالت موجودات - افرادی از خارج زمین این درگیری ها - یا مشکلات پایان می پذیرد)البته باز متذکر می شوم این تفسیر آنهاست... از هم اکنون و سالهای اخیر مشاهده شده (طبق قراینی که مشاهده نمودم و در پستهای قبلی توضیح مفصل داده ام ) بشر دچار افراط شده.یعنی در بین افراد بی خرد فساد بی حد و لجام گسیخته رواج یافته و در بین افراد نابغه هم تا حد دخالت در خلقت و سر در آوردن از اسرار خلقت پیش رفته اند.- که متعاقب آن توضیح دادم که چرا سایکلوترون عظیم بین المللی از کار افتاد و کاوشگرهای مریخ یکی پس از دیگری از کار می افتند... خب اگر نتیجه گیری این باشد که جلوی رشد بیش از حد دانش بشر (یا دخالت بشر) قرار است گرفته شود ( و طبق پیش بینی راهبان تبتی از 2012 به بعد بشر دنیا به تفکر معنوی روی خواهد آورد و معنویات به قول خودمان توی بورس خواهد بود.) پس بهتره از حالا بیشتر مواظب کارها مون باشیم... چون این طور که پیداست بر خلاف ایده مادیون ، دنیا (خداوندی که دنیا را بنا نهاده )بسیار هم دقیق مراقب اعمال تک تک ماست و قرار هم نیست چیزی یا عملی براحتی چشم پوشی شود.(2 مثال می زنم تا موضوع کامل برای همه روشن بشه »1- وقتی وارد یک سینما می شیم و فیلمی می بینیم - جدا از اینکه از فیلمه خوشمان بیاد یا نه سینما دار یا گردانندگان آن توقع دارن مثل بچه خوب آخر کار از سالن خارج بشیم و فکر خط انداختن روی صندلی ها یا در و دیوار را از سرمون بیرون کنیم.2- یک پدر همیشه از فرزندانش توقع دارد که احترامش نگه داشته شود و آبروی خانواده حفظ شود... ) حالا ببینیم خالقی که همه چیز را آنقدر پیچیده خلق کرده - حتی طوفان های خورشیدی را طوری تنظیم فرموده که بشر زیاد اذیت نشود » آیا توقع ندارد که به فرامینش موبمو عمل کنیم ؟ او هیچوقت نخواسته که اینقدر از حد خودمان حتی در علوم خارج بشویم.فقط خواسته در پدیده ها تدبر کنیم تا به وجود او پی ببریم ...نه اینکه تا ته بلک هول های فضایی را هم رصد کنیم ... همه چیز اتوماتیک و تحت اراده او خلق شده » زمانی که بشر به منتهای درجه فضولی رسید و با امواج پر قدرت می خواهد سر از همه چیز در آورد ( ممکن است بشر حتی چیزهایی ببیند که نمی تواند بفهمد یا توجیح کند و اینجاست که انحراف به معنی کل و در همه ابعاد شکل می گیرد .درست مثل کسی که حرف گوینده را نشنود بطور کامل یا معنی آن را نفهمد و شروع به خیال بافی و ...نماید )افول و دخالت پدیده های طبیعی یا غیر طبیعی شروع می گردد.
    به همه دلایلی که در سطور فوق آوردم بیاییم : ای عزیزان که اهل تفکر و مراقبه و تزکیه هستید »پندار نیک -گفتار نیک- کردار نیک .و اگر واقعا مسلمانید : هرچه معصومین(ع) فرموده اند.

(قسمتهایی از گفتار فوق از اندیشه های ناچیز بنده هستند اگر قصوری دیدید عفو بفرمایید چون بنده مشاهده بشقاب پرنده ها را هم طبق روشی که از علوم دیگر نتیجه گیری می نمایم ، دنبال می کنم و صاحبان و سازندگان اصلی یو فوها- فرادیدها - را از مخلوقات کهن خداوند می دانم که به واسطه تمدنی کهن و با تجربه و عمری طولانی صاحب تکنولوژی برتر و فقط به عنوان دیگر مخلوقات خدای یگانه /وجودشان را باور دارم و آثاری هم از ایشان دیده ام.)
    وباز هم بطور خیلی خیلی خلاصه و تلگرافی (یا اس ام اسی) : اگر قرار باشید در آخر کار سفینه یا سفینه های نجاتی (مثل زمان نوح (ع) ) فرستاده شوند »»» قرار نیست همه را سوار آنها کنند... فقط آنها که مراقب اعمال و نیاتشان هستند و بوده اند.(و بنظر من حتی آنان که مراقب نگاه خود بوده اند و پرهیز از دگر آزاری نموده اند در اولویت نجات خواهند بود و با احترام بیشتری -و بگفته خودمانی لای زرورق و روی پر قو ازشان مراقبت خواهد شد پس بیینید تا چقدر مراقب کارهایتان بودین و به همان نسبت - و اولویت - نجات خواهید یافت ...)...
    والسّلام... مخلص همگی///.
    ویرایش توسط s.ghotbi : May 15th, 2009 در ساعت 03:08 AM

2. Top | #162

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر شده 247 بار در 147 پست

تو گوگل سرچ کنید
    بشقاب پرنده کنترلی فروشگاه اینترنتی
    براتون بشقاب پرنده های کنترلی میاره که میتونین سفارش بدین دم خونتون بیارن!
    ولی در کل بحث باحالیه
    میازار موری که دانه کش است / که جدش در آمریکا هفت تیر کش است
    اگر عاشق شدی در شهر غربت سوار خر شو و برگرد ولایت:d
    تالار های نیک صالحی
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

>:w<>:w<>:w<>:w<>:w<>:w<

3. Top | #163

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر شده 247 بار در 147 پست

اگر یو فو ها نبودند خفن ترین بخش پنتاگون هم اطلاعات یوفو ها نبود عزیزان مخالف یوفو:))
    میازار موری که دانه کش است / که جدش در آمریکا هفت تیر کش است
    اگر عاشق شدی در شهر غربت سوار خر شو و برگرد ولایت:d
    تالار های نیک صالحی
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

>:w<>:w<>:w<>:w<>:w<>:w<

4. Top | #164
    تالار های نیک صالحی
    مدیر بخش ورزش و موبایل

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر شده 11,248 بار در 4,015 پست

جناب قطبی عزیز بنده با نظر شما مخالفم.فکر نمیکنم اگر طرحی علمی با شکست مواجه بشه دلیل ماوراء الطبیعی داشته باشه.هیچ دلیلی نمیبینم که همه طرحها در همون قدم اول باید موفق بشه
    مطمئن باشید اگر قرار بود ما انسانها فقط در مواردی خاص فکر کنیم و به بقیه چیزها کاری نداشته باشیم عقل و درک ما هم محدود میشد تا نتونیم به بقیه چیزها فکر کنیم.چه اشکالی داره بفهمیم اطرافمون چی میگذره؟واقعا ما از کجا آمدیم و قراره به کجا بریم؟تا کی باید دنبال این حرفهای بچه گانه باشیم که آدم سیب یا گندم خورد از بهشت بیرون شد!!!!!!باید بدونیم بلک هول چیه و اگر ممکنه ازش استفاده کنیم
    نمیتونم قبول کنم که خدا دنیا رو با تمام موجوداتش که ما هم یکی از آنها هستیم با این همه دقت و ظرافت که در حد درک ما نیست آفریده تا بیایم عبادت کنیم یه خرده به کشته شدن چندتا از انسانها گریه کنیم بعدش بمیریم.همین؟
    نیچه میگه خدای هر کسی اندازه عقل و درک همون فرده هر چی عقل بیشتر بشه خدا هم بزرگتر میشه.منم این مطلب رو کاملا قبول دارم.عرب 1400 سال پیش خدا رو در حدی میدید که عصبانی میشه غضب میکنه و حتی ناسزا هم میگه چون عقلش در همون حد بوده
    فکر میکنم در این تاپیک قراره در مورد بشقاب پرنده بحث بشه و میتونه کاملا به صورت علمی باشه.از شما که اهل علم هستید انتظار میره سکولار باشید.جای دین در مسجد و کلیساست نه در محیط علمی

5. تشکرها از این نوشته :

6. Top | #165

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

آقای خرم- دوست عزیز قصد فقط اظهار عقیده و ارایه مشاهدات هست( در آخر پست قبلی گفتم که بعضی مطالبم نتیجه گیری شخصی در طول سالیان طولانی است خواننده مطلب می تواند پذیرا باشد یا نباشد.) من در ارایه مشاهدات ، آنچه در توان داشته ام به نمایش گذاشتم.فکر نمی کنم هیچ کدام از دوستان زحمت فرستادن بیش از 2-3 پست را در این تاپیک بخود داده باشند.( اگر به پستهای قبلی بنده مراجعه بفرمایید این موضوع کاملا مشهود می باشد)/ اما راجع به دین : دوست عزیز - دین ، در فرم اصلی ، نوعی روش زندگی بروش کاملا علمی و عملی است . افرادی که گفتید برایشان گریه کنیم : گریه کردن برای ایشان اختیاری است : وقتی معرفت ایشان برایتان منور شد .مطمئن باشید خودتان برایشان بسوگ خواهید نشست و بازهم ، مطمئن باشید این سوگ و زاری احتیاج به گرایاننده هم ندارد (منظور اینست که مصیبت آنچنان بزرگ است که دل خود بخود بتنگ می آید).چون ایشان سر منشا علم بودند ( و هستند) به علومی واقف بودند که اگر بشر امروز و آینده هرجه می پرسید تازه متوجه جهل عمیق تر خود می شد.چون علم ایشان شهودی بوده است.
    شخصی در جمعی از حضرت علی (ع) پرسیده بود اگر گفتی چند تار مو در سر من است ؟ ایشان می فرمایند ای کاش سئوال بهتری می پرسیدی ... و جوابش را می فرمایند.
    در مورد موانع پیشرفت : آیا فکر می کنید بشر با این تحقیقات واقعا می خواهد مشکلات عامه مردم را حل کند ؟ یا اینکه هدف پیدا کردن سرچشمه های جدید قدرت (برای سرکوب کردن دیگران) ؟ بله شاید بگویید اینترنت هم در ابتدا از لوازم ارتش آمریکا بوده ولی الان همگانی شده... :جواب این هست که بله چیزهایی مثل اینترنت
    برای عوام ، پس از سالیان طولانی قابل دسترس است.(مثلا برای ما بعد از اینکه چیزایی مثل موبایل و اینترنت دست چندم شد توی دنیا تازه بطور ناقص تکنولژی اش دست ما می افتد). خلاصه اینکه کشورهای قدرتمند اگر چیز قابل توجهی در کهکشان ها بیابند مثلا یک سرچشمه قوی انرژی در سیاهچاله های فضایی یا در سیارات دیگر، مطمئن باشید از آن برای سرکوب (و حتی سرکوفت) نمودن ما استفاده می کنند .برای مثال آیا
    فکر می کنید در آزمایشگاه های فوق سری غربی ها پاد ویروس ایدز وجود ندارد ؟حتما هست-ولی کمپانیهای دارو سازی حالا حالاها (حد اقل تا چند سال دیگه) به رواج این ویروس احتیاج دارن... برادر عزیز عقیده شما برای پیشرفت علم بسیار زیبا و ستودنی و جزو ملزومات بشری است کسی با آن مخالفتی ندارد . ولی باور کنید خود خدا ( یا شاید مخلوقات فرادید) اجازه پیشرفت {بیش از حد} بشر را نخواهد داد .و همانطور که گفتم تقویم مایا ها تا آخر سال 2012 را بیشتر نشان نمی دهد...(اگر لطف کنید یه سرچ فارسی در گوگل بزنین - یه عزیزی در یک سایتی خبرش را بطور کامل و فارسی آورده است).و همینطور تشعشات سال 2012 -2013 خورشیدی را و پیش بینی کاهنان تبتی را به آن اضافه نمایید.و همینطور شاخ و شانه کشیدن قدرتهای قدیم و جدید هسته ای برای همدیگر (که بنظر من زیاد هم جنبه نمایشی در آن دیده نمی شود و جنبه های خصمانه بزودی آشکار خواهد شد) . آخر ما برای استنتاج علمی و عملی به چند تا دلیل احتیاج داریم ؟؟؟باز هم عرض می کنم مرسی از اظهار عقیده تان و ... اینها همگی فعلا جزو مفروضات هستند.و دیگر اینکه خود بنده جزو شهود بشقاب پرنده ها در 1369 بوده ام ....
    ویرایش توسط s.ghotbi : May 26th, 2009 در ساعت 01:59 AM

7. Top | #166

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

بطور کلی و خیلی خلاصه ، چیزی که در 2 پست قبلی می خواستم بگم این هست که بشر عصر حاضر از لحاظ تکنولوژیکی دچار (Technological Over Dose) شده و این از نظر خالق زیاد مقبول نیست .(اتفاقی که بارها در طی تاریخ تمدن بشر تکرار کرده و نمونه های گذشته آن موجود است.).به بیان دیگر می توان گفت بالانس فناوری های جدید الاکتشاف و معنویات یا فرهنگ بهم خورده است . و این موضوع دارد آینده بشر رو به مخاطره می کشاند.یعنی هنوز یک فناوری جا نیفتاده و قانونمند نشده یک تکنولوژی بالادست هم به آن اضافه می شود و این بسیار خطرناک است. و الا چه کسی هست که با پیشرفت مخالف باشد ؟...
    ویرایش توسط s.ghotbi : May 27th, 2009 در ساعت 04:57 PM

8. Top | #167

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

9. Top | #168
    تالار های نیک صالحی
    کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر شده 329 بار در 184 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadd نمایش پست ها
    آقای علی اسلامی ایا میدانید تلسکوپ هابل درسال1999میلادی تعداد125میلیارد کهکشان مریی(نه ستاره)رادر آسمان تخمین زد همچنین این تلسکوپ تعداد ستارگان موجود در همین کهکشان کوچک خودمان(راه شیری)را حدود 200میلیارد ستاره تخمین زد حال با یک ضرب ساده (به فرض کوچک بودن همه کهکشانها)نتیجه میگیریم250000000000000000000 ستاره (منظومه خورشیدی)داریم حالااگر طبق بدترین حالت در یک میلیونیم این منظومه ها حیات باشد وباز طبق بدترین حالت اگر یک میلیونیم این منظومه های حیات دارپیشرفته تر از زمین ما باشدنتیجه میگیریم حدود 250000000سیاره متمدنتر از ما وجود دارد(البته جناب علی اسلامی63 از این عدد بدست آمده هر چقدر دوست دارید تخفیف بگیرید)250میلیون یا 25 میلیون یا2.5 میلیون اعداد کوچکی نیستن مطمن باشید خیلی از انها تونستن بر سرعت نور غلبه کنن وخیلی راحت تا اینجا بیان وبرگردن.درضمن اعداد و ارقام بالا رو من ازسایت معتبر نجوم برداشت کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط salman khan نمایش پست ها
    شما میگید دولت آمریکا آنها کی تا حالا حرف راست زدن که این دفعه ی دومش باشه!با این حال حرفهای شما تا اندازه ای منو قانع کرد.در یک کتاب خوندم که در مثلث برمودا هم بشقاب پرنده ها هستند اگه شما چیزی در این مورد دارین بنویسین.

بدون شک و مطمئنا" در قسمت های دیگه ی منظومه ی شمسی و منظومه های دیگه موجودات زنده مثل انسان وجود دارن.
    زمانی که خدا میخواس انسان رو بیافرینه ، یکی از فرشته ها بهش میگه :
    دوباره میخوای موجودی بیافری که گناه کند و .....
    این نشون میده که به غیر از ما موجودات زنده که بتونن فکر کنن وجود داشته و دارد.

تا حالا راجع به آتلانتیس چیزی شنیدید ؟ خودم خیلی این موضوع آتلانتیس رو قبول ندارم ولی خیلیا میگن که آتلانتیسی ها وجود دارن. کسانی که تا زمانی که روی زمین بودن میتونستن اعمال داخل زمین رو هم کنترل کنند. شاید یوفو و بشقاب پرنده هم مال اونا باشه. یه جایی خوندم که موجوداتی هست که از انسان قدیمی تر ولی پیشرفته تر هستن. پس مطمئنا آتلانتیسی ها و شاید مثل اونا وجود داره.

توی کتاب مثلث برمودا خوندم که بشقاب های پرنده وجود دارن. ولی نوشته نشده بود که اونا مال برمودا باشن. توی همون کتاب راجع به بشقاب های پرنده نوشته شده بود ، که زمانی که انسان با سفینه فضایی به طرف ماه حرکت میکنه ، اشیاء نورانی به طرف سفینه میان و اطراف اون شروع به پرواز میکنن. با زمین تماس میگیرن و اینو گزارش میکنن. تصور میکردند که از سیاره ای دیگر قراره که جلوی این پرواز گرفته بشه.ولی بعد از مدتی که بشقاب ها اطراف سفینه پرواز میکنن ، با زمین تماس میگیرن و میگن که اونا کاری به ما ندارن و انگار دارن مارو تو انجام این ماموریت همراهی میکنن! چند لحظه بعد هم از سفینه دور ، و سپس محو میشن.

اولای تاپیک یه فیلم دیدم که یه شئ نورانی با سرعت حرکت میکرد و بعد از چند لحظه محو شد.
    " شئ نورانی " ! توی کتاب برمودا تمام اشیاء دیده شده رو ، نورانی و با حرکت بسیار سریع مثل اون فیلم وصف کرده بودن.
    جالبه ! من هم تعطیلات عید همین سال ( نمیدونم قبل ؛ یا بعد سال تحویل ) یه شئ نورانی ، دقیقا به همون شکل که توی اون فیلم دیده بودم رو دیدم.
    توی کتاب برمودا نوشته بود ، که هرگاه این اشیاء به جایی نزدیک میشن ، برق از کار میوفته.
    زمانی اون رو دیدم به اعضای خونواده گفتم که بیان ببینن. براشون کفتم که این بشقاب پرندس. ولی قبول نکردن. منم شک کردم که باشه. تا اینکه چند لحظه بعد برق رفت. دیگه
    %100 نه %150 مطمئن شدم که بشقاب پرنده بوده. زمستون هم که برق رفته بود تو حیاط بودم که مثل این مورد که گفتم شد.
    پس اونا واقعا وجود دارن. ولی مال ما باشن یا مال دیگران ، معلوم نیست.
    امضا

10. Top | #169

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

مرسی از دوست عزیزی( از آبادان ) که گویا ایشان هم شهود عینی بشقاب پرنده هستن.کتاب مثلث برمودا (چارلز برلیتز ) اثر خوبی برای شروع هست. کتب اریک فون دنیکن (دانیکن) هم اطلاعات خوبی در اختیار میگذارد.
    علامت اصلی حضور بشقاب پرنده همیشه قطع برق نیست . قطع برق- طبق توضیحی که در این تاپیک یکی از دوستان لطف کرده و با دیاگرام توضیح مفصلی در مورد نحوه کار نیروی محرکه یوفو ها داده- مربوط به هاله مغاطیسی بسیار قوی هست که پیرامون بدنه سفیه ها شکل می گیرد و باعث قطع برق در اطراف می شود-پدیده پلاسما (اختلال رادیویی و الکتریکی) .همچنین این نوع نیروی محرکه (مثل آزمایش فیلادلفیا که در کتاب برلیتس آمده)باعث ایجاد نوری کهربایی در اطراف بدنه سفینه می شود.(توضیح برای دوستان که کار شناسایی این نور برایشان آسان و قطعی بشود : نور چراغ ترمز ماشین ها یا چراغ های عقب خودروها که عموما قرمز یا نارنجی هستن- بخصوص نور آنها در تاریکی - یا نور مشابه آن که از پشت یک زرورق کاغذی یا روغنی دیده بشود.)این بهترین توصیف از چیزی بود که خود من هم شاهد آن بودم.(اگر نوری که دوستمان دیده چیزی شبیه توصیف من باشد-نود درصد یوفو بوده ... ) و مطلب دیگر اینکه نمی شود وجود یوفو ها را به همه قبولاند.چون آنها جزو شهود عینی نیستند و نمی شود توقعی از آنها داشت.در موردی که اشاره شد که فرشتگان بخداوند می گویند می خواهی موجودی نافرمان را دوباره خلق بفرمایی » آن اشاره به خلقت شیطان بوده... و اگر مورد دقیق تری می خواهید اشاره کتاب خدا به خلق جن هست » که قبل از انسان و بسیار قدیمی تر از انسان است.و بنده فرادیدها را جن یا طایفه ای از جن می دانم که به علوم تسلط کافی دارد.(به آیات اولیه سوره جن مراجعه بفرمایید.) کتاب خدا علاوه بر راهنمای بشر- حاوی اطلاعات فشرده و گاهی اشاره به وقایعی دارد که بسیار قبل از خلقت انسان رخ داده اند. فقط باید با ذهن روشن و جستجو گر آن را مطالعه کرد. دقت کنید : به عرب زمان پیامبر (ص) نمی شد در مورد یوفوها گفت ولی خداوند با اسامی جن و انس حجت را بر ما تمام کرده.(و نمی شود موجود هوشمندی غیر از این دو را فرض کرد). دقت کنید که جن طبق تعاریف خود خداوند طایفه و اقوام بیشماری دارد که عده ای از آنها با کمک علم خود در فضا پراکنده شده اند.
    ویرایش توسط s.ghotbi : June 30th, 2009 در ساعت 08:08 PM دلیل: تصحیح

11. Top | #170
    تالار های نیک صالحی
    کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر شده 329 بار در 184 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.ghotbi نمایش پست ها
    وبنده فرادیدها را جن یا طایفه ای از جن می دانم که به علوم تسلط کافی دارد.....
    فرادید ها. چشم ما برای دیدن اشیاء فرکانس محدودی داره.زمانی که ما جن رو میبینیم ، جن ها به فرکانس دید ما در میان.
    احتمالا در مثلث برمودا اونا وجود دارن و با اون علمشون این دستگاه ها رو میسازن. فقط یه احتماله. و شاید جایگاه اصلیشون در فضا باشه.... :confused:
    امضا

12. Top | #171

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

فرکانس محدود خیر.سلولهای گیرنده شبکیه انسان طیف بخصوصی از فرکانس نورهای مرئی را می تواند آشکار سازی کند. فرادید ها تقریبا هر کجا می تونن باشن. در مواردی شنیدم که حتی بشکل آشنایان ما هم می تونن در بیان(یعنی مرئی و قابل دید بشن).ولی سعی کنید روی این موضوع زیاد حساس نشوید... (چون واقعیت است).
    خداوند فرادید را از جنس آتش (انرژی) یاد فرموده است.پس اونا می تونن هر جا که بخوان (تقریبا) برن و با تغییر فرکانس انرژیشان در محدوده فرکانس نور قابل رویت انسان قرار بگیرن و اصطلاحا مرئی ( و یا نا مرئی ) بشن.و این چیزی هست که برای انسان همیشه در دید و مادی فعلا قابل انجام نیست .(مگر بصورت تئوری).

13. تشکرها از این نوشته :

14. Top | #172

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

آیا شما هم یکی مثل این در بیداری یا خواب دیدین ؟
    تالار های نیک صالحی

15. تشکرها از این نوشته :

16. Top | #173

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

کشف تک سنگ در کره مریخ :
    تالار های نیک صالحی
    تالار های نیک صالحی
    شاید همون چیزی باشه که آرتو.سی. کلارک فقید ، در ادیسه ها بهشون اشاره می کرد.(البته با چاشنی رمان).ولی چیزی که در مورد سی.کلارک میشه گفت » نباید فراموش کرد که او در واقع مخترع ماهواره مخابراتی بود-در رمان هاش از کمک و مشاوره مهندسین ناسا و متخصصین بیولوژی و ... استفاده می کرد.و چیزی را بدون سند رو نمی کرد. بنظر من او دانشمند-محققی بود که وجود چیزهایی را در آینده حس می کرد
    یا پیش بینی می کرد ولی بعلت عدم وجود ابزارهای لازم و دقیق در آن زمان ، نمی توانست وجودشان را اثبات کند.از این رو آن مطالب (یا حقایق) را در قالب رمان هایی علمی-تخیلی به جهان ارائه می کرد. تاریخ و زمان خودشان یکی یکی و بمرور ، آن حقایق را اثبات خواهند کرد...
    روزی با یک کمونیست قدیمی (و با مطالعه) در مورد ماوراء طبیعه بحث می کردم.او طبق ایده همه کمونیست ها می گفت هر چیزی که دیده نمیشود پس وجود ندارد.من در جوابش گفتم : ابزار اندازه گیری بشر هنوز به مرحله ای نرسیده است که همه چیز را نشان دهد یا ثبت کند.مثلا شنیدم که وقتی هر انسانی می میرد بدون استثناء 21 گرم از وزنش کم می شود...آیا این نمی تواند روح باشد ؟ و اگر باشد، آیا روح واقعا غیر مادی است؟
    بنظر من می تواند حالت خاصی از ماده باشد که هنوز ابزار دقیقی برای ثبتش وجود ندارد(البته روش عکاسی کرلیان تا حدی این کار را انجام داده.).پس شاید بشود گفت همه چیز در دنیا از جنس خاص خود (ماده و انرژی > که ثابت شده قابل تبدیل بیکدیگر هستند)ساخته شده حتی روح...پس چیزی که ماوراء طبیعه نامیده شده (به غلط) در واقع چیزی است که ادراک ما دریافت نمی کند یا ابزارهای ما برای ثبتشان ، ناقص است یاآن ابزار اصلا وجود ندارد. وقتی بحث به اینجا کشید ، آن کمونیست واقعا خاموش شد... و حس کرد کسانی که کتابهایش را نوشته اند ، گویا زیاده روی کرده اند. بشقاب پرنده ها - سایر ساکنین کهکشان هم بنظر من می تونن در همین بازه قرار بگیرن : یعنی ما هنوز قادر به درکشان نیستیم یا آمادگی درکشان را نداریم. فکر کنید : یک هوشمند فرادید در تاریکی شب سر راه شما ظاهر شود - آیا ما راهی برای فهمیدن منظور او داریم ؟ (گاهی ما رفتار خود انسان را نمی توانیم تحلیل کنیم . چه برسد به موجودی که از ما هوشمند تر و قدیمی تر است...) عقیده نهایی من این هست که آنها در کنار انسانها دارن زندگی می کنند. ولی تا وقتی لازم نباشد هیچ کاری بکار ما ندارن .مگر اینکه انسان بخواد محیط زیست خودش (یا محیط مشترک) را تخریب کند... شاید رابطه ما و آنها مثل رابطه شته و مورچه باشد.(مسالمت آمیز و نامحسوس).بهر حال آینده همه چیز را نشان خواهد داد.

17. Top | #174
    تالار های نیک صالحی
    کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر شده 887 بار در 203 پست

جام جم آنلاین، 23/6/1388:

داستان بازگشت اشياي ناشناخته در آسمان ايران در حالي دوباره زمزمه مي شود که به باور اختر شناسان، ما با نزديکترين ستاره 7/4 سال نوري فاصله داريم و موجودات فضايي براي رسيدن به ما چهار سال و نيم زمان نياز دارند.
    تالار های نیک صالحی
    به گزارش خبرگزاري مهر، رويت اشياء نوراني در آسمان کشور به سال‌ها پيش برمي گردد. اولين گزارشها از مناطق مرزن آباد و سپس بابل و مشکين شهر ارسال شد. اين گزارشها از مشاهده گويهاي نوراني خبر مي دادند که موجبات ترس و نگراني اهالي را فراهم کرده بود. پيرو اين گزارشها اظهار نظرهاي متفاوتي از سوي مقامات بلند پايه کشور تا شهروندان عادي در مورد اين پديده بيان مي شد.
    اين ماجرا به تدريج به ساير شهرها سرايت کرد و در مناطقي چون مشکين شهر، اردبيل، گنبد کاووس، تبريز، اراک، اشنويه، سنندج، مناطق مرزي اهواز و اصفهان گزارشهايي از مشاهده اشياي ناشناخته در آسمان مخابره شد. اين ماجرا هر سال در فصول خاصي ادامه دارد.
    اما اين اشياي نوراني چه هستند؟ آيا موجودات فرازميني قصد ارتباط با موجودات زميني را دارند؟ آيا بايد داستانهاي مربوط به UFO ها را باور کرد؟
    تلاش انسان براي پيدا کردن موجودات فرازميني
    نخستين جرقه در زمينه کشف هوش فرازميني يا موجودات فرازميني و امکان برقراري ارتباط با تمدني ديگر در مقاله اي در نشريه "نيچر" از سوي دو دانشمند مطرح شد. آنها در اين مقاله اين موضوع را به طور جدي مطرح کردند که اگر در نقاط ديگر کيهان موجودات هوشمندي وجود داشته باشند و مجهزبه تجهيزاتي همانند آنچه ما در اختيار داريم? باشند، خواهند توانست سيگنالهاي راديويي ما را دريافت کنند و يا اگر پيامي مخابره کرده باشند بي شک مي توان از راه بسيار دور سيگنالهاي راديويي آنها را دريافت و تقويت کرد. از نظر آنها اين ارتباط بسيار دور راديويي امکانپذير بود.
    انتشار اين مقاله باعث شد تا در سال ???? پروژه "ازما 1" آغاز شود. "ازما" يک پروژه استراق سمع بود و در طي آن "فرانک دريک" با راديو تلسکوپ 85 فوتي در رصدخانه ملي در "گرين بنگ" فعاليتهاي خود را با مطالعه بر روي دو ستاره آغاز کرد.هر چند او تلاش بسيار کرد اما هيچ سيگنالي دريافت نشد.
    اين پايان کار نبود بلکه تلاشهاي "دريکگ آغازگر راهي شد که بعدها "ساگان" يکي از دانشمندان ناسا و از پيشگامان اکتشافات فضايي بدون سرنشين سفينه هاي وايکينگ را واداشت تا پروژه ديگري را در اين زمينه تعريف کند.
    "ساگان" در هنگام انجام آزمايشهاي خود بارها و بارها به سيگنالهاي مشکوکي برخورد کرد. امري که تاکنون نيز ادامه دارد و هيچ کدام از آنها مورد تاييد قرار نگرقته اند. اما بدون ترديد دريافت اين دست سيگنالهاي راديويي دانشمندان را به مراتب آماده کرد تا با مواجه با سيگنالهاي ناشناخته درصدد پاسخ برآيند.
    اما به راستي موجودات فرازميني وجود دارند؟ پاسخ اين سئوال را "دريک" با ارائه معادله اي معروف به "معادله فرانک دريک" داده است. هر چند بيشتر متغيرهاي اين معادله بر اساس حدس و گمان است ولي با وارد کردن مقادير متغيرها مي توان به تصوير جالبي دست يافت.
    از خيال پردازي تا واقعيت
    به گزارش مهر، با حل معادله فرانک دريک مي توان وجود 250 تمدن فرازميني در کهکشان که قادر و مايل به برقراري ارتباط راديويي با زمين هستند را تخمين زد. اما به باور اخترشناسان مسئله فاصله بسيار زياد ستاره ها تا ما و محدوديت سرعت حرکت در عالم مانع از پذيرش پاسخ "دريک" مي شود.
    اسدالله قمري نژاد دبير انجمن نجوم ايران در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکيد بر اينکه معمولا افراد مشاهده هر نوع اشياي نوراني در آسمان را به وجود موجودات فرازميني ربط مي دهند، گفت: اين ادعا تنها از سوي افرادي که با علم نجوم و فاصله هاي نجومي اطلاعي ندارند مطرح مي شود.
    وي با بيان اينکه براي فاصله هاي نجومي از واحدي به نام سال نوري استفاده مي شود، افزود: سال نوري مقدار مسافتي است که نور در مدت يک سال طي مي کند. نور در طي يک ثانيه، 300 هزار کيلومتر را طي مي کند و از سوي ديگر نزديکترين ستاره به زمين 7/4 سال نوري با زمين فاصله دارد که با يک ضرب و تقسيم ساده مي توان پي برد که نور براي رسيدن به ما بايد 4 سال و نيم در راه باشد.
    قمري نژاد با تاکيد بر اينکه ستاره هاي دورتر نيز چهار ميليون سال نوري با ما فاصله دارند، ادامه داد: از سوي ديگر ادعا مي شود که اين موجودات از ساير کهکشانها مي آيند اين در حالي است که نزديکترين کهکشان به ما "آندرومدا" است که لبه اين کهکشان تا ما دو ميليون سال نور فاصله دارد.
    وي ادامه داد: بر فرض اينکه موجوات فرازميني هم موجود بوده و قادر باشند با تکنولوژي برتري که دارند به زمين نزديک شودن اما هرگز منطقي نخواهد بود که فکر کنيم به زمين نزديک فرود آيند، ايجاد ترس و وحشت کنند و دوباره به سرزمين خود برگردند.
    جهل ما و پهنه بيکران آسمان
    اگر اين اشياي نوراني که ما زمينيها مي بينيم موجودات فرازميني نيستند پس چه چيزي مي توانند باشد؟ آيا فيلمها و داستانهايي که در باره بشقاب پرنده ها ساخته و نوشته شده است، حقيقت دارد؟
    طي جنگ جهاني دوم برخي از خلبانها ادعا کردند شيء عجيب و به ظاهر فلزي را مشاهده کرده اند که بر روي هواپيماي آنها سايه انداخته است. در 24 ژوئن 1947 "کنت آرنولد" خلبان يک هواپيماي مسافربري گزارش کرد ناوگاني از 9 شيء پرنده گرد را مشاهده کرده است که در خط پرواز وي ظاهر شده?اند. آرنولد در گزارش خود توضيح داده بود اين اشياء شبيه نعلبکي هايي هستند که روي آب حرکت مي کنند.
    به همين دليل از آن پس مردم از اين اشياء ناشناخته با عنوان "بشقاب پرنده" ياد کردند. از سال 1947 به بعد اين اشيا ناشناخته تقريبا در تمام نقاط جهان مشاهده شد و حتي برخي ادعا کردند که با سرنشينان آنها ارتباط برقرار کرده اند. در تحقيقات دقيق تر اعلام شد که اين اشيا پديده هاي اختر شناختي يا پيامدهاي شرايط جوي خاص بوده اند و بعدها نيروي هوايي آمريکا نيز اعلام کرد که در هر صورت اين اشيا پرنده از فضا به زمين نيامده اند.
    قمري نژاد با اشاره به پهنه بيکران آسمان و ميليونها جرم نوراني در آن به مهر گفت: معمولا رصدگران آماتور با ديدن اجرام نوراني چون "مشتري"، "زهره" و يا هر جرم نوراني ديگر حتي هواپيماهايي که به تدريج درخشان مي شود، تصور مي کنند بشقاب پرنده ها را مشاهده کرده اند.
    وي ايجاد پديده هاي جوي را از ديگر عوامل مشاهده UFO ها دانست و ادامه داد: اين موارد بارها ديده شده است و با بررسي گزارشهاي ارائه شده و محاسبه زمان رصدي آنها مشخص مي شود که آنچه که ديده اند ربطي به بشقاب پرنده ها ندارد.
    دبير انجمن نجوم ايران با تاکيد بر اينکه بحث UFO ها علاقه مندان خاص خود را دارد، خاطرنشان کرد: تاکنون هيچ گزارشي از سوي رصدگران حرفه اي و متخصصان علم نجوم که بيشترين ساعات خود را به رصد آسمان مي پردازند در زمينه مشاهده اشياي ناشناخته نوراني دريافت نشده است.
    از تخيل تا تولد فناوريهاي فضايي
    قمري نژاد با اشاره به علاقه برخي از کشورها به ايده بشقاب پرنده ها تصريح کرد: بسياري از کشورها از اين ايده بهره بردند و اقدام به ساخت پرنده هايي براي اقدامات جاسوسي، فليمبرداري و عکسبرداري از مناطق مورد نظر کردند.
    قمري نژاد "آلمان" را از اولين کشورهايي نام برد که در اين زمينه گامهايي برداشته است و اضافه کرد: اين اقدام تاکنون ادامه دارد و بسياري از کشورها با سرمايه گذاريهاي بسيار تکنولوژيهاي فضايي براي کاربردهاي جاسوسي را توسعه داده اند.

18. Top | #175

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

من بر این باور هستم - و تکرار می کنم که » اشیاء یا بهتره بگیم ماشین های پرنده ناشناس یا یوفو ها وجود دارند. آقای قمری نژاد هم از لحاظ حرفه ای بسیار محترم ، ولی عقاید ایشان در مورد پدیده های جوی یا رویت سیارات بشکل یوفو عجولانه و از زاویه دید ناباوری یا عدم مشاهده یوفوی حقیقی می باشد.شاید هم ایشان سعی دارد چیزهایی را از زبان یک مقام مسئول نگوید ( که البته شاید بنده هم بجای ایشان بودم همینهارو می گفتم...) فکرش رو بکنید »»» دبیر انجمن نجوم بیاد و بگوید که یوفو ها وجود دارند... دیگه سنگ روی سنگ بند نمی شود... ایشان حق دارن ولی من که تمام نورهای طبیعی و مصنوعی آسمان را می شناسم و خودم شاهد یوفوهای در حال حرکت و رنگ بسیار خاص نورشان بوده ام توجیهی برای آنها ندارم... ضمنا وجود حیات در کرات دیگر و سفر ساکنین آنها به زمین را نمی دانم ولی می دانم حیات هوشمند فرازمینی ( بقول خودم فرادید) وجود دارد و می دانم تمدنهای بسیار قدیمی تر از در ابعاد دیگری از زمان و مکان در حال زندگی هستند و بنا به مقاصد خاصی ، گاهی از بشر تازه کار و نوپا دیدن می کنن (وگاهی مطالعات یا تصحیحاتی انجام می دهند...) فکر کنم ما برای نژاد آنها حکم سلولهای بنیادی را داریم و اونا می تونن یا دارند نرم افزارهای رفتاری - بیولوژیکی خاصی را روی ما هر از گاهی تست می زنن و نتیجه اش رو هر چند سال یا ماه برداشت می کنند...(البته اینها حدسیات هستند و زمان خودش بهتر می تواند مطالب را روشن کند.) و فیلم های یوفوهای آلمان نازی و آمریکاییها هم در سایتهای مشاهده آنلاین فیلم و مستندات موجود هست. فکر نکنم ابر قدرتها هنوز هم به تکنولوژیی که بتواند بطور نامحسوس و غیر قابل ردیابی -جاسوسی کند دست یافته باشد(که توجیه اقتصادی هم داشته باشد...) هم اکنون ابر قدرتها می تونن به راحتی بازدن چند کلید توسط ماهواره ها اطلاعات لازم برای برتری نظامی را داشته باشد.(تمام طیف های مرئی و نامرئی) .پس چرا با هزینه گزاف بیاید یوفو بسازد (با در نظر گرفتن ریسک سقوط و لو رفتن همه چیز.) پس احتمالا قضیه پرنده های ناشناس برای جاسوسی منتفی است. اگر واقعا بخواهند اینجوری تجسس کنند کافیست که یک شیی پرنده کوچک به اندازه مگس یا سنجاقک بسازند و به آن دوربینی کوچک متصل کنند که بتواند تصاویر را ضبط یا به ایستگاه زمینی یا ماهواره مخابره کند... و احتیاج به هیا هو و ساخت سفینه فضایی هم نخواهد بود.( یکم بیشتر فیلم فضایی نگاه کنیم ... حتی این فیلم ها هم تکنولوژی های جالبی به آدم ایده می دهند.)

19. Top | #176

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

از کار افتادن کاوشگر اسپیریت - ( از کار افتادن حافظه اسپیریت) : این اولین باری نیست که یه ماموریت در مریخ با شکست مواجه میشه. قبلا که گفته بودم... فضایی ها ( فرادید ها) اجازه فعالیت بشر در مریخ رو نمیدن. (البته این نتیجه گیری آماری من است و فعلا یک تئوری است.) و همینطور ماموریتهای آتی برای مریخ با شکست مواجه می شوند. مگر اینکه فرادیدها یک سیاره بهتر از مریخ برای سکونت انتخاب نمایند. (ولی گمان نمی کنم که همسایگی بشر را با چیز دیگری عوض کنند. ما به اندازه کافی سیاره خودمان را تخریب نکردیم که حالا رفتیم سراغ مریخ ؟ این اشتهای سیری ناپذیر سلطه جویی بشر کی اقناع خواهد شد ؟ )
    و اگر همه نتیجه گیری هایم درست باشد براه اندازی مجدد سایکلوترون ال.اچ.سی باز هم به مشکل جدید منتهی خواهد شد. بنظرم بهتره بشر اول یاد بگیرد آلودگی و تخریب سیاره اش را کنترل کند بعدا به فکر کشف راز خلقت و دستیابی به سیارات دیگر بیفتد. ( که احتمالا هیچ وقت به تسخیر فضا دست نمی یابیم چون فضا مال فضایی هاست نه ما... حتی اگر بتوانیم محدودیت ها فیزیکیمان را برای سفرهای طولانی مدت فضایی مرتفع کنیم، محدودیتهای روحی و روانی را چگونه کنترل کنترل کنیم بعد از 6 ماه یا 1 سال فضا نوردها با خودشون درگیر می شوند یا دچار افسردگی می شوند.)
    مگر اینکه روباتهایی بسازیم که آسیب ناپذیر باشند. و اونها رو به مریخ یا فضای بیکران بفرستیم...

20. Top | #177

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

پیش فرض از کار افتادن کاوشگر اسپریت - حادثه یا دستکاری بیگانگان فضایی ؟؟؟

از کار افتادن کاوشگر اسپیریت و گرفتار شدنش در شنهای مریخ - ( از کار افتادن حافظه اسپیریت) : این اولین باری نیست که یه ماموریت در مریخ با شکست مواجه میشه. قبلا که گفته بودم... فضایی ها ( فرادید ها) اجازه فعالیت بشر در مریخ رو نمیدن. (البته این نتیجه گیری آماری من است و فعلا یک تئوری است.) و همینطور ماموریتهای آتی برای مریخ با شکست مواجه می شوند. مگر اینکه فرادیدها یک سیاره بهتر از مریخ برای سکونت انتخاب نمایند. (ولی گمان نمی کنم که همسایگی بشر را با چیز دیگری عوض کنند. ما به اندازه کافی سیاره خودمان را تخریب نکردیم که حالا رفتیم سراغ مریخ ؟ این اشتهای سیری ناپذیر سلطه جویی بشر کی اقناع خواهد شد ؟ )
    و اگر همه نتیجه گیری هایم درست باشد براه اندازی مجدد سایکلوترون ال.اچ.سی باز هم به مشکل جدید منتهی خواهد شد. بنظرم بهتره بشر اول یاد بگیرد آلودگی و تخریب سیاره اش را کنترل کند بعدا به فکر کشف راز خلقت و دستیابی به سیارات دیگر بیفتد. ( که احتمالا هیچ وقت به تسخیر فضا دست نمی یابیم چون فضا مال فضایی هاست نه ما... حتی اگر بتوانیم محدودیت ها فیزیکیمان را برای سفرهای طولانی مدت فضایی مرتفع کنیم، محدودیتهای روحی و روانی را چگونه کنترل کنیم بعد از 6 ماه یا 1 سال فضا نوردها با خودشون درگیر می شوند یا دچار افسردگی می شوند.)
    مگر اینکه روباتهایی بسازیم که آسیب ناپذیر باشند. و اونها رو به مریخ یا فضای بیکران بفرستیم. و یادمان باشد ، فرادیدها رقبای بسیار سرسختی هستند با فناوری های پیشرفته - اینها داستان علمی تخیلی و قصه نیست . -و به این راحتی سیاره-شان را به ما واگذار نمی کنند...
    ویرایش توسط s.ghotbi : November 3rd, 2009 در ساعت 08:01 PM

21. Top | #178

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

ظاهرا دریافت جایزه نوبل صلح به آقای اوباما دلیلی غیر از برقراری صلح زمینی داشته است... ظاهرا قصد دارد که دست فرازمینی ها (فرادیدها) رو بذاره تو دست ما ...(یا بر عکس) . و این کاری بوده که در 1954-1955 آقای آیزنهاور نتونسته بود انجام بدهد . و صراحتا دست رد به نماینده فضاییها زده و گفته " بشریت هنوز آمادگی پذیرش چنین موضوعی را ندارد." . ولی من فکر می کنم بشر بقول آلبرت انیشتین که گفته بود " جنگ جهانی سوم را نمی دانم ولی مطمئنم جنگ چهارمش با سنگ و چماق و چوب خواهد بود..." ،
    بله این بشری که من می بینم حالا حالاها دوست دارد گاز کربنیک تولید کنه ، ایدز رو رواج بده ( و اخیرا اچ1 ان1) ، مافیا بازی در بیاره ( با اون مسلسلهای خشاب گرد) ، سر هم دیگه کلاه بذاره ، توی لاس وگاس بچرخه ، تو اینتر نت ساعتهای زیاد و با ارزش عمرش رو توی نت چت کنه و کلی وقت و هزینه رو دود کنه بره هوا ، پز ماشین شاسی بلند خودش ( و حتی دیگری) رو به دیگری بدهد ... در حالی که عده زیادی انسان دارن از تشنگی هلاک می شن.یا از بی برقی یا گرسنگی و فقط عده معدودی (سعی می کنن) با تلاشی مذبوحانه فشفشه نانویی بسازن که فقط نور افشانی کنه و صدا نده یا فقط دود کنه(یا برعکس). الان چندین ساله که می گویند داروی فلان سرطان کشف شد ( و در دنبال خبر می گن البته این فعلا روی موشهای مفلوک آزمایشگاهی جواب داده...) . وبسیاری مسایل پیش پا افتاده دیگه ... بله هدفم از گفتن این حرفا این بود که بگم این برداشت یک ناظر هست که مدت مدیدی بشر از خارج دیدش تحت نظر دارد »»» این بشر زیاد با بشر ماقبل تاریخ از لحاظ نحوه بکار گیری تواناییهایش فرقی نکرده و هنوز در حد پرکردن شکم و تصاحب حقوق خود یا دیگری فکر می کند... در حالی که بشر می تونست با داشتن خط و زبان واحد - پیشرفت تله پاتیک و البته گرفتن کمک فکری از نژادهای هوشمند تر از انسان ، یک خانه تکانی اساسی در ذهن خاکی و خاک گرفته اش انجام دهد و... در مقاله آخر (که راجع به پرزیدنت اوباماست ) راجع به فاش سازی کشف یک پایگاه (مخروبه) فضایی در ماه اشاره شده. که بعلت اینکه زیر خاک ماه مدفون بوده تا حالا دیده نشده بود.

اما دو منبع راجع به ارتباط دو پرزیدنت-به فاصله بیش از 55 سال - با فرادیدها ( بیگانگان) ( به فاصله سالها توجه کنید...) :
    ویرایش توسط s.ghotbi : November 8th, 2009 در ساعت 11:35 AM

22. Top | #179

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

yahoo news : تالار های نیک صالحی
    طبق اظهار نظر دانشمند زمان فعلی : استیون هاوکینگز >>> به احتمال قوی بیگانه ها وجود دارد. ولی بهتر
    است تماسی با نسل بشر نداشته باشند... چون این تماس ، مثل رویارویی کریستف کلمب با بومیان یا ساکنین اولیه قاره آمریکا نخواهد بود. و تاثیراتی که ممکن است بجا بماند، ممکن است چیزی بیش از تحول فرهنگی خواهد بود.تا اینجا خلاصه ای از مقاله »
    http://news.yahoo.com/s/afp/20100426...estrialhawking
    که در سایت یاهو همین چند روز پیش آمده بود. توجه شما را به 2 نکته اساسی در این مورد جلب می کنم :

1- تا کنون هیچ فیزیکدان معروف و معتبری این چنین از امکان وجود بیگانه ها سخن نگفته بود.(و حتی در مقاله آورده که وی گفته است احتمال وجود بیگانه ها را با مفروضات فرمولی و حساب احتمالات بیش از احتمال می داند - یعنی برایش اثبات شده و فقط دلیل فیزیکی برایی گفته اش ندارد.خب تا اینجا که باید عرض کنم خسته نباشی جناب هاوکینگز .من که در این تاپیک هزار تا دلیل آورده ام که آنها وجود دارند/.برای اثبات چنین چیزی نیازی به فیزیکدان بودن نیست.انکار انسانهای دیگر هم مثل همان اطمینان دادن پدر و مادر ها به نی نی هایشان است که : عزیزم لولو کجاست ؟ من که اینجا لولویی نمی بینم .نکنه توی کمد قایم شده ؟ بیا این هم کمد... ولی به پدر و مادرهای عزیز هم عرض می کنم ،بچه های بیچاره دروغ نمی گویند.دچار توهم نیستند. و آنچه که آنها می بینند احتمالا همان بیگانه ها یا بقول من : فرادیدها هستند.

2- نکته مهم دیگر که پس از ذکر احتمال وجود بیگانه ها آورده است، نکته خطرات احتمالی تماس با فرهنگ یا تکنولژی بیگانه است که ممکن نسل و تمدن بشر را بخطر بیندازد.(الیته اگر به بخش نظرات آن مقاله نگاه کنید افرادی که جزو شهود عینی یوفو بوده اند مطالب جالبی گفته اند.مثلا آن شخصی که گفته بود در کودکی شاهد یک جسم بسیار بزرگ در آسمان شهرش بوده و از آن به بعد بطور ناخودآگاه از مطالبی راجع به سازندگان آن شیئ پرنده می داند.مثلا اینکه آنها از مسافت ها یا ابعاد دوری به زمین آمدند و تکنولژی بسیار پیچیده دارند و قصدشان از دیدار ها بیشتر جنبه نظارتی و مشاهده ایی دارد و قصد جنگ یا تصاحب چیزی را ندارد-و دیگر اینکه سیاره و مواد سازندشان اصولا از عناصر دیگری شاخته شده و برای جابجایی در مسافتهای دور از حفره های فضا-زمانی استفاده می کنند.
    مطالبی که این شاهد گفته (که البته خاطره اش مربوط به 40 سال پیش بوده ظاهرا) تایید کننده مطالبی زیادی از آنچه که من در این تاپیک آورده ام می باشد.ولی احمتالی که من آورده ام و هاوکینگز هم مهر تایید بر آن زده و
    خلاصه کلام » اینکه ممکن است همه بیگانه ها فقط برای گشت و گذار به زمین نیامده باشند.و مقاصد دیگری هم در بین باشد.(خود شما - فرض کنید بشر برای خنده سفینه هاش رو به کرات دیگر می فرستد ؟ با این همه هزینه و دردسر و انتقاد ؟ من که فکر نمی کنم.همیشه یکسری چیزها هستند که نمی شود وجودشان را یا رخدادشان را دید یا اثبات کرد . ولی گاهی اتفاقاتی میفتند که چیزی را در دل ما بیدار می کنند.به این معنی که ما هستیم .ما می بینیم و شما فقط دارید در امور روزمره تان لول می خورید... و سیاره تان را داغون میکنید. و هنوز ناراحت مسایل بدوی بین خودتان هست. ... بشر کی از این پیله خودخواهی بیرون می آید ؟واز این که فکر می کند از همه باهوشتر است ؟ یادتان نرود : خداوند بشر را اشرف مخلوقات معرفی کرده (یعنی از لحاظ روحی و جسمی ) ولی آیا بشر اشرف هوشمندان هم هست ؟ من که اینطور فکر نمی کنم... شما چطور ؟

23. Top | #180

کاربر معمولي

میانگین پست در روز
    0.05

در اخبار آمد که تکنولوژی غبار هوشمند عملیاتی شد... آیا یادتون نمیاد ؟ من در این تاپیک گفته بودم اگر دشمن رباتهایی در ابعاد بسیار کوچک و در حد نانو بسازد چه باید کرد؟ حالا آنها با این اختراع (که بنظرم ایده یا تکنولوژیش از بیگانه ها یا فرادیدهاست ) به رباتهای نانو نزدیک شدند.شاید هم غبار های هوشمند چیزی قوی تر یا مکمل رباتهای نانویی باشد.که می تواند خوراک اطلاعاتی و راهبردی این جور رباتها را مهیا بسازد.حلا یه ویراژ در تحلیل بین المللی » یادتان هست گفته بودم رکود اقتصادی کار آمریکایی هاست و هدف منطقه یورو و حذف واحد یورو است ؟ حالا مشکلاتی که اروپایی ها باهاش دست و پنجه نرم می کنند رو شاهدین... آمریکا یی ها از لحاظ تراز
    ذخیره ارزی بالا هستند و قتی بطور مصنوعی تراز رو به صفر میکشونند ، کشورهای صنعتی وابسته به آنها به تراز زیر صفر می رسند (یعنی رکود سراسری و ورشکستگی عمومی اروپا) نتیجه (ها) » 1-شکست یورو و احتمالا پوند 2- واگذاری بی قید و شرط شرکتهای بزرگ سابق به سرمایه داران قدیمی ناشناس 3-دوباره تراز مصنوعی را می کشند بالا و صبح روز بعد آمریکا ییا دارن تو شرکتای اروپایی سابق لول می خورند و بشکن و بالا میندازن...یه جور شعبده بازی یا چشم بندی که فقط در اثر ارتباط مستقیم با بیگانه ها (و البته به کمک آنها ) سرهم می شه.بقول قدیمیا بعقل جن هم نمیرسه - یا همون از ما بهترون ها - یا همون فرادید ها...پس دفعه بعد که می خواین یه کاری یواشکی انجام بدین، بدونین دوربینهای بیگانه ها خیلی پیشرفته تر از ما ست.و شاید بشه تو صحنه فیلم برداری شدشون راه رفت و صدای محیط را هم شنید...فعلا گود بای...

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین

تالار های نیک صالحی مجوز های ارسال و ویرایش