تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    leili yari آواتار ها
    leili yari آفلاين است رئیس کل
    این نیز بگذرد ...
    سن کاربر
    25
    تشکر شده 5,959 بار در 850 ارسال

پیش فرض موجودی به نام "مَردُم "

مَردُم به موجودی گفته میشه که از بدو تولد همراهیت میکنه و تا روز مرگت مجبوری که برای اون زندگی کنی.
    برای مَردُم خیلی مهمه که تو چی میپوشی؟ کجا میری؟ چند سالته؟ بابات چیکارس؟ ناهار چی خوردی؟ چند روز یه بار حموم میری؟ چرا حالت خوب نیست؟ چرا میخندی؟ چرا ساکتی؟ چرا نیستی؟ چرا اومدی؟ چرا اینطوری نوشتی؟ عاشق شدی؟ چرا اونطوری نوشتی؟ فارغ شدی؟ چرا چشات قرمزه ؟ چرا لاغر شدی؟ شکست عاطفی خوردی؟ چرا چاق شدی؟ زندگی بهت ساخته؟
    ... و چراهای بسیاری که تا جوابش رو بدست نیاره دست از سرت ور نمیداره.
    مَردُم ذاتا قاضی به دنیا میاد ، بدونِ اینکه خودت خبر داشته باشی، جلسه دادگاه برات تشکیل میده، روت قضاوت میکنه، حکم برات صادر میکنه و در نهایت محکوم میشی.
    مَردُم قابلیت اینو داره که همه جا باشه، هرجا بری میتونی ببینیش، حتی تو خواب.
    اما مَردُم همیشه از یه چیزی میترسه، از اینکه تو بهش بی توجهی کنی، محلش نذاری، حرفاش رو نشنوی و کاراش رو نبینی.
    پس دستت رو بذار رو گوشت، چشمات رو ببند و بی توجه بهش از کنارش عبور کن و مشغول کار خودت شو...

می خواستم به دنیا بیام، در یک زایشگاه عمومی؛ پدر بزرگم به مادرم گفت: فقط بیمارستان خصوصی!
    مادرم گفت: چرا؟...پدر بزرگم گفت: مردم چه می گویند؟!

می خواستم به مدرسه بروم، همان مدرسه ی سر کوچه ی مان؛ مادرم گفت: فقط مدرسه ی غیر انتفاعی!
    پدرم گفت: چرا؟... مادرم گفت: مردم چه می گویند؟!

به رشته ی انسانی علاقه داشتم. پدرم گفت: فقط ریاضی!
    گفتم: چرا؟... پدرم گفت: مردم چه می گویند؟!

با دختری روستایی می خواستم ازدواج کنم. خواهرم گفت: مگر من بمیرم.
    گفتم: چرا؟... خواهرم گفت: مردم چه می گویند؟!

می خواستم پول مراسم عروسی را سرمایه ی زندگی ام کنم. پدر و مادرم گفتند: مگر از روی نعش ما رد شوی.
    گفتم: چرا؟... آنها گفتند: مردم چه می گویند؟!

می خواستم به اندازه ی جیبم خانه ای در پایین شهر اجاره کنم. مادرم گفت: وای بر من.
    گفتم: چرا؟... مادرم گفت: مردم چه می گویند؟!

اولین مهمانی بعد از عروسیمان بود. می خواستم ساده باشد و صمیمی. همسرم گفت: شکست، به همین زودی؟!
    گفتم: چرا؟... همسرم گفت: مردم چه می گویند؟!

می خواستم یک ماشین مدل پایین بخرم، در حد وسعم، تا عصای دستم باشد. همسرم گفت: خدا مرگم دهد.
    گفتم: چرا؟... همسرم گفت: مردم چه می گویند؟!

بچه ام می خواست به دنیا بیاید، در یک زایشگاه عمومی. پدرم گفت: فقط بیمارستان خصوصی!
    گفتم: چرا؟... پدرم گفت: مردم چه می گویند؟!

بچه ام می خواست به مدرسه برود، رشته ی تحصیلی اش را برگزیند، ازدواج کند...
    می خواستم بمیرم. بر سر قبرم بحث شد. پسرم گفت: پایین قبرستان. زنم جیغ کشید.
    دخترم گفت: چه شده؟... زنم گفت: مردم چه می گویند؟!

مُردم. برادرم برای مراسم ترحیمم مسجد ساده ای در نظر گرفت. خواهرم اشک ریخت و گفت: مردم چه می گویند؟!

از طرف قبرستان سنگ قبر ساده ای بر سر مزارم گذاشتند. اما برادرم گفت: مردم چه می گویند؟!

خودش سنگ قبری برایم سفارش داد که عکسم را رویش حک کردند.

حالا من در اینجا در حفره ای تنگ خانه دارم و تمام سرمایه ام برای ادامه ی زندگی جمله ای بیش نبود: مردم چه می گویند؟!
    مردمی که عمری نگران حرفهایشان بودم، حالا حتی لحظه ای هم نگران من نیستند...

2. 9 کاربر مقابل از leili yari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Saeedl آواتار ها
    Saeedl آفلاين است كاربر ساده
    قطعا خاک و کود لازم است تا گل سرخ بروید اما گل سرخ نه خاک است و نه کود!
    تشکر شده 47 بار در 30 ارسال

روی این چیزی که نوشتی هیچی نمیشه گفت جز اینکه فریادها بکشیم و ناله ها کنیم از دست خودمون

نوشته ی خوبی بود ! امیدوارم دوباره بالا بیاد و عده ی بیشتری بخوننش.

4. 3 کاربر مقابل از Saeedl عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

sabtenobel آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

کد اقتصادی چیست و این کد کجا به یاری شما خواهد آمد؟

اگر تمام‌کارهای قانونی و رسمی مربوط به ثبت شرکت خود را انجام داده‌اید و اکنون آماده‌ی ارائه‌ی خدمت در حوضه‌ی اقتصادی هستید بهتر است بدانید که برای معرفی خود و اعتبار شرکتتان نیاز به یک کد 12 رقمی به نام کد اقتصادی دارید.
    کد اقتصادی یک شماره‌ی منحصربه‌فرد است که سازمان امور مالیاتی آن را در اختیار شما خواهد گذاشت . پس از اخذ کد اقتصادی نظارت بر فعالیت شما و دریافت مجوزهای مختلفی چون مجوزهای تجاری توسط این کد صورت می‌گیرد. کد اقتصادی تحت عنوان شناسنامه‌ای برای شرکت شما عمل می‌کند و تمام فعالیت‌های شما، نظیر شرکت در مزایده‌ها و ... با کمک این کد صورت می‌پذیرد.
    ازآنجایی‌که دریافت کد اقتصادی پس از طی یک پروسه‌ی قانونی امکان‌پذیر می‌شود بهتر است تا برای جلوگیری از سردرگمی با کسانی که در این زمینه مهارت و تجربه‌ دارند مشورت کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت شرکت نوبل مراجعه فرمایید.
    تلفن : 02188770580

9386541 آفلاين است كاربر ساده
    من منم
    سن کاربر
    25

متن هایی که به کار بردی واقعا عالی بودند تشکر

javidiran1 آواتار ها
    javidiran1 آفلاين است کاربر معمولي
    تشکر شده 5 بار در 4 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sabtenobel نمایش پست ها
    کد اقتصادی چیست و این کد کجا به یاری شما خواهد آمد؟

اگر تمام‌کارهای قانونی و رسمی مربوط به ثبت شرکت خود را انجام داده‌اید و اکنون آماده‌ی ارائه‌ی خدمت در حوضه‌ی اقتصادی هستید بهتر است بدانید که برای معرفی خود و اعتبار شرکتتان نیاز به یک کد 12 رقمی به نام کد اقتصادی دارید.
    کد اقتصادی یک شماره‌ی منحصربه‌فرد است که سازمان امور مالیاتی آن را در اختیار شما خواهد گذاشت . پس از اخذ کد اقتصادی نظارت بر فعالیت شما و دریافت مجوزهای مختلفی چون مجوزهای تجاری توسط این کد صورت می‌گیرد. کد اقتصادی تحت عنوان شناسنامه‌ای برای شرکت شما عمل می‌کند و تمام فعالیت‌های شما، نظیر شرکت در مزایده‌ها و ... با کمک این کد صورت می‌پذیرد.
    ازآنجایی‌که دریافت کد اقتصادی پس از طی یک پروسه‌ی قانونی امکان‌پذیر می‌شود بهتر است تا برای جلوگیری از سردرگمی با کسانی که در این زمینه مهارت و تجربه‌ دارند مشورت کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت شرکت نوبل مراجعه فرمایید.
    با تشکر از شما که با کد اقتصادی، این متن رو بالا آوردی!

pakmehr آواتار ها
    pakmehr آفلاين است تازه وارد
    قالیشویی پاک مهر عضو رسمی اتحادیه قالیشویی با بیش از 15 سال سابقه درخشان در خدمت شما مشتریان محترم میباشد
    سن کاربر
    24

taktok آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

ثبت شرکت در گرجستان | اقامت گرجستان

اگر قصد مهاجرت به گرجستان را دارید و یا به دنبال اقامت گرجستان هستید گروه مشاورین بست جورجیا با سال ها سابقه در زمینه ثبت شرکت در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان و مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان در خدمت شما عزیزان میباشد. تمامی همکاران حقوقی ما موکل های گرجی زبان میباشند که کاملا آشنا به قوانین کشور گرجستان میباشند و توانسته اند بالاترین آمار دریافت اقامت در گرجستان را برای هموطنان ما همچنین سایر مردم دنیا را دریافت نمایند.

مهاجرت به گرجستان

مهاجرت همیشه یک تصمیم بسیار مهم میباشد زیرا شما با مهاجرت زندگی خود و همسر و فرزندان خود و حتی نسل اینده خود را تعغیر خواهید داد از همین رو برای مهاجرت به گرجستان باید تصمیم خود را به طور کامل گرفته سپس اقدام کنید . تیم مشاوره بست جورجیا در زمینه مهاجرت به گرجستان قدم به قدم با توجه به قوانین کشور گرجستان در کنار شما میباشد و تا اتمام مراحل مهاجرتی شما در کشور گرجستان از هیچ کمکی کوتاهی نخواهد کرد و همچنین پس از اتمام مراحل مهاجرت به گرجستان با شما هستیم تا شروع کسب کار و مشاوره شما در کسب کار جدید شما . بست جورجیا با بکارگیری خبره ترین مشاورین در زمینه مهاجرت به گرجستان توانسته رضایت ۱۰۰ درصدی تمامی مشتریان خود را بدست اورید .

اقامت گرجستان

اقامت گرجستان مهم ترین مسئله و دغدقه ای است که برای هر شخصی که هدف خود را کشور گرجستان قرار داده است . دریافت اقامت گرجستان به چندین روش امکان پذیر میباشد که عبارت اند از : دریافت اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری , دریافت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک , دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت , دریافت اقامت تحصیلی گرجستان , اقامت از طریق کار آفرینی , اقامت از طریق استخدام در یک شرکت ثبت شده در گرجستان . تمامی پرونده و فایل اقامتی مشتریان شرکت بست جورجیا به طور کامل و با رعایت قوانین کشور گرجستان می باشد و توسط موکل های حرفه ای گرجی می باشد و احتمال پذیرش فایل مهاجرتی و دریافت اقامت شما از دولت گرجستان چندین برابر میشود.

ثبت شرکت در گرجستان

املاک گرجستان ثبت شرکت در گرجستان با توجه قوانین کشور گرجستان ۲ روز کاری زمان میبرد و شما پس از ثبت شرکت به راحتی و با رعایت قوانین گرجستان میتوانید فعالیت خود را کشور گرجستان شروع کنید و اقامت از طریق ثبت شرکت را دریافت کنید .معمول ترین نوع ثبت شرکت در گرجستان نیز ثبت شرکت مسئولیت محدود LLC می باشد و بر خلاف ایران فعالیت شرکت شما در این نوع ثبت شرکت در گرجستان شامل موارد محدود در اساسنامه نمیشود و شما میتوانید تمام فعالیت ها را با یک اساسنامه و طبق قوانین کشور گرجستان انجام دهید. صادرات از گرجستان به اروپا و کشور های ترکیه و اذربایجان بدون مالیات می باشد و شما با ثبت شرکت در خاک گرجستان یک بازار حدود ۹۰۰ میلیون نفری خواهید داشت .

sabtenobel آفلاين است كاربر ساده

پیش فرض مسئولیت اداره‌ی شرکت مختلط غیر سهامی بر عهده‌ی کدام شریک است؟

مسئولیت اداره‌ی شرکت مختلط غیر سهامی بر عهده‌ی کدام شریک است؟
    شرکت مختلط غیر سهامی شرکتی است که بین یک یا چند شریک ضامنی، و یک یا چند شریک با مسولیت محدود شکل می‌گیرد. مسئولیت اداره‌ی این شرکت با یکی از شرکای ضامنی است؛ که قبلاً با توافق سایر شرکای ضامنی انتخاب شده باشد…
    برای دریافت متن کامل به سایت ما در ثبت شرکت و ثبت برند نوبل مراجعه فرمایید .

cafegardesh آفلاين است تازه وارد

پیش فرض تور مشهد، زیارت و سیاحت در تعطیلات نوروز

تور مشهد، زیارت و سیاحت در تعطیلات نوروز
    مشهد پایتخت مذهبی ایران است و باوجود حرم حضرت امام رضا و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیارش همیشه مورد توجه گردشگران و زائران بوده است. تور مشهد شما را به زیارت امام رضا، دیدار از طبیعت و آثار تاریخی مشهد و حومه و همچنین مراکز تفریحی این شهر می‌برد.
    ازجمله این دیدنی‌ها می‌توان به آرامگاه فردوسی، موزه و آرامگاه نادری، بقعه پیر پالان‌دوز، گنبد هارونیه، امامزاده سید محمد (گنبد خشتی) و... اشاره کرد. مشهد مراکز خرید بسیاری چون الماس شرق، پروما، و مجتمع تجاری آلتون و همچنین بازارهای سنتی‌ای چون بازار رضا دارد. مراکز خرید مشهد بهترین گزینه برای خرید در مشهد است.
    طبیعت مشهد و استان خراسان نیز بسیار دیدنی‌ است. طرقبه و روستای ییلاقی جاغرق برای تفریحات زمستانی بسیار عالی است و طبیعت نابی دارد. روستای تاریخی پاژ نیز که زادگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی است یکی دیگر از مقصد‌ها برای طبیعت‌دوستان است.
    از دیگر دیدنی‌هایی که تور مشهد برای شما دارد می‌توان به باغ وحش وکیل آباد اشاره کرد که میزبان حیوانات علفخوار، گشوتخوار، آبزی و پرندگان و خزندگان است. مشهد پارک‌های آبی زیادی هم دارد که با یکدیگر درسطح منطقه رقابت می‌کنند.
    تور مشهد شما را به شهری می‌برد که پارک‌های بسیاری دارد. پارک کوه سنگی مشهد یکی از قدیمی‌ترین و زیباترین پارک‌های این شهر است. گردشگاه‌های طبیعی مشهد هم بسیار دیدنی هستند. با تور مشهد می‌توانید به طرقبه و شاندیز بروید و از طبیعت زیبای شمال شرق ایران استفاده کنید.
    شما همچنین می‌توانید به صفحه تور مشهد نوروز ۹۶ کافه گردش رفته و تور ارزان و باکیفیت مطلبوتان برای نوروز ۹۶ را انتخاب کنید.
    کافه گردش

rezaahmadi863 آفلاين است تازه وارد

ممنون از مطلبت به نظرم اصلا نباید توجهی داشت با این حال که سخته ولی نباید توجه کرد همین حرف مردم میدونم که خیلی هارو بدبخت کده امیدوارم کسی فقط مطالب خوب حرف مردم رو استخراج کنه
    گریتینگ