تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - صفحه اصلی
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 20 , از مجموع 129

آیدیم باز نمیشه (یاهو مسنجر)

همکار قدیمی فروم نیک صالحی raya آواتار ها
    تشکر شده 19,813 بار در 9,574 پست

Thumbs down آیدیم باز نمیشه (یاهو مسنجر)

سلام به همه چند ساعت قبل یعنی تقریبا ساعت 1 بعد از ظهر امروز من ایدیمو باز کردم الان هر کاری میکنم ایدم که ظهر باز شده بود باز نمیشه نه تنها این ایدی بلکه همه ایدیهام یعنی همش با هم ** شده یا اشکال از خود مسنجر هست :(میشه یه نفر توضیح بده ؟
    خدا حافظ همین حالا ....

2. تشکرها از این نوشته :

همکار قدیمی بخش اخبار و سایر گفتگو ها mahtabi آواتار ها
    تشکر شده 13,314 بار در 5,603 پست

شما زحمت میکشین یاهو مسنجرتون رو remove میکنین و دوباره میریزین.و بعد از اون پسوردتون رو هم تغییر بدین.
    با تشکر فریبا
    من هنوز ایمان دارم مادرم را خواهم دید
    وقتی تمام دیوار بیمارستان تیتر زده اند : آی ... سی .... یو
    این فشار ها که به خونت می آیند ،
    تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
    که زیر پایت را خالی می کنند ...
    " هومن شریفی "

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما mahtabi برای ارسال این پست سودمند:

کاربر متوسط Nseries آواتار ها
    تشکر شده 329 بار در 184 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط raya نمایش پست ها
    سلام به همه چند ساعت قبل یعنی تقریبا ساعت 1 بعد از ظهر امروز من ایدیمو باز کردم الان هر کاری میکنم ایدم که ظهر باز شده بود باز نمیشه نه تنها این ایدی بلکه همه ایدیهام یعنی همش با هم ** شده یا اشکال از خود مسنجر هست :(میشه یه نفر توضیح بده ؟
    شما از سایت یاهو ، قسمت Messenger یه بار ای دی تون رو با پسورد وارد کنید و آنلاین شوید. اگه تونستید وارد آی دیتون بشید پس مشکل از مسنجر نصب شده روی سیستم شماست.
    امضا

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Nseries برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط nseries نمایش پست ها
    شما از سایت یاهو ، قسمت messenger یه بار ای دی تون رو با پسورد وارد کنید و آنلاین شوید. اگه تونستید وارد آی دیتون بشید پس مشکل از مسنجر نصب شده روی سیستم شماست.
    من ظهر داشتم ازش استفاده میکردم بعد 1 ساعت استراحت دادم داداشم اومد اونم ایدیشو چک کرد بعدشم عصر رفتیم سر کارامون الان شب اومدم میبینم نمیشه تو ایدیم برم :(
    خدا حافظ همین حالا ....

8. تشکرها از این نوشته :

Unhappy

من تماس گرفتم به پشتی بانی شرکتی که adsl منو ساپورت میکنه و در تهرانه

میگم سرعتم کمه و سایت هم که باز میکنم گاهی قطع میشه حتی خود اینترنتم هم قطع میشه میگن مرکزتون دچار مشکل سختی شده به نظر شما باز نشدن ایدیم به خاطر این موضعه یا علت دیگه ایی داره ؟
    خدا حافظ همین حالا ....

10. تشکرها از این نوشته :

کاربر متوسط sina_M آواتار ها
    تشکر شده 270 بار در 116 پست

Smile

من تماس گرفتم به پشتی بانی شرکتی که adsl منو ساپورت میکنه و در تهرانه

میگم سرعتم کمه و سایت هم که باز میکنم گاهی قطع میشه حتی خود اینترنتم هم قطع میشه میگن مرکزتون دچار مشکل سختی شده به نظر شما باز نشدن ایدیم به خاطر این موضعه یا علت دیگه ایی داره ؟
    دوست عزيز سرعت خيلي پايين خودش ميتونه باعث باز نشد ايدي بشه ولي متاسفانه به علت تحريم هايي كه ايران تو اين مدت شده ياهو داره كم كم ورود با ايدي هارو مشكل تر ميكنه اين مشكليه كه خيلي از دوستان از جمله خودم نميتونم وارد ياهو مسنجرمون بشيم
    با تشكر
    البته يه چيزيم اضافه كنم سرويس ياهو وقتي كه ايديهايو مورد تحريم قرار ميده شما هر پسوريدو بهش بديد چه غلط چه درست اشتباه فرض ميكنه و بعد از اينكه شما 5 بار اين كارو تكرار كرديد ايدي شمارو به مدت 24 ساعت قفل خواهد كرد ... حتي اگه از تحريم در بيايد پس 24 ساعت صبور باشيد و سعي در باز كردن ايديتون نداشته باشيد شايد درست شد
    ویرایش توسط sina_M : March 11th, 2009 در ساعت 07:48 AM

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sina_M برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_m نمایش پست ها
    دوست عزيز سرعت خيلي پايين خودش ميتونه باعث باز نشد ايدي بشه ولي متاسفانه به علت تحريم هايي كه ايران تو اين مدت شده ياهو داره كم كم ورود با ايدي هارو مشكل تر ميكنه اين مشكليه كه خيلي از دوستان از جمله خودم نميتونم وارد ياهو مسنجرمون بشيم
    با تشكر
    البته يه چيزيم اضافه كنم سرويس ياهو وقتي كه ايديهايو مورد تحريم قرار ميده شما هر پسوريدو بهش بديد چه غلط چه درست اشتباه فرض ميكنه و بعد از اينكه شما 5 بار اين كارو تكرار كرديد ايدي شمارو به مدت 24 ساعت قفل خواهد كرد ... حتي اگه از تحريم در بيايد پس 24 ساعت صبور باشيد و سعي در باز كردن ايديتون نداشته باشيد شايد درست شد
    مممنونم از توضیحتون
    دقیقا مشکل من اینه هر ایدیو که من دارم میزنم یه تابلو میاد که اون تابلو در زمانهایی میاد که پسورد رو اشتباه وارد کرده باشیم یا نام ایدی رو و از من میخواد در وقت دیگری دوباره تکرار کنم :(چه طور میشه برنامه یاهو کل ایران دارن استفاده میکنن اون وقت ایدی من تحریم شده :(حالا چه کار کنم که بتونم بازش کنم ایدمو میگم :(
    خدا حافظ همین حالا ....

14. تشکرها از این نوشته :

همکار قدیمی saber_11361 آواتار ها
    تشکر شده 3,166 بار در 1,377 پست

به احتمال خيلي زياد مشكل شما مربوط به همون سرعت اينترنت شما باشه .
    در مورد اينكه قراره تحريم بشيم 1 2 سال پيش صحبتش بود اما اجرايي نشد . مثلا من خودم چند وقت پيش آيديم دچار مشكل شده بود و pm ها رو نشون نمي داد كه من يك ايميل به پشتيباني ياهو زدم مشكلم برطرف شد كه اين خودش نشون ميده هنوز از ايراني ها پشتيباني ميكنن .
    اى روزگار دلشكن, هر دم مرا سنگى مزن
    من سنگها در لقمه نان, دندان به دندان ديده ام
    از خود رجز خوانى مكن, تصوير گردانى مكن
    من گردن گردنكشان, رسمان به رسمان ديده ام
    شرح ستم بس خوانده ام, آتش به آتش مانده ام
    من اشك چشم كودكان, دامان به دامان ديده ام
    از اين كله تا آن كله فرقى ندارد شيخ و شه
    من پاسدار و پاسبان ايران به ايران ديده ام
    ماتم چه گويم زين وطن كز برگ برگ اين چمن
    من خون چشم شاعران ديوان به ديوان ديده ام

16. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما saber_11361 برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط saber_11361 نمایش پست ها
    به احتمال خيلي زياد مشكل شما مربوط به همون سرعت اينترنت شما باشه .
    در مورد اينكه قراره تحريم بشيم 1 2 سال پيش صحبتش بود اما اجرايي نشد . مثلا من خودم چند وقت پيش آيديم دچار مشكل شده بود و pm ها رو نشون نمي داد كه من يك ايميل به پشتيباني ياهو زدم مشكلم برطرف شد كه اين خودش نشون ميده هنوز از ايراني ها پشتيباني ميكنن .
    ممنونم از توضیحتون :)
    اخه من که زنگ زدم به پارسانلاین میگن سرعتم نرماله :(نیاز هست من یه برنامه یاهوی دیگه نصب کنم ولی من حدودا 1 ماه میشه سیستممو دادم بیرون برام خیلی منظمش کردم نصب ویندوز و غیره انجام شده بود نمیدوم والا من گیجم چه کنم که درست بشه:(
    خدا حافظ همین حالا ....

18. تشکرها از این نوشته :

كاربر عالي alfredo آواتار ها
    تشکر شده 1,306 بار در 638 پست

اگر بتونید از یک کافی نت یا جایی که یاهو شخص دیگه ای جواب میده تست بگیرید ببینید میتونید لوگین کنید یا نه اگر لوگین مشکلی نداشتید به سیستم و اینترنت شما مشکل مربوط میشه.
    اما اگر لوگین نشدید بحث به قفل شدن نام کاربریتون در اثر وارد کردن رمز غلط زیاد و احتمال خیلی ضعیف تر ** شدن هست. البته ** که نیست این کارها ولی بین عموم به این شناخته میشه.
    اگر مشکل از سیستم یا اینترنت شما بود برای سیستم یکبار یاهو نسخه 8 را نصب کنید و در مورد اینترنت مجبورید صبر کنید تا سرعت خوب بشه و یا اینکه اکانت تلفنی بگیرید برای کار راه اندازی
    به دلیل مشغله کاری فرصت کافی برای پاسخگویی ندارم.

L
    ife Is VVhat Ever U Think

مباحثی از اسلام و معجزه همیشگی قرآن
    براي تشكر از دكمه سپاس استفاده كنيد
    آموزش خط فرمان ويندوز (
    CMD / Command Line)

پیش گیری و چگونگی ویروس یابی و پاکسازی ویروسها

روش هاي فعال كردن Folder option/ Registery / Taskmanager

كپي رايت: مطالب نوشته شده توسط اينجانب با ذكر نام استفاده از آن آزاد ميباشد.

*** متشکرم ***

20. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما alfredo برای ارسال این پست سودمند:

Smile

مممنونم از توضیحتون
    دقیقا مشکل من اینه هر ایدیو که من دارم میزنم یه تابلو میاد که اون تابلو در زمانهایی میاد که پسورد رو اشتباه وارد کرده باشیم یا نام ایدی رو و از من میخواد در وقت دیگری دوباره تکرار کنم :(چه طور میشه برنامه یاهو کل ایران دارن استفاده میکنن اون وقت ایدی من تحریم شده :(حالا چه کار کنم که بتونم بازش کنم ایدمو میگم :(
    شما به احتمال خيلي زياد اگه 24 ساعت صبر كنيد حتما" ايديتون باز ميشه .. اگه باز نشد ايديتونو براي من پيغام خصوصي بكنيد مشكلتونو حل ميكنم . البته بگم من پسورد ايديتونو نميخوام فقط خود ايديتونو ميخوام با تشكر ....
    در مورد تحريمي كه دوستان حرف زدن بله ياهو هنوز ايرانو پشنيباني ميكنه ولي در آخرين اطلاعات كه خود سايت ياهو منتشر كرده كه متاسفانه الان لينكشو فراموش كردم اينه كه ياهو به صورت ازمايشي بعضي ايدي هارو ميبنده ولي هنوز كامل ايديهاي ايرانو نبسته
    با تشكر

22. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما sina_M برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
    اگر بتونید از یک کافی نت یا جایی که یاهو شخص دیگه ای جواب میده تست بگیرید ببینید میتونید لوگین کنید یا نه اگر لوگین مشکلی نداشتید به سیستم و اینترنت شما مشکل مربوط میشه.
    اما اگر لوگین نشدید بحث به قفل شدن نام کاربریتون در اثر وارد کردن رمز غلط زیاد و احتمال خیلی ضعیف تر ** شدن هست. البته ** که نیست این کارها ولی بین عموم به این شناخته میشه.
    اگر مشکل از سیستم یا اینترنت شما بود برای سیستم یکبار یاهو نسخه 8 را نصب کنید و در مورد اینترنت مجبورید صبر کنید تا سرعت خوب بشه و یا اینکه اکانت تلفنی بگیرید برای کار راه اندازی
    از لطف همه ممنونم که پاسخ گو بودند ولی یه سوال یعنی همه ایدهام با هم ** شدن ؟:eek::eek::eek:یا همه ایدهام با هم تحریم شدن :eek::eek::eek:از دیشب ساعت 10 که من به نت اومدم نمیتونم ایدمو باز کنم و اینترنتم هم مدام قطع و وصل میشه وقتی با پشتی بانی فنی پارسانلاین که ADSL منو ساپورت میکنه تماس میگیرم بعضی وقتا میگه مرکز مخابراتی شهر شما خرابه امروزم بهم گفتن مخابرات شهرتون خرابه یعنی همه این مشگلها به هم مربوط میشه ؟:(چشم من بازم صبر میکنم ولی خب تا کی :(
    خدا حافظ همین حالا ....

24. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما raya برای ارسال این پست سودمند:

من وقتی از توی صفحه اکسپلوررم زدم روی بخش میل این نوشته ا اومد آیا اکسپلوررم ایراد داره چون الان بهم میگن هیچ مشکلی نداره نه خط نه مخابرات یعنی همه چیز از سمت پارسانلاین و مخابرات اوکی هست چی کار کنم ایدیم هنوز باز نمیشهههههههههههههه:((:((:((:((:(( :((:((

این ارور داده :

There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

[IMG]res://ieframe.dll/green_shield.png[/IMG]Click here to close this webpage.

[IMG]res://ieframe.dll/red_shield.png[/IMG]Continue to this website (not recommended).

[IMG]res://ieframe.dll/down.png[/IMG] More information

<LI id=errorExpl1>If you arrived at this page by clicking a link, check the website address in the address bar to be sure that it is the address you were expecting. <LI id=errorExpl2>When going to a website with an address such as https://example.com, try adding the 'www' to the address, https://www.example.com. <LI id=errorExpl3>If you choose to ignore this error and continue, do not enter private information into the website.
    For more information, see "Certificate Errors" in Internet Explorer Help.
    خدا حافظ همین حالا ....

26. تشکرها از این نوشته :

کاربر متوسط Nseries آواتار ها
    تشکر شده 329 بار در 184 پست

آی دی شما بعد از مدتی به طور اتوماتیک باز میشه.
    هفته گذشته من یکی از آیدی هام باز نمیشد.
    هیچ طوری باز نمیشد. حتی من از موبایل هم نتونستم آی دی رو باز کنم.
    بعد از حدود یکی دو روز آی دیم باز شد و من خیلی راحت بدون هیچ اروری وارد آی دیم شدم.
    به احتمال زیاد آی دی شما هم همینطور شده.
    امضا

28. تشکرها از این نوشته :

كاربر عالي odise2004 آواتار ها
    نوكيا 6270~>نوکیا N70~>سامسونگ E250~>نوکیا 5230~>Xperia X10 Mini
    تشکر شده 2,168 بار در 754 پست

با سلام.
    اینکه مسنجرتون مشکل میده باید بگم دقیقاً چه پیغامی میده؟؟
    چون بعضی وقتا برای من پیش اومده که یاهوم لاگین نشده و یه پیغام داده که لاگین نمیتونه بشه و بعداً باید سعی کنم وارد بشم.
    در مورد این آخری هم باید بگم که شما اول آدرس مستقیم بخش میل یاهو به آدرس http://www.mail.yahoo.com رو بزنین ببینین میاره یا نه؟!
    در ضمن یه فایرفاکس نصب کنین و با اون هم تست کنین.
    اگه اینترنتتون زیادی قطع و وصل میشه ممکنه همه ی این مشکلات از اینترنت شما باشه.
    این همه ی چیزی بود که به ذهنم رسید.
    i love u for giving your heart to me
    and trusting me with your pride

i love you for wanting me
    and needing me by your side

i love you for the emotions
    i never knew i had

i love you for making me smile
    whenever i feel sad

i love your thoughts of me
    where i am always on your mind

i love you for finding that part of me
    that i never thought i had find

i love you for the way you are
    and for how you make me feel

but most of all i love you
    because i know you are mine for real

30. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما odise2004 برای ارسال این پست سودمند:

مرسی از توضیحاتتون من هیچ کدوم از ایدیامو نمیتونم باز کنم الان این لینکی که جناب اودیسه دادن من زدم روش بعد این جملات اومد

[IMG]res://ieframe.dll/red_shield_48.png[/IMG] There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

[IMG]res://ieframe.dll/green_shield.png[/IMG]Click here to close this webpage.

[IMG]res://ieframe.dll/red_shield.png[/IMG]Continue to this website (not recommended).

[IMG]res://ieframe.dll/down.png[/IMG]More information

<LI id=errorExpl1>If you arrived at this page by clicking a link, check the website address in the address bar to be sure that it is the address you were expecting. <LI id=errorExpl2>When going to a website with an address such as https://example.com, try adding the 'www' to the address, https://www.example.com. <LI id=errorExpl3>If you choose to ignore this error and continue, do not enter private information into the website.
    For more information, see "Certificate Errors" in Internet Explorer Help.
    خدا حافظ همین حالا ....

وقتیم تو یاهو مسنجرم ایدی و پسوردمو میزنم بهم میگه

peleas try again
    خدا حافظ همین حالا ....

33. تشکرها از این نوشته :

raya
    دوست عزيز با توجه به متني كه داده بوديد معلوم ميشه كه ياهو كل ايديهايو شمارو از روي IP شما بسته دوست عزيز كه اينم بايد صبر كنيد تا باز بشه
    دوست عزيز اگه كارتون خيلي گيره ميشه ايديتونو براي من پيغام خصوصي كنيد

35. تشکرها از این نوشته :

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_m نمایش پست ها
    raya
    دوست عزيز با توجه به متني كه داده بوديد معلوم ميشه كه ياهو كل ايديهايو شمارو از روي ip شما بسته دوست عزيز كه اينم بايد صبر كنيد تا باز بشه
    دوست عزيز اگه كارتون خيلي گيره ميشه ايديتونو براي من پيغام خصوصي كنيد
    ممنونم از توضیحتون یعنی من خودم نمیتونم کاری بکنم فقط شما باید برام ایدیمو باز کنید ممکنه بگید میخواید چی کار کنید تا من خودم ایدیمو باز کنم ممنون میشم
    خدا حافظ همین حالا ....

کاربر معمولي ghazal_18 آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 70 پست

ممنونم از توضیحتون :)
    اخه من که زنگ زدم به پارسانلاین میگن سرعتم نرماله :(نیاز هست من یه برنامه یاهوی دیگه نصب کنم ولی من حدودا 1 ماه میشه سیستممو دادم بیرون برام خیلی منظمش کردم نصب ویندوز و غیره انجام شده بود نمیدوم والا من گیجم چه کنم که درست بشه:(
    سلام من هم همین مشکل رو داشتم تا اینکه 2بار ویندوزم رو نصب کردم الان هم گوش شیطون کر درست شده شما هم بد نیست یه امتحانی بکنید :)
    وقتی همه با من هم عقیده می شوند، تازه احساس می کنم که اشتباه کرده ام.
    اسکار وایلد
    .:x:

38. تشکرها از این نوشته :

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین