خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

نحوه راه اندازی mail server و دادن سرویس ایمیل
تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - صفحه اصلی
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

مشاهده : 5987 , پاسخ ها : 7
موضوع: نحوه راه اندازی mail server و دادن سرویس ایمیل

1. Top | #1

تازه وارد

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

پیش فرض نحوه راه اندازی mail server و دادن سرویس ایمیل

با سلام وخسته نباشید .
    ما دارای یک Isp در یک محیط آموزشی می باشیم می خواستم ببینم نحوه راه اندازی ایمیل سرور ودادن این سرویس به کاربران به چه صورت می باشد ؟ متشکر.

2. تشکرها از این نوشته :

3. Top | #2
    تالار های نیک صالحی
    مدیر بخش ادبیات طنز

میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر شده 1,768 بار در 636 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط honaramoz نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید .
    ما دارای یک Isp در یک محیط آموزشی می باشیم می خواستم ببینم نحوه راه اندازی ایمیل سرور ودادن این سرویس به کاربران به چه صورت می باشد ؟ متشکر.
    راستش این کار خیلی آسون نیست. واقعیتش من سعی کردم توضیح بدم اما همه رو پاک کردم. چون بحث خیلی طولانی می شه.
    اما به هر حال شما حداقل به یک RAS (Remote Access Server و یک Exchange Server نیاز دارید. هرچند این حداقل نیاز شماست و مسایل امنیتی و نگهداری رو نمیشه در اون لحاظ کرد.
    به هرحال توضیح بیشتری اگه در مورد نیازتون بدین شاید بتونم کمک کنم. ضمناً این رو هم اضافه کنم که فکر نمی کنم بشه از طریق این سایت همچین چیزی آموزش داده بشه. چون کار بقدری پیچیده و تخصصی هست که براش پول گرفته می شه و پول پرداخت می شه.
    اگر کسی چیزی گفت و ما با لگد زدیم توی شکمش، آنوقت او میرود یک جای دیگر حرفش را میزند
    پیش از لگد فکر کنیم

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ghafourian برای ارسال این پست سودمند:

5. Top | #3

تازه وارد

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

سلام وخسته نباشید
    برادر عزیز آقای غفوریان درسته ولی اگر جنابعالی خیلی خلاصه واجمالی ذکر کنید که :
    #اولا به چه امکانات سخت افزاری نیاز هست ؟ (البته ما دارای امکانات یک isp هستیم وبه کاربران مان - lan, dial up - نیز account می دهیم ).
    # دوما چه سرویسهایی(windows) بایستی راه اندازی شوند؟
    # سوما در صورت لزوم چه نرم افزارهایی باید نصب وراه اندازی شوند؟
    # ونیز آیا نیاز به یک سرور مجزا برای این امر می باشد؟
    متشکرم

چو در رویت بخندد گل مشو در دامش ای بلبل
    که بر گل اعتمادی نیست گرحسن جهان دارد

6. تشکرها از این نوشته :

7. Top | #4
    تالار های نیک صالحی
    مدیر بخش ادبیات طنز

میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر شده 1,768 بار در 636 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط honaramoz نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید
    برادر عزیز آقای غفوریان درسته ولی اگر جنابعالی خیلی خلاصه واجمالی ذکر کنید که :
    #اولا به چه امکانات سخت افزاری نیاز هست ؟ (البته ما دارای امکانات یک isp هستیم وبه کاربران مان - lan, dial up - نیز account می دهیم ).
    # دوما چه سرویسهایی(windows) بایستی راه اندازی شوند؟
    # سوما در صورت لزوم چه نرم افزارهایی باید نصب وراه اندازی شوند؟
    # ونیز آیا نیاز به یک سرور مجزا برای این امر می باشد؟
    متشکرم
    باور کنید موضوع بسیار وسیعتر از اینهاست. به هرحال به جهت احترام به درخواست شما، لطفاً بفرمایید هدف شما از اینکار چیست؟ آیا امکان این نیست که برای اینکار از سرور شرکت دیگری استفاده کنید؟ کسانی که Host و Domain می فروشند، در واقع سروری را با این امکانات در اختیار شما می گزارند. اینکار در بیشتر مواقع بهتر است. مگر اینکه شما مشخصاً تصمیم داشته باشید که سروری که ایمیلها در آن قرار دارد Phisically در شرکت شما باشد. و خوب ضمن اینکه اینکار هزینۀ بسیار بالاتری دارد، نیاز به بررسی و مشاوره دقیق با شرکت شما را دارد. توجه کنید که راه اندازی یک Email server یا به عبارت دیگر یک Exchange Serverدر واقع یک رشته تحصیلی Microsoft هست و برای دریافت مدرک آن و به تناسب داشتن علم آن حداقل چیزی حدود 7000 صفحه کتاب باید مطالعه شود. منظور من این است که سئوال شما درست مثل این است که از طریق ایمیل بخواهید مراحل ساخت یک کشتی باری یا ساخت یک پل بتونی را بپرسید. شدنی است اما...
    اگر کسی چیزی گفت و ما با لگد زدیم توی شکمش، آنوقت او میرود یک جای دیگر حرفش را میزند
    پیش از لگد فکر کنیم

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ghafourian برای ارسال این پست سودمند:

9. Top | #5

تازه وارد

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafourian نمایش پست ها
    باور کنید موضوع بسیار وسیعتر از اینهاست. به هرحال به جهت احترام به درخواست شما، لطفاً بفرمایید هدف شما از اینکار چیست؟ آیا امکان این نیست که برای اینکار از سرور شرکت دیگری استفاده کنید؟ کسانی که Host و Domain می فروشند، در واقع سروری را با این امکانات در اختیار شما می گزارند. اینکار در بیشتر مواقع بهتر است. مگر اینکه شما مشخصاً تصمیم داشته باشید که سروری که ایمیلها در آن قرار دارد Phisically در شرکت شما باشد. و خوب ضمن اینکه اینکار هزینۀ بسیار بالاتری دارد، نیاز به بررسی و مشاوره دقیق با شرکت شما را دارد. توجه کنید که راه اندازی یک Email server یا به عبارت دیگر یک Exchange Serverدر واقع یک رشته تحصیلی Microsoft هست و برای دریافت مدرک آن و به تناسب داشتن علم آن حداقل چیزی حدود 7000 صفحه کتاب باید مطالعه شود. منظور من این است که سئوال شما درست مثل این است که از طریق ایمیل بخواهید مراحل ساخت یک کشتی باری یا ساخت یک پل بتونی را بپرسید. شدنی است اما...
    ممنون از لطف جنابعالی .
    اینکه این سرویس را از شرکت دیگری دریافت کنیم ،بایست بررسی بکنیم (نکته خوبی ). ولی بنده به علت اینکه ما بیس کار را در اختیار داریم وگفتم اگر میسر باشد ، خودمان این سرور را راه اندازی کنیم . ناگفته نماند که خودم فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر -نرم افزار می باشم ولی در این رابطه اطلاعات آنچنانی ندارم حتی اگر در این خصوص منابع انگلیسی و فارسی نیز معرفی نمائید بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

چو در رویت بخندد گل مشو در دامش ای بلبل
    که بر گل اعتمادی نیست گرحسن جهان دارد

10. تشکرها از این نوشته :

11. Top | #6

تازه وارد

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

من سه تا كامپيوتر دارم كه به هام شبكه هستند . ولي يكي از كامپيوتر ها وقتي ميخوام دسترسي داشته باشم پيغام gest مي دهد . لطفا راهنمايي كنيد

12. Top | #7
    تالار های نیک صالحی
    كاربر ساده

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر شده 7 بار در 5 پست

آقاي يا خانم هنر آموز شما يه سر بزن سايت Microsoft.com اگه كمي سر رشته داشته باشي به نتيجه مي رسي
    اما طول ميكشه
    واسه كانفيگ كردن يه سرور خيلي چيزا رو بايد در نظر گرفت

13. تشکرها از این نوشته :

14. Top | #8
    تالار های نیک صالحی
    كاربر عالي

میانگین پست در روز
    0.27
    تشکر شده 2,379 بار در 951 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_dad نمایش پست ها
    من سه تا كامپيوتر دارم كه به هام شبكه هستند . ولي يكي از كامپيوتر ها وقتي ميخوام دسترسي داشته باشم پيغام gest مي دهد . لطفا راهنمايي كنيد
    طبق چيزي که من از حرفهاي شما برداشت کردم:
    وارد My Computer بشيد و از منوي بالا بريد به
    Tools-->Folder Option-->View
    يه ليست مشاهده ميکنيد. آخرين گزينه در اين ليست نوشته "use simple file sharing" . تيک مقابل اين گزينه رو برداريد (مربعي که مقابل اين گزينه است خالي شود) سپس دکمه OK رو بزنيد.

اگه مشکلتون حل نشد لطفا پيغام دريافتي رو بطور کامل بنويسيد.
    **One man’s fun is another’s hell**

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ping 127.0.0.1 برای ارسال این پست سودمند: