تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 33

چطور ميشه از دوران مجردي يه دختر يا يه پسر مطمئن بود؟

mamali7 آواتار ها
    mamali7 آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    21 آذر 1366
    تشکر شده 460 بار در 255 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

پیش فرض چطور ميشه از دوران مجردي يه دختر يا يه پسر مطمئن بود؟

با اوضاع اجتماعي اي كه همه شاهدش هستيم شايد بزرگترين و اولين نگراني در مورد پيدا كردن همسري مناسب همين موضوع باشه پس بدون هيچ مقدمه اي بحث رو شروع ميكنيم
    لطفا نظر هاتون رو در اين مورد بيان كنيد
    می روم دل مردگی ها را ز سر بیرون کنم گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم
    بر کلام ناهماهنگ جدایی خط کشم در سرود آفرینش نغمه ای موزون کنم

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما mamali7 برای ارسال این پست سودمند:

viola آواتار ها
    viola آفلاين است كاربر عالي
    سن کاربر
    14سال و....ان ماه
    تشکر شده 2,289 بار در 806 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

به نظر من هیچ طور فقط باید دید طرف چقدر به اصول اعتقادیش پایبنده مگه با اعتماد به اونا البته اگه ظاهری نباشه و واقعی باشه بهش اعتماد کرد همین
    من عاقبت از اینجا خواهم رفت پروانه ای که با شب می رفت این فال را برای دلم دید :-<
    خواص دارویی گیاه بنفشه(ویولا) ;):D;)

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما viola برای ارسال این پست سودمند:

asra2630 آفلاين است کاربر متوسط
    تشکر شده 892 بار در 452 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

منظور شما را از مطمئن بودن پسر یا دختر بخوبی متوجه نشدم . اگر منظور داشتن دوست مخالف در زمان مجردی باشد . که البته همه سعی در اختفای آن خواهند داشت . برای انتخاب همسر بنظر من نباید بدنبال این بود که طرف واقعا دوست پسر یا دختر داشته است. چون دانستن این مسئله فایده ای برای تصمیم گیری در مورد ازدواج ندارد.همه چهره خوبشان را به نمایش می گذارند پس بهتر است تمام هم و غم خود را در پیدا کرد خصایص خوب اخلاقی و نیز معایب طرف گذاشت و با سنگین و سبک کردن آنها تصمیم درست را گرفت.
    خاک پای دوست شدن در نزد ما یک آرزوست
    گر دوست قابل بداند جان من تقدیم اوست

6. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما asra2630 برای ارسال این پست سودمند:

alfredo آواتار ها
    alfredo آفلاين است كاربر عالي
    تشکر شده 1,306 بار در 638 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

گذشته مهم نیست. از حالا به بعد چطور بودن مهم هست. صداقت مهم هست. منطقی بودن و احساسی تصمیم نگرفتن مهم هست.
    از این گذشته به نظرم هر جوری که زندگی کردی همونجوری هم بهت برمیگرده در این مورد خاص.
    به دلیل مشغله کاری فرصت کافی برای پاسخگویی ندارم.

L
    ife Is VVhat Ever U Think

مباحثی از اسلام و معجزه همیشگی قرآن
    براي تشكر از دكمه سپاس استفاده كنيد
    آموزش خط فرمان ويندوز (
    CMD / Command Line)

پیش گیری و چگونگی ویروس یابی و پاکسازی ویروسها

روش هاي فعال كردن Folder option/ Registery / Taskmanager

كپي رايت: مطالب نوشته شده توسط اينجانب با ذكر نام استفاده از آن آزاد ميباشد.

*** متشکرم ***

8. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما alfredo برای ارسال این پست سودمند:

mamali7 آواتار ها
    mamali7 آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    21 آذر 1366
    تشکر شده 460 بار در 255 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

به نظر منم گذشته زياد مهم نيست اما نه هر گذشته اي اما اعتقاد دارم طرفين بايد كاملا از كليات گذشته طرفشون خبر داشته باشن
    ظاهر آدما خيلي چيزا رو در مورد باطنش ميگه همچنين سوال هايي كه طرف مقابل ميپرسه ، من اول به اين دو موضوع دقت مي كنم
    می روم دل مردگی ها را ز سر بیرون کنم گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم
    بر کلام ناهماهنگ جدایی خط کشم در سرود آفرینش نغمه ای موزون کنم

10. تشکرها از این نوشته :

mtas آواتار ها
    mtas آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    25
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

به نظر من باید از مهارت هاش تو زمینه های مختلف استفاده کرد و دید که طرف چقد به قولی اوستاس یا چقد پپس . البته بارها و بارها باید آزمایش کرد تا به نتیجه رسید میفهمی که چی میگم;)

12. تشکرها از این نوشته :

طراوت يك لبخند آواتار ها
    طراوت يك لبخند آفلاين است کاربر متوسط
    تشکر شده 1,451 بار در 748 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

من تا حالا به اين نتيجه رسيدم كه براي بهتر شناختن طرف كافيه ببينم با چه تيپ آدمايي هم نشينه
    از ميانگين رفتاريه دوستاش نتيجه گري خوبي ميشه كرد...
    ضمن اينكه مزه ي دهنشو با سوال جواباي غير مستقيم ميفهمم;)
    زيبايي اندام يك مرد در داشتن كمريست كه سرش ميرود اما خم نميشود!
    ركوع چنين اندامي از سجود نمازگزاران حرفه اي خدا و فرشتگان را بيشتر خوشحال ميكند...

*دكتر علي شريعتي*

14. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما طراوت يك لبخند برای ارسال این پست سودمند:

fazelmoosavi آواتار ها
    fazelmoosavi آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    18
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

پیش فرض گذشته انسان سازنده آینده اوست

به نظر من شاید بشه گفت گذشته مهم نیست اما گذشته ای که مثلا خدای نکرده همراه با ارتباطات جنسی ویا خیلی چیزای دیگه باشه خیلی مهمه
    من از گذشته همسرم همه چی رو میدونم و همچنین اون
    چون یه جورایی تو گذشته ی همدیگه بودیم یعنی فامیل بودیم
    به نظر من به دختری یا پسریکه در گذشته با فرد دیگه ای دوست بوده و کوچکترین ارتباط با اون داشته { حتی مثلا دست همدیگه رو گرفتن } نمیشه اعتماد کرد چون شاد این ارتباط به جاهای باریک کشیده شده باشه
    متاسفانه تو جامعه امروز ما اینطوری که همه میبینیم خیلی مکم هستن دختر و پسری که رابطه ای با کسی نداشته باشن
    و متاسفانه مد شده که اکثرا تا مرز بوسیدن و بوسیدن لب و در آغوش گرفتن و در بعضی موارد برای دختران با تاب و در آغوش پسر...
    البته در این بین افرادی هم هستن که کاملا پیش هم راهتن ولباساشونو کامل در میارن و به ارضا کردن همدیگه میپردازن
    در این مواقع پسر و دختر مراقبند فقط پرده بکارت پاره نشه یعنی همین کافیه

حالا اگه به شوهر اون دختر بگن که پردش پاره نیست اما کارهای دیگه رو انجام داده
    شوهرش چه کار میکنه ؟؟
    و برعکس به زن یک مرد بگن چی؟؟؟

البته مواقع کمی به درخواست پسر و حتی به درخواست دختر پرده بکارت پاره میشه که این دامن گیر همه میشه
    و حتی بعضی ها به حاملگی های نا خواسته منجر میشه که دیگه ...

حالا به نظر شما دونستن گذشته ی یک فرد مهم نیست ؟
    حتی گذشته غیر جنسی ؟
    به نظرم هر دو مهمه چون گذشته ی انسان هاست که آینده رو میسازه اگر چه گذشته ها گذشته ولی تاثیرش باقیه من هم تکذیب نمیکنم که میشه عوض شد ولی تاثیرات همچنان باقیه
    از دوستان خواهش میکنم خیلی دقت کنن

16. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما fazelmoosavi برای ارسال این پست سودمند:

U_Hakem آواتار ها
    U_Hakem آفلاين است همکار قدیمی
    سن کاربر
    20
    تشکر شده 1,509 بار در 741 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fazelmoosavi نمایش پست ها
    به نظر من شاید بشه گفت گذشته مهم نیست اما گذشته ای که مثلا خدای نکرده همراه با ارتباطات جنسی ویا خیلی چیزای دیگه باشه خیلی مهمه
    من از گذشته همسرم همه چی رو میدونم و همچنین اون
    چون یه جورایی تو گذشته ی همدیگه بودیم یعنی فامیل بودیم
    به نظر من به دختری یا پسریکه در گذشته با فرد دیگه ای دوست بوده و کوچکترین ارتباط با اون داشته { حتی مثلا دست همدیگه رو گرفتن } نمیشه اعتماد کرد چون شاد این ارتباط به جاهای باریک کشیده شده باشه
    متاسفانه تو جامعه امروز ما اینطوری که همه میبینیم خیلی مکم هستن دختر و پسری که رابطه ای با کسی نداشته باشن
    و متاسفانه مد شده که اکثرا تا مرز بوسیدن و بوسیدن لب و در آغوش گرفتن و در بعضی موارد برای دختران با تاب و در آغوش پسر...
    البته در این بین افرادی هم هستن که کاملا پیش هم راهتن ولباساشونو کامل در میارن و به ارضا کردن همدیگه میپردازن
    در این مواقع پسر و دختر مراقبند فقط پرده بکارت پاره نشه یعنی همین کافیه
    حالا اگه به شوهر اون دختر بگن که پردش پاره نیست اما کارهای دیگه رو انجام داده
    شوهرش چه کار میکنه ؟؟
    و برعکس به زن یک مرد بگن چی؟؟؟
    البته مواقع کمی به درخواست پسر و حتی به درخواست دختر پرده بکارت پاره میشه که این دامن گیر همه میشه
    و حتی بعضی ها به حاملگی های نا خواسته منجر میشه که دیگه ...

حالا به نظر شما دونستن گذشته ی یک فرد مهم نیست ؟
    حتی گذشته غیر جنسی ؟
    به نظرم هر دو مهمه چون گذشته ی انسان هاست که آینده رو میسازه اگر چه گذشته ها گذشته ولی تاثیرش باقیه من هم تکذیب نمیکنم که میشه عوض شد ولی تاثیرات همچنان باقیه
    از دوستان خواهش میکنم خیلی دقت کنن
    فرضا پسر و دختر قبل از ازدواج رابطه ی جنسی هم با دیگران داشته باشن.مگه چیه؟فکر کردین اگه یه آدم آفتاب مهتاب ندیده پیدا کنین میتونین بهش اعتماد کنین؟نه دوست عزیز. باید ملاک های ارزشمند دیگه ای رو بررسی کنید.
    این رو هم یادمون باشه که آدمیزاد همیشه اشتباه میکنه.باید هم تاوان اشتباهش رو بده ولی برای هر اشتباهی نمیشه اشد مجازات رو در نظر گرفت.
    ای اشک هایت آوار غم بر پلک هایم
    ای تنهاییت کابوس بی خوابی های من
    ای کاش می دانستی برای دوباره دیدنت
    چگونه ثانیه های فاصله را در قلبم فرو می کنم
    و نمی چکد
    و نمی چکد قطرات خون، چرا که خون گریه کردنم
    تمام جانم را به پای دوریت ریخته است
    ای تنها تسلای شب های بارانی ام
    معبودم.

شعر از خودمه البته اگه بشه بهش گفت شعر.

18. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما U_Hakem برای ارسال این پست سودمند:

شئهق5481 آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

سلام به همه دوستان
    به نظر من نمیشه گفت گذشته معنی داره یه شعار هست که میگه
    دست من دست تو فردای ما
    منظور اینه که یه پسر ویه دختر دست در دست هم میارن که اینده ای رو بسازن
    پس اگه اینده مد نظره نباید گذشته رو زیر سوال ببری
    بیایید یه نظر اجمالی بندازیم خیلی از پسر ها بعد از ازداج معتاد میشن یا خیانت میکنن به روابط غیر اخلاقی رو میارن بعضی از دختر ها پس از ازدواج خیانت میکنن یا خونه رو با رفتارهای کوچک کوچک برای شوهر و بچه ها تبدیل میکنن به جهنم و باعث سقوط میشن که گاهی دیده میشه که مرد های این جور خانواده ها به مردایی که زنشون بهشون خیانت کرده میخندن ومیگن ای کاش زن منم بهم خیانت کرده بود این اقا نمیدونه جهنم یعنی چی
    پس به این نتیجه میرسیم که گاهی اشخاص تغییر شخصیت میدن ونمیشه به اینده مطمئن بود چون هیچ تظمینی وجود نداره مگر شناخت که میتونه بعضی احتمالات رو کم کنه همون جور که خیلی از دختر های منحرف بعد ازدواج بدون هیچ لغزشی به زندگی مشترک ادامه دادن ومیشناسم یه جوون تزریقی رو که بعد از ازدواج الان دانشجوئه تازگی سیگار هم ترک کرده
    به نظرمن پس از ازدواج مرد و زن باید برای تربیت خانواده ای که تازه تشکیل دادن تلاش کنن خانواده ای که داره تشکیل میشه از دونفر با دو جنس مخالف دوفرهنگ مخالف دوطرز فکر کاملا منحصر به فرد (تفاهم یعنی توانایی شناخت وتحمل تفاوت ها) شما نمیتونید هر قانونی که در خانه پدری بهش احترام میزاشتی رو با همون شدت و حدت در خانواده ای که تازه تشکیل میدین اجرا کنید
    پس به فکر ساختن باشید نه اینکه شاید در گذشته اشتباهی شده باشه
    از این گذشته تجربه به من نشون داده کسانی که تجربه دوستی با جنس مخالف رو در مجردی داشتن بهتر میتونن همسر خودشون رو کنترل کنن وهم اینکه نمیشه به سادگی اونا رو منحرف کرد وارزش های زندگیشون رو کمتر گم میکنن این رو در مورد دخترها بهتر میشه دید
    و در اخر اینکه اون شخص مقابل در زمان مجردی به شما تعهدی نداشته اون فقط برای خودش زندگی کرده با علایق و شرایط منحصر به فرد خودش و گذشته رو نباید پیش کشید

20. تشکرها از این نوشته :

elada آواتار ها
    elada آفلاين است همکار بازنشسته بخش روانشناسی
    تشکر شده 7,621 بار در 2,967 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شئهق5481 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

پس به این نتیجه میرسیم که گاهی اشخاص تغییر شخصیت میدن ونمیشه به اینده مطمئن بود چون هیچ تظمینی وجود نداره مگر شناخت که میتونه بعضی احتمالات رو کم کنه همون جور که خیلی از دختر های منحرف بعد ازدواج بدون هیچ لغزشی به زندگی مشترک ادامه دادن ومیشناسم یه جوون تزریقی رو که بعد از ازدواج الان دانشجوئه تازگی سیگار هم ترک کرده
    به نظرمن پس از ازدواج مرد و زن باید برای تربیت خانواده ای که تازه تشکیل دادن تلاش کنن خانواده ای که داره تشکیل میشه از دونفر با دو جنس مخالف دوفرهنگ مخالف دوطرز فکر کاملا منحصر به فرد (تفاهم یعنی توانایی شناخت وتحمل تفاوت ها) شما نمیتونید هر قانونی که در خانه پدری بهش احترام میزاشتی رو با همون شدت و حدت در خانواده ای که تازه تشکیل میدین اجرا کنید
    [/color][/color]
    با بخش های دیگر پستتون کاملا موافقم اما در باره این پاراگرافی که نقل قول کردم می خواستم یک نکته ای را عنوان کنم
    شخصیت آدم ها یک دفعه جهش پیدا نمی کنه
    ما خیلی از خصوصیات را به ارث می بریم و خصوصیات دیگر را هم اکتسابی به دست میاریم
    وقتی با فردی می خواهیم ازدواج کنیم و مطمئن باشیم که معتاد نمیشه می تونیم این کار را به راحتی با تحقیق در مورد خانوادش و دوستانی که قبلا داشته و شخصیت فعلیش بررسی کنیم که البته طراوت یک لبخند هم به این موضوع اشاره داشتند
    اینطور نیست که به صرف ازدواج چنین تغییر بزرگی در کسی ایجاد بشه
    ویرایش توسط elada : December 19th, 2009 در ساعت 11:57 AM

22. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما elada برای ارسال این پست سودمند:

teymor lang آواتار ها
    teymor lang آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    10 1979october
    تشکر شده 2,180 بار در 1,241 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

بنام خدا
    باسلام خدمت همه دوستان در مورد سوال وجواب دوستان باید بگویم که از قدیم گفتن مادر دختر ببین دختر و بگیر (یعنی اگر مادر خانه دار خوبی بود دختر هم از مادر الگو میگره)ودر مورد پسر هم باید همینطور باشد به نظر من بابای پسر ببین به پسر جواب بده(جون بیشتر حرکات پسر از پدرش الگو برداری میکنه)
    با ارزوی خوشبختی برای همه پسرها ودخترهای خوب
    امپراطور یونان به کوروش کبیر گفت :ما برای شرف میجنگیم شما برای ثروت کوروش کبیر جواب داد هر کس برای نداشته هایش میجنگد

]
    kk_mani_kk

24. تشکرها از این نوشته :

Ahu

Ahu آواتار ها
    Ahu
    Ahu آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    27
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali7 نمایش پست ها
    با اوضاع اجتماعي اي كه همه شاهدش هستيم شايد بزرگترين و اولين نگراني در مورد پيدا كردن همسري مناسب همين موضوع باشه پس بدون هيچ مقدمه اي بحث رو شروع ميكنيم
    لطفا نظر هاتون رو در اين مورد بيان كنيد
    با سلام ...
    میدونید من هم همین مشکل رو با دوست پسرم داشتم البته قصدمون ازدواج بود ...
    من به نحو عجیبی فهمیدم که قبلا زن صیقه ای داشته اگه از کسی نمیپرسیدم اون هم بهم نمیگفت ...
    جدیدا فهمیدم که خونه مجردی هم داره و جالب اینجاست که خودش تو اون خونه زندگی میکنه و حاضر نیست کنار خانواده اش باشه ...
    در حالی که خونه ی خودش و خونه ی پدریش در یک منطقه واقع شده ...
    من هیچ کدوم از گفتهی دوستان در این تاپیک به دردم نخورد ...
    فقط با جناب teymor langموافقم کسی که من باهاش رابطه داشتم پدرش 3تا زن داشت ....
    از همچین پدری همچین پسری ...

وجدان تنها چیزیه که انسان باید بهش اعتماد داشته باشه ...
    کسایی هم که وجدان ندارن زندگی دوران مجذدیشون رو رو نمیکنن...

kave rasooli آواتار ها
    kave rasooli آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    36
    تشکر شده 2,417 بار در 378 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

به نظر بعضی از دوستان گذشته افراد مهم نیست من فکر می کنم به همین راحتی نمیشه این مطلب رو گفت .
    بله اگر یه شخص پایبند به اصول بوده باشه البته منظورم این نیست که فقط با یکی دوست بشه و تلفنی صحبت کنه. از نظر علم روانشناسی اگه دو نفر با هم به مدت 6 ماه در ارتباط نزدیک باشن با هم رابطه جنسی خواهند داشت در غیر اون صورت ان دو نفر بیمار محسوب می گردند .
    برای اینکه به حاشیه نریم اگر شخصی بطور طبیعی قبل ازدواج با چند نفر رابطه داشته باشه طبیعی هست اما اگه افراط بکنه .چی ؟ شما فرض کنید شخصی قبل از ازدواج با افراد زیادی رابطه داشته .مطمئن باشید اون شخص رفتارش تغییر خواهد کرد یکی از دوستام که در دوران مجردی خب بدلیل امکانات روابط واقعا عجیبی با جنس مخالف داشت می گفت ذات افراد بخاطر برخورد بیش از حد تغییر میکنه.
    البته اینو من بسیار دیدم .
    جمع بندی:هیچ طوری نمیشه از گذشته کسی مطمئن شد . فقط با برخورد با افراد میشه فهمید ایا در ارتباطات افراط کرده یا نه. چون کاملا رفتار افراد افراطی با دیگران فرق میکنه. راستی میدونستن وقتی که شنا کردن رو یاد بگیرین اون هم میشه جزو غریزه. .
    اکواریوم من
    /forum263/thread53945.html

27. تشکرها از این نوشته :

fetus آواتار ها
    fetus آفلاين است كاربر ویژه عکس ومسابقه عکس آبزیان
    تشکر شده 3,679 بار در 1,247 پست
    لايك دريافتي
    2
    لايك كرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کاوه رسولی نمایش پست ها
    به نظر بعضی از دوستان گذشته افراد مهم نیست من فکر می کنم به همین راحتی نمیشه این مطلب رو گفت .
    بله اگر یه شخص پایبند به اصول بوده باشه البته منظورم این نیست که فقط با یکی دوست بشه و تلفنی صحبت کنه. از نظر علم روانشناسی اگه دو نفر با هم به مدت 6 ماه در ارتباط نزدیک باشن با هم رابطه جنسی خواهند داشت در غیر اون صورت ان دو نفر بیمار محسوب می گردند .
    برای اینکه به حاشیه نریم اگر شخصی بطور طبیعی قبل ازدواج با چند نفر رابطه داشته باشه طبیعی هست اما اگه افراط بکنه .چی ؟ شما فرض کنید شخصی قبل از ازدواج با افراد زیادی رابطه داشته .مطمئن باشید اون شخص رفتارش تغییر خواهد کرد یکی از دوستام که در دوران مجردی خب بدلیل امکانات روابط واقعا عجیبی با جنس مخالف داشت می گفت ذات افراد بخاطر برخورد بیش از حد تغییر میکنه.
    البته اینو من بسیار دیدم .
    جمع بندی:هیچ طوری نمیشه از گذشته کسی مطمئن شد . فقط با برخورد با افراد میشه فهمید ایا در ارتباطات افراط کرده یا نه. چون کاملا رفتار افراد افراطی با دیگران فرق میکنه. راستی میدونستن وقتی که شنا کردن رو یاد بگیرین اون هم میشه جزو غریزه. .
    اگر قبل 6 ماه بسکسن مریضن یا بعد 6 ماه نسکسن مریضن؟

چه تغییری می کنه؟

elada آواتار ها
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

از نظر علم روانشناسی اگه دو نفر با هم به مدت 6 ماه در ارتباط نزدیک باشن با هم رابطه جنسی خواهند داشت در غیر اون صورت ان دو نفر بیمار محسوب می گردند .. .

سلام
    دوست گرامی می تونم بپرسم طبق کدوم منبع اگر 2 نفر 6 ماه با هم دوست باشند و رابطه جنسی نداشته باشند سالم نیستند؟
    آیا در dsm نوشته شده چنانچه دختر و پسری به مدت 6ماه دوست باشند و در کشور اسلامی هم زندگی کنند و رابطه جنسی برقرار نکنند این 2 فرد بیمار محسوب می شوند؟؟و اگر اینطور است چه نوع بیماری محسوب می شوند؟ جزء اختلالات جنسی طبقه بندی می شوند؟
    ممنون میشم من را آگاه کنید

آنافروید آواتار ها
    آنافروید آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    22
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

با سلام
    تو این دوره زمونه کمتر گیر میاد کسی رو پیدا کرد که تجربه ی دوستی با جنس مخالف یا رابطه ی جنسی نداشته باشه. به نظر من راهش اینه که انسانها صادقانه رفتار کنن . در ضمن بگیم به هم هر چی بودی که بودی الان که قرار مال هم باشیم ، به هم قول بدیم که متعهد باشم و هیچ وقت به هم خیانت نکنیم. و تا ابد همدیگرو دوس داشته باشیم.:x:

kave rasooli آواتار ها
    kave rasooli آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    36
    تشکر شده 2,417 بار در 378 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elada نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی می تونم بپرسم طبق کدوم منبع اگر 2 نفر 6 ماه با هم دوست باشند و رابطه جنسی نداشته باشند سالم نیستند؟
    آیا در dsm نوشته شده چنانچه دختر و پسری به مدت 6ماه دوست باشند و در کشور اسلامی هم زندگی کنند و رابطه جنسی برقرار نکنند این 2 فرد بیمار محسوب می شوند؟؟و اگر اینطور است چه نوع بیماری محسوب می شوند؟ جزء اختلالات جنسی طبقه بندی می شوند؟
    ممنون میشم من را آگاه کنید
    این جمله ای که گفتم نقل قول از دکتر هولاکویی بوده (که البته اون هم نقل قول کرده از یک یک نفر دیگه)که مطمئن هستم که میشناسین .البته چون ایشون تو امریکا زندگی میکنن شاید نظریه شون کلی نیوده و فقط شامل کشور های غیر اسلامی باشه . اما نمیتونیم انکار بکنیم که افرادی مدت طولانی با هم اشنا میشوند ارتباط با هم نداشته باشن اینو دیگه نیازی نیست که از کسی نقل کنیم .. خودمون هم در زندگی خودمون براحتی میشه تجربه کرد . همانطور که میدونین برای نوشتن جمله بابا اب داد نیاز نیست فوق لیسانس ادبیات داشت حتی یک بچه اول دبستان میتونه این جمله رو براحتی بنویسه .
    این نظر و تجربه منه که افراد زیادی که در دوران مجردی اطراف من بودن اکثریت (که میتونم بگم همه ) بعد یک رابطه تقریبا چند ماهه ارتباطشون به همون سمت رفت که البته اینو بگم که این افراد طبیعی و بدون هیچ مشکلی بودن که شاید شبهی پیش بیاد که شاید .....

32. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما kave rasooli برای ارسال این پست سودمند:

fetus آواتار ها
    fetus آفلاين است كاربر ویژه عکس ومسابقه عکس آبزیان
    تشکر شده 3,679 بار در 1,247 پست
    لايك دريافتي
    2
    لايك كرده
    0

وقتی که دو نفر 6 ماه از رابطشون می گذره،هم رودروایسوشون از بین رفته هم احتمالن موقعیتشو داشتن،ولی اینکه

نـسـکـسـیــدن حتمن یه مشکل دیگه ای در بین بوده.

34. تشکرها از این نوشته :

elada آواتار ها
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

این جمله ای که گفتم نقل قول از دکتر هولاکویی بوده (که البته اون هم نقل قول کرده از یک یک نفر دیگه)که مطمئن هستم که میشناسین .البته چون ایشون تو امریکا زندگی میکنن شاید نظریه شون کلی نیوده و فقط شامل کشور های غیر اسلامی باشه . اما نمیتونیم انکار بکنیم که افرادی مدت طولانی با هم اشنا میشوند ارتباط با هم نداشته باشن اینو دیگه نیازی نیست که از کسی نقل کنیم .. خودمون هم در زندگی خودمون براحتی میشه تجربه کرد . همانطور که میدونین برای نوشتن جمله بابا اب داد نیاز نیست فوق لیسانس ادبیات داشت حتی یک بچه اول دبستان میتونه این جمله رو براحتی بنویسه .
    این نظر و تجربه منه که افراد زیادی که در دوران مجردی اطراف من بودن اکثریت (که میتونم بگم همه ) بعد یک رابطه تقریبا چند ماهه ارتباطشون به همون سمت رفت که البته اینو بگم که این افراد طبیعی و بدون هیچ مشکلی بودن که شاید شبهی پیش بیاد که شاید .....

خیلی ممنون از توضیحتون
    دکتر فرهنگ هولاکویی سرور ما هستند و دارای فن بیان بسیار قوی
    اما نکته ای باید در نظر گرفت این هست که علم روانشناسی را یک فرد تعیین نمیکنه
    شما خودتون هم اشاره کردید شاید با فرهنگ غربی ها گفته ...باید خدممتون عرض کنم مشکلات ایران را با هیچ کشوری نمیشه مقایسه کرد
    بسیاری از کارشناسان می گن ما بیماری ایرانی داریم ! یعنی این اسم را برای برخی از بیماری ها تعیین کردند: ایرانی !
    مسائل جنسی هم در ایران به شدت با سایر کشور ها فرق داره و چیزی که اینجا بیماری محسوب میشه در آن طرف عادی است و مسئله ای که اینجا عادی است آنطرف بیماری است !

در ایران دختران ما نداشتن را بطه را نوعی نجابت می دونند . حتی آندسته که نجابت نمی دونند و تمایل به برقراری رابطه جنسی دارند به خاطر خانواده ها نمی کنند و از ترس آینده این رابطه را حذف می کنند.
    بنابراین 6 ماه که هیج شاید 1 سال هم دوست باشند و رابطه ای برقرار نکنند.
    اما این بدین معنی نیست که بیماری جنسی دارند یعنی مسائل دیگه و مشکلات دیگه ای باید برطرف بشه تا بتونند رابطه برقرار کنند و لذت ببرند
    و این سرکوب ها شاید حتی تا 25- 26 مشکل ساز نشه ولی از یک سنی به بعد به خود دختر هم فشار میاره .و اون موقع می تونیم بگیم اختلال جنسی گرفته.

36. تشکرها از این نوشته :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین