خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

مشکل جنسی در دوران نامزدی
تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - صفحه اصلی
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

مشاهده : 4027 , پاسخ ها : 2
موضوع: مشکل جنسی در دوران نامزدی

1. Top | #1

تازه وارد

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض مشکل جنسی در دوران نامزدی

باسلام
    من به تازگي نامزد کرده ام. به دليل محدوديت هاي اين دوران، رابطه جنسي ما در اين دوران محدود است بطوريکه هيچگاه دخول صورت نمي گيرد و اين رابطه در حد ملاعبه است.
    اما در اين ميان 2 مشکل آزاردهنده برايم ايجاد شده:
    1- بيشتر اوقات که به همسرم نگاه مي کنم بدون هيچگونه تخيل يا عمل جنسي، ناخوداگاه از من مايه شفافي خارج مي شود که تصور مي کنم به آن پيش آب يا pre-cum گفته مي شود، حجم اين مايع آنقدر زياد است که بغير از لباس زير، شلوارم هم خيس مي شود.

2- بعلت محدوديت در اعمال جنسي فشار زيادي به من وارد مي شود،از آنجاکه در اين حالت معمولا لباس به تن دارم، فشار زيادي به آلتم وارد مي شود که اين فشار باعث شده آلتم دچار انحراف و پيچش شود و اين انحراف با هر بار انزال بيشتر مي شود.

هر دو مشکل برايم بسيار آزار دهنده است،لطفا راهنماييم کنيد. ضمنا در مورد مشکل اول به دکتر متخصص مراجعه نموده ام اما دکتر آنرا طبيعي مي داند.
    با تشکر

مــوضوع پــست: مشکل جنسی در دوران نامزدی, ارسـال کـننده: hamid8641, انـــجمن: تالار های نیک صالحی

2. Top | #2

همکار قدیمی بخش اخبار و سایر گفتگو ها

میانگین پست در روز
    1.75
    تشکر شده 13,303 بار در 5,602 پست

دوست عزیز در حال حاضر متاسفانه در سایت ما از وجود دکتر متخصص بی بهره هستیم به همین علت متاسفانه از جوابگویی به شما معذوریم.
    تاپیک قفل میشه.
    با تشکر فریبا
    من هنوز ایمان دارم مادرم را خواهم دید
    وقتی تمام دیوار بیمارستان تیتر زده اند : آی ... سی .... یو
    این فشار ها که به خونت می آیند ،
    تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
    که زیر پایت را خالی می کنند ...
    " هومن شریفی "

3. Top | #3

همکار بازنشسته بخش روانشناسی

میانگین پست در روز
    1.05
    تشکر شده 7,619 بار در 2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid8641 نمایش پست ها
    باسلام
    من به تازگي نامزد کرده ام. به دليل محدوديت هاي اين دوران، رابطه جنسي ما در اين دوران محدود است بطوريکه هيچگاه دخول صورت نمي گيرد و اين رابطه در حد ملاعبه است.
    اما در اين ميان 2 مشکل آزاردهنده برايم ايجاد شده:
    1- بيشتر اوقات که به همسرم نگاه مي کنم بدون هيچگونه تخيل يا عمل جنسي، ناخوداگاه از من مايه شفافي خارج مي شود که تصور مي کنم به آن پيش آب يا pre-cum گفته مي شود، حجم اين مايع آنقدر زياد است که بغير از لباس زير، شلوارم هم خيس مي شود.

2- بعلت محدوديت در اعمال جنسي فشار زيادي به من وارد مي شود،از آنجاکه در اين حالت معمولا لباس به تن دارم، فشار زيادي به آلتم وارد مي شود که اين فشار باعث شده آلتم دچار انحراف و پيچش شود و اين انحراف با هر بار انزال بيشتر مي شود.

هر دو مشکل برايم بسيار آزار دهنده است،لطفا راهنماييم کنيد. ضمنا در مورد مشکل اول به دکتر متخصص مراجعه نموده ام اما دکتر آنرا طبيعي مي داند.
    با تشکر
    سلام
    ای کاش این موضوع را در قسمت روان شناسی مطرح کرده بودید من اگر زودتر می دیدم حتما شما را رجوع می دادم به کنگره اختلالات جنسی که اتفاقا امروز در مورد آقایون بود .
    البته نه اینکه بگم اختلال دارید خیر شما سالم هستید ولی اطلاعات بسیار خوبی در اختیارتون قرار می دادند و کارگاه آموزشی هم داشتند که می تونستید با نامزدوتن بروید و این سبب می شد مشکل دومیه که مطرح کردید برطرف بشه
    به هر حال در رابطه با مورد اول دلیلش ارضا نشدن میل جنسیتون به طور کامل و ایده آل هست و پزشکتون هم درست گفته طبیعی است بعد از ازدواج دیگه این اتفاق نخواهد افتاد.
    در رابطه با مورد دوم هم باید با نامزدتون صحبت کنم

ا

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما elada برای ارسال این پست سودمند:

تالار های نیک صالحی مجوز های ارسال و ویرایش