تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    iadmin آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض اخلاق عجیب لئوناردو دی کاپریو باعث شد رابطه جدیدش با یک مانکن خیلی زود تمام شود + عکس

لئونارد دی کاپریو جز بازیگرانی است که زنان زیادی در زندگی او حضور داشتند. در آخرین ارتباط او با یک مدل و بازیگر امریکایی، او با بلیک لیولی که 24ساله است، در ارتباط بود اما آنها خیلی زود از یکدگیر جدا شدند.علت این امر، این بود که لئوناردو مایل نبود که کسی درمورد خصوصیات اخلاقی اش چیزی بداند اما بلیک لیولی بی توجه به این موضوع، بعضی از اطلاعات ساده درمورد لئوناردو را در اختیار دوستانش قرار داده بود. مثلا وقتی لئوناردو در کنار خانواده لیولی بوده، یکی از خواهرهای بلیک از قبل می دانسته که لئوناردو سس کچاپ دوست ندارد و همین موضوع باعث شد که او به شدت عصبانی شود!!بلیک لیولی پس از جدایی از لئو، خیلی زود با رایان رینولدز که همسر سابق اسکارلت یوهانسون می باشد، آشنا شده و حتی یک خانه 2میلیون دلاری در نیویورک بصورت مشترک خریده اند. تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی سیمرغ سیمرغمطالب جالب دیگر: مرد ایرانی که 26زن داشت! مردی که در یک شب 3زن گرفت!! + عکسحماقت زن، نامزدش را به دام فساد کشاند!!اتفاقی ترسناک و خارقالعاده برای یک دختر: چرخیدن پاها پس از تصادف!!! + عکسمراسم ازدواج زن 30ساله بخاطر کمبود خواستگار!! + عکس --------------------------------------------------------------------------------- می بینی تورو بخدا........ کار من طراحی سایت خبری هستش. اما عشقم سینما و موزیکه. منظورم خوانندگی و هنرپیشگیه! شما چی؟
    ویرایش توسط mahtabi : August 21st, 2012 در ساعت 04:41 PM

mahtabi آواتار ها
    mahtabi آفلاين است همکار قدیمی بخش اخبار و سایر گفتگو ها
    سن کاربر
    دیگه چیزی به رفتن نمونده
    تشکر شده 13,334 بار در 5,609 ارسال

دوست عزیز ممنون میشم لینک سایتتون رو در تاپیکها وارد نکنید. این کار خلاف مقررات سایت هست.
    با تشکر فریبا
    من هنوز ایمان دارم مادرم را خواهم دید
    وقتی تمام دیوار بیمارستان تیتر زده اند : آی ... سی .... یو
    این فشار ها که به خونت می آیند ،
    تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
    که زیر پایت را خالی می کنند ...
    " هومن شریفی "

antitheftdoor آفلاين است تازه وارد
    مررررررررررگ بر تنبلی
    سن کاربر
    دیگه قرار نشد تا اینجا بیایا

ماشالله خارجیا نمیزارن دو روز از قطع شدن رابطه اشون بگذره سریع میگردن یکی که تازه رابطه اشو با طرفش قطع کرده پیدا میکنن میرن سر خونه زندگیشون. یه ده سالی بر پایه آشنایی با هم زندگی میکنن 3-4 تا بچه میارن 3-4 سال نامزد میکنن اگر اگر اگر به هم خوردن ازدواج میکنن یکی دو سال با هم زندگی مشرک رسمی میکنن بعد جدا میشن میرن سراغ کسی دیگه و تنها گفته اشون این هست که با هم سره فلان مسئله تفاهم نداشتیم(مثل آنجلینا جولی که سر تربیت بچه هاشون به تفاهم نرسیدن)

سنگ صبور61 آفلاين است تازه وارد
    مدیر سایت
    سن کاربر
    35

لئوناردو با دختر 24 ساله ازدواج کرده که بیش از دو برابرش سن دارد
    بعد من میرم خواستگاری شش سال کوچیکتر از خودم میگند اختلاف سنی دارید نمی شد!!!
    بگید پول نداری نیمشد چرا سن را بهونه می کنید1!!