تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
 1. #1
  RATED R HERO آفلاين است اخراج شده !
  زندگی هیپ هاپی ، بدون ترس،بدون حد و مرز ، انتهای رنگ شب
  تاریخ عضویت
  Nov 2011
  سن کاربر
  15
  محل سکونت
  RASHT
  نوشته ها
  1,676
  تشکر
  2,282
  تشکر شده 2,419 بار در 1,016 ارسال

  Red face مسابقات آندر تیکر در رسلمینیا همراه با توضیحات جالب

  آندر تیکر رکوردی بی نظیر در رسل مینیا دارد که هرکس می خواهد این رکورد را بشکند باید حدود 20درwweباشد.او حریفان زیادی را شکست داده است که هرکدام از بزرگان بوده اند.او با این بردهای متوالی به رکورد 19-0 رسیده است.در ادامه به این حریفان و مسابقات می پردازیم.
  0-1:او در رسل مینیا7اولین حضور خود را در رسل مینیا تجربه می کرد که superfly jimmy snukaرا با یک تومستون برد.جنرال منجر او در این زمان پال برر بود.

  0-2:او در رسل مینیا 8 jake rabertsرو با یک تومستون شکست داد.منجر او در این زمان هم پال برر بود.

  0-3:او در رسل مینیا 9 باید یک غول بزرگ قدبلند که گانزالس نام داشت می گذشت.او بزرگتر از کالی بود.او در بازی دستمالی را که آغشته به مواد سمی بود به روی دهان تیکر گذاشت واو را بیهوش کرد وتیکر را بیرون بردند که پس از1دقیقه پیش روی چشمان تعجب زده ی گانزالس حاضر شد و اورا به بیرون از رینگ انداخت و با قانونDQبرنده شد.منجر او پال برر بود.

  0-4:آندر تیکر در ابتدای سال 1994توسط یوکوزانا مصدوم شدو نتوانست در رسل مینیا 10 بازی کند ولی در رسل مینیا 11 درسال1995 در مقابل حریفی که از لحاظ بدنی مانند مارک هنری بود قرارگرفت.او در این رسلمنیا در برابر King kong Bundy بازی می کرد کاما در این بازی دخالت کرد و جام فلزی پاول برر را ازدستش گرفت ولی در آخر تیکر موفق به شکست حریف خود شد.

  0-5:تیکر در سال 1996و در رسل مینیا 12مقابله حریف قدرتمندی بنام دیزل یا همان کوین نش قرار گرفت.همانطور که می دانید دیزل در رامبل 2011 حضور داشت.تیکر در پایان با یک تومستون او را شکست داد وکوین نش در قبرستان تیکر آرام گرفت.

  0-6:تیکر در سال 1997 ودر رسل منیا13 توانستsicho sid را شکست بدهد و قهرمان جدید WWFشود.در این بازی برت هارت دخالت کرد وبه تیکر کمک کرد.هرچند بدون کمک او ددمن برنده می شد.

  0-7:فینام در سال 1998و در رسل منیا 14می بایست در مقابل برادر ناتنی اش بیگ رد مانستر یعنی کین قرار می گرفت.این بازی یکی از دشوارترین بازی های تیکر در رسل منیا بود.پال برر در این زمان منجر پسرش کین بود.در ابتدای بازی که تیکر می خواست وارد شود کین روی گوینده نام رستلرها تومستون رفت.ددمن در این بازی با ظاهری متفاوت از دیگر رسل منیاها وارد شد.تیکر در پرش خود به روی کین که هر رسل منیا انجام می داد ناموفق بود وبا جاخالی کین روبرو شد وروی میز گزارشگری افتاد.در انتها ددمن در چهارمین تومستون خود کین را شکست داد.البته این پین او کمی شک آمیز بود زیرا کین در ثانیه های آخر پین خودش را تکان داد.

  0-8:ددمن در سال 1999ودر رسل منیا15 در مقابل بیگ باس من قرار گرفت.بازی آن ها hell in a cellبود که این نوع مسابقه را تیکر اختراع کرده بود.آندر با یک تومستون قوی بازی را بردو در پایان بیگ باس من را به دار زد واو را کشت.اما او بعدها دیده شد.

  0-9:تیکر در رسل منیا 16 حضور نداشت ودر رسل منیل 17 در برابرحریف قدرتمندی بنام دگیم بود یعنی تریپل اچ.این بازی هم برای ددمن دشوار بودو در پایان با یک لست راید از hhhبرد.او در این رسل منیا با موتور وار دوخارج می شد.

  0-10:در رسل منیا18 ددمن در مقابل پرافتخارترین رستلر جهان یعنی ریک فلیر بازی می کرد.در این بازی براک لزنر به تیکر یک اسپاین باستر زدولی تیکر با زدن فنون اش روی او جبران کرد.در پایان ددمن با یک تومستون برنده شد.

  0-11:در رسل منیا 19 تیکر با ؟ بازی کرد.ددمن در پایان با یک تومستون برنده شد.

  0-12:در رسل منیا 20 تیکر دوباره با کین بازی کرد.این بازی به اندازه بازی قبلی آنان برای تیکر دشوار نبود.ددمن در پایان با یک تومستون برنده شد.دلیل درگیری این دو برادر این بود که کین در بازی زنده به گورکردن تیکر و وینس مکمن دخالت کرد وددمن را به داخل گور کرد واو را کشت ولی ددمن در رسل منیا همراه پال برر حاضر شد وانتقام گرفت.

  0-13:در رسل منیا 21 تیکر با نیوکامری بنام رندی ارتن مبارزه کرد.پدر لجند کیلر هم در این بازی دخالت کرد وبا دست گچ شده اش به سر ددمن زد ولی او تسلیم نشد وبا یک تومستون برنده شد.

  0-14:در رسل منیا 22 تیکر در یک بازی کسکت مچ که بدست خودش اختراع شده بود در مقابل مارک هنری بازی کرد و با زدن یک تومستون او را داخل کسکت کرد.

  0-15:در سال 2007 ددمن قهرمان رویال رامبل شدو باتیستا قهرمان سنگین وزن جهان را بری رسل منیا چلنج کرد ودر رسل منیا 23 تیکر از او بردوقهرمان جدید سنگین وزن جهان شد.

  0-16:در سال 2008 ودر رسل منیا 24تیکر بدلیل برنده شدن الیمنیشن چمبر به رسل منیا راه یافت و در مقابل قهرمان سنگین وزن جهان اج حضور یافت و با هلز گیت برنده کمربندسنگین وزن جهان شد.

  0-17:در رسل منیا 25 ودر سال 2009یک بازی بسیار زیبا رقم خورد.تیکر و شان مایکز دو لجند به مصاف هم رفتند که با برد تیکر همراه بود.در این بازی تیکر در مقابل دوسه اسپین چین میوزیک HBKوHBKهم با چکسلم و لست راید و تومستون مقاومت کرد.این بازی بهترین بازی سال2009شد.

  0-18:hbkکه در رسل منیا 25 از ددمن شکست خورده بود.بدنبال ریمچ برای مسابقه ای دیگر با ددمن بود.برای اینکار باید برنده رامبل2010می شد که توسط باتیستا حذف شدولی از خود ددمن ریمچ گرفت.ددمن استریک خود را گذاشت و HBKکریر خود را.که در یک بازی طولانی اما زیبا تیکر برد و به کریر شان پایان داد.این بازی مچ آف د یر2010 شد.

  0-19:در سال 2010تیکر و تریپل اچ مصدوم شدند ولی هردو در21فوریه2011 بازگشتند زیرا اگرتاریخ بازگشت آنها را عددی بنویسید<11-2-21>و با تفریق 21از2و1از1 رکورد ددمن در رسل منیا 27یعنی 0-19بدست می آید.HHHبه خاطر انتقام بهترین دوستش یعنی HBKددمن را چلنج کرد وبا او تارسل منیا هیچ درگیری نداشت وددمن بازی را بصورت نو هولدز بارد معرفی کرد .در راو قبل از رسل منیا HHHوتیکر باید فیس تو فیس میشدند وبعد از ورود آن دو HBKبا تشویق تماشاگران وارد شد وبهHHHگفت که تو شانسی برای پیروزی نداری.در رسل منیا هم بازی به رقم خورد و تیکر در مقابل3پدگیری وچند اسپاین باستر و1تومستون وچند ضربه صندلی و...مقاومت کرد و با هلز گیتی که یک ونیم دقیقه طول کشید موفق به شکست HHHشد ولی در پایان مصدوم شد

  0-20:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  سپاس یادت نره

 2. کاربر مقابل از RATED R HERO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
قدرت گرفته از ویبولتین ،اکنون ساعت 02:21 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.
کليه حقوق اين سايت متعلق به  شرکت فرهنگ سازان  است.هر گونه استفاده از مطالب اين سايت پيگرد قانوني دارد
سئو و بهينه سازي : سئو
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2014 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved