اگر شما هم جزو افرادی هستید که از سیستم عامل اندورید (Android) استفاده می‌کنید، احتمالا روزانه با اپلیکیشن‌های مختلفی در دستگاه موبایل خود، تبلت و یا هر دستگاه اندرویدی دیگر سر وکار دارید که ممکن است نسبت به همه‌ی آنها اطلاعات کافی نداشته باشید و یا حتی استفاده نکنید. در این میان تعدادی از برنامه‌ها‌ هستند که حتی نامشان هم به گوشتان نخورده است و در عین حال بسیار کاربردی هستند
دیکشنری معکوس(Reverse Dictionary)
احتمالا شما هم این تجربه را داشته‌اید که کلمه‌ای برنوک زبانتان باشد و هر قدرهم که تلاش می‌کنید آن را به یاد نمی‌آورید، در حالی‌که ممکن است حتی واژه‌ی سختی هم نباشد. اینجا است که دیکشنری وارونه به کمکتان می‌آید.
اپلیکیشن میانبرهای قفل صفحه‌ی نمایش (Lock Screen Shortcuts Pro)
با استفاده از اپلیکیشن قفل صفحه به‌راحتی می‌توانید بدون هیچ محدودیتی به تمامی اپلیکیشن‌های محبوبتان مستقیما از طریق قفل صفحه‌ی نمایش دسترسی داشته باشید.
اپ شماره گیر (App Dialer)
اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که به هزار و یک در می‌زنند تا برنامه‌ای برای مدیریت اپلیکیشن‌های خود پیدا کنند، بهتر است App Dialer را هم امتحان کنید.
اپلیکیشن SuperBeam PRO
سوپر بیم پرو نرم افزار انتقال فایل از طریق وایرلس در اندروید است که امکان انتقال فایل‌های حجیم با فرمت فشرده‌ی زیپ (zip) را در سریع‌ترین و راحت‌ترین روش ایجاد می‌کند. این برنامه امکان اتصال دو دستگاه اندوریدی را از طریق NFC، کد اسکن QR و یا هر افزونه‌ی اشتراکی دیگری، برقرار می‌کند.
سیستم هوشمند کنترلی IR
به نظر میرسد که این نرم افراز یکی از چشم‌گیرترین برنامه‌های کنترل از راه دوری است که تا به حال در گوشی‌های هوشمند دیده ایم. این برنامه توسط اپلیکیشن Color Tiger که یک برنامه‌ی جهانی کنترل از دور است و بیش از ۷۰۰ هزار کنترل از راه دور را پوشش می‌دهد.