تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,320 بار در 2,080 ارسال

Post اهداف اصلی بخش کامپیوتر در سال 2013

بسم الله الرحمن الرحیم

<< بخش تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی فروم نیک صالحی >>

اهداف بخش علمی تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی فروم نیک صالحی در سال 92 ( 2013 میلادی ) :

1. تکمیل آموزش جامع و کامل PHP به همراه ارائه BUG های مربوطه و همچنین نحوه بستن باگ های خطرناک و مهم
    2. معرفی ساختار دسته ای از ویروس های مهم و مخرب و نحوه مقابله با آن ها به طور 100 در 100 عملی
    3. معرفی و نحوه عملکرد بسیاری از فایلهای مهم اجرایی ویندوز که حاوی پسوند DLL یا EXE می باشند.
    4. دسته بندی کردن مشکلات رایج و مهم در زمینه علوم کامپیوتر به صورت یک کتابچه به همراه پاسخ دقیق و تخصصی در یک تاپیک مخصوص
    5. ارائه بهترین مقالات سخت افزاری بخصوص مقاله ای بسیار کامل درباره ی C.P.U و ساختار دقیق آن ( اختصاصی نیک صالحی )
    6. اشاره به زبان های برنامه نویسی #C و ASP.Net و همچنین مقدمه ای بر این زبان های برنامه نویسی که به ترتیب تحت ویندوز و وب می باشند. ( پایه سازی برای سال 2014 )
    7. بررسی و آموزش ساختار رجیستری ویندوز XP شرکت قدرتمند مایکروسافت
    8. بررسی مشکلات آماتور بودن دانشجویان فارق التحصیل شده ی رشته های مهندسی کامپیوتر در اکثر دانشگاه های ایران نسبت به سایر دانشگاه های جهان بخصوص آمریکا
    9. بررسی و تجزیه و تحلیل عملکرد بخش کامپیوتر و تکنولوژی فروم نیک صالحی در هفت سال اخیر و تعیین نمره ای از سوی کاربران محترم برای این بخش در پایان سال 1392 ( 2013 میلادی ) از طریق ایجاد یک نظرسنجی همگانی
    10. معرفی و تشکر از بهترین کاربران و متخصصان بخش کامپیوتر و تکنولوژی نیک صالحی در هفت سال اخیر با توجه به میزان بار علمی و اخلاق آن ها.

*اهداف فوق الذکر ده هدف اصلی بخش کامپیوتر و تکنولوژی فروم نیک صالحی در سال 1392 ( 2013 میلادی ) خواهد بود. ضمن اینکه این بخش در مباحث دیگر روال عادی خود را طی خواهد کرد*

سال 2013 است و امسال برای بخش کامپیوتر سال بخصوصی خواهد شد سالی متفاوت تر از هر سال سالی با برنامه ای منسجم تر و منظم تر برای این بخش و دیگر این بخش از وضعیت بی برنامه گذشته خارج خواهد شد در طی دو سال گذشته و در طی توجهات بسیار کمی که به این بخش وارد شد این بخش در بسیاری از موارد پیشرفتی حاصل نکرد در حالی که دیگر بخش های فروم بسیار دقیق تر و بسیار منسجم تر راه خودشان را طی می کردند و این ها همه به مدیریت عالی یک بخش باز می گردد برای نمونه کافیست که شما دوست گرامی به سمت بخش های آکواریوم و ماهی نیک صالحی بروید مشاهده خواهید کرد که در آن بخش ها تعداد مدیران حتی به اندازه ی یک سوم کل کاربران نیک صالحی هست به جهت توجه بسیار خوب و البته بودن نیروی متخصص کافی در آن قسمت بوده است به گونه ای که در آن بخش ها حتی زیر بخش ها نیز مدیر جداگانه ای دارد این در حالیست که وسعت این بخش فقط به اندازه بخش طراحی وبسایت ماست که در مقایسه با کل بخش کامپیوتر بسیار بخش کوچکی است و اگر این بخش ( آکواریوم و ماهی های زینتی ) از نظر من بخش تخصصی نبود در حال حاضر به جهت پرسنل مدیریتی بسیار قوی و منسجم می توان گفت که به راحتی می تواند حتی بخش کامپیوتر و تکنولوژی نیک صالحی را که یکی از بخش های واقعا" تخصصی و علمی می باشد پشت سر گذارد و اصل این مشکل از کم کاری و شانه خالی کردن بعضی از مسئولین اصلی ابتدا مسئولین بخش کامپیوتر و سپس مسئولین کل فروم می باشد ما در حال حاضر در بخش کامپیوتر و تکنولوژی طبق چیزی که شاهد هستید دارای دو مدیر محترم هستیم آقایان pedram021 و rtech که بنده نسبت به این بزرگواران احترام خاصی قائلم ولی بخصوص در یک سال گذشته بسیار شدید کم کار شده اند و زمانی که آنلاین هم می شوند توجه کرده ام که توجهشان به بخش معطوف نمی باشد و ممکن است که این مسئله به جهت مشغله های زیاد کاری و ... باشد اما بحرحال آن ها مهره های مهم بخش کامپیوتر هستند.

در نهایت بخش کامپیوتر و تکنولوژی فروم نیک صالحی برای شما کاربران و مدیران و مهمانان گرامی لحظات خوب و خوشی را آرزومند است و به یقین گفته می شود که این بخش هیچگاه خاموش و غیر فعال نخواهد ماند و امید است که دست کم بخش کامپیوتر و تکنولوژی فروم نیک صالحی جزء بهترین بخش های فروم نیک صالحی در سال 2013 باشد با توجه به پرسنل مدیریتی غیر فعال و بسیار کم نسبت به گستردگی و پیچیدگی این بخش از نظر علمی و توجه ناشایستی که به این بخش می شود آن چنان که شاهد هستیم هر یک آکواریوم های آب های شیرین و شور و ترش و تلخ برای خود چندین مدیر دارند و این تازه فقط مربوط به بخش آکواریوم است و دیگر وارد سایر بخش های ماهی نمی شوم البته بخش کامپیوتر و تکنولوژی فروم نیک صالحی بسیار از این موضوع خرسند است و برای بخش آکواریوم و ماهی های زینتی فروم نیک صالحی آرزوی موفقیت ها و پیروز های بیشتری را دارد و برای پرسنل مدیریتی این بخش نیز آرزوی سلامتی و انسجام بیشتری را داراست

و ما در هر حال همچنان بسیار خوشحال هستیم که با وجود تنها دو مدیر حتی غیر فعال خوب کار کرده ایم و بنده آینده درخشان تری را برای این بخش می بینم که در پس خود اهداف بزرگی را خواهد داشت اهدافی بزرگ و شایسته این بخش تخصصی.

بنده سالیانی را در کنار این بخش گذرانده ام و به ضعف ها و قوت های این بخش به خوبی آگاهی دارم و جزء یکی از افتخارات بزرگم بوده است که بتوانم به بخش مورد علاقه خود خدمت کنم همچنین بنده همواره به نواقص اشاره داشته ام و پیشنهاداتی را در خصوص بهتر شدن بخش و کمتر شدن نواقص آن ارائه کردم اما نه صحبتی در خصوص تاییدش با بنده شد و نه توجه خاصی امید بود که با عملی شدن پیشنهادات به تدریج نواقص کم نیز کمتر شده تا جایی که کوچک ترین نقصی در این بخش دیده می شد اما متاسفانه اینگونه پیش نرفت. بخشی که با توجه به جایگاه و اعتبار و تخصص خاصی که دارد می توانست هم اکنون بسیار وضعیتش بهتر و شایسته تر باشد در هر حال بنده هر کوتاهی که از سوی هر شخص مسئولی در این فروم سر زده است را نادیده گرفته و به آن توجهی نخواهم کرد اما فراموش نیز نخواهم کرد اما آینده و فرصت های آینده در انتظار ما و بخش کامپیوتر ماست همچنان امید است که در سال جاری بتوانیم با همکاری بیشتر و بهتری با یک دیگر فعالیت نماییم بخصوص در همین تاپیک از کاربران این بخش خواستارم که بیشتر به این بخش سر بزنند و آن را فعال تر و پویا تر نگه دارند تا بتوانیم با کمک یک دیگر دست در دست هم دهیم و عقب افتادگی های این بخش مهم را جبران نماییم واقعا" می توان به جرات تمام بگویم که بخش کامپیوتر و تکنولوژی فروم نیک صالحی یکی از بهترین بخش های کامپیوتر و تکنولوژی فروم های ایرانیست.

بنده همچنین در همین تاپیک تشکر و قدردانی خاصی دارم از سرکار خانم لیلی یاری ( leili yari ) ( همیار واحد ریاست کل محترم ) که واقعا" از مدتی که در فروم تشریف آوردند و تا به امروز ( در این مدت زمان کم ) بسیار خوب و دقیق عمل کردند و برای من واقعا" جای تعجب بود البته از ابتدای ورود ایشان به سایت با این مقام انتظار داشتم که وضعیت بهتر شود که همانطور نیز شد ایشان نیز به مساعدت و صبوری و از همه مهم تر همکاری و هماهنگی بیشتر شما نیازمند است تا بتواند فروم را در مسیری صحیح همچنان پیش ببرد و بنده نسبت به این مسئله امیدوار هستم و احساس خوبی برای آینده این فروم از زمان ورود ایشان داشته ام امیدوارم که این وضعیت پا برجا مانده و به تدریج بهتر نیز گردد و من از شما کاربران و مدیران گرامی خواهشمندم که با ایشان نهایت همکاری را داشته باشید و پیرو تصمیمات ایشان باشید زیرا ایشان واقعا" برای فروم زحمت می کشند و شما باید قدردان فرصت خوبی که صاحبش هستید باشید. من احساس می کنم که حال دوباره در مسیر درستی قرار گرفتیم همچنین دوباره میزان بازدید ها و تعداد کاربران فعال بالا رفت.

برای مقامات مربوطه نیز آرزوی موفقیت دارم و اینکه از گذشته و اشتباهات گذشته همه ی ما باید پند گیریم و نباید اجازه تکرار آن ها را دهیم

به امید اینکه دوباره خاطرات قدیمی خوب و شیرین نیک صالحی یکبار دیگر زنده شود

از همه ی شما بزرگواران که وقت گران بهای خود را صرف سخنان بنده حقیر کردید نهایت قدردانی و تشکر را دارم و امیدوارم که همواره در کنار خانواده خود شاد و سلامت باشید

در پناه حق

<< پیروز و سربلند باشید و صادقانه و وفادارانه زندگی کنید>>

<< باتشکر از ریاست محترم فروم و مقامات مربوطه >>

میلاد ملایی

ویرایش توسط milad_molai : April 11th, 2013 در ساعت 01:58 AM
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

2. 6 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.