تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  milad_molai آواتار ها
  milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
  یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
  تاریخ عضویت
  Jun 2008
  سن کاربر
  23
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  3,067
  تشکر
  9,518
  تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

  Tavajoh قوانین بخش کامپیوتر و سیستم عامل

  قوانین جدید و در نظر گرفته شده برای بخش سیستم عامل کامپیوتر.  کاربران محترم فروم نیک صالحی قوانین ایجاد شده فقط برای برقراری بهتر نظم در بخش در نظر گرفته شده است و قوانین به هیچ عنوان لفظ تهدیدانه ای را ندارند.

  بخش کامپیوتر به شدت دچار نابسامانی می باشد و این نابسامانی موجود فقط با اصلاح موارد نقص دار گذشته و همچنین تصویب قوانین جدید در راستای راه آینده این بخش می باشد.

  هر یک از قوانین زیر می تواند در صورت لزوم بسته به زمانی که بخش در آن قرار دارد و اتفاقاتی که بخش را تهدید می کند تغییر نماید، قوانین فقط جهت بهبود عملکرد بخش تصویب شده اند بنابراین هر کجا که مصلحت باشد هر یک از قوانین زیر تغییر کرده و سپس به اطلاع همه خواهد رسید

  همه اعضای نیک صالحی می توانند در مورد قوانین به تجزیه و تحلیل بپردازند و نسبت به قوانین موجود انتقادات خودشان را بیان دارند اما بی احترامی به قوانین و زیر پا گذاشتن قوانین نه تنها که جایز نیست بلکه قطعا" جرایمی نیز برای شخص خاطی به همراه خواهد داشت


  قوانین با علامت ** یعنی اینکه قوانین بسیار مهمی هستند و در صورت رعایت نکردین این قوانین توسط شخص خاطی جرایم سنگین تر خواهد بود


  قوانین موجود
  **قانون شمار 1 ) : رعایت کردن اساسنامه کلی فروم نیک صالحی در کل بخش کامپیوتر و بخش سیستم عامل الزامی می باشد و متخلفین برابر با قوانین گزارش داده خواهند شد، در این رابطه به اساسنامه کلی فروم مراجعه کرده و با دقت موارد را مطالعه نمایید تمامی بخش های نیک صالحی تابع این قوانین می باشد و قوانین مخصوص بخش ها نیز خارج از این قوانین نبوده و این اساسنامه کلی را نقض نمی کنند در نتیجه به شما هم توصیه می کنیم که این دسته از قوانین را فوق العاده جدی گرفته و به آن احترام بگزارید. >>>مشاهده قوانین انجمن


  .................................................. .................................................. .................................................. ....
  قانون شماره 2 ) : مباحث مربوط به Copyright در انجمن بسیار مهم و جدی شده است ، تمامی اعضای نیک صالحی موظف می باشند که در بخش سیستم عامل کپی رایت را رعایت کنند، در این مورد بخش کامپیوتر در نظر ندارد که آیا بقیه سایت ها و یا انجمن ها این قانون را رعایت می کنند یا خیر ، این بخش سعی دارد که تمامی قوانین بین المللی موجود را مورد احترام قرار دهد تا شخصی یا سایتی در آینده ای نه چندان دور به هیچ عنوان نتواند این بخش را محکوم به نقض کپی رایت کند در راستای این مسائل قوانین زیر باید کاملا" رعایت گردند :

  قانون شماره 1-2 ) : تمامی خبرها و ارسال های حاوی نرم افزار باید با درج منبع خبر یا نرم افزار باشد در غیر این صورت ابتدا به کاربر خاطی اخطار داده خواهد شد و پست از سوی مدیریت اصلاح خواهد شد در صورت تکرار مجدد کاربر خاطی برای اعمال جرایم سنگین تر گزارش خواهد شد.

  قانون شماره 2-2 ) : چناچه در یک سایتی که می خواهید از آن سایت خبری یا آموزش متنی و یا مقاله ای که موجود می باشد را کپی برداری کنید اگر در همان سایت منبع خبر یک سایت ثالث باشد منبع خبر شما هم همان سایت ثالث خواهد بود و نه آن سایتی که می خواهید خبر یا آموزش و یا مقاله را از آن کپی برداری کنید.


  قانون شماره 3-2 ) : لینک منبع ارسال های حاوی نرم افزار همان لینک سرور دانلود نرم افزار می باشد حتی اگر در پایان نرم افزار منابع دیگری درج شده باشد قابل قبول نبوده و یک تقلب محسوب می شود بلکه همیشه منبع نرم افزارها جایی محسوب می شود که دانلود نرم افزار از سرور آن سایت شروع می شود و در واقع از پهنای باند یا ترافیک آن سایت استفاده می کند.

  قانون شماره 4-2 ) : چناچه کاربری از قصد بخواهد نام منبع یک خبر یا آموزش و یا ترفند متنی را ذکر نکند و در خبر یا ارسال خود هم هیچ اثری از لینک های مربوط به سایتی که خبر یا آموزش متنی را کپی کرده است به جای نگذارد و یا حتی اگر عکسی هم آغشته به لینک سایت مربوطه در خبر باشد را هم از لینک چسبیده جدا کند و بخواهد مدیریت را منحرف کند اگر در آینده مشخص گردد که مقاله ارسال شده از سوی سایت دیگر یک مقاله تخصصی مربوط به همان سایت بوده و اینکه آن سایت یک سایت معتبر و مطرحی در سطح وب بوده که خودش توانایی تولید محتوا را داراست برخوردهای لازم با کاربر خاطی با شدت بیشتری صورت خواهد گرفت.
  قانون شماره 5-2 ) : بعضی از کاربران فقط در ارسال مقالات و یا اخبار و آموزشات متنی ( نرم افزارها جز این مورد نیستند ) پستی که حاوی عکس است لینک عکس از سایت مورد نظر را به عنوان منبع به حساب می آورند و از درج منبع به صورت جداگانه خودداری می کنند این کار از نظر این بخش صحیح نیست و درج منبع باید حتما" صورت گیرد و در چنین ارسال هایی منبع خبر سایتی خواهد بود که متنون از آن سایت کپی برداری شده است

  قانون شماره 6-2 ) :
  ارسال های نرم افزاری که لینک دانلود نرم افزار از سرور نیک صالحی نشات گرفته باشد یا دانلود از سرور فروم شروع شود به عنوان یک منبع داخلی به حساب می آید و منبع مربوطه فروم نیک صالحی خواهد بود حتی اگر متن نرم افزار یا معرفی نرم افزار از یک سایت دیگری گرفته شده باشد، چرا که دانلود در اینگونه پست ها مهم است و کاملا" واضح است که منبع همان سایت یا انجمنی است که از پهنای باند و یا ترافیک سرورش برای دانلود استفاده می شود
  .
  .................................................. .................................................. .................................................. .....


  قانون شماره 3 ) : این قانون بیان می دارد که تمامی فروش ها و یا تبلیغات باید در بخش نیازمندی های فروم مطرح گردند و اینگونه ارسال ها در هیچ کدام از بخش های کامپیوتر جایی نخواهند داشت، چناچه از کاربری مشاهده شود ابتدا اخطار داده خواهد شد و سپس تاپیک مورد نظر و یا پست مورد نظر از بخش کامپیوتر جدا شده و به بخش نیازمندی های فروم انتقال داده خواهد شد برای تکرار مجدد این عمل کاربر خاطی گزارش خواهد شد.

  **قانون شماره 4 ) : این قانون بیان می دارد که بخش کامپیوتر و تکنولوژی هیچگونه مسئولیتی را در قبال دستورالعمل هایی که جهت رفع مشکلات رایانه ای شما بیان می دارد قبول نمی کند چرا که اجرای این نوع از راهنمایی ها و دستورالعمل ها به صورت عملی در اختیار این بخش قرار ندارد و مشاوره یک مشاوره راه دور و اینترنتی است، بنابراین هیچگونه شکایاتی در این خصوص پذیرفتنی نبوده و این بخش تنها یک راهنما و مشاور در حل مشکلات کاربران رایانه می باشد. و وظیفه این بخش تنها اطلاع رسانی بالا بردن دانش رایانه ای و توصیه های لازم جهت استفاده با کیفیت تر و بهتر از تکنولوژی های رایانه ای می باشد.


  **قانون شماره 5 ) :
  این قانون به طور جد و اکیدا" توصیه می کند که هرگونه آموزش مربوط به مسائل HACK سایت و انجمن که به هر صورت حملات XSS یا RFI و LFI و یا دستورات Sql Injection و ... باشد ممنوع بوده و جدا" شخص خاطی به مقامات بالاتر جهت برخورد های شدید و قاطع معرفی خواهد شد.


  قانون شماره 6 ) :این قانون بیان می دارد که مطرح کردن مسائل مربوط به امنیت و ضد HACK در بخش کامپیوتر و تکنولوژی بلا مانع می باشد.


  قانون شماره 7 ) :
  این قانون بیان می دارد که هرگونه درخواست نرم افزاری را فقط در این تاپیک درخواست های نرم افزاری مطرح نمایید، ایجاد تاپیک های جدید برای درخواست های نرم افزاری خلاف قوانین است برای اولین بار به کاربر خاطی تذکر داده خواهد شد و پست تاپیک مربطه جدا و در تاپیک درخواست نرم افزاری از سوی مدیریت ادغام خواهد شد و جهت تکرار این امر کاربر خاطی گزارش داده خواهد شد.


  قانون شماره 8 ) : جهت هرگونه شکایاتی از کاربران ویژه بخش کامپیوتر و تکنولوژی و سایر مدیران مربوط به این بخش موضوع را مستقیما" از طریق پیام خصوصی با مدیریت کل بخش کامپیوتر و تکنولوژی مطرح نمایید.


  قانون شماره 9 ) :
  ترغیب و تشویق کاربران به استفاده از سیستم عامل های کرک شده و یا نرم افزارهای کرک شده در لفظ و در سخن هنگام راهنمایی و مشاوره خلاف قوانین کپی رایت بخش بوده و شدیدا" به کاربران وِیژه و مدیران و کاربران این بخش توصیه می شود که این کلمات را در مشاوره های خود وارد نکنند.

  قانون شماره 10 ) :
  انتقادات و پیشنهادات و نظرات خود را در مورد هر یک از بخش های کامپیوتر در تاپیک هایی که در هر بخش قرار داده شده است و مخصوص این کار می باشد مطرح فرمایید ، همچنین می توانید در این مورد از گروه کامپیوتر و تکنولوژی نیز کمک گرفته و انتقادات و پیشنهادات و نظرات خود را در آن قسمت مطرح نمایید :

  لیست تاپیک های انتقادات و نظرات و پیشنهادات به ترتیب بخش ها موجود در بخش بزرگ کامپیوتر و تکنولوژی :

  1- بخش سیستم عامل :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش سیستم عامل ها

  2- بخش تبلت ها - Tablets :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش تبلت ( Tablets )

  3- بخش شبکه و اینترنت :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش شبکه و اینترنت

  4- بخش نرم افزار :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش نرم افزار

  5- بخش سخت افزار :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش سخت افزار

  6- بخش برنامه های گرافیکی و مالتی مدیا :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش برنامه های گرافیکی و مالتی مدیا

  7- بخش طراحی سایت و برنامه نویسی و
  بخش وبسایت :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش طراحی سایت و برنامه نوسی
  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش طراحی وبسایت

  8- بخش نکته ها و ترفند ها و آموزش :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش نکته ها و ترفند ها و آموزش

  9- بخش کنسول ها و بازیهای کامپیوتری :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش کنسول ها و بازیهای کامپیوتری

  10- بخش سیستم های امنیتی و حفاظتی :

  انتقادات و پیشنهادات و نظرات بخش سیستمهای امنیتی و حفاظتی


  قانون شماره 11 ) : همیشه به تاپیک های مهم بخش های کامپیوتر و تکنولوژی توجه داشته باشید اگر موضوع تاپیک با خواسته مورد نظر شما تطابق دارد تاپیک حدید تاسیس نکرده و از همان تاپیک مهم استفاده نمایید.


  پایان محموعه قوانینامید است که به تمامی قوانین فوق احترام گزارید، امید است با قوانین فوق بخشی نو و منظم تر از قبل را داشته باشیم من گفتم باز هم می گویم اینجا حکومت نظامی نیست اینجا بخشی الگو برای تمامی بخش ها در تمامی عرصه ها به امید خداوند بزرگوار و با کمک و صبوری همه ی شما عزیزان خواهد شد، و امید است که همه ی شما این موضوع را درک کرده باشید  پیروز و سربلند باشید و صادقانه و وفادارانه زندگی کنید

  باتشکر
  میلاد ملایی

  مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

  ویرایش توسط milad_molai : February 8th, 2014 در ساعت 03:23 PM
  بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
  .................................................. .................................................. .................................................. ........................

  چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

  چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

  چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

  <<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
  باتشکر
  میلاد ملایی
  مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

 2. 9 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 3. #2
  milad_molai آواتار ها
  milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
  یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
  تاریخ عضویت
  Jun 2008
  سن کاربر
  23
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  3,067
  تشکر
  9,518
  تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

  پیش فرض

  پیوست شماره 1 ) :


  قانون شماره 1 ) :


  این قانون بیان می دارد که انتشار هرگونه VPN و یا P R O X Y و یا برنامه های ضد فیل ترینگ در انجمن ممنوع بوده ، ابتدا به کاربر خاطی از سوی مدیریت بخش اخطار داده می شود در صورت تکرار مجدد این عمل کاربر خاطی به مقامات بالاتر جهت اعمال جرایم سنگین تر گزارش خواهد شد.

  قانون شماره 2 ) :

  قرار دادن هرگونه Crack و یا Patch یا Keygen و یا Serial Number نرم افزاری در انجمن به دلیل نقض قوانین کپی رایت ممنوع بوده تمامی اعضا می توانند برای دانلود چنین برنامه هایی به سایت های دیگری مراجعه فرمایند ، همچنین به کاربر خاطی برای بار اول هشدار داده شده و در صورت تکرار این عمل کاربر خاطی به مقامات بالاتر جهت اعمال جرایم سنگین تر گزارش خواهد شد.

  توصیه اکید و شدید ما این است که قوانین بخش را جدی بگیرید ، هم اکنون تمامی قوانین در بخش در حال اجرا هستند به هیچ کاربری اجازه تبلیغ داده نشده است و حتی یک تاپیک تبلیغات هم در بخش جز تاپیک های قدیمی که همگی در حال بررسی و اصلاح هستند یافت نمی شود، همچنین کپی رایت بسیار جدی تلقی شده است.

  امید است با نظمی بیشتر بتوانیم با یک دیگر بخشی که زنده و سرپا کرده ایم را تا اوج پله های پیشرفت به بالا ببریم ، چرا که هیچ مجموعه ای بدون نظم پیشرفتی نخواهد داشت حتی اگر بهترین در دنیا باشد.


  پیروز و سربلند باشید و صادقانه و وفادارانه زندگی کنید


  باتشکر
  میلاد ملایی
  مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی
  بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
  .................................................. .................................................. .................................................. ........................

  چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

  چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

  چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

  <<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
  باتشکر
  میلاد ملایی
  مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

 4. 3 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
قدرت گرفته از ویبولتین ،اکنون ساعت 10:09 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.
کليه حقوق اين سايت متعلق به  شرکت فرهنگ سازان  است.هر گونه استفاده از مطالب اين سايت پيگرد قانوني دارد
سئو و بهينه سازي : سئو
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2014 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved