تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.

آخرین ارسالهای انجمن

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشکل شبکه کردن و راه اندازی اینترنت بروی ویندوز سون و xp

Miladica آواتار ها
    Miladica آفلاين است کاربر معمولي
    تشکر شده 78 بار در 48 ارسال
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

پیش فرض مشکل شبکه کردن و راه اندازی اینترنت بروی ویندوز سون و xp

سلام به همه دوستان .
    من یک مشکل دارم که هر کاری می کنم نمی تونم اون رو درست کنم

من 2 تا PC دارم و یک لپ تاپ که PC ها یکی از آنها سون دارد و اون یکی PC چون قدیمی تر هست و قابلیت ریختن ویندوز سون رو نداره اجباراً ایکس پی هست و لپ تاپ هم سون هستش .
    این دو پی سی با هم از طریق کابل کراس شبکه شده اند و اینترنت ADSL از طریق پورت usb به پی سی متصل شده ، من یک کارت وایرلس هم دارم که روی یکی از pc ها نصب شده .
    حالا من می خوام این سه تا دستگاه رو با هم شبکه کنم بطوری که دو تا پی سی با کابل به هم متصل هستند و لپ تاپ هم از طریق وایرلس به جمع اینها اضافه بشه و اینترنت بین هر سه اینها Share بشه . لطفاً از دوستان اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه و کالاً بگه چکار باید بکنم

ممنون
    ویرایش توسط Miladica : July 13th, 2010 در ساعت 02:06 PM
    میلاد ...

Silver S†ar آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    19
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

با سلام من ام یه مشکل شبیه این دارم یعنی یه لپ تاپ و یه pc برای اینترنت ام وایمکس ایرانسل دارم

من این کار شبکه کردن و اینترنت دادن به هردو سیستم و رو دو تا pc رو انجام دادم ولی رو سون و ایکس پی گیر دارم هر کاری ام می کنم هر چی ام گشتم تو سایت ها چیز کاملی پیدا نکردم

می خاستم اگه کسی هست کمک کنه که بد جور لازم دارم

lan سون با ایکس پی و share اینترنت وایمکس

راستی تا یه جاهایی lan رفتم ولی فایل های share تو دو تا سیستم دیده نمیشه

کمک فوری لطفا ممنون :(

salirezam آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

با سلام من ام یه مشکل شبیه این دارم یعنی یه لپ تاپ و یه pc برای اینترنت ام وایمکس ایرانسل دارم
    http://inzaman.com

rezanagholaye آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 17 بار در 15 ارسال
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladica نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان .
    من یک مشکل دارم که هر کاری می کنم نمی تونم اون رو درست کنم

من 2 تا PC دارم و یک لپ تاپ که PC ها یکی از آنها سون دارد و اون یکی PC چون قدیمی تر هست و قابلیت ریختن ویندوز سون رو نداره اجباراً ایکس پی هست و لپ تاپ هم سون هستش .
    این دو پی سی با هم از طریق کابل کراس شبکه شده اند و اینترنت ADSL از طریق پورت usb به پی سی متصل شده ، من یک کارت وایرلس هم دارم که روی یکی از pc ها نصب شده .
    حالا من می خوام این سه تا دستگاه رو با هم شبکه کنم بطوری که دو تا پی سی با کابل به هم متصل هستند و لپ تاپ هم از طریق وایرلس به جمع اینها اضافه بشه و اینترنت بین هر سه اینها Share بشه . لطفاً از دوستان اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه و کالاً بگه چکار باید بکنم

ممنون
    سلام . عرضم به خدمت شما که اولا با کابل کراس شبکه کردید ؟ ؟ ؟ مطمئنید که کراسه ؟ ؟؟ کابل کراس ، کابل های آنتن هست . پی سی را باید با tp شبکه کرد . یعنی cat5
    این ها را به هم وصل کن . ورک استیشن بسازید . تو قسمت پروپرتیس کامپیوتر - چینج نیم بعد پینگ کنید ببینید درست جواب می ده یا نه . تازه سیستمی از توپولوژی که می خواهید راه بندازید مشکل داره . هم می خواین وایرلسی برین هم سیمی . در حوصله نوشتن نیست . :d

rezanagholaye آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 17 بار در 15 ارسال
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط silver s†ar نمایش پست ها

من این کار شبکه کردن و اینترنت دادن به هردو سیستم و رو دو تا pc رو انجام دادم ولی رو سون و ایکس پی گیر دارم هر کاری ام می کنم هر چی ام گشتم تو سایت ها چیز کاملی پیدا نکردم

می خاستم اگه کسی هست کمک کنه که بد جور لازم دارم

lan سون با ایکس پی و share اینترنت وایمکس

راستی تا یه جاهایی lan رفتم ولی فایل های share تو دو تا سیستم دیده نمیشه

کمک فوری لطفا ممنون :(
    سلام . تو شبکه هایی که من کار کردم همش ایکس پی بوده . تا حالا با 7 شبکه نکردم . :(