تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    faterrasa آفلاين است كاربر ساده
    ideas for life
    تشکر شده 5 بار در 5 ارسال

پیش فرض فعال کردن صندوق صوتی در سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

پیغام گیر صوتی یا Built-in voice message که به اختصار به آن BV نیز گفته می شود در سانترال کم ظرفیت پاناسونیک این موقعیت را فراهم می کند تا تماس گیرنده بتواند در محدوده شخصی کاربر و یا محدوده تعریف شده اشتراکی در PBX، برای کاربران پیغام صوتی بگذارد. اطلاعات پیغام های ضبط شده به صورت خودکار در گزارشی که از تماس های ورودی هر داخلی گرفته می شود قرار می گیرد که ضمن مشاهده آنها می توان دوباره آن پیغام ها را پخش کرد.
    البته تنها زمانی کارت اختیاری BV در مرکز تلفن نصب شده باشد امکان فعال سازی این قابلیت وجود خواهد داشت.
    جهت فعال سازی این برنامه باید به روش زیر عمل کنید:
    ابتدا وارد محیط برنامه ریزی سیستم شده و کدهای سانترال را فعال کنید (
    مقاله نحوه فعال کردن کد های سانترال) سپس کد 621 را وارد کرده و داخلی را که می خواهید به آن صندوق صوتی اختصاص دهید را انتخاب می نمائید. در مرحله بعد باید عدد 1 یا 2 را برای RESOURCE پیغام گیر که پیام صوتی آن کاربر در آن قرار می گیرد را انتخاب کنید و در نهایت تغییرات را ذخیره کنید.

برای Enable و Disable کردن این قابلیت برای داخلی ها نیز مانند شکل ذیل عمل نمائید:

ویرایش توسط MIRZA : December 9th, 2014 در ساعت 12:52 PM

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط faterrasa نمایش پست ها
    پیغام گیر صوتی یا Built-in voice message که به اختصار به آن BV نیز گفته می شود در سانترال کم ظرفیت پاناسونیک این موقعیت را فراهم می کند تا تماس گیرنده بتواند در محدوده شخصی کاربر و یا محدوده تعریف شده اشتراکی در PBX، برای کاربران پیغام صوتی بگذارد. اطلاعات پیغام های ضبط شده به صورت خودکار در گزارشی که از تماس های ورودی هر داخلی گرفته می شود قرار می گیرد که ضمن مشاهده آنها می توان دوباره آن پیغام ها را پخش کرد.
    البته تنها زمانی کارت اختیاری BV در مرکز تلفن نصب شده باشد امکان فعال سازی این قابلیت وجود خواهد داشت.
    جهت فعال سازی این برنامه باید به روش زیر عمل کنید:
    ابتدا وارد محیط برنامه ریزی سیستم شده و کدهای سانترال را فعال کنید (
    مقاله نحوه فعال کردن کد های سانترال) سپس کد 621 را وارد کرده و داخلی را که می خواهید به آن صندوق صوتی اختصاص دهید را انتخاب می نمائید. در مرحله بعد باید عدد 1 یا 2 را برای RESOURCE پیغام گیر که پیام صوتی آن کاربر در آن قرار می گیرد را انتخاب کنید و در نهایت تغییرات را ذخیره کنید.

برای Enable و Disable کردن این قابلیت برای داخلی ها نیز مانند شکل ذیل عمل نمائید:

با سلام کاربر محترم

من فکر می کنم که قبلا" یکبار به شما واضح توضیح دادم که در پست های ارسالی منبع را ذکر نمایید ، در این پست >> Digital link انتقال سیگنال های دیجیتال تا 100 متر تنها با استفاده از یک کابل

در این پست دوباره پست شما توسط مقامات سایت مورد ویرایش واقع شده است این یعنی اینکه پست ارسالی شما دارای مواردی خلاف قوانین بوده ، با توجه به اینکه کاربر محترم ، ای شخص شخیص و بزرگوار هم شما انسان هستید و هم بنده ، هم من حرف شما را متوجه می شوم و هم شما

من سخن خاصی هم نمی گویم که به شخصی بی احترامی شود یا خدایی نکرده کسی ناراحت شود ، من فکر می کنم که خیلی واضح برای تمامی کاربران محترم و دارای فرهنگ و خانواده دار توضیح دادم که جناب آقای X نظم تالار را رعایت کنید ، منبع را ذکر کنید ، کپی رایت را نقض نکنید

به نظر توضیحات بنده واضح است ، پس چرا باید دوباره پست شما ویرایش شود و عملکرد پرسنل تالار زیر سوال برود ؟!!! ، پست های شما هیچ ارتباطی با بخش مقالات سخت افزاری ندارد چون اصلا" از دید بنده و مهندسان رایانه یک مقاله بحساب نمی آید ولی من اجازه دادم که پست های خودتان را با رعایت قوانین ارسال نمایید.

اما << مشکل اینجاست که پست های شما دارد برای ما دردسرساز می شود >> ، بنده پذیرا نخواهم بود که هربار یکی از مقامات محترم فروم پست های شما را ویرایش کند و چنین پستی از همه بدتر که دارای منبع مشخصی نیست مورد تایید نیست

شما دیگر متاسفانه با کمال احترامی که برایتان قائل هستم و با کمال احترامی که برای دوستان و بزرگواران و سروران گرامی قائل هستم ، شخص محترم میرزا ، ایشان اجازه فعالیت را نخواهند داشت

توجه ) :

کلیه ی پست های دیگر شما مسدود خواهد شد و به مدت یکماه فعالیت شما ( faterrasa ) لغو خواهد شد ، شما ( faterrasa ) تا تاریخ :1393/10/18 حق هیچگونه فعالیتی در هیچکدام از بخش های تالار را نخواهید داشت ، چناچه پستی ارسال کنید متاسفانه به طور مستقیم به مدت یکماه حذف می شود ، بنده شرمنده شما و همه ی اعضای محترم فروم هستم ، ولی بنده مقصر نیستم ...

خداوند بزرگوار شاهد است که من با هیچ شخصی چه کوچک چه بزرگ لج و لج بازی ندارم و با کسی هم دشمنی ندارم ، فقط اجازه نمی دهم تا زمانی که هستم تحت هیچ شرایطی نظم تالارم زیر سوال برود و عملکرد بنده ضایع شود

خداوند به همه ی شما بزرگواران صاحب درک و فهم سلامتی و عزت عطا کند
    یا علی

باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت تالار کامپیوتر و تکنولوژی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

ideas for life

سلام

صحبت شما اصلا محترمانه نیست،قبلا یادآور شدم که قسمت مقالات ما جنبه تبلیغاتی ندارد و همان جور که شما خودتان فرمودید هردوی ما انسان هستیم و منظور هم را متوجه می شویم اما من فکر میکنم شما منظور ما و هدف ما رو درک نکرده اید چنان که قبلا گفته شد هدف ما از گذاشتن این مقالات افزایش آگاهی و آموزش مخاطبان در حیطه مخابرات می باشد و این مقالات شخصا توسط سایت ما تولید میشود و از جایی کپی نمی گردد؛ اما گویا شما از اینکه ما در این فروم فعالیت داشته باشیم بسیار آشفته هستید،بسیاری از فروم های پربازدید و معتبری هم وجود دارند که ما آزادانه در آن فعالیت میکنیم و اطلاعات مفیدی را انتقال می دهیم و به خاطره فعالیت خوبمان به ما بخش جداگانه ای اختصاص داده اند،مشکلی وجود ندارد اگر شما تمایل ندارید که ما مطلب بگذاریم،تنها سایت شما وجود ندارد.شما مشکل اصلی را مشخص نمی کنید و گویا قبول این موضوع برای شما سخت است که این مقالات را خودمان تهیه می کنیم،پس مرجع و منبع سایت خود ما هستیم!!!!!!!

4. کاربر مقابل از faterrasa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط faterrasa نمایش پست ها
    سلام

صحبت شما اصلا محترمانه نیست،قبلا یادآور شدم که قسمت مقالات ما جنبه تبلیغاتی ندارد و همان جور که شما خودتان فرمودید هردوی ما انسان هستیم و منظور هم را متوجه می شویم اما من فکر میکنم شما منظور ما و هدف ما رو درک نکرده اید چنان که قبلا گفته شد هدف ما از گذاشتن این مقالات افزایش آگاهی و آموزش مخاطبان در حیطه مخابرات می باشد و این مقالات شخصا توسط سایت ما تولید میشود و از جایی کپی نمی گردد؛ اما گویا شما از اینکه ما در این فروم فعالیت داشته باشیم بسیار آشفته هستید،بسیاری از فروم های پربازدید و معتبری هم وجود دارند که ما آزادانه در آن فعالیت میکنیم و اطلاعات مفیدی را انتقال می دهیم و به خاطره فعالیت خوبمان به ما بخش جداگانه ای اختصاص داده اند،مشکلی وجود ندارد اگر شما تمایل ندارید که ما مطلب بگذاریم،تنها سایت شما وجود ندارد.شما مشکل اصلی را مشخص نمی کنید و گویا قبول این موضوع برای شما سخت است که این مقالات را خودمان تهیه می کنیم،پس مرجع و منبع سایت خود ما هستیم!!!!!!!

سلام

ممنونم از اینکه آزادانه حرفتان را زدید ، بنده هم آزادی بیان را خیلی دوست دارم ، من اصلا" از صحبت های شما ناراحت نشدم بلکه بسیار خوشحال هم شدم که شما اقدام به نگارش کردید...

دوست عزیز منظور ما هم این است که به خودتان احترام بگزارید و منبع مقالاتتان را درج کنید ، این برای ما مهم نیست که منبع از سایت شماست یا سایت دیگریست مهم فرهنگ و حقوق کپی رایت است که باید رعایت شود

هر چه گفته ام و هر چه که می گویم جهت پیشرفت های بیشتر شماست ، من کسی نیستم که بخواهم به شخصی بی احترامی کنم و نظر من این است که هر مدیر و رئیسی باید پذیرای هرگونه نقد و انتقادی باشد به هر شکلی حتی با شیوه تند ، یک مسئول باید در درجه اول آرامش خودش را حفظ کند چون فرق او با بقیه در این است که او در جایگاه دیگریست

این درست نیست که بنده این پست شما را ایراد بگیرم و به سوی لحن صحبت شما جبهه گیری کنم ، هر انسانی باید آزادی کامل در بیان داشته باشد به جز مواردی که به پرخاشگری منجر شود یعنی فحش و ناسزا

دوست عزیز تا زمانی که مسئولیت این تالار با بنده باشد شما به مدت یکماه از حق فعالیت محروم هستید چرا که شما قانون را رعایت نکردید ، قبلا" هم گفتم که من نه شما را می شناسم و نه با شما خصومتی دارم ...

از اینکه آزادانه و شجاعانه و صریح حال با هر لحنی چه تند و چه آرام سخنانتان را فرمودید بسیار سپاسگزارم

موفق باشید

باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت تالار کامپیوتر و تکنولوژی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

ideas for life

سلام

دقیقا کدام قانون را ما رعایت نکردیم؟؟گویا شما مقالاتی که ما در سایت شما می گذاریم را نگاه نمی کنید چون در انتهای هر مقاله ما مرجع سایت را می نویسیمو همونجور که گفتم خدمت شما مرجع سایت خودمان هستیم .مشکلی ندارد ما فعالیتی نمیکنیم اما جواب شما قانع کننده نبود چون منبع ذکر می گردد.

- - - Updated - - -

بنده همیشه منبع را ذکر میکنم اما گویا مقامات محترم سایت شما متن را ویرایش کرده و منبع را حذف می کنند لطفا شما خودتان بررسی نمایید و دلیل این حذف منبع را از مقامات سایت خودتان جویا شوید.

7. کاربر مقابل از faterrasa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کلمات کلیدی این موضوع