تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - صفحه اصلی
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 20 , از مجموع 44

وب كم چيست؟ با آن چگونه كار كنيم؟

كاربر عالي sooly_joon آواتار ها
    تشکر شده 1,463 بار در 692 پست

پیش فرض وب كم چيست؟ با آن چگونه كار كنيم؟

اشاره :
    اگر از جمله كاربراني هستيد كه زمان زيادي را صرف وبگردي مي‌كنيد، بايد بگويم كه اگر در هنگام وب‌گردي از يك وب‌كم نيز استفاده كنيد، لذت وب‌گرديتان دو برابر خواهد شد.با آن‌كه به نظر مي‌رسد نصب و تنظيمات يك وب‌كم كار آساني باشد، با در نظرگرفتن برخي دانسته‌ها، ايجاد يك سري تنظيمات و به‌كارگيري ترفندها مي‌توانيد نهايت استفاده را از وب‌كم ببريد. به طور مثال شايد بخواهيد با نشان دادن موشي كه داخل يخچال رفته است، لحظات خوبي را به ديگران هديه كنيد يا مجبور باشيد يك هفته به مسافرت برويد و بخواهيد در مسافرت نگاهي نيز به خانه بيندازيد. بديهي است كه اين كار به مهارت‌هاي خاصي نياز دارد. هنگامي كه سركار هستيد، قادر خواهيد بود به اتاق فرزند خود نگاهي بيندازيد تا ببينيد كه همه چيز مرتب است يا خير. به هر صورت اگر بخواهيد از راه دور به جايي نگاهي بيندازيد و مراقب جايي باشيد، استفاده از يك وب‌كم مي‌تواند بسيار مفيد و كارگشا باشد. در اين مقاله سعي داريم در چند بخش، به بررسي مزايا و معايب يك وب‌كم بپردازيم.

مشابه بسياري ديگر از سخت‌افزارها، وب‌كم نيز از اجزاي ساده‌اي تشكيل شده است. در ساده‌ترين صورت مي‌توان گفت كه يك وب‌كم از يك دوربين ديجيتال كه به يك پي‌سي متصل شده تشكيل شده است كه البته در اغلب مواقع اين اتصال از طريق پورت USB انجام مي‌شود.

معمولاً دوربين ديجيتال شامل نرم‌افزاري است كه به پي‌سي كمك مي‌كند بهتر بتواند با دوربين ديجيتال ارتباط برقرار كند. در واقع، اصلي‌ترين كاري كه نرم‌افزار فوق انجام مي‌دهد اين‌است كه در فاصله زماني منظم از آنچه كه دوربين ديجيتال در حال نمايش آن است، يك فريم تصوير مي‌گيرد (به‌‌طور مثال ممكن است نرم‌افزار به گونه‌اي تنظيم شده باشد كه هر سي ثانيه يك فريم تصوير بگيرد) و آن‌را به محل ديگري براي نمايش منتقل‌كند.

اگر علاقه داريد كه از وب‌كم براي تهيه فايل‌هاي ويديويي استفاده كنيد، بايد از وب‌كمي استفاده كنيد كه هم از لحاظ سخت‌افزاري و هم از لحاظ نرم‌افزاري قابليت ثبت با سرعت بالاي فريم‌ها را داشته باشد. يعني Frame Rate بالايي داشته باشد. Frame Rate در واقع تعداد تصاويري است كه وب‌كم در ثانيه مي‌تواند بگيرد و انتقال دهد. براي مثال، براي گرفتن يك تصوير ويديويي قابل قبول، حداقل بايد پانزده فريم در ثانيه تصوير بگيريد كه البته حالت ايدهآل آن سي فريم در ثانيه است. همچنين براي استفاده از يك Frame Rate مناسب و انتقال فيلم از محلي به محل ديگر، بايد از اتصال اينترنتي پرسرعت استفاده كنيد تا تصاوير به خوبي منتقل شوند.

روش‌هاي زيادي براي انتقال و انتشار تصاوير وجود دارد كه رايج‌ترين و معمول‌ترين روش اين ‌است كه نرم‌افزار مديريت‌كننده وب‌كم آن‌ها را به فرمت JPEG تبديل مي‌كند و آن‌ها را به سروري كه توانايي پشتيباني
    File Transfer Protocol) FTP) را داشته باشد، ارسال مي‌كند. البته ا‌ين امكان وجود دارد به راحتي اين تصاوير را در يك وب سايت قرار دهيد.

‌به چه ابزاري احتياج خواهيد داشت؟

براي داشتن يك وب‌كم ساده، به سه چيز احتياج خواهيد داشت:

‌‌ ‌ يك دوربين متصل شده به پي‌سي
    ‌‌ ‌ ‌نرم‌افزار ايجادكننده فريم كه بتواند در فواصل زماني منظم تصوير بگيرد.
    ‌‌ ‌ راهي براي انتشار تصاوير در وب

بعد از آن‌كه يك وب سرور يا يك وب سايت براي خود دست و پا كرديد، حال نوبت آن فرا مي‌رسد كه آن‌چه را كه با وب‌كم تهيه كرده‌ايد، به سايت خود منتقل كنيد. در مورد وب سرور بايد گفت كه يك وب‌سرور خود يك قطعه سخت‌افزاري است كه توانايي دريافت اطلا‌عات قابل استفاده در وب را دارد.

با اين حال اگر يك سرور يا يك وب‌سايت نداريد و قصدي هم براي تهيه آن‌ها نداريد، نگران نباشيد؛ زيرا راه ديگري نيز پيش رو داريد و آن، استفاده از نرم‌افزاري است كه خود با يك وب‌سرور در ارتباط باشد كه معمولاً اين وب‌سرورها توانايي پشتيباني از سرويس UDP Protocol را دارند تا بتوانند مستقيماً تصاوير ويديويي را از پي‌سي شما به پي‌سي ديگري انتقال دهند. اين كار با استفاده از يك مرورگر وب كه با سرويس HTTP سازگار باشد، قابل انجام است. البته پي‌سي گيرنده نيز بايد تمام اين مشخصات را داشته باشد.

در واقع با استفاده از اين سرويس، نيازي به خريد فضا و دامنه براي ايجاد يك وب‌سايت جهت انتشار تصاوير وب‌كم‌هاي خود نخواهيد داشت و مي‌توانيد به صورت رايگان، مستقيماً تصاوير را به پي‌سي مقصد منتقل كنيد. ضمناً به اتصال اينترنتي چندان پرسرعتي هم احتياج نخواهيد داشت و با همين اتصالات Dial up نيز مي‌توانيد به مقصود خود برسيد.

ويژگي‌هاي پيشرفته

علاوه بر امكانات ساده‌اي كه مي‌توان آن‌ها را در تمام وب‌كم‌ها ديد، امكانات ديگري نيز وجود دارند كه به‌‌كارگيري آن‌ها مي‌تواند كار را براي شما لذت‌بخش‌تر كند، ولي تمام اين امكانات را نمي‌توانيد در تمام وب‌كم‌ها پيدا كنيد.

‌‌ ‌ حسگر حركت: وب‌كم هنگامي تصوير مي‌گيرد كه حركتي را احساس كند.

‌‌ ‌ مديريت تصاوير: به كاربر امكان مي‌دهد بر تصاوير گرفته شده توسط وب‌كم مديريت بيشتري داشته باشد. به طور مثال پسوند فايل‌ها يا محل ذخيره آن‌ها را تغيير دهد.

‌‌ ‌ پيام ويديويي: برخي از برنامه‌هاي پيام‌رسان از ويژگي ارسال پيام ويديويي نيز پشتيباني مي‌كنند.

‌‌ ‌ ‌اتصالات پيشرفته: به كارگيري و استفاده از اتصالات سيمي، بي‌سيم يا A/V

‌‌ ‌ ‌حركت خودكار: برخي از وب‌كم‌ها مي‌توانند به‌گونه‌اي تنظيم شوند كه به طور خودكار از يك سوژه تصوير بگيرند.

‌‌ ‌ رمزنگاري: امكان رمزنگاري تصاوير ارسالي را به كاربر مي‌دهد.
    [IMG]http://i5.*******.com/6gn4nlu.jpg[/IMG]

2. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما sooly_joon برای ارسال این پست سودمند:

همکار قدیمی بخش اخبار و سایر گفتگو ها mahtabi آواتار ها
    تشکر شده 13,314 بار در 5,603 پست

از تاپیکتون ممنون ولی من یه سوال دارم نمی دونم اینجا بپرسم یا برم تو بخش کامپیوتر بپرسم حالا میگم اگه گفتن گردنمون از مو باریکتر میبریمش تو بخش کامپیوتر
    من الان یه ماهه وب کم خریدم مثلا. هیچ عیبی هم نداره. همه جا خوب و عالیم کار می کنه. اینجا رو سیستم بنده نصب هم شده. ولی نشون نمی ده. یعنی هی تصویر می پره. این خواهرزاده ما که عشق upgrade هستش فی الفور حکم داده که خاله کار زیر سر رم هستش. می پری یه رم میخری(رم من 256 هست) میاری وصل کنی همه مشکلات حله. از طرفی همه می گن بابا این چه حرفیه ما هم رم مون 256 هست چطور وب کم ما کار می کنه. بنده موندم بر سر دوراهی
    البته یه چیزی بگم. دیروز این مخ کامپیوتر برای اینکه به بنده ثابت کنه که رم لازمم یه منویی رو واز کرد که نشون می داد رم بنده 256 هست ولی میزان استفاده از اون 279 شده یعنی رم کم آورده. خلاصه نمی دونم چه کنم. این راست می گه؟ بقیه راست می گن.
    حالا اگه راهنماییم کنین که ممنون میشم. اگرم بگین میبرمش تو بخش کامپیوتر.
    با تشکر فریبا
    من هنوز ایمان دارم مادرم را خواهم دید
    وقتی تمام دیوار بیمارستان تیتر زده اند : آی ... سی .... یو
    این فشار ها که به خونت می آیند ،
    تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
    که زیر پایت را خالی می کنند ...
    " هومن شریفی "

4. تشکرها از این نوشته :

Thumbs down

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabi نمایش پست ها
    از تاپیکتون ممنون ولی من یه سوال دارم نمی دونم اینجا بپرسم یا برم تو بخش کامپیوتر بپرسم حالا میگم اگه گفتن گردنمون از مو باریکتر میبریمش تو بخش کامپیوتر
    من الان یه ماهه وب کم خریدم مثلا. هیچ عیبی هم نداره. همه جا خوب و عالیم کار می کنه. اینجا رو سیستم بنده نصب هم شده. ولی نشون نمی ده. یعنی هی تصویر می پره. این خواهرزاده ما که عشق upgrade هستش فی الفور حکم داده که خاله کار زیر سر رم هستش. می پری یه رم میخری(رم من 256 هست) میاری وصل کنی همه مشکلات حله. از طرفی همه می گن بابا این چه حرفیه ما هم رم مون 256 هست چطور وب کم ما کار می کنه. بنده موندم بر سر دوراهی
    البته یه چیزی بگم. دیروز این مخ کامپیوتر برای اینکه به بنده ثابت کنه که رم لازمم یه منویی رو واز کرد که نشون می داد رم بنده 256 هست ولی میزان استفاده از اون 279 شده یعنی رم کم آورده. خلاصه نمی دونم چه کنم. این راست می گه؟ بقیه راست می گن.
    با تشکر فریبا
    چند تا امكان وجود داره:
    شايد ويندوزتون مشكل داشته باشه , موقع كار با وب كم همه برنامه هاي ديگه رو ببندين , ببينين بازم همون وضعه.
    شايد خواهر زادتون درست بگه , نمي دونم .خوب اگه رمتون پر شده خوب يه 256 ديگه كنارش بزارين , مشكلي پيش نمي آد.

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sooly_joon برای ارسال این پست سودمند:

كاربر ساده Golfam_m آواتار ها
    تشکر شده 43 بار در 19 پست

من وب كم دارم ولي كار باهاش رو بلد نيستم مي تونيد يه خورده برام توضيح بدين؟

8. تشکرها از این نوشته :

Thumbs down

نقل قول نوشته اصلی توسط Golfam_m نمایش پست ها
    من وب كم دارم ولي كار باهاش رو بلد نيستم مي تونيد يه خورده برام توضيح بدين؟
    خوب راه اندازي وب كم شامل 2 بخشه:
    1-نصب
    2-تنظيمات(كه خود مراحل خاص خود را دارد)

• در مورد نصب وب كم بايد احتياط بيشتري نماييد و هنگام استفاده از آن به فكر امنيت امور خصوصي تان هم باشيد!!!
    گام اول) انتخاب صحنه تصوير. در ابتدا يك صحنه دور را انتخاب كنيد كه جالب باشد. سپس دوربين را روي آن متمركز كنيد و حتما دوربين را روي سطح صافي قرار دهيد. اگر قرار نيست كه دوربين شما ۲۴ ساعته كار كند، فهرست زماني براي سايت خود تعيين كنيد و چند تصوير جالب هم به آن اضافه كنيد تا مراجعه كنندگان به سايت شما راغب شوند كه باز هم به آن وصل شوند. اگر وب كم شما در ساختمان است، با تأمين نور لازم اين امكان را براي مراجعه كنندگان فراهم سازيد، كه صحنه شب را هم ببينند.
    گام دوم) دوربين را وصل كنيد. قاعدتا نبايد در وصل كردن يك وب كم به سيستم تان مشكلي پيش بيايد. بيشتر رايانه ها اتصال USB را دارند و در عين حال امكان اتصال هاي Parallel نيز برايشان وجود دارد. حالا نرم افزار دوربين وب خود را نصب كنيد. (بهتر است يك كابل USB هم تهيه كنيد تا مشكل اتصال پيش نيايد.)
    گام سوم) نرم افزار را تهيه كنيد. شما نياز به برنامه اي داريد كه از نوار ويديويي چند قطعه عكس تهيه كند، آنها را تبديل به JPG كند و سپس در رايانه تان با فاصله هاي زماني تنظيم شده ذخيره كند. مي توانيد به سايت http://developers.webcamworld.com/slist.html مراجعه كنيد و تا برنامه هاي مختلفي در اين زمينه بدست آوريد.
    گام چهارم) جزئيات FTP را تنظيم كنيد. جزئيات FTP سرورتان را وارد كنيد و براي نرم افزار مشخص كنيد كه نام فايل چيست و روي سايت شما در كجا بايد قرار بگيرد. (بيشتر نرم افزارها داراي انواع FTP wizard هستند و شما را راهنمايي مي كنند.)

اميدوارم به پاسخ سوالتون رسيده باشيد!!!:)

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sooly_joon برای ارسال این پست سودمند:

آيا ميشه از دور بين گوشي به عنوان وبكم استفاده كرد؟

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Golfam_m برای ارسال این پست سودمند:

اخراج شده ! Rainyboy آواتار ها
    تشکر شده 3,078 بار در 1,284 پست

دوست عزیز هرچند من تا الان ندیدم
    ولی دوستان ما در تالار موبایل بیشتر میتونند کمک کنند!

14. تشکرها از این نوشته :

Thumbs down

بله این اتفاق افتاده ! و این امر ممکن شده !

با این برنامه (SE WebCam Version 1.8.1.0 ) که براي گوشی های سونی اریکسون می باشد و شما به راحتی میتونید از گوشی موبایل خودتون به عنوان وب کم استفاده کنید !

و یکی دیگه از چیزای جالب هم این هستش که حجم این برنامه بسیار کم هست و دیگر اینکه این برنامه به گفته شرکت سازنده اش روی این گوشی ها کار تست شده :
    T610, T630, K500, S700, k700, K750, W800, Z600, Z1010.

16. تشکرها از این نوشته :

[IMG]http://i16.*******.com/63hfl9g.jpg[/IMG]

دانلود برنامه

18. تشکرها از این نوشته :

Question

ممنونم از اينكه به سوالم جواب دادين و اين برنامه را براي دانلود قرار دادين.
    ولي من كه گوشيم سامسونگ D900 هست ميتونم از اين برنامه استفاده كنم؟

20. تشکرها از این نوشته :

كاربر عالي Ping 127.0.0.1 آواتار ها
    تشکر شده 2,379 بار در 951 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabi نمایش پست ها
    ...این خواهرزاده ما که عشق upgrade هستش فی الفور حکم داده که خاله کار زیر سر رم هستش. می پری یه رم میخری(رم من 256 هست) میاری وصل کنی همه مشکلات حله. از طرفی همه می گن بابا این چه حرفیه ما هم رم مون 256 هست چطور وب کم ما کار می کنه. بنده موندم بر سر دوراهی
    با تشکر فریبا

هیچ ربطی به رم نداره.
    تازه، رم شما 256 است، چطور داره 279 تا استفاده میکنه؟ 256-279=23
    این 23 تا اضافه رو از همسایه بقلی قرض میکنه؟ بابا نمیشه.
    احتمالا خواهرزاده شما میخواد به نحوی یه آپگرید انجام بده و اینطوری میخواسته شما رو توجیح کنه. عجب آدم کلکی هستش ها!
    درایور وبکم رو از سایت خودش دانلود کن و با درایور جدید نصبش کن. شاید درست بشه
    **One man’s fun is another’s hell**

22. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Ping 127.0.0.1 برای ارسال این پست سودمند:

همکار قدیمی بخش اخبار و سایر گفتگو ها mahtabi آواتار ها
    تشکر شده 13,314 بار در 5,603 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ping 127.0.0.1 نمایش پست ها
    هیچ ربطی به رم نداره.
    تازه، رم شما 256 است، چطور داره 279 تا استفاده میکنه؟ 256-279=23
    این 23 تا اضافه رو از همسایه بقلی قرض میکنه؟ بابا نمیشه.
    احتمالا خواهرزاده شما میخواد به نحوی یه آپگرید انجام بده و اینطوری میخواسته شما رو توجیح کنه. عجب آدم کلکی هستش ها!
    درایور وبکم رو از سایت خودش دانلود کن و با درایور جدید نصبش کن. شاید درست بشه
    پینگ عزیز از این سیستم ورپریده ما هرچی بگی ور میاد. اتفاقا خواهرزاده بنده هم همین جمع و تفریقی رو که شما میفرماین انجام داد و به من گفت که به سیستم داره فشار میاد.
    در ضمن بابا اون بیچاره نقشی تو آپگرید نداره ما کلی نازشو میکشیم میاد اینارم میگه.
    از سایتشم رفتیم هر بلایی بگی سرش آوردیم. اگه وبکم مشکل داشت چرا رو سیستم خونه خواهر زاده ام اینا توپ کار می کنه؟
    هرچیه زیر سر سیستمه. شاید جن زده شده باید واسش برم سرکتاب وا کنم.
    هیچ راهی جز اومدن یه تعمیرکار خبره نیست.;)
    بهرحال از راهنمایی شما متشکرم
    با تشکر فریبا
    من هنوز ایمان دارم مادرم را خواهم دید
    وقتی تمام دیوار بیمارستان تیتر زده اند : آی ... سی .... یو
    این فشار ها که به خونت می آیند ،
    تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
    که زیر پایت را خالی می کنند ...
    " هومن شریفی "

24. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mahtabi برای ارسال این پست سودمند:

ممنونم از اينكه به سوالم جواب دادين و اين برنامه را براي دانلود قرار دادين.
    ولي من كه گوشيم سامسونگ D900 هست ميتونم از اين برنامه استفاده كنم؟
    والا دقيقا نمي دونم ولي فكر نمي كنم بشه , خوب مي تونيد امتحان كنيد.
    اما اين برنامه روي K750 و w810 كه از گوشي هاي پر طرفداره جواب مي ده.

26. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sooly_joon برای ارسال این پست سودمند:

بدون نياز به وب كم تصاوير يا فيلم هايي كه دوست داريد را در مسنجر ها به نمايش بگذاريد!!!

نرم افزار Fake Webcam قابليت اين كار را دارد

اين نرم افزار بدون نياز به وب کم مي توانيد تصاويري از خود و يا فيلمهايي که دوست داريد را در مسنجرها به نمايش بگذاريد فرض کنيد وب کم نداريد ولي فيلمي را از خود تهيه کرده ايد و يا يک کليپ تصويري ساخته ايد و مي خواهيد با استفاده از نرم افزارهاي پيغام رسان نظير ياهو مسنجر آنها را به دوستان و آشنايان خود نشان دهيد در اين حالت بهترين برنامه اي که به کمک شما مي آيد و استفاده از آن نيز به هيچ وجه غير مفيد نيست . نرم افزار Fake Webcam است . اين نرم افزار در موارد مشابه بسيار زياد ديگري نيز چنين قابليت هاي مفيدي را در اختيار شما قرار مي دهد که خودتان در شرايط مختلف که برايتان پيش بيايد به آنها پي خواهيد برد استفاده از اين برنامه بسيار ساده است ولي براي راحت تر شدن کار شما در زير به توضيح مختصري درباره نحوه استفاده از آن مي پردازيم .

افزودن فيلم هاي مورد نياز
    پس از نصب و اجراي برنامه براي افزودن فيلم هاي مورد نياز خود و يا حذف فيلم هاي موجود از ليست برنامه مي توانيد به منوي control Panel مراجعه کنيد . در اين منو گزينه هايي براي فعال / غير فعال کردن فيلم هاي در حال پخش نيز وجود دارد .

وب کم خود را روشن کنيد
    پس از آنکه فيلم مورد نظر خود را انتخاب و در برنامه اضافه کرديد مي توانيد با فعال کردن گزينه وب کم در برنامه پيغام رسان خود و انتخاب گزينه Fake Webcam به عنوان منبع ( source ) براي وب کم عمليات تصوير برداري مجازي را آغاز نمائيد . اين نرم افزار بر روي تمامي نسخه هاي ويندوز و نرم افزار هاي پيغام رساني همچون Yahoo ,MSN,AOL,Paltalk قابل اجرا است .
    براي دانلود اين نرم افزار مي توانيد به سايت www. Fakewebcam.com مراجعه نمائيد .

28. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما sooly_joon برای ارسال این پست سودمند:

اگه اين برنامه اين قابليت هايي كه نوشتين رو دارا باشه ديگه به وب كم نيازي نيست.

30. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Golfam_m برای ارسال این پست سودمند:

Thumbs down

با توجه به استقبال زياد شما كاربران عزيز از نرم افزار Fake webcam و خواستن اطلاعات بيشتر در مورد اين نرم افزار , و محيط كار آن , مطالب ديگري در رابطه با اين نرم افزار رو قرارمي دم كه اميدوارم مفيد واقع بشه.

اگه شما هم تا به حال خواسته باشید برای سرگرمی در گفتگوهای اینترنتی دوستان خود را کمی اذیت کرده و خود را به جای شخص دیگری معرفی کنید. معمولا در چنین مواقعی از شما درخواست صحبت و شنیدن صدا و یا دریافت تصویر شما توسط webcam می شود. که اکثرا همین موضوع سرگرمی شما را خراب می کند. حال فکر کنید که اگر بتوانید به جای تصویر خود تصویر شخص دیگری که از قبل تهیه شده است را برای طرف مقابلتان در گفتگو ارسال کنید آن وقت چه ؟
    fake webcam نرم افزاري ست كه توانايي اين كار را دارد
    خيلي از شما دوستان نتونستين اين برنامه رو از لينكwww.fakewebcam.com دانلود كننيد .براي اون دسته از دوستان لينك زير رو پيدا كردم كهRapidshare هستش .شايد بعضي از دوستان براي دانلود كردن از اين سايت مشكل داشته باشند به همين دليل يه توضيح مختصري مي دم.صفحه سايت كه باز شد روي FREE كليك كنيد. بعد يه كد امنيتي ميده كه بايد عينا اونرو توي كادر مورد نظر وارد كنيد .
    خوب ديگه دانلود كنيد:

دانلود کنيد ( Size : 5.3 MB )
    Download Fake Webcam v3.9 - 100% Working

[IMG]http://i9.*******.com/62rute0.png[/IMG]

32. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما sooly_joon برای ارسال این پست سودمند:

اين هم تصويري از محيط كارFake webcam :

[IMG]http://i14.*******.com/6h3a9np.jpg[/IMG]

34. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما sooly_joon برای ارسال این پست سودمند:

كاربر ساده ALi Daii آواتار ها
    تشکر شده 18 بار در 13 پست

man ino danlood kardam badesh ye film ba gooshim gozashtamama ad nemikone nakone sar kari bashe
    من اینو دانلود کردم بعدش یک فیلم با گوشیم گذاشتم اما ادد نمیکنه نکنه سر کاری باشه ؟
    Rainyboy:
    با خوش آمد گویی به شما
    دوست عزیز زبان رسمی اینجا فارسی است
    لطفا قوانین را مطالعه کنین
    ویرایش توسط Rainyboy : September 18th, 2007 در ساعت 04:10 PM

36. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ALi Daii برای ارسال این پست سودمند:

Talking

بهبه.....بهبه.....درست مي بينم؟؟؟ :eek:اقاي علي دايي !!! افتخار دادين آقا.
    آقا ما ارادت خاصي به اين اسم داريم!!
    جاي شما توو آسمون بود توو نيك صالحي پيدا شدين:d
    قدم رو چشم ما گذاشتين ;)
    ولي قبل از پاسخ دادن به سوالتون همون طور كه Rainyboy عزيز گفتن لطف كنين تو نيك صالحي فينگليش ننويسيد , حيف فارسي نيست!!!
    با تشكر از Rainyboy عزيز كه متنو ترجمه كردن.:D

• خوب اگه سوالتون رو متوجه شده باشم پرسيدين كه چرا فيلمي رو كه با گوشيتون گرفتينو نمي تونين توي اين برنامه Addكنيد؟؟؟
    خوب فيلمي كه شما با گوشيتون گرفتين احتمالا 3GP هستش در حالي كه نرم افزار fake webcam قابليت پخش فيلم با فرمت هاي : avi , mpeg , mpg , wmv را دارد , شما واسه Add كردن فيلمتون بايد اونو به يكي از فرمت هاي گفته شده تبديل كنيد .
    اميدوارم به پاسخ سوالتون رسيده باشين

38. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sooly_joon برای ارسال این پست سودمند:

كاربر ساده ALi Daii آواتار ها
    تشکر شده 18 بار در 13 پست

متشكرم ............سولي جوون با چي تبديلش كنم من مبدل همه ي فرمت ها به 3gp رو دارم ولي بر عكسش و ندارم با اون نمشود . چرا فيلم بد مي آد. تيكه تيكه مي اد ؟

40. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ALi Daii برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین