مراحل طراحی و ثبت لوگو

اگر کسب و کار جدیدی راه انداخته اید و می خواهید برای آن یک لوگوی حرفه ای انتخاب کنید، چندین راه پیش روی خود دارید. شما می توانید یک جستجوی ساده در اینترنت کنید، چند ایده ساده گرفته و در یکی از سایت های طراحی لوگوی آنلاین وارد شده و لوگوی خود را در کمترین زمان طراحی کنید. این روشی است که ما اصلا پیشنهاد نمی کنیم. زیرا در این صورت لوگوی شما چندان خاص نخواهد شد و کسب و کار شما را خیلی حرفه ای نشان نمی دهد. روش دیگر برای طراحی لوگو…
مراحل طراحی و ثبت لوگو

روش دیگر برای طراحی لوگو این است که سراغ یکی از بستگان یا دوستان خود که ادعا می کند فوتوشاپ یا کمی گرافیک می داند بروید. در این روش نیز دوست گرافیست شما به احتمال زیاد از اصول و روندهای به روزطراحی لوگو آگاه نیست و طراحی لوگوی شما غیر استاندارد یا خیلی قدیمی خواهد شد. در نهایت می توانید سراغ یک طراح لوگو بروید که سال ها ست در زمینه طراحی لوگو فعلیت دارد و از اصول و استانداردها و ظرافت های طراحی لوگو آگاه است. به شما پیشنهاد می کنیم به طراحی لوگو شرکت خو بها دهید زیرا این تصویر تا زمانی که شرکت شما به راه است همراه شما خواهد بود.
طراحی لوگو و ثبت لوگو
مراحل ثبت لوگو

برای ثبت لوگو پس از طراحی لوگو می توانید یا شخصا اقدام به ثبت آن نمایید یا این کار را به شرکت طراحی لوگوی خود بسپارید. برای ثبت طراحی لوگو نیاز به کپی شناسنامه و کپی کارت ملی و کپی مجوز فعالیت شما می باشد. اگر در طراحی لوگوی خود از نام انگلیسی استفاده کرده اید کپی کارت بازرگانی شما نیز برای بررسی املای صحیح طراحی لوگو نیاز است.