همه ما می توانیم خاطرات خود را که ممکن است به صورت دیجیتالی ثبت شده اند را به سادگی برروی رایانه های شخصی خود نگهداری کنیم و تا مدت طولانی از تماشای عکس ها و فیلم های گذشته لذت ببریم اما مدتی نخواهد گذشت که تماشای همین عکس ها به این دلیل که ساده هستند کمی کسل کننده خواهند شد ؛ چاره کار کجاست که ما کاربران بتوانیم علاوه بر نگهداری تصاویر و فیلم های خود به صورت یک آرشیو ، همیشه هم از دیدن و تماشای آن ها نهایت لذت را ببریم ؟
ما برای این که یک نرم افزار ساده اما فوق العاده مناسب و جذاب را به نام Wondershare Movie Story پیشنهاد می دهیم که می تواند علاوه بر مدیریت برروی خاطرات دیجیتالی کاربرانش از آن ها اسلایدشوهایی تهیه کند که هیچ زمانی تماشای خاطرات تکراری نباشد. این نرم افزار ساده اما مفید که قابلیت ساخت اسلایدشو هایی با خروجی انواع دی وی دی ، وی سی دی یا انواع دیگر فرمت های تصویری را دارد طوری عمل می کند که تنها با انتخاب عکس ها و فیلم ها و کنار هم قرارگرفتن موزیک هایی دلنشین با آن ها به صورت خودکار افکت هایی جذاب هم به آن ها افزوده می شود تا خروجی بسیار جذاب تر جلوه کند.
این نرم افزار که از واسط کاربری جذابی هم بهره می برد در رابطه با کیفیت هم می تواند نهایت کیفیت را اعمال کند و به این ترتیب دی وی دی حاصل شده در خروجی جذاب تر خواهد بود. نکته مهم در مورد نرم افزار Wondershare Movie Story این است که دی وی دی هایی که به عنوان خروجی رایت می شوند همه قابلیت پخش در انواع پلیرهای خانگی را دارند و نکته مهم تر هم اینجاست که نرم افزار اجازه خلق منو هایی جذاب با انواع طرح های از پیش تعیین شده زیبا را به کاربران می دهد. افکت هایی که در نرم افزار گنجانده شده اند فوق العاده متنوع و جذاب بوده و نهایت جذاب را به تصاویر می افزایند. 250 افکت و استایل در بخش طراحی ها و انواع مختلف از منوهای ثابت و البته پویا در بخش منو دی وی دی ها مطمئنا کار طراحی اسلایدشو ها را هم جذاب تر و هم ساده تر خواهد کرد. پیشنهاد می کنیم این نسخه از نرم افزار Wondershare Movie Story را حتما دریافت کرده و از ساخت اسلایدشوهایی جذاب نهایت لذت را ببرید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Wondershare Movie Story v4.5.1.1 :
- پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج در زمینه های مختلف
- ساخت انواع اسلایدشو ها با فرمت های مختلف
- امکان ساخت دی وی دی اسلایدشو همراه با منوهای جذاب
- وجود 250 عدد از انواع افکت ها ، استایل ها و منوهای جذاب
- امکان استفاده از نهایت کیفیت در خروجی
- ساخت اتوماتیک و فوق العاده ساده اسلایدشوها
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار به همراه واسط کاربری جذاب
- حجم مناسب با توجه به قابلیت های نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...
طريقه فعالسازي : پس از نصب نرم افزار فایل Activator.exe را اجرا کرده و پس از نصب آن نرم افزار را اجرا کنید. سریال نامبر موجود در فایل فشرده را در نرم افزار وارد کرده و نرم افزار را کرک کنید.

قيمت: 69.95 دلار آمريکا
دانلود - 22.61 مگابايت | لينک كمكي
پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com

سايت سازنده
لينک منبع