رايت يك دي وي دي فيلم مستلزم استفاده از يك نرم افزار براي رايت قطعه فيلم ها به يك دي وي دي فيلم با فرمت استفاده شده در آن ها است. Sonne DVD Burner نرم افزاريست كه مي تواند در اين زمينه بسيار راه گشا باشد. ابزار قدرتمند و مفيد كه توانايي رايت انواع دي وي دي فيلم ها را داشته و مي تواند فرمت هاي مختلف را پشتيباني كند. اين ابزار سريع همچنين از واسط كاربري ساده اما جذابي بهره مي برد كه به كاربران كمك مي كند تا راحت تر به خواسته هاي خود دست پيدا كنند.
اين ابزار جالب قابليت اين را دارد كه ويدئوها را ابتدا Capture كرده و سپس به صورت مستقيم و طي فرآيند تبديل به يك دي وي دي تبديل كند ؛ طوري كه خروجي قابليت پخش برروي انواع پليرهاي خانگي را نيز داشته باشد. در طول ساخت دي وي دي فيلم كاربر مي تواند با استفاده از امكاناتي كه در نرم افزار Sonne DVD Burner قرار داده شده است براي هريك از فيلم هامنويي اختصاصي هم طراحي و سپس رايت كند تا در هنگام مشاهده كاربر بتواند به سادگي از منوها فيلم ها را مديريت كند.
اين نرم افزار همچنين قابليت هايي نظير رايت انواع ايميج هاي رايج و همچنين رايت دي وي دي هايي كه به اصطلاح Rip شده و برروي هاردديسك ذخيره شده اند را دارا مي باشد. مي بينيم كه يك نرم افزار شايد در نگاه اول بسيار ساده و كوچك باشد اما همين ابزارها هم گاهي مي توانند كارهاي بزرگي را انجام دهند.


قابليت هاي كليدي نرم افزار Sonne DVD Burner v4.2.0.1.2010 :
- ساخت دي وي دي فيلم
- پشتيباني از اكثر فرمت هاي رايج
- قابليت ساخت منو براي فيلم ها
- امكان رايت ايميج ها
- قابليت رايت فولدرهاي VIDEO_TS كه در دي وي دي ها استفاده مي شوند
- قابليت رايت مستقيم از Capture كردن فيلم ها
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...طريقه فعالسازي : از سريال نامبر براي فعالسازي نرم افزار استفاده كنيد.

قيمت: 29.95 دلار آمريکا
| لينک كمكي
پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com

تصويري از محيط برنامه
سايت سازنده
لينک منبع