تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
 1. #1
  SAMOEL آواتار ها
  SAMOEL آفلاين است كاربر كارامد

  تاریخ عضویت
  Oct 2006
  سن کاربر
  27
  محل سکونت
  N95
  نوشته ها
  1,055
  تشکر
  1,985
  تشکر شده 2,731 بار در 1,111 ارسال

  Exclamation نقاشان ایرانی

  آشتياني

  دكتر اسماعيل. (متولد 1271 ش) نقاش و استادنقاشي، شاگرد كمال الملك و فارغ التحصيل دارالفنون و استاد دانشگاه ( در هنرهايزيبا)، از كارهاي معروفش: استاد وخودش، قهوه خانه،وخوابدرويشاست.
  آقا احمد
  نقاش دوره قاجاريه، فرزند آقا نجف اصفهانياست.
  آقا زمان
  نقاش و قلمدان ساز عصر محمد شاه قاجار بود، كهيا صاحب الزمانامضاء مي كرد.
  آقا صادق
  نقاش و قلمدان معروف دوره قاجاريه (فتعليشاه وناصرالدين شاه) است كه ياصادقالوعدامضاء مي كرد. آقا صادق سبكصفويه را با سبك اروپايي مخلوط مي كرد.
  آقا محمد جعفر
  نقاش دوره قاجاريه، فرزند آقا نجف اصفهانياست.
  آقا محمد كاظم
  نقاش دوره قاجاريه، فرزند آقا نجف اصفهانياست.
  آقا نجف اصفهاني
  نقاش و قلمدان ساز بزرگ دوره قاجاريه فرزندآقا بابا نقاش است. آقا نجف اغلب كارهاي خود را به ضل السلطان (پسر ناصر الدين شاه) تقديم مي كرد. فرزندان و نوه هاي آقا نجف از هنرمندان بوده اند. سبك كار او مخلوطياز نقاشي ايران و اروپا بوده است.
  آقا ميرك اصفهاني
  (قرن دهم هجري) استاد نقاش و قلمندان ساز،معاصر شاه طهماسب اول، شاگرد بهزاد بوده است.
  بهرامي
  محمد. (متولد 1305 ش) در حين تحصيلات متوسطهبه نقاشي مي پرداخت و پس از پايان اين دوره به دانشكده هنرهاي زيبا وارد شد و رشتهنقاشي را گذراند پس از آن در سازمان هنري پارس خدمت هنري خود را با تربيت شاگردانآغاز كرد. تابلوهاي فراواني با الهام از شاهنامه فردوسي ساخته است و تابلويكابوساو مشهور است.
  بهزاد هراتي
  كمال الدين. (فوت 942 ه ق) نقاشي معروف، دردرباز سلطان حسين ميرزا در خراسان بود، كه سپس همراه شاه اسماعيل صفوي به تبريزآمد، او نخستين نقاشي است كه بعد از تسلط مغول به شيوه ايرانيان نقاشي كرد. بهزادمدتي رئيس كتابخانه شاهي در تبريز بود، خواجه عبدالعزيز، استاد مظفر علي از شاگرداناو هستند، قبر بهزاد درباغ شيخ كمالتبريز جنب مزار شيخاست.
  تجويدي
  محمد. (متولد 1303 ش) نقاش معاصر، در خانوادهاي نقاش پا به عرصه وجود گذاشت تحصيلات خود را در هنرستان هنرهاي زيبا پايان داد. ودر آنجا مشغول به تدريس شد.
  حيدريان
  استاد علي محمد. (متولد 1275 ش) نقاش و موسيقيدان معاصر، شاگرد كمال الملك استاد دانشكده هنرهاي زيباي تهران بود. استاد حيدريانبيشتر در زمينه صورت سازي كار مي كند، تابلوي تصوير مهندس بغايري و ظهير الدوله وفروغي از كارهاي معروف او است.
  درودي
  علي. (متولد 1259 ش) تذهيب كار و نقاش معروفاز مردم طالقان است، كه مدتها در مدرسه صنايع مستظرفه مشغول كار بودهاست.
  راضي اصفهاني
  از شعراي ايران و از مردم اصفهان مي باشد اوعلاوه بر شعر در هنر نقاشي نيز استادي چيره دست و نامي به شمار مي رفت و به (زماناينقاش) شهرت داشت. او در سال 1112 ق، در قيد حيات بود.
  راوندي
  (تولد 555 يا 550 ه ق) نجم الدين محمد بن عليبن سليمان بن محمد بن احمد بن همة مكني به ابوبكر مؤلف كتاب راحة الصدور مي باشد ويمردي فاضل و دانشمند شاعر و نويسنده بود در حسن خط بي بديل و به قول خود هفتاد گونهخط ضبط كرده و در عمل تذهيب و نقاشي مصحف كاري استاد بودهاست.
  رسام
  نام نقاشي، معاصر بهرام گوربود.
  روحاني شيرازي
  (تولد 1257 ه ق) ميرزا علي بن مير عبدالوهابيزداني ابن وصال شيرازي در شيراز به دنيا آمد. وي در خط و ادب و نقاشي ماهر بود. دوبار به هندوستان سفر كرد و سفر نامه اي نوشت و كتاب بينوايان هوگو را به نظم درآورد.
  زاويه
  محمد علي. نقاش و مينياتور ساز، معاصر شاگردعلي درودي است.
  ساعي
  (وفات 1004 ه ق)‌ تخلص مصطفي از شاعران عثمانيدر قرن دهم هجري است. وي از مردم عثماني بود و در نقاشي مهارت بسزاداشت.
  سلطان محمد
  (قرن 10 ه ق)‌ نقاش و مذهب ايراني معاصر بااواخر دوره سلطان حسين بايقرا وعهد شاه اسماعيل اول و شاه طهماسب اول و استاد نقاشيپادشاه اخير بود. وي مردي مبتكر و داري تخيلي عجيب بود. گويند براي امير علي شيرساعتي بزرگ بساخت كه در سر هر ساعت هيكلي از بالاي آن بيرون مي آمد و با چوبي كه دردست داشت به تعداد ساعات گذشته ضرباتي به نقاره بالاي ساعت مينواخت.
  شفيع
  عباس بن رضا عباسي. (نيمه دوم قرن 11)‌ نقاشمعروف دوره شاه عباس دوم است.
  شيخ
  حسين.(متولد 1279 ه ق) نقاش معروف معاصر،شاگرد كمال الملك، تابلوهاي وي بيشتر در كاخهاي سلطنتي نگهداري مي شود. از آثارمعروف او: هفت سين، سقاوطبيب و مريضاست.
  شيخ زاده
  0قرن 10 ه ق) نقاش و مينياتور ساز ايراني. ويشاگرد بهزاد بود.
  صادقي بيك افشا
  (فوت 1018 ه ق) نقاش و شاعري از ايل خدا بندهلو كه زماني كتابدار سلطنتي بود، و در آغاز سلطنت شاه عباس كبير مقرب درگاه بود وليسرانجام عليرضا عباسي جاي او را گرفت.
  صنيع الملك
  ميرزا ابوالنحسن (1299 - 1283 ه ق) نقاش معروفعصر قاجاريه و عموي كمال الملك است كه تحصيل نقاشي را در ايتاليا به پايان رسانيد،و مورد تشويق محمد شاه و ناصر الدين شاه قرار گرفته بود، در سال 1277 ه ق، رييسچاپخانه دولتي شد، و در نامه دولتي اغلب نمونه كارهاي او را نشر مي دادند، در سال 1278 به صنيع الملك ملقب شد. صنيع الملك در سال 1279 به يك قطعه نشان و حمايل مفتخرشد؛ از آثار او: وصف سلام ناصر الدين شاه است كه از محل اصلي به موزه ايران باستانمنتقل شده است.
  صنيع همايون
  عبدالحسين. (فوت 1340 ه ق) نقاش و مينياتورساز دوره قاجاريه، فرزند آقامحمد كاظم است، و آقاي شكرالله صنيع زاده نوه دخترياوست.
  عباسي
  رضا. (از 974 - 1044 ه ق) مشهور به آقا رضاعباسي پسر علي اصغر كاشي نقاش معروف زمان شاه عباس بزرگ است كه از طرف شاه عباسملقب به عباسي شد. وي يكي از ماهرترين و استادترين نقاشان عهد خود بود چه در زمانشاه عباس مراودات بازرگاني ايران و اروپا بسيار خوب بود. نمونه هايي از نقاشيهاياروپا منجمله ايتاليا در بازرا اصفهان رواج داشت و از اين راه ذوق نقاشي و تشويقنقاشان در شاه عباس تقويت شد. ميرزا رضا بعلت تماس مستقيم با مردم توانست آثار باارزشي كه ترجمان روحيات مردم زمان خود بود بوجود آورد. از آثار او در بسياري ازموزه هاي معتبر اروپا موجود است.
  علي اشرف
  (متولد در حدود 1120 ق) نقاش گل و بوته ساز وصورت ساز، مبتكر شيوه اي خاص بود، آثار فراواني از او باقياست.
  عليرضا تبريزي
  (قرن 11 ه ق) عليرضا، نقاش و يا خطاط مشهوردوره صفويه است.
  عليقلي ماهر
  (قرن 11 ه ق) اردبيلي تبريزي دامغاني متخلص بهماهر. وي شاعر و نقاش و خطاط بزرگ است، ديواني نيزدارد.
  غفاري
  محمد. كمال الملك را بهبينيد.
  فهمي
  تخلص سلطان محمد خوا بنده پسر شاه طهماسب صفوياست. وي در فن نقاشي و موسيقي مهارت داشته است.
  كريمي
  علي. نقاش و مينياتور ساز معاصر، شاگر علي درودي است.
  كمال الملك
  محمد غفاري. (فوت 1319) استاد محمد غفاري (كمال الملك)، استاد كامل نقاشي از مردم كاشان است، كمال الملك فرزند ميرزا بزرگ درجواني به تهران آمد، دروه دارالفنون را بپايان رسانيد. و بعد به اروپا رفت و بهمطالعه نقاشي پرداخت، سپس به عراق سفر كرده، به ايران مراجعت نمود. در سال 1307 بهنيشابور سفر كرد و كنچ انزوا گزيد. و پس از 93 سال زندگي بدرود حيات گفت. تالارآيينهاز شاهكار هاي اوست. مقبره استاد در نيشابور در جوار مقبره شيخ عطاراست.
  لامعي
  (فوت 938 ه ق) محمود بن عثمان بن علي ازنقاشان دوره امير تيمور گوركاني است كه به امر وي به ماوراءالنهر رفت و پس از آموزشنقاشي به خدمت او برگشت.
  لطفعلي شيرازي
  نقاش و قلمدان ساز دوره قاجاريه، جد دكترصورتگر است.
  محمود خان صبا
  ملك الشعرا بهار. (1228 - 1311 ه ق) نقاش،خوشنويس، شاعر و مجسمه ساز ايراني در دوره قاجاريه است، بيشتر كارهاي هنري ايشان دركاخ گلستان موجود است، تصويرفاضل خان گروسييكي از شاهكارهاي ايشاناست.
  مصور الملكي
  حسين. (متولد 1269 ش) نقاش معروف ايران كه ازسن يازده سالگي در كارگاه پدرش به نقاشي پرداخت و بعد از فوت ايشان مدتي قلمدانساخت، سپس در سن 38 سالگي به اروپا و مكه سفر كرد و به اصفهان مراجعت نمود و درآنجا به تعليم پرداخت از تابلوهاي معروف ايشان،آبادي تخت جمشيد، جنگ نادر شاهبا محمد شاه هندي،شكست محور و فتح متفقيناست.
  مظفر علي
  (فوت 990 ه ق) مظفر علي از نقاشان معروف وخواهر زاده استاد بهزاد است كه در خدمت او كسب اين هنر نمود و به مرتبه كمال ترقيرسيد. پدر مظفر علي، حيدر علي، از اهل تربت است، بهمين جهت اين استاد هنرمند رامورخين« تربتي » نوشته اند اما نشو و نمايش در تبريز و قزوين بوده است. مظفر علي نزد شاه طهماسب معزز و محترم بود، و تصاوير عمارت دولتخانه، و چهل ستوناين پادشاه در قزوين، اكثر از ارقام زرين فام اوست. فوتش در قزوين اتفاق افتاد و اورا در مزار شاهزاده حسين به خاك سپرده اند.
  مولانا ياري
  برخي اصل او را يزدي دانسته و بعضي او راشيرازي نوشته اند، در نقاشي و تذهيب استاد مسلم بود. در زمان سلطنت سلطان حسينميرزا بايقرا به خراسان رفت، چون بسيار با استعداد بود مورد توجه واقع شد. اميرعليشير نوايي كه پيوسته حامي هنرمندان بود او را مشمول عنايت و توجه قرار داد. ياريتا اوان سلطنت شاه اسمعيل اول صفوي در قيد حيات بوده و سال فوتش بدرستي معلومنيست.
  مؤيد پردازي
  حسينعلي. (متولد 1264 ق) نقاش تهراني، فارغالتحصيل دار الفنون است، مدتها به تعليم و تعلم نقاشي پرداخته و با مطبوعات همكاريداشت، راهنماي نقاشي و گلدوزي او چاپ شده است.
  مير سيد علي
  (فوت 967 ه ق) فرزند مير مصور نقاش مشهور استكه هر دو از نقاشان خراسان بودند و مير سيد علي در ترمذ تولد يافته و جامع جميعفنون بود، خاصه در نقاشي و تذهيب، در مجلس سازي و تصوير بسيار چابك دست و موشكافشد.
  در عهد شاه طهماسب در كتابخانه همايون كار ميكرد و در سال 951 كه همايون پادشاه به ايران آمد در خدمت وي با جمعي ديگر هنرمنداناز هر طبقه به هندوستان رفت و به ملازمت اين پادشاه اختصاص يافت واز اين زمان اسلوبنقاشي ايراني در هندوستان رواج يافت و اين مكتب اساتيد فراوان بوجودآورد.
  مير سيد علي شعر هم مي سرود و« جدايي » تخلص مي كرد.
  نادر تبريزي
  كلبعلي متخلص به نادر از شاعران عهد صفويه استو هم نقاشي مي كرده و هم زرگري مي دانسته است.
  نباتي تبريزي
  از شاعران قرن دهم است. وي از نقاشي و لاجوردشويي اوقات مي گذرانده است.
  نيك زاد
  علي اصغر. (متولد 1303 ش) نقاش و مينياتورسازتبريزي است، و با مطبوعات نيز در زمينه كاريكاتور سازي همكاريداشت.
  وزيري
  محسن. (متولد 1305 ش) نقاش مدرن ايراني، فارغالتحصيل هنرهاي زيبا است.وي 10 سال در ايتاليا به تكميل اطلاعات خود پراخت 2. کاربر مقابل از SAMOEL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:


 3. #2
  ددی دست و پا چلفتی آواتار ها
  ددی دست و پا چلفتی آفلاين است کاربر معمولي
  تاریخ عضویت
  Aug 2007
  سن کاربر
  12
  نوشته ها
  88
  تشکر
  549
  تشکر شده 151 بار در 79 ارسال

  پیش فرض

  نقاشی از زمان های گذشته ابتدا مال ایران بوده است که انسان ها نقاشی ها ی خود را روی دیوار ها میکشیدند به ایران خودم افتخار می کنم
  شنبه به دنیا میایی
  1 شنبه بزرگ میشی
  2شنبه عاشق میشی
  3شنبه ازدواج میکنی
  4 شنبه بچه دار میشی
  5 شنبه پیر میشی
  جمعه میمیری
  پس حداقل ازش استفاده کن

 4. کاربر مقابل از ددی دست و پا چلفتی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:


 5. #3
  behzad nuruzi آواتار ها
  behzad nuruzi آفلاين است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  May 2008
  سن کاربر
  20
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

  پیش فرض

  نقاشان واثارشون و در اینجا قرار بدین مانند سالولدوردالیو............

 6. #4
  مینا اشجعی آواتار ها
  مینا اشجعی آفلاين است كاربر ساده
  تاریخ عضویت
  Aug 2008
  نوشته ها
  29
  تشکر
  21
  تشکر شده 98 بار در 28 ارسال

  پیش فرض

  مهرداد جمشیدی در سال 1349 در تهران متولد شد. او از دوران کودکی به نقاشی علاقه فراوان داشت. او فارغ التحصیل رشته گرافیک است. از سال 1369 بصورت حرفه ای تحت تعلیم بزرگترین نقاش رئالیست ایران - استاد مرتضی کاتوزیان- به نقاشی پرداخت. در سال 1377 آتلیه نقاشی خود را تاسیس کرد که در آن به تدریس نقاشی با معیارهای سنتی و کلاسیک مشغول است. او در نمایشگاههای مختلفی شرکت کرده، از آن جمله اند: نمایشگاه گروهی نقاشان آتلیه کارا در نگارخانه سبز در سال 1371 و 1377 و در کاخ سعد آباد در سال 1382.
  او همچنین در پنجمین بنیان بین المللی کاریکاتور تهران بعنوان یکی از 10 هنرمند برتر، مفتخر به دریافت جایزه شد.


  [IMG]http://i37.*******.com/2nj9jbk.gif[/IMG]

  [IMG]http://i36.*******.com/w885s2.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i33.*******.com/23m23q1.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i36.*******.com/33z9oy0.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i38.*******.com/ay10s0.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i37.*******.com/zwkpch.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i37.*******.com/20prlz5.jpg[/IMG]
  بدبخت شاگردی که از استادش بهتر نشد.....(لئوناردو داونچی)
  .[-(

 7. کاربر مقابل از مینا اشجعی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:


 8. #5
  مینا اشجعی آواتار ها
  مینا اشجعی آفلاين است كاربر ساده
  تاریخ عضویت
  Aug 2008
  نوشته ها
  29
  تشکر
  21
  تشکر شده 98 بار در 28 ارسال

  پیش فرض

  [IMG]http://i37.*******.com/6sa0pi.jpg[/IMG] ایمان ملکی در بیستم اسفندماه 1354 در تهران متولد شد و از دوران کودکی علاقه زیادی به نقاشی داشت. از 15 سالگی فراگیری نقاشی را تحت نظر اولین و تنها معلم خود استاد مزتضی کاتوزیان - که بزرگترین نقاش واقعگرای ایران است - آغاز نمود. در سال 1374 وارد دانشگاه هنر شد و چهار سال بعد در رشته گرافیک از این دانشگاه فارغ از تحصیل شد. او در سال 1379 ازدواج کرد. در سال 1380 اقدام به تاسیس << آتلیه نقاشی آرا>> و آموزش نقاشی با رعایت ارزشهای سنتی و کلاسیک این هنر نمود.
  مهمترین نمایشگاه هایی که او در آنها شرکت داشته عبارتند از:نمایشگاه نقاشان واقعگرای ایران در موزه هنرهای معاصر تهران (1378) و نمایشگاه های گروهی آتلیه کارا: سال 1377 در نگارخانه سبز و 1382 در موزه هنرهای زیبای کاخ سعد آباد.

  او در سال 1384 موفق به دریافت جایزه << ویلیام بوگرو>> برای تابلوی <<فال حافظ>> و جایزه منتخب رئیس مرکز نوسازی هنر برای تابلوی << دختری کنار پنجره>> در دومین دوره مسابقه (سالن) بین المللی مرکز هنر (ARC) آمریکا شد

  [IMG]http://i34.*******.com/nzovo9.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i35.*******.com/or71xh.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i38.*******.com/15z2sci.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i33.*******.com/30vysr4.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i36.*******.com/igi8zs.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i33.*******.com/24v41sj.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i37.*******.com/2rw1c8l.jpg[/IMG]
  بدبخت شاگردی که از استادش بهتر نشد.....(لئوناردو داونچی)
  .[-(

 9. 3 کاربر مقابل از مینا اشجعی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 10. #6
  مینا اشجعی آواتار ها
  مینا اشجعی آفلاين است كاربر ساده
  تاریخ عضویت
  Aug 2008
  نوشته ها
  29
  تشکر
  21
  تشکر شده 98 بار در 28 ارسال

  پیش فرض

  [IMG]http://i33.*******.com/2q99kxj.jpg[/IMG]

  مجید اروری در سال 1348 در تهران متولد شد. او از دوران کودکی به نقاشی علاقه داشت. در سال 1368 با دیدن آثار نقاشی استاد مرتضی کاتوزیان (بزرگترین نقاش واقعگرای ایران) در موزه هنرهای معاصر تهران دیدگاه جدیدی نسبت به این هنر پیدا کرد و از سال 1369 تحت تعلیم این استاد بزرگ قرار گرفت. در سال 1380 به همراه ایمان ملکی (نقاش واقعگرا) اقدام به تاسیس (آتلیه آرا) و آموزش نقاشی با رعایت ارزشهای سنتی و کلاسیک این هنر نمود. او در سال 1383 ازدواج کرد. نمایشگاههایی که او در آنها شرکت داشته عبارتند از: سومین نمایشگاه دوسالانه نقاشان ایران در سال 1374، نمایشگاه نقاشان واقعگرای ایران در موزه هنرهای معاصر تهران 1378 و نمایشگاههای گروهی آتلیه کارا: سال 1371 و 1377 در نگارخانه سبز و 1382 در موزه هنرهای زیبای کاخ سعدآباد و در سال 1384 به عنوان یکی از صد نقاش برگزیده در دومین مسابقه سالن مرکز احیای هنر در آمریکا شناخته شد.

  [IMG]http://i36.*******.com/intwk5.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i34.*******.com/x1hkas.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i36.*******.com/al22pt.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i37.*******.com/2qdacl4.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i38.*******.com/2cr7ymg.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i33.*******.com/2nr29vs.jpg[/IMG]

  [IMG]http://i37.*******.com/2upb5z5.jpg[/IMG]
  بدبخت شاگردی که از استادش بهتر نشد.....(لئوناردو داونچی)
  .[-(

 11. 3 کاربر مقابل از مینا اشجعی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 12. #7
  پاییز شاد آواتار ها
  پاییز شاد آفلاين است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Sep 2008
  سن کاربر
  40
  نوشته ها
  1
  تشکر
  15
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

  پیش فرض

  سلام نقاشان دیگه ای نیستند که معرفی کنید؟ ممنون میشم از اطلاع رسانیتون

 13. #8
  میترا نصایحی آفلاين است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Oct 2008
  سن کاربر
  27
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

  پیش فرض

  سلام می خواستم بپرسم چطور می شه رشته ی نقاشی ایرانی کاردانی به کارشناسی بدون آزمون شرکت کرد؟

 14. #9
  قاصدک آبی آواتار ها
  قاصدک آبی آفلاين است کاربر معمولي
  تاریخ عضویت
  Sep 2006
  سن کاربر
  28
  محل سکونت
  nokia n91
  نوشته ها
  115
  تشکر
  43
  تشکر شده 140 بار در 84 ارسال

  پیش فرض

  کاش در مورد هنرمندا بیشتر توضیح بدین

  یا سایت یا کتابی که در رابطه با این هنرمندان میشناسید در ادامه توضیحات بیارید

 15. #10
  ilgar آواتار ها
  ilgar آفلاين است کاربر متوسط
  تاریخ عضویت
  May 2006
  سن کاربر
  5 /4/..13
  محل سکونت
  تبریز
  نوشته ها
  349
  تشکر
  242
  تشکر شده 606 بار در 328 ارسال

  پیش فرض

  دستتون درد نكنه من خيلي از اونا رو نميشناختم وبا هاشون اشنا شدم.
  برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در ابتدای کمال ......
  بنگر چگونه می افتی؟!

 16. #11
  iran banoo آواتار ها
  iran banoo آفلاين است کاربر معمولي
  تاریخ عضویت
  Sep 2009
  نوشته ها
  148
  تشکر
  613
  تشکر شده 447 بار در 210 ارسال

  پیش فرض ایمان ملکی!

  درود

  چند نمونه ی دیگر از کارهای استاد ایمان ملکی
  ريشه‌ ی عمر من از بيخ بکند
  پس چرا بسته‌ ی اويم همه عمر؟

 17. کاربر مقابل از iran banoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:


 18. #12
  SheytoOonak آواتار ها
  SheytoOonak آفلاين است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Oct 2009
  سن کاربر
  16
  محل سکونت
  ننه بابام برام نمیخرن :(
  نوشته ها
  1
  تشکر
  3
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

  پیش فرض

  خیلی قشنگ بود...ممنون:)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
قدرت گرفته از ویبولتین ،اکنون ساعت 09:47 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.
کليه حقوق اين سايت متعلق به  شرکت فرهنگ سازان  است.هر گونه استفاده از مطالب اين سايت پيگرد قانوني دارد
سئو و بهينه سازي : سئو
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2014 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved