تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    hamed_shamsnia آواتار ها
    hamed_shamsnia آفلاين است همکار قدیمی
    سن کاربر
    29
    تشکر شده 6,952 بار در 2,301 ارسال

پیش فرض مطالبی در مورد سبک های نقاشی

چند مطلب در مورد نقاشی و سبک های آن
    در ایتالیا چهار مکتب بزرگ نقاشی شناخته شده است
    1- مکتب فلورانس
    2- مکتب سی ینا
    3- مکتب امپریا
    4- مکتب شمال ایتالیا
    سبک باروک :زاییده قرن 16 و 17 میباشد و هنرمندان خود را بطبیعت نزدیک می کردند و داستانهای اساطیر یونانی را جلوه میدادند
    سبک رو کوکو :حد نهائی و کامل شده سبک باروک که نمونه آن غارهای مصنوعی و سبکهای باغ و رسای پاریس است
    امپرسیونیسم :انقلابی در نقاشی بوجود آورد و آنان آنچه را که میدیدند یا تحت تاثیر آن قرار میگرفتند میکشیدند و طبیعت را چنانکه بود مجسم میکردند
    فونوویسم :در سال 1903 بر علیه امپرسیونیسم قیام کرد و آنها مخلوطی از رنگهای تند و درهم و بدون رعایت هیچ چیز بوجود می آوردند ماتیس بهترین نقاش این مکتب بود و باایجاد این سبک کوبیسم رونق گرفت
    کوبیسم :یک نوع مبالغه و غلو در خطوط و رنگها است یعنی نقاش علاوه بر نمایش ظاهر هر چیز ،باطن آن جسم ناپدیده را که به چشم نمیامد حس میکند پابولو پیکاسو اهل اسپانیا رواج دهنده این سبک بود
    فوتوریسم :مارتینی شاعر ایتالیا در پاریس اولین نشریه رسمی بنام فوتوریسم را انتشار کرد و زندگی ماشینی و نقاشی های زنده دنیای متمدن را جلوه گرساخت مثل اینکه یک سگ را در حال راه رفتن نشان میدادند
    بعد از آنها سبک های :
    اورفیسم ، سینکروینسم ، ورتیسیسم بدنباله سبک اکسپرسیونیسم بوجود آمد
    این هم یک مقدار اطلاعات در مورد نقاشی گفتم شاید به کار بیاد البته من خودم حدود 6 ساله که رنگ روغن کار میکنم و تاحالا حدود 150 نقاشی کشیدم ولی کلاً 3 تا از ننقاشی هام دست خودمه مابقی رو میدادم به دوستان و آشنایان بیشترین نقاشی ای که کشیدم تو طول خدمتم بود البته این مطالبو رو حساب تعریف از خودم نگفتم باور کنین فقط میخواستم بیشتر باهم آشنا بشیم اگه تونستم از نقاشیهام براتون عکس میزارم چون من از اکثر نقاشیهام با دوربین عکس میگرفتم .
    البته من در تالار آکواریوم فعالیت دارم و اگر با بنده حقیر کاری داشتید میتونین از طریق پیام خصوصی به من ارسال کنین
    با تشکرحامد
    ویرایش توسط hamed_shamsnia : May 4th, 2008 در ساعت 04:12 PM

2. 2 کاربر مقابل از hamed_shamsnia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

hamed_shamsnia آواتار ها
    hamed_shamsnia آفلاين است همکار قدیمی
    سن کاربر
    29
    تشکر شده 6,952 بار در 2,301 ارسال

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم عرض کنم چند سبک دیگه هم پیداکردم بزودی مینویسم تا مطالعه کنید
    امید وارم مفید باشه

با تشکر حامد