تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    amin2621 آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

Exclamation کمک برای بازکردن هارد پسوورد گذاری شده :(

سلام.من یک هارد اکسترنال رو از طریق برنامه ی Bit Locker پسوورد گذاری کردم اما حالا فایلی که حاوی پسوورد بوده پاک شده...واسه باز کردنش چیکار می تونم بکنم؟ خواهشا کمک کنید :(

2. کاربر مقابل از amin2621 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bexpect آفلاين است همکار قدیمی
    اگه نخوایم شعاربدیم کیو باید ببینیم؟
    سن کاربر
    بالای 40
    تشکر شده 4,698 بار در 2,142 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2621 نمایش پست ها
    سلام.من یک هارد اکسترنال رو از طریق برنامه ی bit locker پسوورد گذاری کردم اما حالا فایلی که حاوی پسوورد بوده پاک شده...واسه باز کردنش چیکار می تونم بکنم؟ خواهشا کمک کنید :(
    فایل رمز گذاری در بیت لاکر معمولا" روی فلش مموری یو اس بی سیو میشه. حالا اگرتوسط بیت لاکر هاردتونو پسورد گذاری کردی و فایلشم گم کردی و رمزی که دادی هم یادت رفته فکر کنم فاتحش خوندس. تنها راهش اینه که فقط یک بار فرمتش کنی. بعد ازطریق نرم افزار های ریکاوری دیتاشو گیر بیاری. البته نمیتونم بهت قول بدم. چون احتمالش خیلی ضعیفه. برای فرمت کردن هم حتما" کوییک فرمت کن تا راحت تر بشه ریکاورش کرد. موفق باشی
    A new Language is A new Life

4. کاربر مقابل از bexpect عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

amin2621 آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

من یه برنامه پیدا کردم که اینکار و انجام میده ولی ازم 2 نوع image می خواد که بلد نیستم چه جوری می تونم تهیه کنم... اسم برنامه هست passware kit enterprise....

6. کاربر مقابل از amin2621 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bexpect آفلاين است همکار قدیمی
    اگه نخوایم شعاربدیم کیو باید ببینیم؟
    سن کاربر
    بالای 40
    تشکر شده 4,698 بار در 2,142 ارسال

من یه برنامه پیدا کردم که اینکار و انجام میده ولی ازم 2 نوع image می خواد که بلد نیستم چه جوری می تونم تهیه کنم... اسم برنامه هست passware kit enterprise....
    دوست عزیز من تابحال با این نرم افزار کارنکردم و نمیدونم جه ایمیجی از شما میخواد.
    A new Language is A new Life

8. کاربر مقابل از bexpect عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

almonz آواتار ها
    almonz آفلاين است کاربر متوسط
    تشکر شده 308 بار در 128 ارسال

من كار كردم

hadi_1724 آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام.
    مشخص کنید با بیت لاکر ویندوز 7 یا با بیت لاکر ویندوز ویستا؟

hadi_1724 آفلاين است تازه وارد

سلام دوست عزیزم
    نرم افزار passware kit در قسمت باز کردن رمز بیت لاکر یه بخش داره به نام additional tools.
    اگه بیت لاکر شما این بخش رو که یک گزینه تحت عنوان passware firewire memory imager رو داشته باشه با اون میشه 2 تا ایمیج مورد نظر رو گرفت.
    البته این قسمت رو معمولا passware kit ورژن 10 به بالا داره. البته منم خودم مشکل مشابه دوستمون رو در مورد کول دیسک دارم.
    لطفا اگه شما نرم افزارتون اون قسمت رو که گفتم داره به من خبری بدین. 2 هفته است گیر این مشکلم.

houman_2h آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bexpect نمایش پست ها
    فایل رمز گذاری در بیت لاکر معمولا" روی فلش مموری یو اس بی سیو میشه. حالا اگرتوسط بیت لاکر هاردتونو پسورد گذاری کردی و فایلشم گم کردی و رمزی که دادی هم یادت رفته فکر کنم فاتحش خوندس. تنها راهش اینه که فقط یک بار فرمتش کنی. بعد ازطریق نرم افزار های ریکاوری دیتاشو گیر بیاری. البته نمیتونم بهت قول بدم. چون احتمالش خیلی ضعیفه. برای فرمت کردن هم حتما" کوییک فرمت کن تا راحت تر بشه ریکاورش کرد. موفق باشی
    بهیچ عنوان حتی ی فایل dll هم نمی توانید با این روش از این فلش ریکاوری کنید
    هومن نورمحمدی http://novin-2h.bloga.com/

soheil200 آفلاين است تازه وارد

Untitled.jpg

سلام من رمز گذاشتم رو هارد ایکسترنالم وقتی داشتم رمز رو پا میکردم ریست شد سیستمم حالا باید چیکار کنم؟ وقتی رمز خودشو هم میزنم اینو این پیغام که تو عکس هست رو مینویسه راهیی داره ؟
    تو رو خدا یکی به من کمک کنه دارم دیووونه میشم هرچی کد صحیح رو میزنم همون اروری که در عکس بالاست رو نشون میده کد recoveri رو هم که میزنم قبول نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil200 نمایش پست ها
    Untitled.jpg
    سلام من رمز گذاشتم رو هارد ایکسترنالم وقتی داشتم رمز رو پا میکردم ریست شد سیستمم حالا باید چیکار کنم؟ وقتی رمز خودشو هم میزنم اینو این پیغام که تو عکس هست رو مینویسه راهیی داره ؟
    تو رو خدا یکی به من کمک کنه دارم دیووونه میشم هرچی کد صحیح رو میزنم همون اروری که در عکس بالاست رو نشون میده کد recoveri رو هم که میزنم قبول نمیکنه
    بهیچ عنوان هاردهایتان را بیت لاکر یا با نرم افزار پسوردگذاری وسترن دیجیتال و غیره قفل نگذارید . سیستم آنها طوری است که سکتورهای اطلاعات را رمز گذاری میکند و با کوچکترین مشکل در هارد اطلاعات برای همیشه از بین میرود
    برای اطلاعات بیشتر به بازیابی ریکاوری اطلاعات تعمیر هارد اکسترنال اینترنال با pc3000 مراجعه کنید .

15. 2 کاربر مقابل از houman_2h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

سلام.من یک هارد اکسترنال رو از طریق برنامه ی Bit Locker پسوورد گذاری کردم اما حالا فایلی که حاوی پسوورد بوده پاک شده...واسه باز کردنش چیکار می تونم بکنم؟ خواهشا کمک کنید :(
    برام بیار برات باز کنم بازکردن برداشتن حذف یافتن شکستن برگرداندن ریکاوری بازیابی همه مدل هارد دیسک های پسورد قفل رمز دار | ایرادات هارد

rahbar azadi آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 10 بار در 8 ارسال

این نرم افزار password kit یه نرم افزار کاملا سر کاری هست من تاحالا هرکاری کردم نتونستم باهاش پسورد چیزی رو در بیارم مگر اینکه اون پسورد خیلی ابتدایی و با دو یا سه کارکتر ساخته شده باشه

ts.datarecovery آفلاين است تازه وارد

پیش فرض آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن

سلام در حال حاضر هیچ راه حلی برای برداشتن پسورد از روی هارد دیسک های وسترن وجود ندارد با این حال آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن زیر را بررسی کنید