تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    horizon2 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    22
    تشکر شده 23 بار در 5 ارسال

پیش فرض فروش نرم افزار تایپ گفتاری ( نویسا )

این نرم افزار که بهترین نرم افزار تاپیپ گفتاری در ایران می باشد قابلیت تایپ با گفتار کاربر ود را با دقت 95 درصد دارد و این جانب یک نسخه آن را در اختیار دارم که به علت تغییر شغل ( از دفتر فنی به خدمات سخت افزاری ) قصد فروش نسخه خود را دارم که این نسخه را با 30% تخفیف نسبت به نمایندگی به متقاضی واگزار می کنم . قابل ذکر است این نرم افزار دارای قفل سخت افزاری ، کیف مخصوص ، هدست مخصوص و دفترچه راهنما می باشد که به هیچ عنوان قابل کپی کردن نمی باشد .
    معرفي

با سيستم ديکته گفتاري زبان فارسي ديگر نيازي به تايپ يا نوشتن متن نيست! تنها با خواندن متن، آن را تايپ نماييد.
    تايپ کامپيوتري از جمله کارهاي متداول و وقت‌گير براي کاربرهاي عادي و پيشرفته کامپيوتر مي‌باشد به ويژه اين مساله براي کاربراني که به هر دليل مايل به استفاده از صفحه کليد نيستند، کاري خسته‌کننده است. استفاده از قابليت تشخيص خودکار گفتار توسط کامپيوتر باعث سهولت و صرفه‌جويي در زمان تايپ مي‌شود. سيستم تايپ گفتاري (ديکته) نويسا بر مبناي موتور شناسايي گفتار پيوسته عصر گويش طراحي شده است. نويسا اولين سيستم تشخيص گفتار تجاري زبان فارسي است که قادر به تشخيص گفتار پيوسته با واژگان بزرگ و به صورت مستقل از گوينده مي‌باشد. کاربران مي‌تواند از اين نرم‌افزار در هر ويرايشگري در محيط ويندوز استفاده کند.
    نسخه جاري سيستم نويسا داراي دقت تشخيص 95% در محيط اداري، قابليت استفاده در همه ويرايشگرها يا قسمت‌هايي که امکان تايپ فارسي دارند، قابليت تغيير/ افزايش و تخصصي نمودن دايره کلمات مي‌باشد.

مشخصات کامل اين سيستم در قسمت مشخصه ها آورده شده است.

مزيت‌هاي استفاده از سيستم تايپ گفتاري نويسا:
    صرفه‌جويي در زمان
    کاهش هزينه
    افزايش سرعت تايپ و ورود اطلاعات
    حفظ امنيت اطلاعات در هنگام ورود داده‌ها
    قابليت استفاده در بسياري از سيستم‌هاي (مستندسازي، ترجمه گفتاري و ...)
    جلوگيري از اشتباهات تايپي
    يک نسخه از اين سيستم بر روي يک رايانه نصب مي‌شود و مي‌تواند با صداي کاربران آموزش داده شود.
    اين سيستم داراي لوازم جانبي از جمله ميکروفن ويژه تشخيص گفتار مي‌باشد.
    اين سيستم شامل نصب و آموزش در محل به صورت رايگان مي‌باشد.
    سيستم شامل 12ماه ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش مي‌باشد.

مشخصه ها

مشخصات و ويژگي‌هاي سامانه تايپ گفتاري نويسا به صورت زير است:
    دقت تشخيص 95% در محيط اداري
    تشخيص و تايپ متن با سرعت بسیار بالا و همزمان با صحبت کردن
    قابليت تشخيص جملات به صورت طبيعي و پيوسته
    شامل تمام کلمات پر کاربرد زبان فارسي
    داراي ويرايشگر ويژه جهت استفاده براي تايپ گفتاري و ويرايش راحت‌تر
    قابليت استفاده در اغلب محيط‌هاي تايپ رايج مانند Microsoft Word, Notepad و ...
    قابليت استفاده در فرم‌ها يا قسمت‌هايي که امکان تايپ فارسي دارند
    قابليت ويرايش متون در هنگام تايپ گفتاري يا بعد از آن
    امکان استفاده از تايپ براي کلمات خاص، لاتين يا عربي در هنگام استفاده از سيستم گفتاري
    قابليت اضافه نمودن کلماتي که در بانک کلمات سيستم موجود نيستند (مانند اسامي خاص)
    قابليت تشخيص علايم خاص مانند نقطه، علامت سوال و علامت تعجب به صورت صوتي
    علاوه بر اطلاعات آوايي، در اين سيستم مشابه انسان، از اطلاعات زباني مانند معني و ترتيب کلمات براي فهم جمله بيان شده استفاده شده است.
    قابليت تخصصي نمودن دايره کلمات براي کاربردهاي خاص وجود دارد و کلمات تخصصي يا کلمات خاص به سيستم اضافه مي‌شود. همچنين مي‌توان سيستم را با متن‌هاي آن کاربرد خاص تطبيق نمود تا کارايي سيستم براي اين منظور بهبود يابد. اختصاصي نمودن سيستم براي کاربردهاي خاص مستلزم هزينه اضافي است که به هزينه سيستم اضافه مي‌شود.
    قابليت تطبيق و آموزش به گوينده يا محيط خاص
    استفاده از دستور زبان و ساير اطلاعات زباني
    راحتي و سادگي واسط گرافيگي کاربر
    واسط کاربر دو زبانه (انگليسي و فارسي)

قیمت نماینگی در نسخه استاندارد 600 هزار تومان
    قیمت نسجه استاندارد اینجانب 400 هزار تومان با 6 ماه گارانتی شرکت سازنده ( عصر گویش پرداز )
    تماس : 09159798470

horizon2 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    22
    تشکر شده 23 بار در 5 ارسال

من مدت بسیار زیادی از این نرم افزار استفاده کردم ، اگر براس کسی سوالی در مورد نحوه کار آن پیش آمد لطفا پیغام شخصی بدهد . با تشکر

farza4 آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض فریبی به نام نویسا

نقل قول نوشته اصلی توسط horizon2 نمایش پست ها
    این نرم افزار که بهترین نرم افزار تاپیپ گفتاری در ایران می باشد قابلیت تایپ با گفتار کاربر ود را با دقت 95 درصد دارد و این جانب یک نسخه آن را در اختیار دارم که به علت تغییر شغل ( از دفتر فنی به خدمات سخت افزاری ) قصد فروش نسخه خود را دارم که این نسخه را با 30% تخفیف نسبت به نمایندگی به متقاضی واگزار می کنم . قابل ذکر است این نرم افزار دارای قفل سخت افزاری ، کیف مخصوص ، هدست مخصوص و دفترچه راهنما می باشد که به هیچ عنوان قابل کپی کردن نمی باشد .
    معرفي

با سيستم ديکته گفتاري زبان فارسي ديگر نيازي به تايپ يا نوشتن متن نيست! تنها با خواندن متن، آن را تايپ نماييد.
    تايپ کامپيوتري از جمله کارهاي متداول و وقت‌گير براي کاربرهاي عادي و پيشرفته کامپيوتر مي‌باشد به ويژه اين مساله براي کاربراني که به هر دليل مايل به استفاده از صفحه کليد نيستند، کاري خسته‌کننده است. استفاده از قابليت تشخيص خودکار گفتار توسط کامپيوتر باعث سهولت و صرفه‌جويي در زمان تايپ مي‌شود. سيستم تايپ گفتاري (ديکته) نويسا بر مبناي موتور شناسايي گفتار پيوسته عصر گويش طراحي شده است. نويسا اولين سيستم تشخيص گفتار تجاري زبان فارسي است که قادر به تشخيص گفتار پيوسته با واژگان بزرگ و به صورت مستقل از گوينده مي‌باشد. کاربران مي‌تواند از اين نرم‌افزار در هر ويرايشگري در محيط ويندوز استفاده کند.
    نسخه جاري سيستم نويسا داراي دقت تشخيص 95% در محيط اداري، قابليت استفاده در همه ويرايشگرها يا قسمت‌هايي که امکان تايپ فارسي دارند، قابليت تغيير/ افزايش و تخصصي نمودن دايره کلمات مي‌باشد.

مشخصات کامل اين سيستم در قسمت مشخصه ها آورده شده است.

مزيت‌هاي استفاده از سيستم تايپ گفتاري نويسا:
    صرفه‌جويي در زمان
    کاهش هزينه
    افزايش سرعت تايپ و ورود اطلاعات
    حفظ امنيت اطلاعات در هنگام ورود داده‌ها
    قابليت استفاده در بسياري از سيستم‌هاي (مستندسازي، ترجمه گفتاري و ...)
    جلوگيري از اشتباهات تايپي
    يک نسخه از اين سيستم بر روي يک رايانه نصب مي‌شود و مي‌تواند با صداي کاربران آموزش داده شود.
    اين سيستم داراي لوازم جانبي از جمله ميکروفن ويژه تشخيص گفتار مي‌باشد.
    اين سيستم شامل نصب و آموزش در محل به صورت رايگان مي‌باشد.
    سيستم شامل 12ماه ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش مي‌باشد.

مشخصه ها

مشخصات و ويژگي‌هاي سامانه تايپ گفتاري نويسا به صورت زير است:
    دقت تشخيص 95% در محيط اداري
    تشخيص و تايپ متن با سرعت بسیار بالا و همزمان با صحبت کردن
    قابليت تشخيص جملات به صورت طبيعي و پيوسته
    شامل تمام کلمات پر کاربرد زبان فارسي
    داراي ويرايشگر ويژه جهت استفاده براي تايپ گفتاري و ويرايش راحت‌تر
    قابليت استفاده در اغلب محيط‌هاي تايپ رايج مانند Microsoft Word, Notepad و ...
    قابليت استفاده در فرم‌ها يا قسمت‌هايي که امکان تايپ فارسي دارند
    قابليت ويرايش متون در هنگام تايپ گفتاري يا بعد از آن
    امکان استفاده از تايپ براي کلمات خاص، لاتين يا عربي در هنگام استفاده از سيستم گفتاري
    قابليت اضافه نمودن کلماتي که در بانک کلمات سيستم موجود نيستند (مانند اسامي خاص)
    قابليت تشخيص علايم خاص مانند نقطه، علامت سوال و علامت تعجب به صورت صوتي
    علاوه بر اطلاعات آوايي، در اين سيستم مشابه انسان، از اطلاعات زباني مانند معني و ترتيب کلمات براي فهم جمله بيان شده استفاده شده است.
    قابليت تخصصي نمودن دايره کلمات براي کاربردهاي خاص وجود دارد و کلمات تخصصي يا کلمات خاص به سيستم اضافه مي‌شود. همچنين مي‌توان سيستم را با متن‌هاي آن کاربرد خاص تطبيق نمود تا کارايي سيستم براي اين منظور بهبود يابد. اختصاصي نمودن سيستم براي کاربردهاي خاص مستلزم هزينه اضافي است که به هزينه سيستم اضافه مي‌شود.
    قابليت تطبيق و آموزش به گوينده يا محيط خاص
    استفاده از دستور زبان و ساير اطلاعات زباني
    راحتي و سادگي واسط گرافيگي کاربر
    واسط کاربر دو زبانه (انگليسي و فارسي)

قیمت نماینگی در نسخه استاندارد 600 هزار تومان
    قیمت نسجه استاندارد اینجانب 400 هزار تومان با 6 ماه گارانتی شرکت سازنده ( عصر گویش پرداز )
    تماس : 09159798470
    نرم افزار دقت بسیار پایینی داره و شما یک کلمه رو باصدایی که از محیطی حتی آروم  گفته میشه میگیره و کلمه دیگه ای جاش تایپ میکنه  .  شرکت هم کلاه منو برداشت و تو میکوفونی که میخواست ارسال کنه حول و حوش دویست هزار تومن تقلب کرد و یک میکروفون دیگه فرستاد من در اثر یک  اتفاق فهمیدم که میکروفون اون چیزی نیست که من پولش رو پرداخت کردم  ولی بعد تماس اونها مدعی شدند که ما قبلا  اینرو اعلام کردیم به نمایندگی ، در صورتی که نمایندگی هم اطلاع نداشت . در ضمن اینها اول  یک  مشخصات پیش نیاز رو برای سیستمیکه میخواد نرم افزار روش نصب بشه اعلام میکنند تا بخری بعد میفهمی که سیستم خیلی باید بالاتر از اونها باشه  . رم  مورد نیاز بالا ، دقت کم  به صورتی که اگه با دست بنویسی گاهی سریعتر کار رو انجام میدی  و در گیر کردن شدید سی پی یو  از مشخصات اصلی این نرم افزاره .و با وجود پول زیادی که بابت نرم افزار میگیرن حتی یک دمو برای نرم افزار وجود نداره در حالیکه افتضاح ترین نرم افزارهای موجود قبل خرید دمو ارایه میدن     با توجه به اینکه نرم افزارهای  اندرویدی ترجمه که تلویزیون  در حال حاضر تبلیغ میکنه و همین ویژگی پردازش کلمات رو دارن تقریبا به مبلغ 30 چهل هزار تومن فروخته میشه قیمت این نرم افزار باید ماکزیمم دویست یا سیصد تومن باشه که چندین برابر گرونتر فروخته میشه       از این جهت این مطالب رو گفتم که چون کلاه سر خودم رفت و خریدم  گفتم کس دیگه ای فریب نخوره واینکاررو هم بدون هیچ توقعی انجام میدم .