تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    m.rahimi.m آواتار ها
    m.rahimi.m آفلاين است كاربر ویژه بخش بازارچه آبزیان
    سن کاربر
    خیلی زیاد
    تشکر شده 8,348 بار در 2,065 ارسال

پیش فرض مشکل برعکس تایپ کردن در ورد . کمکم کنید

مدیران محترم اگه ممکنه این تایپیکو حذف کنید و فرمایشات دوست عزیزمون رو به عنوان یه تایپیک مجزا و کاربردی منظور کنید .

ممنونم از مدیران محترم و دوست عزیزم که پاسخ بندرو دادن .
    ویرایش توسط m.rahimi.m : October 16th, 2012 در ساعت 09:50 AM

2. کاربر مقابل از m.rahimi.m عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

m.m.f.n.c آفلاين است اخراج شده !
    تشکر شده 19 بار در 10 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط m.rahimi.m نمایش پست ها
    سلام دوستان یجا سوال پرسیدم مثل اینکه به چشم کسی نیومد گفتم اینجا تو یه تایپیک مجزا مطرحش کنم .

من همکارم رو pc شرکت ویندوز سون نصب کرد اومدیم همه برنامه ها رو نصب کردم حالا هر کاری میکنم تو ورد میخام تایپ کنم برعکس تایپ میکنه .

مثلا : میخام بنویسم ، من یک سیب دارم . می نویسه : دارم سیب یک من ، نمیدونم چیکار باید بکنم . این سیستم عصای دست من تو شرکته که میشه گفت همه کار هامم با ورد هست اطفا منو سریع راهنمایی بفرمایید .

با عرض سلام و احترام

اول از همه این که کاربر گرامی فروم نیک صالحی شما زحمت بکشید درون منوی Start و سپس قسمت Control panel و قسمت Regional And Language Options را چک فرمایید و ببینید که آیا زبان Persian یا Farsi به درستی انتخاب شده است یا خیر.

سپس اگر نصب نبود زبان Persian را Add کرده و اگر نیاز به DVD ویندوز داشت DVD را درون DVD-RW قرار داده تا از روی DVD ویندوز 7 ( چون ویندوزتان 7 است ) زبان مربوطه بر روی ویندوز نصب گردد.

و بعد هم این مجموعه فونت را نصب کنید

Download-دانلود

رمز عبور : www.forum.niksalehi.com

و Word 2007 را هم پاک کرده و به جای آن Word 2010 نصب کنید. امیدوارم مشکلتان حل شود.

در ضمن دو سوال :

آیا در Wordpad ویندوز هم به همین شکل ( به صورت معکوس ) تایپ می کند؟
    آیا تاکنون مطلب فارسی را در ویرایشگر فروم نیک صالحی تایپ کرده اید و سپس از ویرایشگر Copy کرده و درون برنامه Word وارد کنید و ببینید که آیا باز هم به صورت برعکس نشان داده می شوند یا خیر؟

توجه :

در ضمن بنده سوال شما را حتما می بینم و در کنار شما هستم تا به مشکلاتتان رسیدگی کنم و مطمئن باشید که این بخش هیچ وقت تنها نخواهد ماند اما خواهشی که از شما دوست بزرگوار دارم این است که مقررات را رعایت فرمایید و جهت سهولت در کار فقط درخواست ها و سوالاتتان را در یک مکان مطرح فرمایید. باشد که توجه به قوانین توسط شخص محترم شما الگوی افرادی دیگر قرار گیرد.

به امید موفقیت و سربلندی فروممان

پیروز و سربلند باشید

4. 3 کاربر مقابل از m.m.f.n.c عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

m.rahimi.m آواتار ها
    m.rahimi.m آفلاين است كاربر ویژه بخش بازارچه آبزیان
    سن کاربر
    خیلی زیاد
    تشکر شده 8,348 بار در 2,065 ارسال

سلام خدمت دوست عزیزم . حق با شماست میدونم نباید چند جا پست مشابه بدم قصدمم این بود بعد از گرفتن جواب تایپیکو حذف کنم ولی ناچاری بود کارای شرکت جم شده رو هم این سیستمم عصای دست منه .

در مورد سوالهاتون تو ورد پد این مشکلو ندارم و وقتی هم که از ویرایشگر سایت کپی میکنم این مشکل رو باز ندارم .

6. 2 کاربر مقابل از m.rahimi.m عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

m.m.f.n.c آفلاين است اخراج شده !
    تشکر شده 19 بار در 10 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط m.rahimi.m نمایش پست ها
    سلام خدمت دوست عزیزم . حق با شماست میدونم نباید چند جا پست مشابه بدم قصدمم این بود بعد از گرفتن جواب تایپیکو حذف کنم ولی ناچاری بود کارای شرکت جم شده رو هم این سیستمم عصای دست منه .

در مورد سوالهاتون تو ورد پد این مشکلو ندارم و وقتی هم که از ویرایشگر سایت کپی میکنم این مشکل رو باز ندارم .

سلام

به احتمال زیاد مشکل از فونت های برنامه Wrod می باشد به همین دلیل است که در Wordpad به صورت صحیح تایپ می کند شما فقط محبتی بفرمایید Word 2007 را پاک کرده و به جای آن Word 2010 را نصب کنید. اگر در برنامه Wordpad به صورت صحیح تایپ کند مشکل از فونت های اصلی ویندوز شما نیست.

پیروز و سربلند باشید

8. کاربر مقابل از m.m.f.n.c عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

amin-27 آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

باید ویندوز و فعال کنید