تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 95
    Ping 127.0.0.1 آواتار ها
    Ping 127.0.0.1 آفلاين است كاربر عالي
    تشکر شده 2,380 بار در 951 ارسال

پیش فرض معافیت پزشکی برای خدمت سربازی

سلام
    ابهامات و سوالات زیادی در مورد معافیت پزشکی میشه. با توجه به اینکه از نظر آمار بدست اومده، بیشتر کاربران فروم تو مایه های 18-22 هستند، گفتم اگه از پزشکان عزیز در مورد معافیت پزشکی مطلب معتبری ارائه و یا راهنمایی بشه، به خیلی از دوستان کمک بزرگی میشه.

خب خودم اولین سوال رو بپرسم:

بنده کف پام کاملا صافه. بدون کوچکترین فرو رفتگی. در قسمت داخلی پا که باید کمی حالت گودی و تو رفتگی داشته باشه، این حالت رو نداره و کاملا پر است.
    معمولا در پیاده روی های طولانی پا درد نمیگیرم! و برعکس عاشق پیاده روی هستم. یادمه یه بار از خیابون عباس آباد تا میدون آریاشهر رو پیاده اومدم. اما بالا رفتن از پله، مخصوصا اگر از قسمت پاشنه استفاده نکنم، یک پا دردی میگیرم .....
    از کفشهای طبی استفاده نمی کنم. کفش های رسمی هم که نپوشیده یه ور میشه.
    قط کفش های کتونی، اون هم فقط مدل بسکتبالی یا مدل هایی که کف اون ها کاملا پهن و صاف است.

سربازی معافم؟ (خیلی ها میگن فقط معاف از رزم میشم)
    **One man’s fun is another’s hell**

2. کاربر مقابل از Ping 127.0.0.1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s_kh آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    20
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

پیش فرض معافيت پزشكي براي خدمت سربازي

در مورد معافيت پزشكي براي خدمت سربازي به اين سايت مراجعه كنيد:

http://www.irteb.com/nezamvazife/index.htm

4. کاربر مقابل از s_kh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

تکوتندو آره آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    17
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

شما از سربازی معافی :)

سلام
    بنده به بیماری فاویسم دارم.یکی من رو راهنمایی کنه که میتونم معافیت بگیرم یا نه؟؟؟
    اگه یکی جواب بده خیلی ممنون میشم.به خدا کلافه شدم:(
    ویرایش توسط elada : November 13th, 2010 در ساعت 11:59 PM

.sefid. آواتار ها
    .sefid. آفلاين است کاربر متخصص بخش پزشکی
    تشکر شده 7,266 بار در 2,983 ارسال

Exclamation یه تذکر خیلی جدی!

:eek: سلام
    میدونم که این قسمت مورد توجه خیلی از آقایون قرار میگیره،
    خواستم بعنوان یه پزشک ، واقعاً از همه شما تقاضا کنم که ، تا اونجایی که می تونید، دنبال معافیت روانپزشکی نرین، آثار و تبعات آینده اون خیلی زیاده( محرومیت از کارهای رسمی ، مشکل در ازدواج، اخذ گواهی رانندگی، هر جا که گواهی سلامت روان رو بخوان و...).:eek: :eek: :eek: :eek::eek:
    هیچ کس نباید شب به بستر برود قبل از اینکه از خود بپرسد: امروز چه کرده ام تا لیاقت داشته باشم فردا هم زنده بمانم.(دکتر شوایتزر)

7. کاربر مقابل از .sefid. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

kozaz آفلاين است اخراج شده !
    تشکر شده 1,412 بار در 553 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ping 127.0.0.1 نمایش پست ها
    سلام
    ابهامات و سوالات زیادی در مورد معافیت پزشکی میشه. با توجه به اینکه از نظر آمار بدست اومده، بیشتر کاربران فروم تو مایه های 18-22 هستند، گفتم اگه از پزشکان عزیز در مورد معافیت پزشکی مطلب معتبری ارائه و یا راهنمایی بشه، به خیلی از دوستان کمک بزرگی میشه.

خب خودم اولین سوال رو بپرسم:

بنده کف پام کاملا صافه. بدون کوچکترین فرو رفتگی. در قسمت داخلی پا که باید کمی حالت گودی و تو رفتگی داشته باشه، این حالت رو نداره و کاملا پر است.
    معمولا در پیاده روی های طولانی پا درد نمیگیرم! و برعکس عاشق پیاده روی هستم. یادمه یه بار از خیابون عباس آباد تا میدون آریاشهر رو پیاده اومدم. اما بالا رفتن از پله، مخصوصا اگر از قسمت پاشنه استفاده نکنم، یک پا دردی میگیرم .....
    از کفشهای طبی استفاده نمی کنم. کفش های رسمی هم که نپوشیده یه ور میشه.
    قط کفش های کتونی، اون هم فقط مدل بسکتبالی یا مدل هانه پسر خوب معاف نيستي
    اين روزا اينقدر كه همه خودشون رو زدن به هزاران جور درد و مرض گوناگون از اينهستش كه نظام وظيفه قوانين وحشتناكي رو اونم با تاييد چندين پزشك واسا معافي گذاشته .تموم شد اون دوران كه معافي پزشكي رو راحت مي دادنیی که کف اون ها کاملا پهن و صاف است.

نه پسر خوب معاف نيستي
    اين روزا اينقدر كه همه خودشون رو زدن به هزاران جور درد و مرض گوناگون از اينهستش كه نظام وظيفه قوانين وحشتناكي رو اونم با تاييد چندين پزشك واسا معافي گذاشته .تموم شد اون دوران كه معافي پزشكي رو راحت مي دادن

9. کاربر مقابل از kozaz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

dkhx2000 آواتار ها
    dkhx2000 آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 366 بار در 182 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ping 127.0.0.1 نمایش پست ها
    سلام
    ابهامات
    .
    ..
    سلام
    پینگ عزیز بزار منم از تجربه ی خودم بگم
    من 2 سال پیش توی یه حادثه ی رانندگی یه سقوط آزاد 15 متری با ماشین داشتم که در نتیجه ی اون یه ماشین رو نابود کردم و مهره ی کمر م هم شکست (طوری که حالا که به عکساش نگاه می کنم اون مهره شکل تقریبا مربع رو نداره یعنی یه طرفش له شده)
    خب با این وضع من مدت 2 ماه توی گچ بودم و یک سال بعدش رفتم برای معافی و گفتم یه ابتکار به خرج بدم واسه همین رفتم و دکترایی که مسئول ارتوپدی بودند رو اسمشون از توی بیمارستان ناجا یادداشت کردم و رفتم سروقتشون جالب اینجاست که یکی از اونا می گفت دلیلی نداره معاف نشی یکی دیگه می گفت فکر کردی می تونی با این بهانه از خدمت فرار کنی خلاصه هر کدومشون یه چیزی می گفتند.
    شاید گفتنش اینجا زیاد درست نباشه ولی نیاز به یه پارتی داری همین و بس و چیزیه که هیچکس هم نمی تونه منکرش بشه که وجود نداره یا کار آدم باهاش راه نیفته

11. 2 کاربر مقابل از dkhx2000 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

omid121 آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    27

سلام من متولد 1361 هستم . ساكن كرج و همچنين متاهل . فوق ديپلم ام اين روزها تمام ميشه . . . شديدا دنبال راه حلي براي معافي هستم ؟ دانشگاه پيام نور بودم . 6 سال طولش دادم ديگه كاريش نمي شه كرد . . . راه حل !؟ اميدي هست ؟ بدبختي مشكل خاصي هم ندارم .

aliaghil آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 4 بار در 2 ارسال

دوستان من هیچ مشکلی ندارم، مدرکم هم لیسانسه، آیا راهی برای پیچوندن سربازی هست؟
    حتی حاضرم برا معاف شدن تا 4 میلیون هم بدم. دوستان اگه سراغ دارن یه خبری هم به ما بدن.
    اجرتون با امام حسین
    آها داشت یادم میرفت، من متولد 1362 هستم.

talish آفلاين است تازه وارد

ترو به خدا هركي مي تونه منو راهنما ئي كنه من از طريق عرق كف دستهام اقدام كردم منو فرستادن بيمارستان و تو برگه سربازي نوشته شد عرق دست متوسط ولي تو خود دفترچه نظالم و ظيفه نوشته شده عرق شديد :((دستها من هنوز نمي دونم معاف مي شم يا نه چون يه سري ميگن مي شي يه سري مي گن نه خواهشن اگه كسي اطلاعاتي در اين مورد داره راهنمائي كنه :x:

didar1386 آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    23

سلام
    من از بچگی روی دو یا 3جای بدنم بیماری صدف وجود دارد و یکی اش تقریبا اندازه 4 برابر اندازه سکه معمولی هست
    من قبلا پیش خیلی متخصص پوست رفتم و همه انها میگن معاف هستم ایا درسته؟؟؟؟
    ایا من می تونم برای بیماری صدف معافیت بگیرم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟
    ایا در اینده مشکلی ایجاد نمی کنه ؟؟؟؟؟؟
    در ضمن من فوق دیپلم دارم ایا مدرک تحصلی در معافیت تاثیر نداره؟؟؟ لا اقل در مورد این بیماری ؟؟؟

saeed_cool68 آواتار ها
    saeed_cool68 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    21
    تشکر شده 28 بار در 15 ارسال

به نظر من دنبال معافیت پزشکی نرین خیلی بهتره.یکی از اقوام معافیت گرفته الان پشیمونه اخه استخدامو خیلی محدود میکنه و هر جایی قبول نمیکنن

مهدی نیلفروش آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    1361

با سلام
    من به تازگی در کمسیون پزشکی به دلیل دیسک کمر معاف از رزم گردیدم ولی به دلیل دردهای شدید و تنگی کانال در ستون فقرات که در ام ار ای نیز مشخص گردیدو نظر تمام پزشکان این است که شما باید استراحت مطلق و با احتیاط زندگی کنی و شما باید معاف دایم می شدی ,حالا به دلیل سختگیری زیاد کمسیونموفق نشدم و ایا راهی هست که بتوانم نطر انها را جلب کنم و چی کار کنم؟
    با تشکر

kajdomshah آفلاين است تازه وارد

پیش فرض معافیت

با سلام به شما دوست گرامی.می خواستم لطفا منو راهنمایی کنید .البته با عرض شرمندگی یه کمکی عجله دارم. چون میخوام دفترچه پر کنم.
    من تازه لیسانس گرفتم.چند وقت پیش رفتم کلینیک نور برای چشمام.وبعد معاینه تو برگه ویزیت برام نوشتن:

od: -2.5 spl -2.5*10
    pcl:68

جسارتا می خواستم راهنماییم کنید که من تو دفترچه برا معافیت اقدام کنم یا نه؟ راستش میدونم برای لیسانس باید نمره چشم بالای ده باشه.اما منظور از این اعداد رو نمیفهمم/
    . راستی شنیدم چشم پزشکی که نظام وظیفه معرفی میکنه تا بری پیشش-موقع آزمایش از یه قطره استفاده میکنه که عدد چشم رو کمی کمتر نشون میده!شما اطلاعی دارید؟
    ممنونتم.

reza_mrs آفلاين است تازه وارد

سلام دوستان راستش من مشکل اشک چشم دارم دکترم که رفتم گفت مجرای اشکیت تنگه باید عمل بشه تو هوای سرد اینقدر حاد میشه که حتی یه لحظه نمیتونم دستمو از چشام بردارم و باید دائم پاکشون کنم میخواستم بدونم این هم مشمول معافیت میشه؟

VAHID.RISIVER آفلاين است تازه وارد

سلام
    من سال 84 تصادف کردم و توی ساق پام پلاتین رفت . پلاتینی که توی پامه 8 پیچ داره
    حالا شرایط من امکان معافیت داره یا نه .؟؟؟ بعضی از دوستان میگن معاف از رزم میشی
    بعضی هم میگن اگه پیگیرش بشی و پارتی (آشنا) داشته باشی امکان داره معاف بشی
    نظر شما چیه؟؟؟
    متولد سال 67 هستم
    ممنون منتظر جوابتون هستم

درقمار زندگى عاقبت باختيم، بَس كه تك خال مُحّبت بررفيق انداختيم

shahinghorbani آفلاين است تازه وارد

من کم خونی فقر آهن دارم و ازمایشاتم از سه سالگی تقریبا هست . توی دفترچه نوشته که کم خونی مزمن و اکتسابی زیر ده معاف دائم.
    من معاف هستم یا نه؟
    چون خونم زیر دهه اما نمیدونم که مزمن اکتسابی چیه؟
    یک سوال دیگه این معافی پزشکی توی جاهایی مثل وزارت های کشور و ادارات دولتی منع استخدام داره یا خیر؟

roksana_2006 آواتار ها
    roksana_2006 آفلاين است كاربر عالي
    سن کاربر
    28
    تشکر شده 2,673 بار در 1,034 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط omid121 نمایش پست ها
    سلام من متولد 1361 هستم . ساكن كرج و همچنين متاهل . فوق ديپلم ام اين روزها تمام ميشه . . . شديدا دنبال راه حلي براي معافي هستم ؟ دانشگاه پيام نور بودم . 6 سال طولش دادم ديگه كاريش نمي شه كرد . . . راه حل !؟ اميدي هست ؟ بدبختي مشكل خاصي هم ندارم .

متاسفانه هیچ امیدی نیست سربازی خوش بگذره;)

blackem آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    22
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

Smile

:cool:همون متحد شيم وسربازي نريم.ان وقت مجبورند اين قانون رو وردارند مثل استرايا كه سربازي نداره.ولي هر جوري شده خودتونو معاف كنيد.:cool:

siminrazaghi آفلاين است تازه وارد

سلام
    معافیت پزشکی به بیماران صرع هم تعلق میگیره؟
    اگه کسی معافیت پزشکی سربازی گیره در آینده می تونه گواهی رانندگی بگیره یا خیر؟
    متشکرم اگه جوابمو بدید

sohrablh آفلاين است تازه وارد

با سلام من واریکوسل دو طرفه سمت چپ 3.2 grade و سمت راست 2.5 grade دارم و این مشکل رو یک هفته قبل از اعزام متوجه شدم یعنی مدارکی که به نظام و ظیفه فرستادم حکایت از سالم بودن من داشتند الانم 2 هفته از آموزشیم گذشته با چند تا سرهنگ در این مورد صحبت کردم میگفتند اگه جراحی و درمان بشه تجدید دوره میشم یعنی باید آموزشی رو از اول بگذرونم یعنی من این آموزشی رو با هم وضع بگذرونم؟واسه دوران خدمت چی میتونم اونوقت معافیت بگیرم لطفا راهنمایی کنید مرسی

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین