تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 53
    mehdi-p آواتار ها
    mehdi-p آفلاين است کاربر متوسط
    تا شقایق هست زندگی باید کرد
    سن کاربر
    ............................
    تشکر شده 284 بار در 160 ارسال

Red face جنایات آکواریومی

جنایات اکواریومی
    اگه کسی از کاربران سایت بلایی سر ماهیهای قدیمیش و یا حتی جدیدش اورده ما رو هم ازش بی نصیب نذاره.:o:((
    ویرایش توسط mehdi-p : October 10th, 2011 در ساعت 03:54 PM

2. 4 کاربر مقابل از mehdi-p عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

m.power آواتار ها
    m.power آفلاين است کاربر متوسط
    سن کاربر
    18
    تشکر شده 239 بار در 133 ارسال

پیش فرض دالر

با سلام یه دونه سیلور دالر داشتم لای بخاری گیر کرد کباب شد ولی تا دو ساعت زنده موند قشنگ گوشت بدنش ازش آویزان شده بود

4. 2 کاربر مقابل از m.power عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_men2004 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    28
    تشکر شده 20 بار در 11 ارسال

سلام داداشم یه فلاور سبز با پولکاه خشگل سبز فسفری داشت یه مریضی افتاده بود که از زخماش چرک میزد بیرون ما امدیم ابتکار کنیم بدبخت کبود شد حا لا چیکار کردیم ؟ اونو گذاشتیم تو جوهر نمک میخاستیم 1 دقیقه باشه یادمون رفت شد 10 دقیقه ولی تا یه ساعتی داشت تو آکواریوم تلو تلو میخورد وقتی انداختیمش تو سطل زباله بعد از چند دقیقه بازم تکون تکون میخورد.

6. 4 کاربر مقابل از ali_men2004 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aa27 آواتار ها
    aa27 آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    28
    تشکر شده 1,976 بار در 376 ارسال

یروز یه پیرانا داشتم عکسش واستون میزارم از اکواریوم پرید بیرون منم اکواریومم درست جای tv تو این میزتلویزیونای که وسطشون خالی گذاشته بودم چسبونده بودم به دیوار خلاصه درست افتاد جایی که نباید میفتاد جا دست واسه دراوردن خیلی کم بود دستم که انداختم بگیرمش وول خرد رفت زیز میز یه تیکه دمش بیرون بود قطع امید کامل یهو یه فکری به ذهنم رسید رفتم یه چاقو نوک تیز اوردم با دقت کامل چاقو رو کردم تو دمش کشیدم بیرون که اگه یه تکون دیگه میخورد قشنگ میرفت اون زیر فاتحه خلاصه با کلی گرد و خاک اشغالای اون زیر انداختمش تو اکواریوم کلا 5 دقیقه این عملیات طول کشید یادم نمیره فرداش قشنگ نصف بشقاب بهش برنج کته ای دادم عاشقش بود یادش بخیر چه خز بازیا یی بود:))
    هر چه صورت استخوانی‌تر است، زیباتر است. اما مرگ هم در آن آشکارتر... زیبایی به خاطر نزدیکی‌اش با مرگ زیباست.

8. 9 کاربر مقابل از aa27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mehdi-p آواتار ها
    سن کاربر

یروز چند تا اسکار خریده بودم خیر سرم میخواستم ابشونو عوض کنم اونا رو انتقال دادم به یک سطل پر از اب بعد میخواستم ماهیا سردشون نشه یه دونه بخاری بدون ترموستات رو گذاشتم تو سطل تا صبح :->>:)
    بعدش صبح بیدار شدم خواستم اکواریوم رو تمیز کنم دیدم به به عجب کباب ماهیی>:):((:((
    تا حالا کسی اسکار اب پز خورده

10. 5 کاربر مقابل از mehdi-p عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

بوئین آواتار ها
    بوئین آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    33
    تشکر شده 221 بار در 107 ارسال

با سلام تو دوران بی تجربگی و تازه کاری دو تا انجل خریدم انداخم تو آکواریوم گوشتخوارها (اسکار-اسکات سیلور- سیچلاید مارمالاد )چشمتون روز بد نبینه اول تمام باله هاشون رو خوردن پیشخودم گفتم کم کم به هم عادت میکنند و رفتم بیرون از خونه بعد از دو ساعت که برگشتم غذای یک وعده دیگرماهی ها شده بودند.این بود یکی از جنایات اکواریومی من پس نتیجه میگیریم ماهی آنجل غذای خوبی برای دیگرماهیان گوشتخوار میباشد.:->
    خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بی کرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن
    کورش کبیر

12. 5 کاربر مقابل از بوئین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

pareparvaz51 آواتار ها
    pareparvaz51 آفلاين است همکار قدیمی بخش فرهنگ و تاریخ
    تشکر شده 8,276 بار در 3,648 ارسال

سلام
    اون اوایل که تجربه ی نگهداری از لاک پشت رو نداشتم 1 لاک پشت کوچولو داشتم با 3 تا بزرگ . همیشه لاک پشت کوچولو رو از بقیه ی لاک پشتها جدا نگه میداشتم و موقع غذا مینداختمش داخل تراریوم لاک پشتهای بزرگتر . چند وقتی موقع غذا خوردنشون دیدم لاک پشتای بزرگ ، کوچولو رو اذیت نمیکنن منم فکر کردم میتونن زندگی مسالمت آمیز داشته باشن .:rolleyes: یادمه 1 روز کوچولو رو انداختم داخل تراریوم برزگها و رفتم بیرون وقتی برگشتم دیدم لاک پشتم دم نداره ، خبری از انگشتهای دست و پاشم نیست :((8 ماه زنده موند :-<اما بعد از 8 ماه که بزرگتر شد نمیتونست درست راه بره و مرد :(. خیلی دوسش داشتم :(روحش شاد
    با تشکر

14. 6 کاربر مقابل از pareparvaz51 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mahtabi آواتار ها
    mahtabi آفلاين است همکار قدیمی بخش اخبار و سایر گفتگو ها
    سن کاربر
    دیگه چیزی به رفتن نمونده
    تشکر شده 13,334 بار در 5,609 ارسال

خداوکیلی شماها end جنایتکارا هستین!!!!
    واستون حتما در اولین فرصت از خداوند طلب آمرزش میکنم!
    با تشکر فریبا
    من هنوز ایمان دارم مادرم را خواهم دید
    وقتی تمام دیوار بیمارستان تیتر زده اند : آی ... سی .... یو
    این فشار ها که به خونت می آیند ،
    تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
    که زیر پایت را خالی می کنند ...
    " هومن شریفی "

16. 9 کاربر مقابل از mahtabi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

pareparvaz51 آواتار ها
    pareparvaz51 آفلاين است همکار قدیمی بخش فرهنگ و تاریخ
    تشکر شده 8,276 بار در 3,648 ارسال

18. 7 کاربر مقابل از pareparvaz51 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aa27 آواتار ها
    aa27 آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    28
    تشکر شده 1,976 بار در 376 ارسال

ما چه ساده ایم زود اعتراف کردیم:))
    هر چه صورت استخوانی‌تر است، زیباتر است. اما مرگ هم در آن آشکارتر... زیبایی به خاطر نزدیکی‌اش با مرگ زیباست.

20. کاربر مقابل از aa27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mehdi-p آواتار ها
    سن کاربر

یه بار دو تا پرت و یک دونه لجن خوار داشتم . دوتا پرت ها با هم جفت شده بودند بعد از مدتی دیدم پرت ها تخم گذاشتن توی کشتی گلی این لجنخواره هم گیر داده بود هی مرفت طرف تخمهای پرتها پرت نر هم مثل شیر مواظب تخمها بود پیش خودم گفتم شاید باهم کنار اومدن این ماجرا ادامه داشت تا یک روز صبح بیدار شدم دیدم تو اکواریوم یه چیز سفیده گفتم ببینم چیه رفتم دیدم لجن خواره پوست کنده وخورده شده یه گوشه اکواریوم افتاده:eek: در اولین نگاه فکر کردم خودش همینجوری مرده بعد چند دقیقه نگاه کردم دیدم پرتها هی میان از لاشه این میخورن >:):((:-<

22. 2 کاربر مقابل از mehdi-p عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mehdi-p آواتار ها
    سن کاربر

یه بار یکی از دوستان برام یه فلاوری اورده بود دقیقا عین پیرانا بود عاشق گوشت بود و حتی اگه براش گوشتو بالای اکواریوم بگیرم برای گوشت میپره :o. یه دونه پرت هم داشتم که فکر کنم پنج برابری از فلاوره کوچیکتر بود زیاد کار به هم نداشتن حتی از هم دوری میکردن تا اینکه مدتی دیدم پرت از یه گوشه اکواریوم نمیومد بالا حتی برای غذا بعد چند روز دقت کردم دیدم یه بار پرت اومد بالا فلاوره از اونور اکواریوم با سرعت غیر باور کردنی اومد پرت رو با قدرت تمام مجبور کرد بره سرجای خودش منم کاری نداشتم بعد مدتی دیدم یه تیکه از پوست پرت ازش اویزان بود گوشت قرمز از بدنش معلوم بود تا بعد مدتی دیدم گوشت بدنش سفید شده اومدم با ناراحتی تمام پرت رو به سطل انتقال دادم وبعد مدتی مرد:-<:-<:((

24. 2 کاربر مقابل از mehdi-p عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mehdi-p آواتار ها
    سن کاربر

یه بار میخواستیم با خانواده بریم مسافرت برای چند روز:cool: به خاطر همین هم فلاور بنده تنها و بدون غذا در خانه بود من هم طی چند روز فکر کردن تصمیم گرفتم چند تا ماهی عیدی(چون موقع عید بود:d) بخرم به عنوان غذا به این فلاور بدم >:) برای همین شب قبل اقدام به خرید هشت عدد ماهی عید ریز و درشت کردم و تا روز مسافرت از ان ها به خوبی مراقبت کرده وبا غذا های بسیار لذیذ تغذیه کرده (همه ی غذا ها پولکی بود:->)
    لحظه موعود فرا رسید>:)
    یکی
    دوتا
    سه تا
    همه رو با هم قورت داد:-<:(
    اصلا انگاری قلب این فلاورا از سنگه همشو جلو چشم ماخورد:-<چه غلطی کردیم خدایا ما رو ببخش:-<:((
    ای کاش از گرسنگی تلف میشد این فلاور لعنطی
    :((:((:-<

26. 5 کاربر مقابل از mehdi-p عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

hamed masoomi آواتار ها
    hamed masoomi آفلاين است کاربر معمولي
    تشکر شده 200 بار در 90 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi-p نمایش پست ها
    یه بار میخواستیم با خانواده بریم مسافرت برای چند روز:cool: به خاطر همین هم فلاور بنده تنها و بدون غذا در خانه بود من هم طی چند روز فکر کردن تصمیم گرفتم چند تا ماهی عیدی(چون موقع عید بود:d) بخرم به عنوان غذا به این فلاور بدم >:) برای همین شب قبل اقدام به خرید هشت عدد ماهی عید ریز و درشت کردم و تا روز مسافرت از ان ها به خوبی مراقبت کرده وبا غذا های بسیار لذیذ تغذیه کرده (همه ی غذا ها پولکی بود:->)
    لحظه موعود فرا رسید>:)
    یکی
    دوتا
    سه تا
    همه رو با هم قورت داد:-<:(
    اصلا انگاری قلب این فلاورا از سنگه همشو جلو چشم ماخورد:-<چه غلطی کردیم خدایا ما رو ببخش:-<:((
    ای کاش از گرسنگی تلف میشد این فلاور لعنطی
    :((:((:-<
    خواب این قانون طبیعته همیشه یه سری موجودات شکارن یه سری شکارچی قبل از این که ما انسانها به وجود بیام همه چی سر جای خودش بود نه مثل الان که همه موجودات رو به انقراضن جنگل امازون با اون همه موجودات اکوسیستم داره نابود میشه انقدر دریا ها رو الوده کردیم که مرجانها که 90 خورده ای درصد از ماهیای دنیا اونجا زندگی میکنن دارن نابود میشن.به خاطر افزایش تولید گازهای صنعتی خرس های قطب شمال دارن از بین میرن......اون فلاور بدبخت دو سه تا ماهی خورده که اونم غریزه ذاتیشه.بهش لعن میفرستی:shame:.ما ادما که به هیچی رحم نمیکنیم گاوه درسترو خرس فیل...حتی چینیا سگ مغز میمون بدبخت انواع حشرات... الا ماشا الله.اونوقت باید ما ملعون تر از این فلاور بدبخت باشیم.:confused:
    خداوند زیباست و زیبایی ها را دوست میدارد.

28. 5 کاربر مقابل از hamed masoomi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

پپسی آواتار ها
    پپسی آفلاين است کاربر متوسط
    سن کاربر
    16
    تشکر شده 820 بار در 393 ارسال

وقتی بهش فکر میکنم میبینم من یه قاتلم!>:)موضوع از این قراره که:
    یه روز پدرمو به زور وادار کردم بریم ماهی بخریم.اون موقع یه اسکار مسی 5 سانتی داشتم و چند ته آنجل!
    تو مغازه من هی پا فشاری کردم گفتم باید نءون بخریم!مغازه داره هم هی میگه :نه نمیخورن!!:confused:خلاصه یه هف هش تایی خریدم انداختم تو تانک!منم نشستم جلوی تانک یه پنج دقیقه صبر کردم دیدم کاری به کار هم ندارن!.!برگشتم به بابام بگم که دیدی کاری به کار هم ندارن که!یهو دیدم نءون ها نیستن!
    نشستم تا صبح گریه کردم آخه پولاشنو خودم داده بودم!:o
    !عکس آکواروم من!
    !!!!نظر از یاد نره!!!!

30. 6 کاربر مقابل از پپسی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mehdi-p آواتار ها
    سن کاربر

البته این قسمت(ای کاش تلف میشد این فلاور لعنتی )رو دروغ گفتم:o
    فقط میخواستم پیاز داغش بیشتر بشه که نگن چه ادم بی رحمیه>:)
    وگرنه من ادم دل رحمیم >:w<
    والبته حاضر نیستم یه خال بیفته به تن فلاورم:cool:

32. 3 کاربر مقابل از mehdi-p عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

m.power آواتار ها
    m.power آفلاين است کاربر متوسط
    سن کاربر
    18
    تشکر شده 239 بار در 133 ارسال

پیش فرض آروانا

با سلام.چند سال پیش رفتم آکواریومی یه دونه آروانا با دو تا کت فیش گرفتم . اوردم خونه آروانا یه کم کوچیک بود . انداختم تو آکواریوم. اون روز بدون مشکل گذشت ولی صبح که پاشودم دیدم آروانا نیست .ترسیده بودم خفن چون 4 سال پیش 10 هزار تومن بهش پول دادم.( اصفهانی نیستم ! ) یه ذره نگاه کردم دیدم نیست بیرون رو نگاه کردم فکر کردم پریده بیرون هم نبود آقا چشمم به کت فیش افتاد یه کیش خیلی سرحال بود اون یکی اصیلا تکون نمیخورد شک کردم با تور تکونش دادم دیدم شکمش بدجور باد کرده فهمیدم درسته آروانا رو شب شکار کرده. نتیجه : هیچ وقت کت فیش بزرگ رو با آروانا کوچیک نندازید تازه کت فیش هم روز بعد به دیار باقی پیوست !!!!!!!!

34. 3 کاربر مقابل از m.power عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

meysamme30 آواتار ها
    meysamme30 آفلاين است کاربر معمولي
    دوستــــــدار مــــــــاهیـــــــانمــــــان باشیـــــم نـــــه زنــــــدانبـــــــانشـــــان
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 295 بار در 93 ارسال

بزارید منم یه اعترافی از اعترافام بکنم راستش اون اوایل که آکواریوم داشتم حدود 7-8 سال پیش چندتا پیرانا داشتم که بهشوم همه چی میدادم از انگور گرفته تا سوسک و مارمولک همچین میخوردنا :))

36. 3 کاربر مقابل از meysamme30 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mahtabi آواتار ها
    mahtabi آفلاين است همکار قدیمی بخش اخبار و سایر گفتگو ها
    سن کاربر
    دیگه چیزی به رفتن نمونده
    تشکر شده 13,334 بار در 5,609 ارسال

یه بار یکی از دوستان برام یه فلاوری اورده بود دقیقا عین پیرانا بود عاشق گوشت بود و حتی اگه براش گوشتو بالای اکواریوم بگیرم برای گوشت میپره :o. یه دونه پرت هم داشتم که فکر کنم پنج برابری از فلاوره کوچیکتر بود زیاد کار به هم نداشتن حتی از هم دوری میکردن تا اینکه مدتی دیدم پرت از یه گوشه اکواریوم نمیومد بالا حتی برای غذا بعد چند روز دقت کردم دیدم یه بار پرت اومد بالا فلاوره از اونور اکواریوم با سرعت غیر باور کردنی اومد پرت رو با قدرت تمام مجبور کرد بره سرجای خودش منم کاری نداشتم بعد مدتی دیدم یه تیکه از پوست پرت ازش اویزان بود گوشت قرمز از بدنش معلوم بود تا بعد مدتی دیدم گوشت بدنش سفید شده اومدم با ناراحتی تمام پرت رو به سطل انتقال دادم وبعد مدتی مرد:-<:-<:((
    کلی نشسته تماشا کرده تا بالاخره مرگشو دیده هر چی گریه کنه کمه!:mad:

نقل قول نوشته اصلی توسط پپسی نمایش پست ها
    وقتی بهش فکر میکنم میبینم من یه قاتلم!>:)موضوع از این قراره که:
    یه روز پدرمو به زور وادار کردم بریم ماهی بخریم.اون موقع یه اسکار مسی 5 سانتی داشتم و چند ته آنجل!
    تو مغازه من هی پا فشاری کردم گفتم باید نءون بخریم!مغازه داره هم هی میگه :نه نمیخورن!!:confused:خلاصه یه هف هش تایی خریدم انداختم تو تانک!منم نشستم جلوی تانک یه پنج دقیقه صبر کردم دیدم کاری به کار هم ندارن!.!برگشتم به بابام بگم که دیدی کاری به کار هم ندارن که!یهو دیدم نءون ها نیستن!
    نشستم تا صبح گریه کردم آخه پولاشنو خودم داده بودم!:o
    حالام که گریه کرده واسه ماهی گریه نکرده واسه پولی که داده گریه کرده:shame:
    از این به بعد میخونم ببینم چند تا قاتل تو سایت داریم آمار میگیرم.>:)
    با تشکر فریبا
    من هنوز ایمان دارم مادرم را خواهم دید
    وقتی تمام دیوار بیمارستان تیتر زده اند : آی ... سی .... یو
    این فشار ها که به خونت می آیند ،
    تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
    که زیر پایت را خالی می کنند ...
    " هومن شریفی "

38. 4 کاربر مقابل از mahtabi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

74123 آواتار ها
    74123 آفلاين است کاربر معمولي
    تشکر شده 72 بار در 31 ارسال

یروز چند تا اسکار خریده بودم خیر سرم میخواستم ابشونو عوض کنم اونا رو انتقال دادم به یک سطل پر از اب بعد میخواستم ماهیا سردشون نشه یه دونه بخاری بدون ترموستات رو گذاشتم تو سطل تا صبح :->>:)
    بعدش صبح بیدار شدم خواستم اکواریوم رو تمیز کنم دیدم به به عجب کباب ماهیی>:):((:((
    تا حالا کسی اسکار اب پز خورده
    منم دقیقاً همین کارو با چهار تا پرت و یه نایف کردم. اومدم آبششونو عوض کنم انداختم تو یه سطل با بخاری و رفتیم به ختم.
    برگشتم دیدم پرت ها که خشک شده بودن اما نایفه دهنشو 5 سانتی باز کرده بود و شکمش ترکیده بود و دل و روده خشک شدش آویزون بود.>:)
    اون شب از کارم خوابم نبرد. تا یه ماهم عذاب وجدان داشتم و قیافه نایفه هی میومد جلو چشمم.:-<:eek:
    نتیجه: هر بخاری برای یه مقدار آب خاصیه
    ویرایش توسط 74123 : October 19th, 2011 در ساعت 08:36 PM
    زندگی زیباست! بهتر است از آن لذت ببریم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین