تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    bexpect آفلاين است همکار قدیمی
    اگه نخوایم شعاربدیم کیو باید ببینیم؟
    سن کاربر
    بالای 40
    تشکر شده 4,693 بار در 2,142 ارسال

Question همه پاسخ بدين. تحلیل دوره های آموزشی زبان که تاکنون گذرانده اید

از تمامی دوستان استدعا دارم سوابق دوره هایی که تاکنون در مراکز آموزشی خود گذرانده اند را اعلام نموده و به سؤالات زیر بطور کاملا" شفاف و واضح پاسخ دهند:

1- چند ترم را با موفقیت گذرانده اید؟
    2- بالاترین امتیازی که اخذنموده اید چه بوده است؟
    3- آیا واقعا" امتیاراتی که اخذ نموده اید را قبول دارید؟
    4- آیا از نتیجه دوره هایی که گذرانده اید رضایت دارید یا انتظارتان بیش از آن بوده است؟

شما میتوانید هم به زبان فارسی و هم به انگلیسی پاسخ دهید.
    با تشکر و احترام.
    Dear Friends,
    Since learning English and improvement in this regard covers the major goal of our participants in this society, hereby wish to take this opportunity to ask English learners to explain entire of your own experiences in terms of whole courses of Learning English you have ever passed at either any institutes or any places as English Training Centers by responding most clearly to the below mentioned questions:

1- How many levels have you ever successfully passed?
    2- What was the highest score you have ever obtained?
    3- Do you really belive your scores are true?
    4- Are you satisfied with the courses you have passed or you have expected better result?

Language selection is optional.
    Best regards;
    Bex
    ویرایش توسط bexpect : January 8th, 2011 در ساعت 04:10 AM

2. 4 کاربر مقابل از bexpect عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

سن کاربر
    بالای 40

All members please reply to the above mentioned questions.
    Thank you.
    همه كاربران تالار زبان لطفا" به سؤالات فوق پاسخ دهيد.
    با تشكر
    A new Language is A new Life

4. کاربر مقابل از bexpect عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ice61 آفلاين است كاربر كارامد

تشکر شده 4,221 بار در 2,506 ارسال

4- آیا از نتیجه دوره هایی که گذرانده اید رضایت دارید یا انتظارتان بیش از آن بوده است؟
    سلام صبح بخير چه تاپيك خوبي :)

1-5 ترم

2-82 از 100 نمره

3-نه چون بعضي از سوالام و بطور تصادفي درست جواب داده بودم .

4-نه به هيچ عنوان ( چون هر ترم استادامون عوض مي شد و تا مي اومدم با روش و تدريس يه استاد مانوس بشم ترم ديگه شروع ميشد از همه بدتر اينكه اگه كسي تو كلاس فارسي حرف مي زد استادامون هيچ تنبيه و عكس العملي نشون نمي دادند و حتي خودشون هم فارسي باهامون صحبت مي كردن )

ممنون جناب Bexpect

6. 2 کاربر مقابل از ice61 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

raya آواتار ها
    raya آفلاين است همکار قدیمی فروم نیک صالحی
    سلام دوستان
    سن کاربر
    متولد 27 آبان 1362
    تشکر شده 19,840 بار در 9,588 ارسال

سلام به همه و خسته نباشید خدمت مدیر ارجمند ممنونم این سوالات رو پرسیدین :)

راستش من 9 ترم زبان سرا درس خوندم که با کتب American Headway Starter شروع شد از ابتدا نشستم که روش تدریسشونم اینجوری بود علاوه بر این کتاب و نوارش یک کتاب داستانم معرفی میکردن که با سطحی که توش بودیم هماهنگ بود و ما باید کتب رو هر روز که میرفتیم یعنی یک روز در میون کتابداستانها رو 3 صفحه یا 4 صفحه طبق دستور استاد خونده بودیم اونجا از کتاب داستانی که خونده بودیم تعریف میکردیم بعضی استادا میگفتن دقیق خط به خط عین خودش بگید و بعضیاشونم میگفتن نه هر چه فهمیدین بگید از قبلم گوش زد میکردن برای این چند صفحه داستانتون در هر صفحه چند سوال کوتاه و بلند و یس و نو سوال بسازید که میساختیم و مبردیم بعد از این که داستان رو از اغلب یا اکثر بچه ها میپرسیدن یعنی حفظیاتشون رو به نمایش هم میگذاشتن شروع میشد سوال جواب کردن از روی سوالاتی که ماها ساخته بودیم و بچه ها جواب میدادن بعدشم همون کتاب اصلی رو تدریس میکردن وتمریناشوتو کتاب کارش انجام میدادیم من همیشه نمراتم متوسط بود که ترم 9 به دلیل درس های سنگین دانشگاه دیگه من نتونستم قبول بشم و از زبان سرا اومدم بیرون چون واقعا وقتش رو نداشتم ادامه ندادم توی دانشگاه هم مترجمی میخوندم و میخوام بخونم که متاسفانه تو این زمان دانشگاه وکلاسهای جنبی اکثر اساتید به شکل فارسی سخن میگفتن وماها جواب میدادیم مخصوصا توی دانشگاه اصلا انگلیسی صحبت کردن نبود و نمراتیم که توی دانشگاه میگرفتم اصلا رضایت بخش نبود و چون
    واقعا دارم اینو میگم بعضی از اساتید عقده شخصی دارند نمرات اصلی دانشجو رو دستکاری کرده و نمره ایی که دوست داشتن میگذاشتن که من 100 در 100 که نه ولی 95 درصد میگم نمره خودم نبود :( چون من مثلا میگفتم خب این امتحان ترجمه رو مثلا مشم 15 بهم 7 میداد :mad:فقط و فقط از روی لجبازی :mad::mad::mad:امتحانات ترجمه ما هم تو کلاس متون رو ترجمهمیکردیمومیبردیم یا ترجمه ترجمه خود استاد رومینوشتیم خط به خط یا ترجمه کسی که از همه بهتر ترجمه کرده بود که در انتها برای پایام ترم بدون دکشنری متن کتاب رو بهمونمیدادن و وادارمون میکردن ترجمه ها رو حفظ کنیم و بریم حفظیات خودمون رو بنویسیم که اگه یه خط رو از خودمون مینوشتیم تنمره نمیدادن میگفتن کلاس چیز دیگه ترجمه شده بوده :((اخه کی برای امتحان ترجمه اینجوری رفتار میکنه :((:((:((متون اقتصادی و تجاری و سیاسی و حقوقی رو به انگلیسی میدادن و میگفتن ترجمه کنید :(ما هممجبور بودیم حفظ کنیم و بیایم و بنویسیم که مغزمون یاری نمیکرد و یادمون میرفت سر جلسه امتحان :((:((دست اخر نمره ها هم که طبق نظر استاد بود یعنی مثلا از کسی خوشش میمود نمره کامل میداد و از کسی که بدش میومد نمره نمیداد :((:((
    خب من خیلی حرف زدم دلم خیلی پره ببخشید :-<
    خدا حافظ همین حالا ....

سن کاربر
    بالای 40

نقل قول نوشته اصلی توسط raya نمایش پست ها

سلام به همه و خسته نباشید خدمت مدیر ارجمند ممنونم این سوالات رو پرسیدین :)

راستش من 9 ترم زبان سرا درس خوندم که با کتب american headway starter شروع شد از ابتدا نشستم که روش تدریسشونم اینجوری بود علاوه بر این کتاب و نوارش یک کتاب داستانم معرفی میکردن که با سطحی که توش بودیم هماهنگ بود و ما باید کتب رو هر روز که میرفتیم یعنی یک روز در میون کتابداستانها رو 3 صفحه یا 4 صفحه طبق دستور استاد خونده بودیم اونجا از کتاب داستانی که خونده بودیم تعریف میکردیم بعضی استادا میگفتن دقیق خط به خط عین خودش بگید و بعضیاشونم میگفتن نه هر چه فهمیدین بگید از قبلم گوش زد میکردن برای این چند صفحه داستانتون در هر صفحه چند سوال کوتاه و بلند و یس و نو سوال بسازید که میساختیم و مبردیم بعد از این که داستان رو از اغلب یا اکثر بچه ها میپرسیدن یعنی حفظیاتشون رو به نمایش هم میگذاشتن شروع میشد سوال جواب کردن از روی سوالاتی که ماها ساخته بودیم و بچه ها جواب میدادن بعدشم همون کتاب اصلی رو تدریس میکردن وتمریناشوتو کتاب کارش انجام میدادیم من همیشه نمراتم متوسط بود که ترم 9 به دلیل درس های سنگین دانشگاه دیگه من نتونستم قبول بشم و از زبان سرا اومدم بیرون چون واقعا وقتش رو نداشتم ادامه ندادم توی دانشگاه هم مترجمی میخوندم و میخوام بخونم که متاسفانه تو این زمان دانشگاه وکلاسهای جنبی اکثر اساتید به شکل فارسی سخن میگفتن وماها جواب میدادیم مخصوصا توی دانشگاه اصلا انگلیسی صحبت کردن نبود و نمراتیم که توی دانشگاه میگرفتم اصلا رضایت بخش نبود و چون
    واقعا دارم اینو میگم بعضی از اساتید عقده شخصی دارند نمرات اصلی دانشجو رو دستکاری کرده و نمره ایی که دوست داشتن میگذاشتن که من 100 در 100 که نه ولی 95 درصد میگم نمره خودم نبود :( چون من مثلا میگفتم خب این امتحان ترجمه رو مثلا مشم 15 بهم 7 میداد :mad:فقط و فقط از روی لجبازی :mad::mad::mad:امتحانات ترجمه ما هم تو کلاس متون رو ترجمهمیکردیمومیبردیم یا ترجمه ترجمه خود استاد رومینوشتیم خط به خط یا ترجمه کسی که از همه بهتر ترجمه کرده بود که در انتها برای پایام ترم بدون دکشنری متن کتاب رو بهمونمیدادن و وادارمون میکردن ترجمه ها رو حفظ کنیم و بریم حفظیات خودمون رو بنویسیم که اگه یه خط رو از خودمون مینوشتیم تنمره نمیدادن میگفتن کلاس چیز دیگه ترجمه شده بوده :((اخه کی برای امتحان ترجمه اینجوری رفتار میکنه :((:((:((متون اقتصادی و تجاری و سیاسی و حقوقی رو به انگلیسی میدادن و میگفتن ترجمه کنید :(ما هممجبور بودیم حفظ کنیم و بیایم و بنویسیم که مغزمون یاری نمیکرد و یادمون میرفت سر جلسه امتحان :((:((دست اخر نمره ها هم که طبق نظر استاد بود یعنی مثلا از کسی خوشش میمود نمره کامل میداد و از کسی که بدش میومد نمره نمیداد :((:((
    خب من خیلی حرف زدم دلم خیلی پره ببخشید :-<
    سلام.
    بنده 4 تا سؤال پرسيدم و براي هر كدام فقط يك جواب خواستم. از اينهمه داستان هيچكدامشان پاسخ مورد نظر تيستند.
    لطفا" به پست سؤالات نقل فول زده و براي هر سؤال فقط يك جمله پاسخ بدين و از نوشتن مطالب اضافي و بيمورد خودداري نمايييد.
    موفق باشيد.

9. کاربر مقابل از bexpect عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

raya آواتار ها
    سلام دوستان
    سن کاربر
    متولد 27 آبان 1362

نقل قول نوشته اصلی توسط bexpect نمایش پست ها
    سلام.
    بنده 4 تا سؤال پرسيدم و براي هر كدام فقط يك جواب خواستم. از اينهمه داستان هيچكدامشان پاسخ مورد نظر تيستند.
    لطفا" به پست سؤالات نقل فول زده و براي هر سؤال فقط يك جمله پاسخ بدين و از نوشتن مطالب اضافي و بيمورد خودداري نمايييد.
    موفق باشيد.

راستش من هم اموزشگاه رفتم و هم دانشجوی مترجمی اسناد و مدارک رسمی بودم در دانشگاه و نمیدونستم باید در مورد کدوم بگم و در مورد همه جاهایی که رفتم و گفتم به خاطر همین توضیحات یکم زیاد شد :oببخشید اگه خیلی زیاد شد حالا منظور شما دانشگاه منه یا اموزشگاه من :o:Dدر مورد کدوم باید بگم ؟ اگه بخوام همه واحدایی رو که نمره گرفتم دانشگاه رو بگم که نمیشه در مورد اموزشگاهم 9 ترم بیشتر نرفتم حالا چه جوری باید بگم ؟؟؟:D
    خدا حافظ همین حالا ....

سن کاربر
    بالای 40

نقل قول نوشته اصلی توسط raya نمایش پست ها
    راستش من هم اموزشگاه رفتم و هم دانشجوی مترجمی اسناد و مدارک رسمی بودم در دانشگاه و نمیدونستم باید در مورد کدوم بگم و در مورد همه جاهایی که رفتم و گفتم به خاطر همین توضیحات یکم زیاد شد :oببخشید اگه خیلی زیاد شد حالا منظور شما دانشگاه منه یا اموزشگاه من :o:dدر مورد کدوم باید بگم ؟ اگه بخوام همه واحدایی رو که نمره گرفتم دانشگاه رو بگم که نمیشه در مورد اموزشگاهم 9 ترم بیشتر نرفتم حالا چه جوری باید بگم ؟؟؟:d
    راستش منظورم هر دوره اي كه گذراندين بوده. راستش چه دانشگاه، چه آموزشگاه، چه خصوصي .... اما فقط مختصر و مفيد براي هرسؤال در يك جمله.
    راستش موفق ياشيد.

12. کاربر مقابل از bexpect عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

raya آواتار ها
    سلام دوستان
    سن کاربر
    متولد 27 آبان 1362

راستش منظورم هر دوره اي كه گذراندين بوده. راستش چه دانشگاه، چه آموزشگاه، چه خصوصي .... اما فقط مختصر و مفيد براي هرسؤال در يك جمله.
    راستش موفق ياشيد.

نمیدونم باید چی بگم همونایی رو که عرض کردم قبول کنید دیگه انقد ملا نقطه گیر نباشید :dمن کلی توضیح دادم :))
    خدا حافظ همین حالا ....

hoobare آواتار ها
    hoobare آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    خیلی وقته مردم!
    تشکر شده 265 بار در 167 ارسال

1- How many levels have you ever successfully passed?
    I started my English study by interview in Kish institute and I passed 2level successfully & Im in level6now.
    2- What was the highest score you have ever obtained?
    Our teacher never says our mark.but in interview i got 23of25
    3- Do you really belive your scores are true?
    yes.of course
    4- Are you satisfied with the courses you have passed or you have expected better result?
    Not exactly

Please tell me
    mistakes in my sentences
    ویرایش توسط hoobare : January 28th, 2011 در ساعت 07:25 PM
    .

.

.

اندکی سکوت کنیم

شاید خدا هم حرفی برای گفتن داشته باشد

silent

15. 2 کاربر مقابل از hoobare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

محسن ترکالکی آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

All members please reply to the above mentioned questions.
    Thank you.
    همه كاربران تالار زبان لطفا" به سؤالات فوق پاسخ دهيد.
    با تشكر
    1.I have passed 4 levels already,and now am going to register for new term in ahvaz institute.
    2.highest:98 & lowest:86
    3.i don't think so
    4.no

17. کاربر مقابل از محسن ترکالکی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

S@M@N 69 آواتار ها
    S@M@N 69 آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    17
    تشکر شده 27 بار در 15 ارسال

1_6 ترم
    2_ 95 از 100
    3_ نه چون بعضی از سوالارو با شک و تردید زدم
    4_نه. بیشتر بوده

19. 3 کاربر مقابل از S@M@N 69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Viona آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 577 بار در 370 ارسال

1-I am in advance level in Kish institute..I had an IELTS exam 2 years ago
    2- I donot know..cos in Kish just you know pass ,fail or coditional.I have passed all levels till now.
    In IELTS 5
    3- sure
    4- For me, they have been perfect..

21. 2 کاربر مقابل از Viona عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

data90 آواتار ها
    data90 آفلاين است کاربر معمولي
    به رفاقت,محبت,گذشت شما نیازمندم
    سن کاربر
    وا
    تشکر شده 920 بار در 248 ارسال

من هیچ دوره ای نرفتم فقط کتاب زبان دانشگاه
    2*2 میشود 7 تا کی به کیه :eteraz:

23. کاربر مقابل از data90 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yas Arghavani آفلاين است تازه وارد
    بخشیدن دیگران باعث ارامش خویش است
    سن کاربر
    37
    تشکر شده 4 بار در 3 ارسال

I have studied English at university
    Idont remember
    no not at all
    Imnot saticefied with my learning

25. کاربر مقابل از yas Arghavani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سن کاربر
    بالای 40

نقل قول نوشته اصلی توسط yas Arghavani نمایش پست ها
    I have studied English at university
    Idont remember
    no not at all
    Imnot saticefied with my learning
    Welcome to our section. Don't worry. We're here to help every one. Just take part in different parts of this section. Also try to correct your spelling errors. If you've got any questions, please don't hesitate to leave your question post into related topic.
    Thank you.

27. کاربر مقابل از bexpect عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: