اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96

نتایج کنکور دانشگاه آزاد تا 23 شهریور اعلام خواهد گردید. رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی درباره اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96 اعلام کرد نتایج آزمون کارشناسی با آزمون تا پنج‌شنبه 23 شهریور از طریق سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام خواهد شد.دکتر امیررضا شاهانی درباره تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در دوره ارشد و دکتری گفت: «امسال دانشگاه آزاد بر مبنای ظرفیتی که از سوی شورای گسترش وزارت علوم ابلاغ شد اقدام به پذیرش دانشجو کرد و به همین دلیل ظرفیت پذیرش دانشجو محدود است.»
او ادامه داد: «داوطلبانی که ثبت‌نام نمی‌کنند تا در تکمیل ظرفیت شرکت کنند باید در نظر داشته باشند که واحدهای بزرگ مانند واحد علوم و تحقیقات، تهران مرکز، تبریز، مشهد و… ظرفیت‌شان پر می‌شود و امید به قبولی در تکمیل ظرفیت این واحدها خیلی کم خواهد بود. و اگر کسانی هم ثبت‌نام نکرده‌اند هر چه زودتر اقدام کنند. چون امسال ظرفیت پذیرش دانشجو محدود است اگر تکمیل ظرفیت هم برگزار شود فقط یک مرحله خواهد بود.»مطالب مفید


استرس بعد از کنکورکارنامه سبز چیست؟رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به اعتراض داوطلبان نسبت به نتیجه انتخاب رشته اشاره کرد و گفت: «داوطلبانی که به نتیجه انتخاب رشته خود اعتراض دارند می‌توانند از طریق سامانه پاسخگویی 4743 یا از طریق وب‌ سایتwww.azmoon.org پیگیری و از مراجعه حضوری خودداری کنند.»او درباره پذیرش در مقطع کارشناسی افزود: «دانشگاه آزاد اسلامی در دو بخش با آزمون و بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد. آزمون از طریق سازمان سنجش برگزار شده و منتظریم تا ترازها را به دانشگاه ابلاغ و ما هم نتایج پذیرفته‌شدگان را اعلام کنیم.»
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد درباره دوره کارشناسی بدون آزمون گفت:‌ «96 درصد ظرفیت پذیرش رشته‌ محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون است و وب سایت سازمان مرکز سنجش و پذیرش بسته نخواهد شد تا داوطلبان از نتایج آزمون سراسری مطلع شوند و بتوانند برای دوره بدون آزمون دانشگاه آزاد تصمیم گیری کنند.»
آزمون ورود به دانشگاه آزاد در 15 و 16 تیر همزمان با آزمون سراسری از طرف سازمان سنجش برگزار گردید و پس از اعلام نتایج اولیه در اواسط مرداد داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد انتخاب رشته نمودند. پس از اعلام نتایج اولیه، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آغاز شد و در حال حاضر نیز در جریان می باشو و تا اوایل مهر ادامه خواهد داشت. داوطلبان می توانند با توجه به ظرفیت رشته محل ها در دانشگاه بدون کنکور انتخاب رشته و ثبت نام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96 ، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:شماره تماس: 9099072943کانال تلگرام: Telegram: Contact @derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش