تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.

آخرین ارسالهای انجمن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

کمک در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی برای کنکور

haniyeh1400 آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

سلام به همگی من از تجربیات خودمو و دوستام معتقدم در تهران فقط دو تا مشاور خیلی خوب هست که هم در کارشون واردند و هم دلسوزانه مشاوره می دن . یکی دکتر سیناتهرانی هست که از نظر انگیزه ، برنامه ریزی های هفتگی و یاد دادن روشهای مطالعه خیلی عالی و زبانزده و معمولا هم بچه هاش رتبه های زیر صد کنکورند.یه حسن دیگه آقای تهرانی اینه که مشاوره هاش تا شب کنکور ادامه داره و این خودش به آدم دلگرمی می ده.
    یکی هم سهراب فرهپور مشاور انتشارات خیلی سبزه که برنامه ریزی هاش مثل سیناتهرانی حرف نداره و ضمن اینکه نکات خیلی خوبی رو در هر درس یاد می ده و روشهای تست زنیشم خیلی عالیه و خیلی هم دلسوزه. البته فرهپور چون کتاب مشاوره هم بیرون داده برای همین اکثر راهکارهاشو تقریبا همه می دونند و همین رقابت رو سخت تر می کنه بر عکس سیناتهرانی که راهکارهاش متفاوته و فقط در مشاوره های خصوصیش اینارو می گه.
    البته محمدرضا پوردستمالچی هم که مشاور گزینه دو هست خوبه اما جلسات مشاوره هاش کلا 12 جلسه بیشتر نیست یعنی بعد از اون خودت باید تا شب کنکور درس بخونی و کسی نیست که هواتو داشته باشه . پوردستمالچی هم مثل فرهپور اکثر راهکارهاشو همه می دونند چون همش در تلویزیون به عنوان مشاور گزینه دو مدام اینارو تکرار می کنه

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما haniyeh1400 برای ارسال این پست سودمند:

fardadfarid آفلاين است تازه وارد
    شادی حق مسلم ماست.
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

سلام. به نظر من هم خود آدم بهترین مشاوره. اما به هر حال نمیشه بیگدار به آب زد. من امسال کنکوریم و در مدرسه علامه (آبشناسان) درس م خونم. مشاورای خودمونم خوبن اما کار شخصی نمی کنن. سراغ خیلی از مشاورا رفتم. بنا به توصیه خانوم فاروق هم دست آخر رفتم سراغ آقای احسان! موحد. پیدا کردنش خیلی سخت بود. یعنی یه جورایی پدرم در اومد تا پیداش کردم!!!ضمنا الان موسسه راه اندیشه در سیدخندان کار می کنن. باهاشون صحبت کردم و به نظرم بیخود خانوم فاروق رتبه نشدن! الانم پیش ایشون می رم و راضی هستم و اگر خدا بخواد تا نیمه اسفند تقریبا همه درسام بسته میشه. خوشبختانه تراز قلم چی هم که به توصیه ایشون میدم خوبه و حدود 6900 تا 7200 میچرخه. (البته به غیر از این آخریه که خراب کردم و دیر رسیدم!!!) البته اینم بگم که علیرغم اینکه آقای موحد واقعا اطلاعات زیادی دارن و درسها رو خوب میشناسن خیلی جدی هستن و پیدا کردن و وقت گرفتن ازشون خیلی کار سختیه. اما اگر 1 بار بتونین ازشون وقت بگیرین و توافق کنین و شاگردشون بشین باقیش حله. از لحاظ هزینه هم آدم منصفی هستن و مثل خیلی از مشاورا که اسماشون رو تو پست های بالا دیدم تو توهم جلسه ای 200 هزار تومن و 100 هزار تومن نیستن. یه پیشنهاد هم بکنم و اونم اینه که جلسات گروهی چیزی ازش در نمیاد. وقت خودتون رو تلف نکنین. برای من هم دعا کنین که عمران شریف نه دیگه ته تهش امیرکبیر قبول بشم.

4. تشکرها از این نوشته :

fardadfarid آفلاين است تازه وارد
    شادی حق مسلم ماست.
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

من پیش فرهپور هم رفتم. فرهپور هم بد نیست. اما همینه که گفتی. راهکاراش تکراریه. ضمنن واسه انتشارات سبز نیست. صفر کلوینه خانوم هانیه. پوردستمالچی هم یه جوری بود. نچسب بود. احساس می کردم که رفتم واسه مجلس ختم. همش نصیحت می کرد. جعفرقلی هم به نظرم قدیمی شده حرفاش. خیلی هم پولکی هستند این عزیزان البته! در کل پیشنهاد می کنم خودتون بهترین تشخیص رو می دین. به نظرم پیش همه برین و بعد انتخاب کنین که سرتون کلاه نره.!!

6. تشکرها از این نوشته :

zahra.alian آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    22
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

احسان موحد مشاور خوبیه اما راهکارهاش خیلی تکراری و قدیمی بود. چون من اکثرشو خودم از برنامه گزینه 2 از آقای پوردستمالچی شنیده بودم انگار همونارو کپی پیست کرده بود و تحویل بچه ها می داد و تا بحالم اصلا رتبه دو رقمی و سه رقمی نداشته ، به نظرم آقای موحد بیشتر به درد کسایی می خوره که فقط می خوان دانشگاه قبول بشن و براشون رشته خوب و دانشگاه خوب اهمیت زیادی نداره. من پارسال چند هفته ای پیشش رفتم نمی گم بد بود اما مناسب من نبود که هدفم قبولی توی رشته داروسازی دانشگاه تهران بود.

اگه برای کسی رتبه کنکوری مهم باشه از نظر خودم و کسایی که دیدم، این سه تا از همه قابل اعتمادترند و امتحانشونو خوب پس دادند.

سیناتهرانی
    مهرداد نیاورانی مشاور خودم بود که خیلی در کسب رتبه 144 و قبولیم در رشته داروسازی دانشگاه تهران موثر بود و تا عمر دارم ازش سپاسگزارم. انصافا خیلی دلسوزانه و با تدبیر مشاوره می داد.
    نسرین شکری پور

در ضمن مصاحبه سمیرا فاروق رتبه یک تجربی کنکور 79 توی لینک زیر هستش و اونجا تاکید کرده که هیچ فرد یا موسسه ای براش برنامه ریزی نکرده و بدون کمک مشاور درس می خونده

http://www.nodet.net/Journal/Journalmenu.asp?jnum=36

یا می تونید عبارت زیر رو در گوگل سرچ کنید تا لینک مصاحبه ایشون بیاد و خودتون بررسی کنید

گفتگو با سميرا فاروق‌ رتبة‌ اول‌ آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1379 در گروه‌ آزمايشي‌ تجربي‌

ویرایش توسط zahra.alian : January 7th, 2013 در ساعت 03:11 AM

8. تشکرها از این نوشته :

ایلناز آفلاين است تازه وارد
    دانش آموز
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

سلام
    من یه کنکوری هستم
    با همه مشاورای بالا هم کلاس داشتم اما هیچ کدوم نتونست به اندازه یه مشاور کمکم کنه....
    ایشون تو اهواز هستن جونم هستم خیلی هم به فکر شاگرداشونن...
    اسمشم آقای حسین دلدار:hi_2:
    واقعا فوق العادس....
    از همینجا ازش تشکر میکنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12