تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    safir77 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    28
    تشکر شده 173 بار در 33 ارسال

پیش فرض دهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان

دهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان از تاریخ هشتم لغایت یازدهم آذرماه 1390 در اصفهان برگزار می شود.
    بنابر اعلام شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان، در آخرین دوره نمایشگاه مذکور میزبان 114 مشارکت کننده در زمینه های دامپزشکی، مواد ضد عفونی کننده، تولید خوراک دام و طیور و آبزیان، کنستانتره، پودر ماهی، طراحی و اجرای مرغداری، کشتارگاه، ماشین آلات خوراک دام و طیور، تجهیزات دامپزشکی انواع باسکول و ترازوهای صنعتی، انجمن ها و نشریات تخصصی و مراکز علمی و تحقیقاتی بود.
    -----
    پی نوشت:روز آخر نمایشگاه محصولات به فروش میره و اسکار آکواریوم هم در این نمایشگاه حضور داره ( سالن نقش جهان غرفه 322 )
    www.aquaoscar.com

2. 9 کاربر مقابل از safir77 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohsenicehot آواتار ها
    mohsenicehot آفلاين است كاربر متخصص ماهی دیسکس
    سن کاربر
    25
    تشکر شده 4,731 بار در 691 ارسال

سلام دوست عزیز
    ممون از اینکه اطلاع دادید.اگر لطف کنید گزارشی همراه با عکس از نمایشگاه تهیه کنید خیلی عالی میشه.

4. 2 کاربر مقابل از mohsenicehot عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

civileng66 آواتار ها
    civileng66 آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    66/02/16
    تشکر شده 822 بار در 332 ارسال

اقا خیلی مخلصیم.خیلی ممنون که اطلاع دادین.جالبیش اینه که من خودم توی نمایشگاه فرش 2 هفته ی پیش غرفه داشتم اما از برنامه ی این هفته نمایشگاه اطلاعی نداشتم!!

واقعا ممنون که اطلاع دادین ودر ضمن منظورتون از اسکار اکواریوم همونه که 2 شعبه داره؟(احمد اباد و شیخ صدوق؟)ارتباطی بین شما و اونها هست؟جسارت نباشه.به منظور شخصی پرسیدم.;)

دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

کوروش

سن کاربر
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenicehot نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممون از اینکه اطلاع دادید.اگر لطف کنید گزارشی همراه با عکس از نمایشگاه تهیه کنید خیلی عالی میشه.
    سلام
    بله ان شاالله تو همین تاپیک گزارش تصویری میذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط civileng66 نمایش پست ها
    اقا خیلی مخلصیم.خیلی ممنون که اطلاع دادین.جالبیش اینه که من خودم توی نمایشگاه فرش 2 هفته ی پیش غرفه داشتم اما از برنامه ی این هفته نمایشگاه اطلاعی نداشتم!!

واقعا ممنون که اطلاع دادین ودر ضمن منظورتون از اسکار اکواریوم همونه که 2 شعبه داره؟(احمد اباد و شیخ صدوق؟)ارتباطی بین شما و اونها هست؟جسارت نباشه.به منظور شخصی پرسیدم.;)
    سلام
    بله نمیدونم این نمایشگاه چرا تبلیغاتش اینقدر ضعیفه! از دو طرف هزینه میگیره اما حتی سایتش بالا نمیاد....

بله اسکار آکواریوم اصفهان - به مدیریت دکتر عسکری
    یه مدته دارم روی سایت فروشگاه اینترنتیشون کار میکنم که انشاالله با قیمتای خوب بشه از هرجا خرید کرد.

7. 2 کاربر مقابل از safir77 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

civileng66 آواتار ها
    civileng66 آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    66/02/16
    تشکر شده 822 بار در 332 ارسال

حرف دل مارو زدین.اصفهان همیشه همین طوره.کلا توی تبلیغات واقعا ضعیفه.حالا از هر حرفه و صنفی که میخواد باشه.حالا علتش چیه؟خدا داند!

ممنون.

دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

کوروش

9. 2 کاربر مقابل از civileng66 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

بوئین آواتار ها
    بوئین آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    33
    تشکر شده 221 بار در 107 ارسال

با سلام خدمت کلیه عزیزان
    دیروز 8/9/90 روز افتتاحیه از نمایشگاه دیدن کردم. درخصوص ابزیان تنهایک غرفه قابل ملاحظه وجود داشت که اسکار اکواریوم محصولات خودشو به نمایش گذاشته بود.یک آکواریوم هم پر از داکتر فیش کرده بود و به بازدید کنندگان ازخواص داکترفیش و خواص درمانی اون توضیح میداد ولی من شنیدم خواص درمانی داکتر فیش به اثبات نرسیده و حتی میتونه باعث انتقال بیماریهای پوستی عفونی و یا حتی هپاتیت و و ایدز هم بشه !و یه تانک هم یه اروانا و چند تا پرت و سیلور اسکات و .. گذاشته بود که اوایل نمایشگاه اورانا کف اکواریوم افتاده بود ولی اواخر حالش بهتر شده بود وبا حدود 60 تا70 سانت اندازه تو تانک 100 تایی با زحمت حرکت میکرد.غرفه جهاد کشاورزی هم دو نمونه از بچه ماهی های خاویار در دو تا تانک گذاشته بود و در آخر یه غرفه کتاب فروشی هم یه اطلس ماهیان آکواریومی داشت به قیمت 15 هزار تومان که حقیقتا و انصافا اطلاعات دوستان در این فروم خیلی گسترده تر و کامل تر وجامع تر از اون اطلس بود.در حقیقت میتوان گفت در خصوص آبزیان مطلب جدید و خاصی نبود .من اونجا شامپو شستشوی سگ و گربه و موش دیدم ولی از محصولات آکواریومی و یا حتی داروهای آبزیان هیچ خبری نبود .ضعیف ضعیف و باز هم ضعیف.اونقدر ضعیف که حتی رغبت نکردم عکس بگیرم.
    ببخشید زیاد حرف زدم.
    خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بی کرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن
    کورش کبیر

11. 7 کاربر مقابل از بوئین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

سن کاربر
    28

سلام
    البته این نمایشگاه تخصصی آکواریوم نیست ... دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان... ماهی تزئینی تازه یه زیرمجموعه آبزیان میشه..
    اما در کل موافقم که نمایشگاهها خیلی ضعیف عمل میکنن و اصلا در حد انتظار نیستن
    این موضوع اینقدر اپیدمی شده که اگر غیر از این بشنویم عجیبه....

13. کاربر مقابل از safir77 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

بوئین آواتار ها
    بوئین آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    33
    تشکر شده 221 بار در 107 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط safir77 نمایش پست ها
    سلام
    البته این نمایشگاه تخصصی آکواریوم نیست ... دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان... ماهی تزئینی تازه یه زیرمجموعه آبزیان میشه..
    اما در کل موافقم که نمایشگاهها خیلی ضعیف عمل میکنن و اصلا در حد انتظار نیستن
    این موضوع اینقدر اپیدمی شده که اگر غیر از این بشنویم عجیبه....
    با سلام
    دوست خوبم درسته ماهی تزئینی زیرمجموعه آبزیان میشه ولی اگردو یا سه شرکت ازجمله شرکتهای وارد کننده و پرورش دهنده عمده ماهی یا شرکتهایی مثل اکوا و یا تولید کننده های داخلی دارو چون 1*1 در این مجموعه و در کنار شما (اسکار) حضور داشتند چقدر در تنوع و حتی روحیه بازدید کنندگان اثر میگذاشت بخصوص که من حدود 160 کیلومتر برای دیدن این نمایشگاه اومده بودم و انتظار بیشتری داشتم. حتی در خصوص بیماری ها و تغذیه ماهیان سردابی و پرورشی نیز هیچ محصول دارویی و غذایی و نگهداری در این نمایشگاه عرضه نشده بود.(فقط یک غرفه تولید غذای ماهیان سردابی )
    بدون تعارف غرفه اسکار و دو غرفه تولید خوراک طیور گل سرسبد نمایشگاه هستند. به این نشون که گزارشگر شبکه اصفهان یکراست اومد سراغ غرفه اسکار.
    با تشکراز زحمات شما برای برپایی این غرفه زیبا
    خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بی کرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن
    کورش کبیر

15. 3 کاربر مقابل از بوئین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

سن کاربر
    28

سلام
    تعدادی عکس گرفتم که میتونید تو این آلبوم ببینید ( ببخشید خیلی از عکسا ربطی به آبزیان نداره!)
    در ضمن روز آخر هم اجازه فروش نیست و فقط نمایشگاه هست
    یا علی

17. 2 کاربر مقابل از safir77 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.