تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    TIGER3 آواتار ها
    TIGER3 آفلاين است همکار قدیمی
    Best of the best tank driver and best pilot of scout helicopter and best gunner of AA moblie tank
    تشکر شده 1,558 بار در 721 ارسال

Talking نرم افزار برای آنلاین بازی کردن Gameranger

سلام دوستان
    مدتی هست که سرور های Gamespy (شبکه ای برای بازی های آنلاین)برای همیشه در سال 2013 خاموش شدند البته این دستور توسط مدیر سایت IGN داده شده فراموش نکنید که Gamespy زیر مجموعه IGN بوده.ولی خب خیلی هایی که بازی اورجینال خریده بودند دیگه نمیتونن مالتی پلیر بازی کنن امروز من بهتون یه نرم افزار ویژه معرفی میکنم که بتونید خیلی از بازی های که قابلیت مالتی پلیر رو دارند رو توش اجرا کنید البته توجه کنید کسانی که از بازی های Crack شده استفاده میکنن هم میتونن از این سروریس استفاده کنن ولی خب نظر من اینه که بازی رو اوریجینال بخرید تا از همه امکاناتش استفاده کنید

و حالا میرسیم به معرفی نرم افزار اسم این نرم افزار Gameranger هست کار با این نرم افزار بسیار ساده هست این نرم افزار به صورت رایگان اجازه میده شما بصورت رایگان آنلاین بازی کنید البته 3 نوع سرویس داره که اولی برنز هست و برای کاربرای رایگان هست و دومی نقره ای و سومی طلایی که اینا هرکدومشون یه امکاناتی دارن که از اون یکی بیشتره و باید بگم از برنز به بالا پولی هست حالا بگذریم من بهتون کار با این نرم افزار رو یاد میدم ولی خب بازم بهتون میگم من اصلا از این نرم افزار خوشم نمیاد ولی برای کسانی که نمیخوان پولی واسه بازی بدن خوبه.

اول برید به سایت Gameranger نرم افزار رو دانلود کنید بر روی Download gameranger کلیک کنید.البته فراموش نکنید شما برای استفاده از این نرم افزار نیاز به Flashplayer دارید.بعد از این که Gameranger رو دانلود کردید باید توش اکانت بسازید(این بخش دیگه نیاز به توضیح خاصی نیست ولی اگه مشکلی داشتید توهمین صفحه بهم پیام بدید).دوستان تا یادم نرفته به این لینک هم یه سری بزنید Gameranger's game تو این لیست اسم بازی هایی رو که Gameranger ساپورت میکنه اومده تو همون صفحه ctrl+f رو بزنید بعد اسم بازی مورد نظرتون رو توی کادر باز شده وارد کنید ببینید بازیتون توش هست یا نه.بعد از این که اکانتتون رو ساختید تو Gameranger login کنید بعد لیست هاست های بازی ها میاد معلومه که پیدا کردن بازی مورد نظرت توش سخته بقیشو بهت یاد میدم ولی اول باید کار کردن این نرم افزار رو بهتون توضیح بدم این نرم افزار یه فضایی درست میکنه مثل گیم نت ها که بهش LAN هم میگن منتهی این گیم نت مجازی از طریق اینترنت تبادل اطلاعات میکنه نه شبکه بسته منظورم از شبکه بسته همون گیم نت هاست که همه ی pc ها بهم دیگه وصلن.ادامه آموزش رو به صورت تصویری میگم.

Gameranger 1.jpg
    خب طبق تصویر شما میتونید گذینه انتخواب ژانر های بازی رو ببینید برای راحتی کار و بازی کردن به صورت آسان اون رو از All games تغیر بدید به My games بازی های شمارو شناسایی میکنه و فقط هاست های مربوط به بازی هاتون رو واستون میاره.
    Gameranger 2.jpg

میتونید ببینید که بازی هایی که من فقط دارم رو آورد حالا میمونه چند تا نکته از نظر من وارد هاست هایی که کاملا رنگشون خاکستری هست نشید اون یعنی پینگتون با هاست افتضاح هست همیشه وارد هاست هایی بشید که سبز هستند.برای تست من وارد بازی Men of War Assult squad میشم چون این بازی رو من از استیم خریدم و چون دیگه سرور های Gamespy فعال نیستند نمیشه از طریق استیم بازیش کرد و تنها راه بازی کردنش Gameranger هست البته همه سری های men of war بغیر از Men of war assult squad 2.برای وارد شدن به هاست بر روی اسم بازی دابل کلیک کنید.
    Gameranger3.jpg
    خب حالا میتونید من رو داخل هاست ببینید برای شروع بازی باید منتظر هاست باشید تا بازی رو بعد از رسیدن به تعداد مورد نظر پلیر اجرا کنه
    حالا شاید بعضی وقتا خودتون خواستید هاست باشید یا همه بازی ها فول بودن من بهتون یاد میدم شاید ساده بیاد ولی با این حال من بازم براتون میزارم.
    Gameranger4.jpg
    طبق تصویر بر روی Host کلیک کنید.
    Gameranger5.jpg
    خب به ترتیب فلش ها:
    باید بازی رو انتخواب کنید :Game
    تعداد حداکثر کسانی که میتونن تو هاست شما وارد بشن رو مشخص میکنه :Max players
    اگه میخواید به صورت شخصی با کسی بازی کنید و نمیخواید افراد دیگه وارد هاست شما بشن تیک دارش کنید و رمز مورد نظرتون رو داخل کادر بنویسید :Password
    اگه میخواید فقط دوستانتون وارد هاست بشن تیک دارش کنید :Allow friends only
    و اینم دیگه معلومه اگه میخواید فقط کاربرانی طلایی و نقره ای وارد بازی شما بشن تیک دارش کنید :Allow gold and silver accounts only
    و در آخر هم بر روی ok کلیک کنید و بعد از رسیدن به حد مجاز بازیکن از نظر خودتون بازی رو Start کنید.
    توجه:
    وقتی که در host هستید اصلا نیاز نیست بازی رو اجرا کنید خود نرم افزار همه ی کار هارو خودش انجام میده.
    امیدوارم این مطلب کمکتون کرده باشه بازم اگه سوالی داشتید تو همین تاپیک بهم بگید.
    با تشکر از خوندن این مطلب توسط شما

ویرایش توسط TIGER3 : September 26th, 2014 در ساعت 11:47 PM
    Only Battlefield4 paracel storm map on Xbox one

2. 3 کاربر مقابل از TIGER3 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

R32A آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

برای فیلم های وسط بازی زیرنویس فارسی هم اومده

novingate آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

کلمات کلیدی این موضوع