تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    sanatech آواتار ها
    sanatech آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    31
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

Cool نرم افزارهای طراحی سایت

در این قسمت قصد داریم طراحی سایت را به شکل گام به گام و خودآموز آموزش دهیم. مطالب آموزشی بیشتر در زمینه کدنویسی کد سمت کلاینت یعنی html و css می باشد.

در طول این سالیان اخیر بارها از من پرسیده شده است "چگونه می توانم یک طراح سایت شوم؟"
    کار طراحی سایت نیازمند دانش برنامه نویسی وب است. برنامه نویسی وب 2 بخش مجزا و در عین حال مرتبط با هم دارد:
    1- برنامه نویسی سمت کلاینت (Client Side)
    2- برنامه نویسی سمت سرور (Server Side)
    یادگیری کد سمت کلاینت ساده تر و مقدمه یادگیری کد سمت سرور است.
    قصد دارم در این سایت آموزش هر دو بخش را مجدانه شروع کنم تا علاقه مندان به طراحی سایت بتوانند از این سایت به عنوان نقطه شروعی برای یادگیری طراحی وب استفاده نمایند.
    کتاب های زیادی را بررسی کردم و در نهایت کتاب Build Your Own Web Site The Right Way Using HTML & CSS را انتخاب کردم.
    من این کتاب را به شکل مستقل در گروه طراحی سایت فصل به فصل ترجمه کرده و قرار میدهم و در نهایت کل متن ترجمه شده را نیز به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان به طراحی وب قرار میدهم.
    ان شالله در آینده بعد از اتمام آموزش این کتاب، کتاب های دیگری نیز خصوصا برای کد سمت سرور و علی الخصوص php ترجمه و ارائه خواهم داد.
    من را از نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود محروم نکنید.
    در انتها از آقای مهندس سید سجاد احمدی که در ترجمه این کتاب من را یاری نمودند نهایت تشکر را دارم.
    سپاس از همه دوستان که انگیزه دهنده من در این راه بوده و هستند.

2. کاربر مقابل از sanatech عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

visioncabin آفلاين است كاربر ساده
    ارزان تر از همه
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

ممنون تو سایتتون هم راهنمایی خوبی انجام دادید

کلمات کلیدی این موضوع