تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    ar4sh آفلاين است تازه وارد
    خریدار اکواریوم در تبریز
    سن کاربر
    25
    تشکر شده 7 بار در 1 ارسال

پیش فرض سالن تکثیر و پرورش ar4sh

سلام خدمت عزیزان
    امیدوارم که حال تک تک اعضای این سایت از عضو کوچک تا مدیر کل خوب باشد و دلتان شاد و لبتان پر از خنده
    بنده تو کار ماهی هستم و اینجا هم خواستم از سالن کوچک و حقیر خود براتون عکس بزارم و از دوستان کمک بگیرم و اگه کمکی هم از دستم بربیاد در خدمت باشم
    فیلم از حوض های بیرون گرفتم و کمی کیفیت بالا باعث شده نتونم اپلود کنم که در حال کم کردن حجم هستم
    اما از داخل یکی از سالن هام که برای دوستی به خاطر فروش ماهی گرفته بودم رو به عنوان شروع میزارم
    بعد اگر عمری باشه تمام و کمال توضیح خواهم داد در مورد سالن ها و حوض های بیرون
    اسم بنده آرش محل سالن تبریز
    ویدئو اول که به خاطر فروش گوپی گرفته بودم رو به عنوان اولین فیلم میزارم سالن تکثیر و پرورش ماهی
    و ویدئو دوم هم چون اختصاصی خواسته بودند از اک گرفته شده سالن تکثیر و پرورش ماهی 2
    انشالله عکس و فیلم های کامل رو اینجا به اشتراک حواهم گداشت.

2. 7 کاربر مقابل از ar4sh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

MIRZA آواتار ها
    MIRZA آفلاين است ریس کل انجمن
    با یاد میرزا کوچیک جنگلی زندگی میکنم
    تشکر شده 9,152 بار در 934 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ar4sh نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان
    امیدوارم که حال تک تک اعضای این سایت از عضو کوچک تا مدیر کل خوب باشد و دلتان شاد و لبتان پر از خنده
    بنده تو کار ماهی هستم و اینجا هم خواستم از سالن کوچک و حقیر خود براتون عکس بزارم و از دوستان کمک بگیرم و اگه کمکی هم از دستم بربیاد در خدمت باشم
    فیلم از حوض های بیرون گرفتم و کمی کیفیت بالا باعث شده نتونم اپلود کنم که در حال کم کردن حجم هستم
    اما از داخل یکی از سالن هام که برای دوستی به خاطر فروش ماهی گرفته بودم رو به عنوان شروع میزارم
    بعد اگر عمری باشه تمام و کمال توضیح خواهم داد در مورد سالن ها و حوض های بیرون
    اسم بنده آرش محل سالن تبریز
    ویدئو اول که به خاطر فروش گوپی گرفته بودم رو به عنوان اولین فیلم میزارم سالن تکثیر و پرورش ماهی
    و ویدئو دوم هم چون اختصاصی خواسته بودند از اک گرفته شده سالن تکثیر و پرورش ماهی 2
    انشالله عکس و فیلم های کامل رو اینجا به اشتراک حواهم گداشت.

با سلام و درود

ورود شما رو خوشامد میگم

امیدوارم که بتونیم از اطلاعات خوب شما استفاده کنیم

mirza

جان نباشد جز خبر در آزمون هر که را افزون خبر ، جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهیست هر که آگه تر بود جانش قویست

.
    .

سالن تخصصی تکثیر و پرورش آبزیان زینتی پارس اکوا (MIRZA)به روایت تصویر

.
    .

4. 4 کاربر مقابل از MIRZA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

maream223 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

خیلی کمه بیشتر مطلب بذارین بچه ها