تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    mohamad360 آواتار ها
    mohamad360 آفلاين است كاربر ساده
    میتونیم و میشه !
    سن کاربر
    27
    تشکر شده 29 بار در 10 ارسال

پیش فرض بحث در رابطه با را اندازی کارگاه تکثیر زنده زا!

با سلام خدمت بچه ها !
    بنده دوتا سالن ماهی های گوشت خوار دارم که کلا فقط سایز میکنم ولی اصلا راضی نیستم همیشه تعلفات دارم ! هر کاری بگید کردم حتی متخصص اوردم از تهران اونا هم چیزی نفهمیدن ! قبل ها تو خونه پدرم ی اکواریوم داشتم توش گوپی داشتم میبردم میفروختم سوده خوبی داشت ولی یادمه دیر سایز میشدن !
    به نظر شما می ارزه ی سالن کوچک دیگه برای راندازی زنده زاها بزنم مثلا گوپی ! ؟
    چه مدل گوپی خوب سراغ دارین که زود به زود زایمان داشته باشه و تعداد بالا نزاد زیبا باشه ! ؟؟؟
    جز گوپی چه ماهی پیشنهاد میدین ؟
    از چه مدل روش برای تکثیر برای زنده زاها استاده کنم مثلا مدل قدیمی توری در اب و.....!
    خواهشی که دارم در صورت غلط زدن تاپیک به هیچ عنوان تاپیک رو پاک نکنن و انتقال به جای مناسب بدن ! یا بنده رو قبل از هر اقدامی در جریان بزارن !

2. کاربر مقابل از mohamad360 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: