پردازنده ی 10 هسته ای هیلو x10 در سه نسخه منتشر خواهد شدتا سال گذشته اکثر گوشی های پرچمدار از پردازنده های اسنپ دراگون کوالکام استفاده می کردند اما در حال حاضر با وجود پردازنده های اکسینوس و مدیاتک، تنوع بیشتری در بازار گوشی های هوشمند رخ داده است.پیشرفت کمپانی مدیاتک در سال‌های اخیر چشمگیر بوده و باعث شده خیلی از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند به پردازنده‌های این شرکت اطمینان کنند و محصولات قدرتمندی را با قیمت مناسب وارد بازار کنند.


بنابراین میزان فروش گوشی‌های مجهز به تراشه‌های مدیاتک رو به افزایش است.یکی از تازه‌ترین پرازنده‌های معرفی شده این برند هلیو ایکس 10 که به زودی روی دستگاه‌های جدید شاهد آن خواهیم بود.
یکی از گوشی‌هایی که به تازگی مجهز به این پردازنده معرفی شده ردمی نوت 2 شیائومی است. البته هلیو ایکس 10 روی گوشی پرچمدار وان ام 9 پلاس اچ‌تی‌سی که بیش از 600 دلار قیمت دارد نیز دیده می‌شود.ولی ردمی نوت 2 تنها 125 دلار قیمت دارد.


اما نکته‌ی مهم این است که هلیو ایکس 10 مدیاتک سه نسخه‌ی متفاوت دارد که از نظر شماره‌ی مدل، میزان فرکانس کاری، فرکانس کاری پردازنده‌ی گرافیکی و پشتیبانی از رزولوشن‌های مختلف با هم تفاوت دارند.در جدول زیر، تفاوت این نسخه به خوبی مشخص شده است: