تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 86
    s_m_taheri آواتار ها
    s_m_taheri آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 44 بار در 32 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
    به نظر شما ، سؤال پست شماره 27 ( منبع ) از سؤال من تابلو تر نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟

پس هيچ وقت انقدر الکی تعجب نکن ;)
    من چون شناختی از این گونه نداشتم پرسیدم و حوصله سرچ هم نداشتم.
    I wish my Blood was Blue
    S.M.Taheri

BEHZAD_BREEDER آواتار ها
    BEHZAD_BREEDER آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    21
    تشکر شده 399 بار در 98 ارسال

اقا دعوا نکنین من ازین حلزون انگلا دارم نر چیه ماده چیه تخما کلن بار ور هستن :d:d:d
    چو ماهی نباشد تن من مباد ! :D

MEHDI MIR آواتار ها
    MEHDI MIR آفلاين است کاربر متوسط
    سن کاربر
    32
    تشکر شده 851 بار در 244 ارسال

سلام به همگي
    چه دعوايي بوده اينجا ما خبر نداشتيم؟ :Dفقط خواهش ميکنم خانمها وارد نشن:eek: البته جسارت به خانمها نشه ممکنه اينجا صحبتهايي بشه که شايد جنبه بدآموزي داشته باشه بعد تو محيط زندگي استفاده بشه اونوقت ..... :D

4. کاربر مقابل از MEHDI MIR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

h21912 آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

من علامه دهرم.جواب سوال همه رو هم میدم.اصلا میتونم کاری کنم که ماهی مولی تخم ریزی کنه ......

آی نفس کش:eek:

mohsen zeinalpoor آواتار ها
    mohsen zeinalpoor آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 149 بار در 62 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط h21912 نمایش پست ها
    من علامه دهرم.جواب سوال همه رو هم میدم.اصلا میتونم کاری کنم که ماهی مولی تخم ریزی کنه ......

آی نفس کش:eek:

ریز می بینمت

7. کاربر مقابل از mohsen zeinalpoor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

antony آواتار ها
    antony آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 366 بار در 113 ارسال

برو بچه با عروسکت بازی کن:d
    من با نظر تو مخالفم اما حاضرم جانم را فدا کنم تا تو نظرت را بگویی

سن کاربر
    20

شماها انگار شوخی سرتون نمیشه
    هالا خود علامه دهرکه نیستم،از فامیلاشونم.:o:o

ولی یه چیزایی از ماهیبازی میدونم.:cool:

10. کاربر مقابل از h21912 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mohsen zeinalpoor آواتار ها
    mohsen zeinalpoor آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 149 بار در 62 ارسال

شماها انگار شوخی سرتون نمیشه
    هالا خود علامه دهرکه نیستم،از فامیلاشونم.:o:o

ولی یه چیزایی از ماهیبازی میدونم.:cool:
    اگه راست میگی بگو ماهی چیه ؟:D
    خوشبختی یک سفر است نه یک مقصد هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شاد بودن وجود نداردزندگی کن و از حال لذت ببر

12. کاربر مقابل از mohsen zeinalpoor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

golsha آواتار ها
    golsha آفلاين است کاربر متوسط
    سن کاربر
    28
    تشکر شده 889 بار در 203 ارسال

واقعاً که! جمش کنین بابا، یعنی همه‌ی این کل‌کلا سر تخم گذاشتن مولیه؟!
    کاری نداره که، یه قرصای ایرانی هست روش نوشته قرص زایمان. میری 2تاش رو میگیری حل می‌کنی تو آب ماهیات، ماهیت هرچی بچه‌ی رسیده و بچه‌ی نارس و تخم داره با هم دیگه ول می‌کنه توی آب.:cool:

14. 4 کاربر مقابل از golsha عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

سن کاربر
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen zeinalpoor نمایش پست ها
    اگه راست میگی بگو ماهی چیه ؟:D
    خوب ماهی هم یک نوع پرنده اس دیگه..........

دیگه شوخی تعطیل بریم سر اصل مطلب
    عکس های پیوست شده عکس های پیوست شده
    ویرایش توسط h21912 : February 11th, 2008 در ساعت 07:08 PM

سن کاربر
    20

:)من میگم برای جلوگیری از بقیه جنگ یکی یه موضوع جدید بندازه وسط:p
    :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

17. کاربر مقابل از h21912 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

dalton_the_boss آواتار ها
    dalton_the_boss آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    سکرت
    تشکر شده 810 بار در 298 ارسال

خوب ماهی هم یک نوع پرنده اس دیگه..........

دیگه شوخی تعطیل بریم سر اصل مطلب
    ااااااااااااااای نفس کش جو دالتون داره میاد
    من یه تونگ دارم توش ماهی اروانا پرورش دادم.هر کی میگه نه از بشوگ بپرسه
    من خیلی راست گو هستم
    من یک مسافرم ولی هنوز هم هستم و خواهم بود

19. کاربر مقابل از dalton_the_boss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yashm1365 آواتار ها
    yashm1365 آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    22
    تشکر شده 371 بار در 88 ارسال

سلام
    این یک دعوای دیجیتالی کاملا واقعی ؛ برای دنبال این نوشته ها داشتن ، مقداری تخمه ژاپنی ( ژافونی) کاملا ضروری است. شما می توانید مثل یک فیلم سینمایی هم تخمه بشکنید و هم زد و خورد دیجیتالی را تماشا کنید. لطفا از جدا کردن و گرو گذاشتن ریش خود میان دوستان به شدت بپرهیزید ، چون شاید ریش شما را گرفته و وارد دعوا شوید. پیشا پیش از همه ی گل آلود کنندگان آب و همه ی ماهیگیران و ماهی بازان تشکر می کنم. از جایی که دعوا شروع شد :
    نقل قول از تاپیک پرسش و پاسخ مفرقه
    1- عبدالله صالح :
    بازگشت همه به سوی اوست

بالاخره این پست فطرت ، این پلاتی قاتل کار خودش رو کرد و امروز که به منزل برگشتم با جسد سالم ولی بی جان ماده کوپی مواجه شدم. هیچ عامل بیماری یا شبیه به بیماری را ندیدم ولی یک روز قبل از این فاجعه وقتی این مرحومه را نگاه می کردم ، غم و ناامیدی در چشمانش موج می زد. این ماهی روز اول تقریبا از همه ی ماهی ها سر حال تر بود ولی از وقتی مورد حمله قرار گرفت گوشه گیری می کرد مراحل اول سریع بود بعد از اون کمی سرعتش کم شد و دمش پاره شد ، مرحله سوم خیلی آرام حرکت می کرد و ماهی پلاتی به سر اون ضربه وارد می کرد و جالب اینجا که کوپی چپه می شد ( شکم به سمت بالا ) و باز پلاتی ادامه می داد تا امروز که پلاتی اصلا کاری نداشت ولی متاسفانه کوپی دوام نیاورد !

این مصیبت وارده را به همه ی ماهی دوستان تسلیت عرض می نمایم!

نتیجه : هیچ وقت 100 % به چیزی که توی اینترنت می خونید اعتماد نکنیند چون من از یک سایت دیگر جدولی رو دیدم که کوپی و پلاتی با هم مشکلی ندارند پس به تجربه ی شخصی و تجربه ی دوستان خود مثل این فروم اعتماد کنید ولی افاضاتی که سایتها و بلاگها در مورد ماهی دارند رو زیاد باور نکنید.
    اگر دیدید که رفتار یک ماهی با دیگران دوستانه نیست سریع اقدام کنید و اون رو جدا کنید یا برید بفروشید یا ... کلا صبر در این قضیه اصلا و ابدا جایز نمی باشد ! صبر مساوی از دست دادن ماهیتان است !
    نتیجه ی غیر اخلاقی اینکه : قوی می مونه و ضعیف از بین می ره ، هر چند که هر وقت من به این پلاتی نگاه می کنم دوست دارم با تور بیارمش بیرون آکواریوم و باهاش در مورد این قضیه صحبت کنم !.

راستی داشت یادم می رفت بگم که حتما از ماهی هاتون عکس دسته جمعی بگیرید که بعد از مرگشون یادتون باشه که چقدر دوستشون داشتید .

2- نقل قول از همون جا از دالتون

عبدالله صالح دوسته من
    مطمئنم تربیت ناصحیح سبب بوجود امدن این شرایط شده.میتوانستید پلاتیتان را فلک کنید .
    من خودم تجربه نگهداری چندین ساله کوپی و پلاتی رو دارم و هیچ مشکلی نداشتند.شما جزو استثنا ها هستید دوسته شیرین سخنم.

3- نقل قول از فرزین

سلام دوست عزیز یشم

تعجبی نیست زنا همیشه جرو افراد ضعیف جامعه بودن ;) احتمالا ه ماهیه خوبی بوده که جسدش نپوسیده ..
    یشم عزیز مطالبی که سایتها ارائه میدهند بصورت قیاس عموم در نظر گرفته میشوند مثلا گفته میشود تترا با دیسکاس سازگار است ممکن است شما تترائی را با دیسکاسی نگهداری کنید که موجب اذیت او بشود یا بر عکس در قسمت ماهیان سازگار با هم شهروز خودش این موضوع رو تجربه کرده و شرحشو بیان کرده نمیشود با یک تجربه همرو به عموم نسبت داد من دیسکاسی دارم که گورامی را میزند !! یا آنجلی داشتم که دیسکاسو اذیت میکرد پس ممکن هست در یک قاعده عمومی استثنا هم وارد باشد البته شما از ماها باتجربه تری و خیلی وارد تر

4- نقل قول از عبدالله صالح
    پاسخ شما دوستان (فرزین و دالتون ) باعث تسلی خاطر بازماندگان است !
    خیلی ممنونم . به به !
    بله واقعا در اینجا باید گفت تجربه مادر اختراع است !. امروز هم پمپم سوخت و هم ماهییم رو کشتن و هم اینکه شاهد سفید شدن زبرای نر بودم (طی چند روز گذشته ) ! روز بدی بود.
    چند روزی است که این گوره خر قرمز نر (!) کلا سفید شده با اینکه چند جور غذا می دم ولی احتمال می دهم از ترس این پلاتی قاتل رنگش سفید شده ! چون بهترین زندگی رو براشون ساختم با جنگ و دعواشون ساختم ، سر 8 روز آب سیفون کردم ، می شورم و می سابم ولی چرا این رنگی شده نمی دونم.
    27.5 درجه
    پر گیاه
    پر حباب (هوا !)
    + یک مامور محترم شهرداری
    50 لیتر آب
    یک زبرا ماده خوش اندام که آدم واقعا از تماشای اون لذت می بره !
    2 تا پلاتی که یکوشون سوءسابقه ی قتل داره و به همراه خانومش که حامله هستن
    یک عدد گوپی نر عزادار بی غیرت !
    آب تمیز
    یک فیلتر اینترنال
    و...
    همه وهمه در خدمت 6 تا ماهی هستن
    ولی انگار فقط به پلاتی و کت فیش خوش می گذره و این ماهی هم رنگش رو باخته !

5- نقل قول از دالتون
    سلام قصدم راهنمایی نیست بلکه میخواهم درس زندگی بدهم.
    والا بسیار مشعوف شدم از این پستهای زیبای شما دوست گرامی یشم مهربان

و صد البته به قول اقای شهروز گرامی کمی جدی باشیم، ولی مگر نمیشود مشکلاتمان را با حالت طنز مطرح کنیم تا از استرس موجود بکاهد .من خودم اعتقادم بر اینه که با داشتن دانش کافی و با لبخندی بر لب(نیش باز) به مبارزه با مشکلات بریم و نیز فکر میکنم این نوع مقابله با سختی ها سبب میشه انسان از شکستش نا امید نشود.و من به عنوان برادری کوچکتر خدمت تمامی سروران محترم فروم عرض میکنم ایا شما دوست ندارید با مشکلات با ارامش و با رویی بشاش مبارزه کنید.من با لوث شدن و هرزگی مخالفم ولی به نظره این حقیر پستهایی این چنین زیبا_عبدالله عزیزم) در پویایی و جذاب تر شدن قسمتها نقش دارد و مثلا این نباشد که همش ماهیهامان مریض شده و ما ناراحت باشیم.حال نمیدانم شاید طرز فکری من جوری است که ممکن است به مذاق دوستانم خوش نیاید ولیک انسان انتقاد پذیری هستم.اگر مشکلی در من و طرز فکر میبینید خوشحال میشوم در جریان گذارید.
    من الان با چندین ده مورد از بچه های این فروم ارتباط تلفنی و دوستی دارم و عاشقه همشون هستم.وخوشحالم این فروم سبب شده دوستانی از اقصی نقاط کشورم داشته باشم.
    امیدوارم زیاده گویی این حقیر سبب رنجش دوستانم نگردد.
    شبتون خوش و لبتون خندون

7-نقل قول از فرزین
    سلام بر همه دوستان

آنچیزی که دوستمون دالتون فرمودند بسیار نکته خوبی است تا موقعی که کلمات رکیک فوران نکرده باشد سخن گفتن به طنز مانعی ندارد بلکه جائز است و مشکل شرعی هم نداره ممومن باید خوش رو و خوش برخورد باشد :D

8- نقل قول از مسئول امنیتی سایت
    سلام .
    مثل اينکه متوجه عرايض بنده نشديد :
    خودتون ببينيد تو همين صفحه چند تا پست هست که ارزش خوندن نداره و حالت تکست روم ياهو رو داره .
    من به شخسه ، زمانی که يک تاپيک رو باز ميکنم ، اگر ببينم يک کاربر سؤالی داره که اولش به صورت طنز و در خطوط زياد نوشته شده ، اصلاً اون پست رو نميخونم و صفحه رو ميبندم ، خودتون قضاوت کنيد ، کدام پست بهتر است :
    1 ) ماهی لوچ دلقک من سفيدک گرفته ، بايد چی کار کنم ؟
    2 ) يک ماهی دلقک دارم ، اين ماهی بسيار با نمک است ، انقدر نمک دارد که سفيد شده است ، شايد اين ماهی از ناراحتی جفت خود که به اون زياد محل نميزاره سفيد شده يا شايد قيمت گوشت رو ديده اينجوری شده ، اين ماهی بسيار ماهی خوش اندامی است ، ولی نميدانم چرا .......... .
    واقعاً کدوم بهتر است ؟؟؟؟؟
    از يه جهت ديگه ، اگه بخواد به اين روند پيش بره ، تاپيک ها پر از تکست های بی ربط ميشه .
    به عنوان کوچکترين عضو اين سايت ، از دوستان ميخوام ديگر از اين جور پست ها در سايت قرار ندن ، در غير اين صورت مديران سايت مجبور به بن کردن کاربران و بستن اي-پی دوستان می شوند .
    ممنون .

9- نقل قول از فرزین

شکی نیست که 80% حق با شهروز است در مورد سئوال کردن و دادن تایپیکای علمی باید

لحن طوری باشد که جواب دهنده علم پیدا کند که شخص مقابل نیاز به کمک و راهنمائی دارد

و در جواب دادن هم زیاد از حد مزه نریزد مثلا یک نفر پرسید آیا این ماهی گیاه میخورد من هم

در پاسخ گفتم اگه بزاری مثل سالاد گیاهتونو میخوره که جواب ازون حالت خشکش میاد بیرون

و در تایپیکائی مثل بدترین اتفاق آکواریومتان یا ازین جور قبیل تایپیکا ایرادی نداره که

شخص لحن شوخی هم تا حدی با رعایت شئونات هم بکار ببره البته نه برای خوشمزگی

جوری که لحن از حالت کتابی و خشک بودن بیاد بیرون چون این تایپیک دوستانس و همگی

پارو پاور همدیگه هستیم حیواناتو دوست داریم و هم طبیعتو هر کس هر کمکی لازم بدونه

بتونه توی این تایپیک انجام بده هدف سود بردن از اطلاعات یکدیگر هست شاید در بعضی

اوقات آشنائی که دومی خارج از محدوده سایت هست

10- نقل قول از مسئول امنیتی سایت

آقای مسئول امنیتی سایت سلام:x:
    در پی ناراحتی شما به یکی از آخرین پست های شما سر زدم تا روش وحی منزل شما در طریقه سوال پرسیدن را بیاموزم !.بعد از عرض هزار بد بختی خود برای خرید فلاور و تبیلغ برای مغازه اطلس ، شروع به معرفی آکواریوم های متعدد شرکت خود کردید با روشی ابداعی و به نظر من طنز و شاید بی اعتبار. و در نهایت معلوم نیست می خواستید سوال کنکور در بیاورید یا سوال امتحان نهایی که مسلما اشکال داشت چون بارم سوالها رو مشخص نکردید!
    به هر حال آموزنده بود !
    به قول شما در این تاپیک چند تا پست هست که ارزش خوندن نداره یکیش شاید پست شما باشه ، ( حتما شما به آزادی بیان و گفتار عقیده دارید ؟)
    البته این طور که از القاب و شکوه همایونی شما پیداست شما مسئول امنیتی سایت هستید ، حالا چه جور امنیتی خدا می دونه ، امنیت از جنس آنتی ویروس و کامپیوتر یا از جنس حرفهای آمرانه و بی منطق !.
    ترجمه ی سوالهای من از زبان مورد علاق ی شما : یک ماهی کوپی داشتم ؛الان مرده. باید چی کار کنم ؟ یک ماهی زبرا دارم به اندازه ی یک گردوی نا بالغ هستش رنگش سفیده چکار کنم ؟
    به هر حال شما پرسیدی کدوم بهتره ؟ اون به من ربط نداره و به شما هم .... !
    آقا شما بزرگ مایید ، سرور مایید ، این حرفها چیه ! ما نمک پرورده نیکی صالحی هستیم ، تو رو به گرين ترور کوچيکت قسم می دم آی پی من رو نبند و ما کاربران سایت رو از هستی ساقط نکن !
    شما نه تنها به آزادی بیان عقیده ندارید بلکه به نوع بیان عقاید هم فضولی می کنید !!!!
    به شما اخطار می دهم اگر یک بار دیگر بخواهید از قوانین سایت سر پیچی کنید و کسی را تهدید کنید و آزادی بیان را کوچک بشمارید ، سایت شما را ترک و در وبلاگ خود و دوستانم کار ناشایست شما را گزارش می دهم !
    نیکی صالحی کنتور ندارد ! از من هم پول نمی گیرد که سرویس بدهد ، نیکی صالحی محتاج کاربران است نه کاربران محتاج آن !.
    در ضمن هر کس سوال فوری فوتی دارد می رود به تاپیک فوری ، اینجا پرسش و پاسخ متفرقه است نه محل طرح سوال کنکور ، بنده هم در تمام پست هایم سوال خود را با زبان طنز نوشتم . و هیچ کجا گلواژه یا لطیفه نگفتم که شما بخندید ، اگر دوست ندارید شما به سوال من پاسخ نده !.:eek:
    یک نصیحت به شما در کل زیاد جوش زدن آخر عاقبت ندارد با این وضعیت کمبود شیر !:)
    همین و بس !

و سلام

11- نقل قول از مسئول امنیتی سایت

من 100% طرف دار آزاديه بيان هستم . حرف شما کاملاً درست است من هم به نوبه خود پست هايی داشتم که اين پست ها فاقد اطلاعات بوده و کاملاً بی مصرف . ميدونی مشکل چيه :
    من 848 پست دادم که 1.546 تا تشکر داشته ، يعنی در 539 پست من 1.546 تشکر از طرف کاربرانی مثل من و شما بوده . در قسمت بيماری ها 7 نوع بيماری رو من عنوان کردم و اولين کسی بودم در سايت که اقدام به جمع آوری اطلاعات در مورد بيماری ماهيان بودم که اين عمل يک وظيفه بود و باعث شد که خود من مطالب جديدی ياد بگيرم .
    در مورد تبليغ مغازه اطلس ، يادم نمياد چنين پستی داده باشم چون چيزی از اين مغازه تو جيب من نميره اگه ميرفت حتماً اين کار رو ميکردم .
    دوست عزيز ، شما کلاً 9 پست داديد ، اين رو قبول داريد که معيار هر چيزی مييانگين و معدل اون هست ، خودتون قضاوت کنيد .
    اين حرف شما هم درست است که يک سايت رو کاربران اون سايت تشکيل ميدن ، اگه روزی اين سايت به جايی برسه از تلاش کاربران است ولی اين رو هم فراموش نشه که اين سايت هيچ گونه فرش قرمزی برای کسی پهن نکرده .
    کاربر عزيز ، فکر کنيد همه کاربران مثل شما روحيه طنز داشته باشن و در پست هاشون از اين نوع طنز ها به کار ببرن ، بعد از يک ماه آيا نبايد عنوان تاپيک رو عوض کرد و اين تاپيک رو به نام طنز کاربران در مورد ماهی نگاه کرد ؟
    آقای صالح عزيز ، آيا من به شما در مورد مشکلی که داشتيد کمک نکردم و ساعت 4 صبح به 11 سؤال شما جواب ندادم ، آيا پست های من بيهوده است ؟ ( لينک )
    زمانی که شما در نام کاربری من به دنبال پست های بيهوده من بوديد ، متوجه جواب های من به سؤال خودتون نشديد ؟
    دوست عزيز ، آقای صالح ، بودن شما در اين سايت باعث خوشحالی ما هست ولی اين حرف شما يکم عجيب است و به سن و سال ما نميخوره : ميرم تو بلاگ خودم کار شما رو گزارش ميدم !!
    در خصوص کار من در اين سايت :
    شما که خوب سرچ ميکنيد ، در گوگل نام کاربری من رو سرچ کنيد متوجه نوع کار من می شويد ، کار من در ضمينه امنيت مجازی و شبکه است .
    خط آخر پست شما رو هم نميدونم چی جواب بدم ، و بهتر است جواب ندم .ممنون از همکاری شما .
    ----------------------------
    ويرايش : فکر کنيم که شخصی تازه عضو اين سايت شده و ميخواهد تاپيک متفرقه مربوط به آکواريوم رو از صفحه اول مطالعه کنه ، 3 صفحه بايد مطالب شما رو در مورد پلاتی و گوپی بخونه ، شما يکبار پرسيديد که پلاتی حمله ميکنه ، دوستان جواب دادن بفروش ، پرسيدی نميخرن ، من جواب دادم قيمتی نداره اگه واقعاً نميخرن مجانی بده چون گوپی شما رو ميکشه . به نظر شما پست هايی که شما ادامه داديد کار درستی است ؟ درسته اين تاپيک متفرقه است ولی ....... .
    دوست عزيز ، اين سايت يک ريال به شما نميده ، به من هم نميده ، شما مطلب ياد ميگيری و ياد ميدی ، من هم همينجور ، جدا از اين مسئله بايد هر شب با آکانتيکس اسکن کنم فروم رو يعنی شبی 3 ساعت بايد وقت بزارم برای سايت .
    پست 651 من رو نگاه کنيد و پست 653 خودتون رو هم مطالعه کنيد ، نوع صحبت شما زياد جالب نيست .

12- نقل قول از amirkhane22
    يه ايده جالبي دارم.خوبه يه تاپيك به نام اطاق دعوا درست بشه كه هركي ميخواد دعوا كنه بره اونجا.يا كساني كه سر قيمت به تفاهم نميرسند هم ميتونن از اين تاپيك استفاده كنن.

13- نقل قول از nedaariania

دوست عزيز،

بخش بحث و جدل ماهيبازان براي همين منظور در نظر گرفته شده.

متشكرم.
    ------------------------------------------------------------------------

بپوشد ازیشان گروهی سیاه **ز دیبا نهند از بر سر کلاه
    شود بندۀ بی هنر شهریار** نژاد و بزرگی نیاید بکار
    از ایران وز ترک وز تازیان** نژادی پدید آید اندر میان
    نه دهقان نه ترک و نه تازی بود** سخنها بکردار بازی بود
    زیان کسان از پی سود خویش** بجویند و دین اندر آرند پیش

21. 4 کاربر مقابل از yashm1365 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

yashm1365 آواتار ها
    yashm1365 آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    22
    تشکر شده 371 بار در 88 ارسال

سلام خدمت همه ی کسانی که 100 % طرفدار آزادی بیان هستند ولی به آن احترام نمی گذارند !.
    من هم مثل خیلی از دوستان در خیلی از فروم های ایرانی و خارجی عضو هستم و این باعث مباهات من نیست بلکه باعث افتخار و غرور آن فروم ها و سایتهاست که یک کاربر آنها را انتخاب کرده است . سر انگشتان ما است که به نیکی صالحی معنا می دهد همانطور که به گوگل و یاهو معنا می دهد ، تا کاربر کلیلک نکند نیکی صالحی معنا ندارد ، پس از دست دادن یک کاربر برای کسی که به پیشرفت وتعالی سایت فکر می کند خیلی بد است ! و سوء تبلیغ یک کاربر برای سایت با تمام دامنه ی کم دسترسی کابر ؛ بر ای سایت خوب نیست.
    در قوانین اکثر فروم ها آمده ، بحث سیاسی ، دینی ، اجتماعی ، خلاف شئونات اسلامی و... ممنوع است ولی هیچ گاه خط قرمزی برای نوع بیان و احتمالا روده درازی کاربران رسم نشده است !.هر چند اگر دوست داشته باشم هم حرف سیاسی می زنم و هم اجتماعی و هم دینی ؛ و این به شما بستگی دارد که چگونه کاربر را تنبیه کنید ! ولی در دنیای اینتر نت ، حذف کاربر معنایی ندارد و من با یک آی پی و یک پروفایل جدید وارد می شوم. پس رهنمود و دخالت خیلی خیلی برای کابرانی که از قانون سر پیچی نمی کنند دور از ادب و جوانمردی است !.یک زن و شوهر 100 % با هم تفاهم ندارند چه برسد به کاربر الف با کاربر ب که در یک مکان و زمان و شرایط روانی دیگر قرار دارد ، من شاید الان ناراحتم و دوست دارم سوال یک خطی بنویسم و یا خیلی شنگولم و دوست دارم سوالم را کش دار بنویسم ، این به من و خودم و اینجانب مربوط است و هرکس در این مورد تذکر و توصیه دارد قانون شکن بوده !.

و شما برادر گرامی ، آقای مسئول امنیتی سایت از اینکه با آن همه سابقه و تجربه و داشتن 1546 تشکر از معتبر ترین دانشگاهها و شخصیتهای علمی جهان منت بر بنده ی حقیر گذاشتید و تا ساعت 4 صبح بیدار خوابی کشیدید تا به 11 سوال من پاسخ دهید متشکرم ؛ این روزمه خوبی است برای اساتید دانشگاه ام آی تی تا بنده را به پشتوانه جواب شما و بحث فوق العاده علمی و حیاتی که شما آن را پاسخ دادید ، بپذیرد !
    هنوز نفهمیدم چرا دکمه ی تشکر را در فروم ها قرار می دهند ؟! یا چرا تعداد پست ها را می شمارند و به کاربران درجه ی سرهنگی می دهند ،از لحاظ من تشکر یعنی تشکر و این یعنی خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتی کانکت شدی و تایپ کردی و دیگر هیچ معنی و مفهوم دیگری ندارد .
    اگر دادن درجه به کاربر منتهی می شود به دادن فضا و دومین ، می توان با هزینه کمتر از 10 هزار تومان صاحب هاست و دومین شد!.

برادر ارجمند ، این سری که رفتم فرنگ یادم بنداز برم با خانواده ی نوبل در مورد شما صحبت کنم تا جایزه ی امسال نوبل پزشکی را برای شما کنار بگذارند ! حتی مستحق دریافت جایزه از سازمان ملل به خاطر نجات جهان از 7 نوع بیماری ماهی می باشید. تبریکات صمیمانه ی من را بپذیرید !.
    گفتید که بنده کلا 9 پست دادم و معیار هر چیزی معدل آن است و خودم هم بروم قضاوت کنم !. اولا 9 پست ارسال کردم ، دوما نفهمیدم جمله ی شما خبری است یا سوالی ، سوما میعار چه چیزی معدل آن است و چهارما چی را قضاوت کنم !.
    اشاره کردید نیکی صالحی فرش قرمز برای کسی پهن نکرده است ؛ مسلما فرش قرمز یک اصطلاح است و نمی توان آن را در اینتر نت پهن کرد ! ولی هر وقت یک فروم خود را در موتور جستجو ثبت کرد یعنی برای من فرش قرمز پهن کرده که وارد شوم !
    بله اگر همه ی کابران روحیه طنازی داشته باشند و با عنایت به فرمایشات جناب عالی "يک سايت رو کاربران اون سايت تشکيل ميدن " کاربر می تواند یک فروم را عوض کند که در واقع اینطور نیست !.پس زیاد با روحیات مردم شوخی نکن !. هر کس به این سرای وارد شد نانش دهید و از نامش نپرسید ، هر کس در این سرای (دنیا) به جان ارزد حتما به نان بوالحسن ارزد ! البته نقل به مضمون بود.
    به شما تضمین می دهم که برای پیدا کردن پستهای بیهوده ی شما (به قول خودتان بیهوده) هیچ وقت جستجو نکردم (حتما آیه قرآن را که گفته و لا تجسسوا .... را خوانده اید). من گوشه های یکی از پست های آخر شما را آوردم !
    راستی این را هم بگویم که در امضای شما آمده است "اگر در پست های اين حقير ، اشتباه املايی ديده ميشود ، دليل بر بی سوادی من نذاريد و مقصر نرم افزار En2Fa می باشد" ولی من در سواد املایی شما شک دارم چون هر وقت جلوی عبارت نقل قول دونقطه گذاشتید باید عیناً جمله ی مورد نظر را تکرار کنید و نباید به سلیقه ی خودتان آن را ویرایش کنید.بنده گفتم : به شما اخطار می دهم اگر یک بار دیگر بخواهید از قوانین سایت سر پیچی کنید و کسی را تهدید کنید و آزادی بیان را کوچک بشمارید ، سایت شما را ترک و در وبلاگ خود و دوستانم کار ناشایست شما را گزارش می دهم . ولی شما گفتید : ميرم تو بلاگ خودم کار شما رو گزارش ميدم . که مطمئناً فرق این و آن از زمین تا آسمان است. این آخری لحن یک بچه دماغو هست که داره گریه می کنه و میگه : به بابام می گم !. جوابتان را اول نامه دادم !.

در مورد کار شما هم بنده عرض کردم نمی دانم مسئول امنیتی از جنس آنتی ویروس و کامپیوتر هستید یا جز سربازان گمنام .... !. و شما با صحه گذاشتن بر عرایض بنده فرمودید که کی هستید ، خیلی خوشوقتم !.

من در اینجا رسما به خاطر اهانت به شما در خط آخر عذر خواهی می کنم و امیدوارم حلالم کنی چون راستشو بخوای یک کم می خواستم اهانت کنم. ولی قبول کن جوش زدن کار خوبی نیست !
    در مورد قسمت آخر که ویرایش کردید اگر مطمئن هستید دیگر نمی خواهید ویرایش کنید جوابتان را بدهم !

هر کس که می خواهد 65 صفحه را بخواند حتما یا بیکار یا علاقه مند است چون اینجا مربوط است به پرسش و پاسخ نه تحقیق و پژوهش !
    و پست هایی که من ادامه دادم برای شما خسته کننده و ملال آور است ولی برای خودم که جالب است چون همانطور که گفتم نمی خواهم مثل روبات صحبت کنم ، من تمام آمار ارقام آکواریوم خودم را دادم و در نهایت سوال را پرسیدم ولی اگر کمی عصبانیت و مالکیت را کنار می گذاشتید الان من جوابم را گرفته بودم.
    در تمام این مدت به دنبال رفع اتهام از خودتان و جفت و جور کردن یک جواب دندان شکن برای من بودید تا به همه ثابت کنید رییس کیست !!! ولی دریغ از اینکه بخوانید و بگویید چرا زبرای من رنگش رو باخته !. هرچند بنده توقعی از شما برای پاسخ به سوالاتم نداشتم و ندارم و نخواهم داشت ولی تهدید و رهنمود های شما یک حرکت غیر ورزشی بود !
    بپوشد ازیشان گروهی سیاه **ز دیبا نهند از بر سر کلاه
    شود بندۀ بی هنر شهریار** نژاد و بزرگی نیاید بکار
    از ایران وز ترک وز تازیان** نژادی پدید آید اندر میان
    نه دهقان نه ترک و نه تازی بود** سخنها بکردار بازی بود
    زیان کسان از پی سود خویش** بجویند و دین اندر آرند پیش

23. 5 کاربر مقابل از yashm1365 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aryaii آواتار ها
    Aryaii آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    19
    تشکر شده 601 بار در 304 ارسال

بحث رو عوض می کنم

ماهی فقط پرت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه نیست بگید دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1 کیــــــلو باش====> آدم باش:shame:

25. کاربر مقابل از Aryaii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

tiger shark آفلاين است کاربر معمولي
    تشکر شده 1,059 بار در 205 ارسال

سلام
    آنچه که مسلم است این فروم از روالی که در گذشته داشت به شدت در حال دور شدن است . بنده وقتی به یک پست طولانی بر خورد می کنم خوشحال می شوم که یک پست علمی پر محتوا را خواهم خواند . ضمن اینکه از شوخی کردن هم استقبال می کنم ( در پستهای بنده هم گاهی نکات ظنز آلود را خواهید دید )
    لیکن اخیراً پستها تبدیل شده است به مکانی برای گفتگو با حفظ و رعایت صنایع ادبی و کنایه و ایهام و طنز و ...
    شخصاً پستهایی را که طولانی باشد و دلیل طولانی بودن آن بار علمی نباشد و از همان ابتدا شوخی و کنایه باشد نمی خوانم .
    خوب نخوانم به درک که نمی خوانم
    بنده هم به آزادی بیان ایمان دارم از شوخی و طنز هم استقبال می کنم ولی اگر نمی توانیم حدود این شوخ طبعی را رعایت کنیم بهتر است اصلاً شوخی نکنیم و از آزادی بیان خود در وبلاگ خود کمال استفاده را ببریم هر کس که خواست بیاید و بخواند هر کس هم که نخواست باز به درک که نخواست بخواند .
    گاهی هم این فروم با چت روم اشتباه گرفته می شود ( به به فلانی خوش آمدی چه خبر خوش گذشت !!!!!!!!)
    در مورد قوانین نواشتاری هم گاهی وقتها قوانینی هست که از آن به عرف یاد می کنند و علا رقم مکتوب نبودن توسط افراد رعایت می گردد.

27. 4 کاربر مقابل از tiger shark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

dalton_the_boss آواتار ها
    dalton_the_boss آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    سکرت
    تشکر شده 810 بار در 298 ارسال

بحث را عوض نمیکنیم.
    واقعا مسعود عزیزم(عبدالله صالح را بیشتر میپسندم) کاش در کنارم بودی و دستانت را می فشردم.و در چشمانت زل میزدم و میگفتمت ای لاو یو(یاد چشمان خمار ارتیمای فرزین افتادم)
    جملاتی بس گویا و رسا فرمودی که نشان از دانش زیاد شما دارد.حال که هر دو یره مشهدی هستیم من در جبهه شما قرار خواهم گرفت و انقلابی نو در صنعت نیک صالحی بنا خواهیم کرد.
    و اما در مرود تعداد پستها و تعداد تشکر ها که مسیو شهروز (که دوسته خوبه من هم هستند) یه نکته به نظرم میرسد و آن اینکه به هیچ وجه نمیتواند این گزینه ها معیار باشد و نشانه این امر نیز تعداد پستها و تشکرهایی خوده من است که هیچ چیزی بلد نیستم و نیز فردی مثل فرزین که اگر من یک دهم او اطلاعات داشتم تا کنون کارگاه پرورش دام و طیور و ابزیان راه اندازی می نمودم.ولی این تعداد نشان از موی سفید افراد ممکن است داشته باشد.و اگر چنین است دوسته خوبم مادمازل شارون از همه ما کهنه کار تر است و درجه او نشان از فعالیت گسترده اش دارد واگر به پستهای این بزرگوار سری بزنید دانش متبلور وی را خواهید دید(کمی پاچه خواری از نوع برره)
    به هر حال اینجانم مقداری طنز رو میپسندم و برادرانه اغوش خود به سوی پیر فروم عبدالله صالح (که واقعا چهره زیبا و تام کروزی ایشان اشتهای مرا برای تناول غذا بیشتر میکند)میگشایم.باشد که تمامی دوستان که در فروم هستیم قدر یکدیگر بدانیم.
    دست همگی تان را میبوسم.(دستهای خود را بشویید)
    یا حق
    ماخذ:تحقیقات دالتون رئیس در وب
    من یک مسافرم ولی هنوز هم هستم و خواهم بود

29. 4 کاربر مقابل از dalton_the_boss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2000farzin آواتار ها
    2000farzin آفلاين است كاربر عالي
    سن کاربر
    29
    تشکر شده 3,460 بار در 693 ارسال

سلام بر همه دوستان>:D<

این بحث و جدل شهروز با مسعود (یشم) فکر نکنم که تمومی داشته باشه البته بحث و جدل در چه موضوعی؟ دخالت؟ هماورد خواستن؟ آزادی بیان؟ قدرت؟
    در چه موضوعی باید وارد بشویم؟

البته شاید تا اونجائی که بنده حقیر اطلاع داشتم جدل البته نه دعوا چون همه ماها در این فروم دوست هستیم و یاور همدیگر. از انجائی شروع شد که مربوط به نوع نگارش در بکار بردن الفظ میشود یعنی یک نقطه تاریک و گم

شده در تدوین قانونگذاری این تالار موجب شده تا بسیاری از دعواهای ناشی ازین امور مختلف در این تایپیک به چشم بخورد اموری که روز مره هم شاهد ان در جامعه خودمان و حتی در خارج از کشور به مقدار خیلی اندک را

شاهد میباشیم و در غیر اینصورت هر انچه را که نصوص میگوید اجماع در برابر آن پذیرفته نیست و انچه که متعارف است اجماع در برابر آن پذیرفته نیست من در فروم های خارجی و اروپائی هم شاهد مشاجره بودم و هم شاهد

لفظ قلم که مطالب در همین حدی بود که کلام به ظاهر خشک نیاید و البته این القاب و درجات زیاد مفهومی ندارد همانطوری که از لحن دوستمون مسعود هم برآمد دلیلی بر این امر نیست که شخصی از شخص دیگر باسواد تر

باشد من در همین تالار اشخاصی را میشناسم که در پروردن ماهی بسیار استاد هستند ولی به چشم نمیایند دادن پستی که برای آن زحمت کشیده شده برای استفاده دیگران از ان مطلب میباشد نه برای گرفتن القاب و

عناوینی که باعث شود هر چه شخص بگوید معنا بر خبره بودن او در این امر باشد که کمی گمراه کننده بنظر میرسد با توجه به اینکه ما ایرانیان کمی خجالتی

و زود باور هستیم نسبت به این مسئله حساسیت خاصی نشان داده و سرتا پا گوش به مطلب میدهیم بدونه اینکه خطای طرف را به شخص گوشزد کنیم اگر کسی در ابن امر خطائی میکند بنا نیست با خط قرمز به او نشان

دهیم در برابر همگان که شما اشتباه کردین و آی پی شما پاک میشود بلکه میتوان با دادن پیام خصوصی که خدارو شکر برای این امر در نظر گرفته شده اصلاح او را خاستار شویم نه با ظاهری خشک و برخوردی که همه متوجه

شوند که فلان شخص فرمانروا هست ما در همه زمینه ها باید زاهدی و پارسائی خود را حفظ کنیم همانطور که از نسل پدران اریائی و اهورائی ما به میراث گذارده شده و اگر هم قصد بر این است که اینگونه مطالب گوشزد شود

آنهم در بابر عموم نیاز به برخوردی ملایم بر فرض اگر شهروز با نرمی انعطاف پذیری پاسخ میداد باعث کشش بیش از حد مطلب و آنهم نتیجه اش که بر خلاف قوانین تالار است را منجر نمیشد که طبیعتا لفظ تند را کسی نمیپذیرد

در برابر آن اگر انسانی حساس و نکته سنج باشد به نکته شکافی ان خواهد پرداخت پس تا اینجا یک معلوم شد که لفظ باید مناسب باشد و دادن اقاب و عناوین هم در فروم های مختلف باعث انزوای دیگران نشود که در بیان

مطالب خود کام در دهان گذارده و خموش باشند یا باعث ایجاد سر در گمی انها در گرفتن مطالب شود کاربر فعال از چه نظر ماهی؟ دوست کیست؟ سروان کیست؟

اگر معیار دراین سایت مطالب علمی سودمند است و در ج مطالبی که مفید گوارای دانستنیهاست باید بر روی این نکته مانور داد نه پستهائی که مورد سپاس قرار میگیرند اگر این امر قرار است مورد اجرا باشد باید از طریق

دموکراسی :x:همانطور که و نظر سنجی که همانا

احترام به عقاید دیگران است به معرض رای گذارده شود بر فوض مثال تایگر شارک اگر اشتباه نکنم بالای 300 بار مورد تقدیر قرار گرفته و برخی ها ازین مقدار کمتر و به درجه سروانی نائل امدند ;) با توجه به اینکه اقای صفار زاده

واقعا مطالبی بسیار مفید را در بخش اکواریوم قرار داده که خودم به ایشان تبریک میگویم یا بر فرض مثال دالتون با گذاردن مطالب بسیار جالب

و نکات مثبت علمی که شاید یک تایپیک ایشان خیلی مفیدتر از هزاران تایپیکی که از عناوین کتابها دراین سایت درج شده باشد و حاصل ان کلی تحقیق و کنکاش دراین زمینه بوده پس معیار چیست؟ پس بهتر است در دادن

عناوین و القاب نظر به اینکه تلاش و مفید بودن مطالب چقدر میباشد از طریق نظر سنجی وارد مرحله جدیدی شود البته این مورد پارتی بازیش کمتره ها;) البته خیلی از مطلب دور شدیم انچه دوست عزیز مسعود در مورد

آزادیه بیان مطرح کردند بسیار متفاوت با این مسائل برخوردی میباشد من میتوانم با یک حرف ناپسند مطلبم را بازگو کنم و شاید با یک اهانت شدید و یا با یک حرف معتدل یا یک کلام خوب همگی انها ازادی بیان هستند

همانطور که در برخی کشورها توهین به مقدسات تا حدی آزادی است آنهم از نوع ناپسند . پس اختلاف مزبور فقط و فقط در یک کلام خلاصه میشود آنهم ابهام در نحوه قانون گذاری دراین تایپیک و انچه شهروز هم جواب دادند که

باعث تکرار تایپیکهای و ... میشود مربوط به نوع تایپیک است نه نوع کلام و مزاح و شوخی درج عبارات طنز گونه که به کلام نوعی ظنز گونه میدهد با توجه به عبارت قانونی این سایت بلامانع میباشد و از لحاظی هم اگر سئوالی

مطرح شده و پاسخ داده شده دیگر نیازی به مطرح نمودن ان نیست که خود باعث ایجاد پستهای تکراری میشود البته در مطرح کردن سئوال بازهم میگویم با توجه به نوع تایپیک از لحاظ رعایت کردن حالت متعارف آن محدودیت

دارد که اینرا قانونگذار عزیز ذکر نکرده

مثلا در تایپیک درخواست و راهنمائی فوری متعارف این است که کلام تا حدی جدی باشد که شخص به کنکاش و تکاپو افتاده تا سئوال مطرح شده را پاسخ دهد وئ اگر هم خلاف این را عمل نمود و طنز گونه مطرح کرد باعث

ایجاد تایپیک نامنظم نشده و خطائی مرتکب نشده که مورد مواخذه قرار گیرد بلکه شخص پاسخ دهنده با حالتی سست گونه جواب میدهد یا از آن گذر میکند پس این درست نیست یعنی حسن عقاب بلابیان در صدر اسلام

مذموم است و ناپسند و بدتر ازینکه بیائیم درجات بسیار پائینتره انرا مذموم شماریم به کلام دیگر انکه عملی که برای ان مجازات وضع نشده مجازات آن شخص ناپسند است در قوانین مدون این سایت حتی اشاره ای به بکار

بردن نوع لفظ از لحاظ قبیح بودن هم اشاره ای نشده :eek: چه رسد به آنکه بخواهیم چیزی را که قبیح نیست مورد ذم قرار دهیم حتی بسیاری از قوانین این سایت بوسیله بزرگان رعایت نمیشود و بدتر از آنکه ضمانت اجرائی ان

هم مشخص نیست!!!

در پایان باید خدمت

مسعود عزیز عرض کنم این فرش قرمز نیست که برای ما پهن شده است بانک .خدمات دولتی . کلیه ارگانهای ارائه دهنده تسهیلات همگی در جهت پاسخگوئی نیازمان میباشد با توجه به نیاز درونی و روحی و مادی و یا انگیزه

های مختلف وارد اینگونه عرصه ها میشویم و همگی درست است که کشور از مجموعه ای انسانها با مشترکات خاص و عقاید یکسان و ... در کنار ه هم جمع بوده و عده ای منتخب مردم و با مشروعیت جمعی بر آنها حکومت

میکنند تمامی اجزا بوجود آمده از اول تا آخر در این دنیا با هدف نیاز و خواست بوجود آمده این خواست انسان است که میرود این خواست انسان است که انجام میدهد این خواست انسان است که در دینای مادی ما همه چیز

شکل میگیرد پس باید نگرش عوض شود اگر اینگونه نشود خود ضرر کرده را چاره ای نیست تمام انگشتان دست یکسان نیستند همگی مثل شما فکر نمیکنند همگی مانند شما اتحاد فکری ندارند اگر اتحاد فکری بود مدینه

فاضله تشکیل میشد پس کمی معتدل باش در همه امور و جهات مختلف به قوله خودت به به به :))نظر کلی شما را کسی خدشه دار نمیکند
    ویرایش توسط 2000farzin : April 2nd, 2008 در ساعت 04:24 PM

31. 5 کاربر مقابل از 2000farzin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s_hahroo_z آواتار ها
    s_hahroo_z آفلاين است كاربر كارامد

سن کاربر
    26
    تشکر شده 5,072 بار در 1,300 ارسال

سلام .
    فکر کنم يه سال پيش بود که امدم تو سايت ، قبل اينکه وارد اين سايت بشم فکر ميکردم هر 2 ماه بايد کل آکواريوم رو کامل بشورم و از اول اسمبل کنم ، وقتی متوجه اشتباهم شدم چقدر خوشحال شدم از اينکه اصلاً نبايد آکواريوم رو شست .
    الان يک سال از اون روز گذشته، خيلی چيزا تجربه کردم و خيلی خسارت های مادی و معنوی ( مرگ ماهی که باعث ناراحتی ميشد ) دادم ، از يه آکواريوم کوچيک شروع کردم و الان چند تا آکواريوم دارم ، دوستان زيادی پيدا کردم و چيز های زيادی ازشون ياد گرفتم .
    11 سال پيش به دعوت يکی از دوستان مسئول يک سايت امنيتی شدم ( ايران هکرز + شبگرد ) و عضو تيم امنيتی سايت امنيتی آشيانه شدم . 9 سال تو سايت امنيتی شبگرد مدير بودم ولی بعد از 9 سال ديدم افرادی پيدا شدن که در ماه های اول هر روز به من پست ميدادن و سؤال ميکردن و من با حوصله جواب به اونها ميدادم ولی زمانی که يکم دانش شون زياد ميشد شروع به فحش دادن ميکردن و اصلاً يادشون ميرفت که احترام يعنی چی .
    بخاطر همين از سايت شبگرد امدم بيرون و شدم ادمين يک سرور بازی در ايران ، سرور رپ گيم . کاری که ما ادمين ها در اون سرور ميکرديم اين بود که بشينيم بازی بچها رو ببينيم و اگر کسی چيت ( رمز تقلب ) ميزد ، اي-پی اون ها رو بن کنيم و اجازه نديم که وارد بازی بشن تا حق بقيه رو ضايع کنن ، از اونجا که دانش ضد امنيت هميشه جلو تر از امنيت هست يک نرم افزار امد که جلوی بن کردن افراد رو ميگرفت و افراد ميتونستن تو سرور اي-پی عوض کنن ، يک شب يک پسر آمد و شروع کرد فحش های خانوادگی به من و بقيه ادمين ها دادن ، خيلی به من زور امد ، منی که به جای اينکه برم خودم بازی کنم ، ميشستم ميديدم کسی چيت نزده باشه تا حق بقيه ضايع نشه ، حالا بايد فحش های رکيک ميخوردم ، بخاطر همين بيخيال ادمين بودن در سرور بازی شدم و ديگه نرفتم .
    بد حرف زدن بخدا کاری نداره ، بياين اين تلفن من 88034512 بياين انقدر با هم بد دهنی کنيم تا ببينم آخرش چی ميشه ، انقدر کل کل کنيم تا خسته شيم .
    من همانطور که زود وابسته گروهی ميشم ، زود هم دلسر ميشم .
    الان به اين فکر ميکنم بد نبود آکواريوم رو هر 2 ماه يکبار ميشستم .

33. 3 کاربر مقابل از s_hahroo_z عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aryaii آواتار ها
    Aryaii آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    19
    تشکر شده 601 بار در 304 ارسال

پیش فرض تجربه

دوستان سلام

من حدود 8 ماه می شه که آب تانکم رو عوض نکردمالان خیلی شفاف هم است و فکر نکنم تا آخر بهار آبشون رو عوض کنم

************************************************** **************************************
    اگه می خواهید از رازهای تمیز نگهداشتن آکواریوم باخبر بشید تا ته بخونید و اونو تکمیل کنید.
    ************************************************** *************************************
    1-داشتن حداقل 2 ماهی لجن خوار
    2-داشتن تصفیه آب آکواریوم در اندازه مناسب
    3-خالی کردن حدود یک نهم آب در هر ماه
    4- تعداد ماهی های مناسب با سایز آکواریوم
    و...............................................
    1 کیــــــلو باش====> آدم باش:shame:

35. کاربر مقابل از Aryaii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین