تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 86
    s_hahroo_z آواتار ها
    s_hahroo_z آفلاين است كاربر كارامد

سن کاربر
    26
    تشکر شده 5,072 بار در 1,300 ارسال

سلام دوست عزيز ، شفاف بودن آب ملاک تميزی نيست .
    البته اينجور که شما ميفرماييد ماهی کمی داريد ولی من اين تجربه رو داشتم ، به علت داشتن فيلتر خوب آب آکواريوم من زلال بود ولی زير شنهای من مثل کپک شده بود .
    بعد در مورد تعويض آب تانک ، ما اصلاً آب تانک رو عوض نميکنيم ، الان يه آکواريوم دارم 1 سال و نيم است آبش عوض نشده ولی هفته اي 25% سيفون انجام ميشه .

2. 4 کاربر مقابل از s_hahroo_z عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

nedaariania آواتار ها
    nedaariania آفلاين است کاربر خوب
    تشکر شده 2,817 بار در 438 ارسال

دوستان عزيز

ادامه اين بحث رو بيهوده مي دونم.

از طرفي اگر پستي به هر دليلي باعث تنش بيشتر و ايجاد ناراحتي هاي عميق تر بشه، قطعا" پاك كردنش ( به عبارتي سانسور كردنش ) كار بسيار عاقلانه اي هست.

و در آخر هم خدمتتون عرض كنم كه هميشه مطالبي براي ياد دادن و ياد گرفتن هست. ماهيت اين فروم ها هم بگونه اي هست كه هميشه چيزهاي تازه اي براي آموختن وجود داره و قطعا" كسي هم بي نياز از يادگيري نيست حالا اين شخص كاربر جديد باشه يا قديمي.

متشكرم

4. 6 کاربر مقابل از nedaariania عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

MEHDI MIR آواتار ها
    MEHDI MIR آفلاين است کاربر متوسط
    سن کاربر
    32
    تشکر شده 851 بار در 244 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaariania نمایش پست ها
    از طرفي اگر پستي به هر دليلي باعث تنش بيشتر و ايجاد ناراحتي هاي عميق تر بشه، قطعا" پاك كردنش ( به عبارتي سانسور كردنش ) كار بسيار عاقلانه اي هست.
    و در آخر هم خدمتتون عرض كنم كه هميشه مطالبي براي ياد دادن و ياد گرفتن هست. ماهيت اين فروم ها هم بگونه اي هست كه هميشه چيزهاي تازه اي براي آموختن وجود داره و قطعا" كسي هم بي نياز از يادگيري نيست حالا اين شخص كاربر جديد باشه يا قديمي.
    متشكرم
    ببخشيد من تو پست قبلي نظر خودم رو عنوان کردم اگه باعث تنش و بحث بيشتر ميشد ممنون از مديران که پاکش کردن ولي کاش ميبود تا هر کس هر جور که عقلش اجازه ميداد قضاوت ميکرد
    درسته که راه علم وتجربه را پاياني نيست ولي قبول کنيم که بعضي دوستان به شکلهاي خاصي اين سايت رو ترک کردند جاشون هميشه سبز
    تاس اگر نيک نشيند همه کس نراد باشد

6. 2 کاربر مقابل از MEHDI MIR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

tiger shark آفلاين است کاربر معمولي
    تشکر شده 1,059 بار در 205 ارسال

سلام
    اخیراً بخش آکواریوم و ماهی های زینتی کمی پر تنش شد عده ای برحق بودند عده ای نه و صد البته همگی خود را بر حق می دانستند به هر حال خدا را شکر ظاهراً تنش فروکش کرد
    البته ای کاش دوستان اخراج نمی شدند ولی این سخن در حد یک آرزوست و در مورد دلیل اخراج خوب مدیران حتماً جوانب مختلف را در نظر گرفته اند .
    بگذریم
    می خواهم برای تغییر روال چند روز گذشته خواهش کنم دوستان راجع به یک موضوع تازه بحث و گفتگو کنند . حتماً که نباید یک مساله ای پیش بیاد تا ماهی بازان عزیز بحث و جدل کنند :rolleyes:
    سوالی که همیشه توی ذهن من بوده این است که چرا اکثریت اشخاصی که آکواریوم دارند و به قول معروف ماهی باز هستند آقایون هستند؟ چرا در کشور ما اینطور است؟ در کشورهای دیگر خانمها به شدت به حیوانات علاقه دارند و از آنها نگهداری می کنند حتی حیوانات خطر ناک را نگهداری می کنند ولی در ایران ،ماهی که به حق آرام ترین حیوانی است که می توان نگهداری کرد و تماشای آکواریوم حتی به نظر روانپزشکان آرامش بخش است از سوی خانمهای ایرانی مورد استقبال قرار نگرفته است .
    گاه به گاه و به صورت دوره ای مد می شود که دختر خانمها در اتو موبیل و یا حتی پیاده با خود سگ و یا خرگوشهای کوچک حمل می کنند ولی این موضوع بیشتر جنبه مد و ... دارد که دلیل حیوان دوستی برای آن قائل نیستم ( این یک نظر شخصی است ) ولی داشتن ماهی و نگهداری از آن هیچ گونه جنبه نمایشی و مد ندارد ( شما نمی تونید ماهیتون را به هیچ عنوان اینطرف و آنطرف ببرید و به دیگران نشان دهید که ماهی دارید )
    برقراری ارتباط با یک موجودی که حتی نمی توانید لمسش کنید، نمی توانید صدای آن رابشنوید، نمی توانید با صدا با آن ارتباط بر قرار کنید ، در بیشتر موارد به شما به عنوان غذا نگاه می کند و اگر سیر باشد به شما هیچ اهمیتی نمی دهد کاری است که نیاز به روحیه ای ظریف و طبعی لطیف دارد .
    حال چرا خانمهای ایرانی که بارز ترین خصوصیتشون بعد از عفت و پاک دامنی همین طبع لطیفشون است کمتر با ماهی ها ارتباط بر قرار می کنند ؟

خواهش می کنم دوستان اگر مایلند در این گفتگو یا بهتره بگم بحث و جدل شرکت کنند به شدت مراقب کلماتشون باشند تا این تعداد خانم که در این بخش مطلب می نویسند را از دست ندهیم .

مدیران محترم اگر فکر می کنید این صحبتهای بنده مشکل ساز و تنش زا است به سرعت پاکش کنید . ممنونم .

8. 3 کاربر مقابل از tiger shark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

esprichoo2004 آواتار ها
    esprichoo2004 آفلاين است همکار قدیمی بخش آبزیان
    سن کاربر
    31
    تشکر شده 9,893 بار در 1,572 ارسال

با تشکر از جناب صفار زاده عزیز و دوستان عزیز
    این تالار به شدت از مسائلی که جدیده استقبال می کنه.ولی در مواردی که احساس بشه مطالب عنوان شده بار علمی نداره و موجب رنجش دیگر کاربران میشه علی رغم میل باطنی مجبور هستیم از ابزار مدیریتی استفاده کنیم(البته اخراج تنها دست رییس کل هستش و سایر مدیران دسترسی ندارند).
    ولی خواهش میکنم از تمام کسانی که این پست رو می خونن اگر دوست دارند که مطالب طنز به کار ببرند توی همین تالار جاهای مختلفی برای این منظور وجود داره و بذارند که این تالار جنبه علمی خودشو حفظ کنه.به کار بردن کلمات بی ادبانه و بدون فکر (خواهشا به کسی بر نخوره) اصلا کار سختی نیست ولی ترجمه .زدن تاپیک های مفید و...... کار سختیه ولی ارزشمنده.
    پس بیایید مثل گذشته در کنار هم تالار اکواریوم رو تبدیل به مکانی برای مجادله علمی کنیم.کاری که مهران عزیز با مدیریت خوبش در بخش اب شور انجام داده.
    پس با تلاشتون برای سایرین هم مفید باشید
    ارادتمند همگی
    بابک
    امضا بلد نیستیم انگشت می زنیم

10. 5 کاربر مقابل از esprichoo2004 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s_hahroo_z آواتار ها
    s_hahroo_z آفلاين است كاربر كارامد

سن کاربر
    26
    تشکر شده 5,072 بار در 1,300 ارسال

سلام ، تايگر شارک يه چيزی گفت من لازم شد يه خاطره از خودم ول کنم :
    چند وقت پيش رفته بودم پلاسکو و با افتخار داشتم آکواريومی که برای خونه سفارش داده بودم رو تحويل ميگرفتم ، سرم بالا بود و به دوستم ميگفتم : آره ، ابعاد آکواريوم 180 در 50 در 60 هست ، همون لحظه يه خانم بسيار بسيار بسيار زيبايی وارد مغازه شد ( به چشم خواهری !!!! ) و به فروشنده گفت :
    من يه آکواريوم 13 متری برای کف خونه ميخوام !!!!!!!!!!!!!!!
    همونجا بود که ابعاد آکواريوم من مثل يک تونگ کوچک در مقابل دريا شده !!!!!!

12. 3 کاربر مقابل از s_hahroo_z عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2000farzin آواتار ها
    2000farzin آفلاين است كاربر عالي
    سن کاربر
    29
    تشکر شده 3,460 بار در 693 ارسال

آقا چرا دالتون د بوس دوباره اخراج شده ؟ نکنه بخاطره امضائی هست که زده؟:confused:

14. کاربر مقابل از 2000farzin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

@@@ آواتار ها
    @@@
    @@@ آفلاين است كاربر عالي
    تشکر شده 977 بار در 468 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط tiger shark نمایش پست ها
    سلام
    اخیراً بخش آکواریوم و ماهی های زینتی کمی پر تنش شد عده ای برحق بودند عده ای نه و صد البته همگی خود را بر حق می دانستند به هر حال خدا را شکر ظاهراً تنش فروکش کرد
    البته ای کاش دوستان اخراج نمی شدند ولی این سخن در حد یک آرزوست و در مورد دلیل اخراج خوب مدیران حتماً جوانب مختلف را در نظر گرفته اند .
    بگذریم
    می خواهم برای تغییر روال چند روز گذشته خواهش کنم دوستان راجع به یک موضوع تازه بحث و گفتگو کنند . حتماً که نباید یک مساله ای پیش بیاد تا ماهی بازان عزیز بحث و جدل کنند :rolleyes:
    سوالی که همیشه توی ذهن من بوده این است که چرا اکثریت اشخاصی که آکواریوم دارند و به قول معروف ماهی باز هستند آقایون هستند؟ چرا در کشور ما اینطور است؟ در کشورهای دیگر خانمها به شدت به حیوانات علاقه دارند و از آنها نگهداری می کنند حتی حیوانات خطر ناک را نگهداری می کنند ولی در ایران ،ماهی که به حق آرام ترین حیوانی است که می توان نگهداری کرد و تماشای آکواریوم حتی به نظر روانپزشکان آرامش بخش است از سوی خانمهای ایرانی مورد استقبال قرار نگرفته است .
    گاه به گاه و به صورت دوره ای مد می شود که دختر خانمها در اتو موبیل و یا حتی پیاده با خود سگ و یا خرگوشهای کوچک حمل می کنند ولی این موضوع بیشتر جنبه مد و ... دارد که دلیل حیوان دوستی برای آن قائل نیستم ( این یک نظر شخصی است ) ولی داشتن ماهی و نگهداری از آن هیچ گونه جنبه نمایشی و مد ندارد ( شما نمی تونید ماهیتون را به هیچ عنوان اینطرف و آنطرف ببرید و به دیگران نشان دهید که ماهی دارید )
    برقراری ارتباط با یک موجودی که حتی نمی توانید لمسش کنید، نمی توانید صدای آن رابشنوید، نمی توانید با صدا با آن ارتباط بر قرار کنید ، در بیشتر موارد به شما به عنوان غذا نگاه می کند و اگر سیر باشد به شما هیچ اهمیتی نمی دهد کاری است که نیاز به روحیه ای ظریف و طبعی لطیف دارد .
    حال چرا خانمهای ایرانی که بارز ترین خصوصیتشون بعد از عفت و پاک دامنی همین طبع لطیفشون است کمتر با ماهی ها ارتباط بر قرار می کنند ؟

خواهش می کنم دوستان اگر مایلند در این گفتگو یا بهتره بگم بحث و جدل شرکت کنند به شدت مراقب کلماتشون باشند تا این تعداد خانم که در این بخش مطلب می نویسند را از دست ندهیم .

مدیران محترم اگر فکر می کنید این صحبتهای بنده مشکل ساز و تنش زا است به سرعت پاکش کنید . ممنونم .
    در خیلی از خانواده ها ماهی بازی مثل کفتر بازی میمونه و این کار را یک کار بیهوده میدانند و شاید چون دختر ها مامانی تر هستند و بیشتر به حرف گوش میدن از این کار خود داری میکنند
    با تشکر سعید
    وقتی که پول از درب خانه وارد میشود عشق از پنچره فرار می کند
    ;)

16. 2 کاربر مقابل از @@@ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

shahab24 آواتار ها
    shahab24 آفلاين است كاربر عالي
    ......
    سن کاربر
    26
    تشکر شده 2,140 بار در 615 ارسال

Wink استثنا هم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط tiger shark نمایش پست ها
    سلام
    بگذریم

سلام
    جناب
    tiger shark هميشه استثناهايي هم هست
    من يكي از هم دانشگاهيام، كه البته دختر هم هست آكواريوم داره، با انواع ماهيها، تا همين چند وقت پيش فقط گياه خوار داشت و جديدا به گوشتخوار تبديل كرده، ايشون نميدونم ولي فكر كنم يه 7،8 نوع ماهي گوشتخوار دارن ميخواهند بازم به تنوع ماهيها اضافه كنند.
    در ضمن ايشون كه هيچ مادرشون هم به نگه داري حيوانات علاقه وافري دارن، چند نوع پرنده تو خونشون وله!!!! مرغ عشق، فنچ و... كلا اينا خانوادگي عاشق حيوانات بخصوص ماهيها و پرنده ها و به طور خاص ماهيها هستند، يه نمونه پرشونه كه يه آب نما تو پذيرايشون درست كردن،استخر!!! 2 متر ارتفاع، 2.5 طول،و تقريبا 50 سانت عمق، دم عيدي دادشش يه 150 تا ماهي قرمزهاي عيد و گرفته بود انداخته بود توش، فكرش بكن، نشستي تو پذيرايي يهو يه ماهي تو آب نما ميپره بالا و بر ميگرده تو آب چه حالي ميشي؟!
    بعدا هم از اين ماهيا البته ضعيف هاش به عنوان غذاي زنده براي ماهيهاي گوشتخوارش استفاده ميكرد
    راستي تمام كارهاي آكواريوم با خود اين دختر خانومه ها،مثلا سيفون كردن ، ضد عفوني آكواريوم و....

موفق باشيد ، فاقعي

18. 3 کاربر مقابل از shahab24 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mehran4868 آفلاين است كاربر عالي
    تشکر شده 3,189 بار در 607 ارسال

متاسفانه در کشور ما بدلیل مساوی نبودن حقوق زن و مرد ، زن خیلی حضورش محسوس نیست !! شمادر ورزش ایران هم که نگاه میکنید یکی از مسابقات زنان در تلویزیون نمایش داده نمیشه (البته به غیر از تیراندازی) ، در مورد نگهداری حیوانات من میدونم علاقه خانمها بیشتر از آقایونه ولی برای خرید حیوان یا باید در تهران به خیابان مولوی مراجعه کنند که بعضی از آقایون هم از رفتن به اونجا ابا دارند یا باید از فروشگاههای پراکنده ای که در سطح شهر وجود دارند خرید کنند !! که باز خود شما شرایط این فروشگاهها رو بهتر از من میدونید جالب اینجاست که قریب به 50 درصد از ماهیبازان کم سن و سال هستند و من هر وقت به ماهی فروشی نزدیک منزل خودمان میرم تعدادی خانم به همراه بچه هاشون به این فروشگاه آمده اند و مشغول خرید هستند و اشتیاق خرید ماهی در خانمها بیشتر از بچه هاست ، امیدوارم ( البته از نسل ما که گذشت ) در نسلهای بعدی حداقل شاهد دوچرخه سواری خانمها نیز در سطح شهر باشیم.

20. 3 کاربر مقابل از mehran4868 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

shahab24 آواتار ها
    shahab24 آفلاين است كاربر عالي
    ......
    سن کاربر
    26
    تشکر شده 2,140 بار در 615 ارسال

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4868 نمایش پست ها
    متاسفانه در کشور ما بدلیل مساوی نبودن حقوق زن و مرد ، زن خیلی حضورش محسوس نیست !! شمادر ورزش ایران هم که نگاه میکنید یکی از مسابقات زنان در تلویزیون نمایش داده نمیشه (البته به غیر از تیراندازی) ، در مورد نگهداری حیوانات من میدونم علاقه خانمها بیشتر از آقایونه ولی برای خرید حیوان یا باید در تهران به خیابان مولوی مراجعه کنند که بعضی از آقایون هم از رفتن به اونجا ابا دارند یا باید از فروشگاههای پراکنده ای که در سطح شهر وجود دارند خرید کنند !! که باز خود شما شرایط این فروشگاهها رو بهتر از من میدونید جالب اینجاست که قریب به 50 درصد از ماهیبازان کم سن و سال هستند و من هر وقت به ماهی فروشی نزدیک منزل خودمان میرم تعدادی خانم به همراه بچه هاشون به این فروشگاه آمده اند و مشغول خرید هستند و اشتیاق خرید ماهی در خانمها بیشتر از بچه هاست ، امیدوارم ( البته از نسل ما که گذشت ) در نسلهای بعدی حداقل شاهد دوچرخه سواری خانمها نیز در سطح شهر باشیم.
    آقا، زن و مرد نداره مهم اينه به ماهيها يا هر حيووني كه نگه ميدارن برسن

يكي از دلايلي هم كه دخترها زياد دنبال آكواريوم نميرن ميتونه نداشتن استقلال مالي باشه البته دليل منتقي نيست ولي واسه خودش دليليه:)
    يه چيز ديگه هم فرهنگمونه(در واقع سنتهامونه) كه خيلي چيزارو خودمون مردونه جا زديم و خيلي چيزها رو زنونه[-(
    موفق باشيد ، فاقعي

22. 3 کاربر مقابل از shahab24 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

hamed_shamsnia آواتار ها
    hamed_shamsnia آفلاين است همکار قدیمی
    سن کاربر
    29
    تشکر شده 6,972 بار در 2,303 ارسال

چرا واقعاً بعضی ها بخاطر یک ماهی با هم جنگ میکنن

دیروز رفتم ماهی فروشی ها رو بگردم تو یکی از محله ها ... داخل یک آکواریوم فروشی به خاطر یک اسکار دو تا مشتری با هم بحثشون شد و بالاخره دعوا راه افتاد و بزن و بخور

خلاصه از این کار ها به کنار بحث من از این که چرا به خاطر یک ماهی کم ارزش چرا بعضی ها ارزش خودشون رو پائین میارن واقعاً ناپسنده ماهی بازی برای بالا بردن روحیه و محبت بین ماهی بازاست نباید این رفتارها بین ماهی بازها دیده بشه .

برو بچ نیک صالحی واقعاً از این نظر ها نمونه هستند من افتخار میکنم که از اطلاعات همچین دوستان خوبی استفاده میکنم قدر این مجموعه با ارزش رو باید بدونیم

با تشکر حامد

24. 4 کاربر مقابل از hamed_shamsnia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

arashmax آواتار ها
    arashmax آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    31
    تشکر شده 762 بار در 181 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط blackghost نمایش پست ها
    امیدوارم این پست من باعث رنجش خاطر دوستان عزیز نشه
    روشی که من و فقط 2 نفر از دوستانم می شناسیم با این روشی که خدمت دوستان عرض می کنم کمی تفاوت داره انتظار هم نداشته باشید که این روش رو اینجا به همه یاد بدم چون برای فهمیدنش هزینه ی زیادی شده و کلی دیسکس کشتیم تا فهمیدیم از چه داروی ترکیبی استفاده کنیم چون هر هفته باید تعداد زیادی دیسکس رو قرنطینه کنیم با این بیماری خیلی درگیر هستیم به طور معمول دیسکس هایی که از تایلند و مالزی می رسند به قول معروف سیاه می کنند و باید پلیگ رو رد کنند

البته این روش هم کاملا جواب می ده وشاید خیلی از دوستان عزیز هم بلد باشند
    1. استفاده از تتراسیکلین یا اکسی تترا سایکلین یا کلرامفنیکل به ازای هر 50 لیتر یک کپسول
    2. استفاده از اکروفلاوین هر 2 لیتر یک قطره
    3. نمک هر 50 لیتر دو قاشق غذا خوری
    4. دمای 32

مهمترین موضوع اینه که هر روز باید سیفون 30 درصد انجام بشه و دز جدید دارو ادامه پیدا کنه البته دز جدید فرق می کنه
    این روش تنها برای پلیگ جواب می ده
    به هیچ عنوان جنرال تونیک تترا و یا امنیپور سرا لازم نیست

اگر چیزی بلدید اعلام کنید
    اگر هم نمیخواهید اعلام کنید این اطلاع رسانی بی فایده برای چیست ؟

26. 10 کاربر مقابل از arashmax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

S!NA آفلاين است اخراج شده !
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 1,543 بار در 453 ارسال

امیدوارم این پست من باعث رنجش خاطر دوستان عزیز نشه
    روشی که من و فقط 2 نفر از دوستانم می شناسیم با این روشی که خدمت دوستان عرض می کنم کمی تفاوت داره انتظار هم نداشته باشید که این روش رو اینجا به همه یاد بدم چون برای فهمیدنش هزینه ی زیادی شده و کلی دیسکس کشتیم تا فهمیدیم از چه داروی ترکیبی استفاده کنیم چون هر هفته باید تعداد زیادی دیسکس رو قرنطینه کنیم با این بیماری خیلی درگیر هستیم به طور معمول دیسکس هایی که از تایلند و مالزی می رسند به قول معروف سیاه می کنند و باید پلیگ رو رد کنند

البته این روش هم کاملا جواب می ده وشاید خیلی از دوستان عزیز هم بلد باشند
    1. استفاده از تتراسیکلین یا اکسی تترا سایکلین یا کلرامفنیکل به ازای هر 50 لیتر یک کپسول
    2. استفاده از اکروفلاوین هر 2 لیتر یک قطره
    3. نمک هر 50 لیتر دو قاشق غذا خوری
    4. دمای 32
    مهمترین موضوع اینه که هر روز باید سیفون 30 درصد انجام بشه و دز جدید دارو ادامه پیدا کنه البته دز جدید فرق می کنه
    این روش تنها برای پلیگ جواب می ده
    به هیچ عنوان جنرال تونیک تترا و یا امنیپور سرا لازم نیست
    اقا نمیخواد هیچی بگی چون میدونم هیچی نمیدونی تا چند وقت دیگه یکی از دیسکس بازای گنده تهران که قبل از اینکه من و شما بدونیم دیسکس چیه ازشون بچه کشیده و هم فیلمش هست و هم موجوده خیلی هام دیدن ماهیاش رو وبدون هیچ چشم داشتی هم به دیگران کمک کرده و میدونم بازم میکنه و عضو جدید سایتمون هست میخوام که به این قسمت سر بزنه فقط چون مغازه داره نمیتون همیشه بیاد شمام تجربتون رو نگه دارید واسه خودتون
    ما هیچ کدوممون از اومدن به این سایت منفعت مالی نصیبمون نمیشه بلکه که کلیم هزینه برق وتلفن میدیم چرا؟ چون علاقه داریم لذت میبریم از یاد دادن و یاد گرفتن از دیگران
    اگه من 2 تا چیز میدونم میگم تا شمام 2 تا به من یاد بدین فردا 4 تا چیز بلد بشیم جفتمون
    این مسخره بازیا جاش توی این سایت نیست به خدا اگه نمیخواین بگین سکوت کنید اگرم میگید که پستتون رو بزنید
    یا حق

28. 10 کاربر مقابل از S!NA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

blackghost آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 55 بار در 10 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط alex21204 نمایش پست ها
    اقا نمیخواد هیچی بگی چون میدونم هیچی نمیدونی تا چند وقت دیگه یکی از دیسکس بازای گنده تهران که قبل از اینکه من و شما بدونیم دیسکس چیه ازشون بچه کشیده و هم فیلمش هست و هم موجوده خیلی هام دیدن ماهیاش رو وبدون هیچ چشم داشتی هم به دیگران کمک کرده و میدونم بازم میکنه و عضو جدید سایتمون هست میخوام که به این قسمت سر بزنه فقط چون مغازه داره نمیتون همیشه بیاد شمام تجربتون رو نگه دارید واسه خودتون
    ما هیچ کدوممون از اومدن به این سایت منفعت مالی نصیبمون نمیشه بلکه که کلیم هزینه برق وتلفن میدیم چرا؟ چون علاقه داریم لذت میبریم از یاد دادن و یاد گرفتن از دیگران
    اگه من 2 تا چیز میدونم میگم تا شمام 2 تا به من یاد بدین فردا 4 تا چیز بلد بشیم جفتمون
    این مسخره بازیا جاش توی این سایت نیست به خدا اگه نمیخواین بگین سکوت کنید اگرم میگید که پستتون رو بزنید
    یا حق
    اتفاقا یکی از اون 2 نفر همین دوستی هستند که شما ادعای دوستی با اون رو دارید که این روش رو بلده و مطمئن باشید به شما و هیچ کس دیگه ای یاد نمی ده منظور شما اقای ب.آ هستش دوست عزیز این چه طرز حرف زدنه؟ بی خود نیست شما رو از پی هالز بن می کردند
    هر کسی برای کار خودش یه سری اسراری رو داره که می تونه در اختیار بقیه نذاره ولی تا حد توانش کمک می کنه مثل این که بری پیش اقای خباز که بزرگترین سالن تکثیر سیچلاید توی ایران رو داره وازش بخوای بهت یاد بده که چه جوری دبوسی و صورت دلفینی می کشه و ناراحت بشی اگر بهت نگه بعد هم این حرف هارو بزنی؟
    یادم هست خود شما با من تماس گرفتید برای اینکه بیاید سالن متاسفانه فرصت نشد تشیف بیارید و ببیند که تکثیر دیسکس اونقدر ها هم سخت نیست
    در ضمن اقا ارش من نحوه ی درمان پلیگ رو گفتم شما انجام دادید و نتیجه نگرفتید که اینجوری جواب می دید؟ کجای پست من ناقص بود؟

asics آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 7 بار در 2 ارسال

اتفاقا یکی از اون 2 نفر همین دوستی هستند که شما ادعای دوستی با اون رو دارید که این روش رو بلده و مطمئن باشید به شما و هیچ کس دیگه ای یاد نمی ده منظور شما اقای ب.آ هستش دوست عزیز این چه طرز حرف زدنه؟ بی خود نیست شما رو از پی هالز بن می کردند
    هر کسی برای کار خودش یه سری اسراری رو داره که می تونه در اختیار بقیه نذاره ولی تا حد توانش کمک می کنه مثل این که بری پیش اقای خباز که بزرگترین سالن تکثیر سیچلاید توی ایران رو داره وازش بخوای بهت یاد بده که چه جوری دبوسی و صورت دلفینی می کشه و ناراحت بشی اگر بهت نگه بعد هم این حرف هارو بزنی؟
    یادم هست خود شما با من تماس گرفتید برای اینکه بیاید سالن متاسفانه فرصت نشد تشیف بیارید و ببیند که تکثیر دیسکس اونقدر ها هم سخت نیست
    در ضمن اقا ارش من نحوه ی درمان پلیگ رو گفتم شما انجام دادید و نتیجه نگرفتید که اینجوری جواب می دید؟ کجای پست من ناقص بود؟
    شما مقداري تند ميري عزيز
    همين دوست تكثير كننده شما كه مخفف اسمشو برديد چند وقت پيش قسمت اعظم بار ديسكسشان توسط همين بيماري تلف شدند
    مخصوصا اون وايت دايمونداشون درون مغازه كف تانك مرده بودند چرا اونجا اين داروي معجزه آساي شماودوستتان تاثير نكرد؟!نه عزيز پليگ راه درمان قطعي نداره ولي اون داروهاي نامبرده ميتونه تاثير كنه اگر در زمان درست استفاده بشه ولي گاهي اوقات نميتونه تاثير داشته باشه

31. 4 کاربر مقابل از asics عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Sx3D آواتار ها
    Sx3D آفلاين است ریس کل
    آدامس خرسی
    سن کاربر
    354 سال نوری !!!
    تشکر شده 10,453 بار در 2,437 ارسال

دوست عزیز راهنمایی دوست داری بکن دوست نداری هم نکن
    ای حرف و حدیث ها چیه !
    بیچاره این جانداران شدن بازیچه ی ما آدما که بخاطر خودخواهی های ماها باید جون بدن !!
    افسوس

مدیر عزیز ممنون میشم پست های نا مربوط به تاپیک رو پاک کنید

33. 8 کاربر مقابل از Sx3D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

PEDR@M_KHESTE آواتار ها
    PEDR@M_KHESTE آفلاين است كاربر عالي
    سن کاربر
    22
    تشکر شده 4,466 بار در 858 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sx3d نمایش پست ها
    دوست عزیز راهنمایی دوست داری بکن دوست نداری هم نکن
    ای حرف و حدیث ها چیه !
    بیچاره این جانداران شدن بازیچه ی ما آدما که بخاطر خودخواهی های ماها باید جون بدن !!
    افسوس

مدیر عزیز ممنون میشم پست های نا مربوط به تاپیک رو پاک کنید
    در پايان اجازه بديد عرض كنم، دوستان اگر به علمي دست پيدا ميكنند، هرچه قدر هم كه به بهاي گزافي بدست اومده باشه، اين نكته رو فراموش نكنند كه زكات علم به آموختن اون هست! و اونرو صريح و بي منت در اختيار همه بزارن،در غير اين صورت سكوت پيشه كنند.
    ویرایش توسط [email protected]_KHESTE : September 24th, 2008 در ساعت 03:37 AM
    خدايا، مرا از شر دوستانم در امان بدار، با دشمنانم ميدانم چه كنم!
    يادش بخير...

35. 8 کاربر مقابل از [email protected]_KHESTE عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

n_bayaty آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    40
    تشکر شده 226 بار در 79 ارسال

سلام
    من تصور می کردم حداقل اینجا این حرفها پیش نمیاد .
    بنظر من جناب بلک گوست محبت کرده این اطلاعات رو در اختیار ما گذاشته . ولی سادگی کرده و در متنش به این اشاره داشته که اجازه بدیم بعضی از اسرارش نزد خودش بمونه . اگر به این موضوع اشاره نمی کرد الان کلی تشکر و سپاس در پای پستش بود و همه هم اظهار قدردانی می کردند .
    احساس میشه برخی از دوستانن کدورتهایی از قبل نسبت به هم دارند . اجازه ندیم که این کدورتها موجب بشه که اطلاعاتمون را از هم پنهان کنیم . سعی کنیم اطلاعاتی رو که به صحت آن اطمینان بیشتری داریم را مطرح کنیم .
    من در مورد مسائلی که از صحت آن بطور 100% اطمینان ندارم معمولا از عبارت " بنظر من " استفاده می کنم . در مورد مباحثی هم که چیزی نمی دونم اظهار نظر نمی کنم . تصور می کنم با مدیریت مناسبی که در این سایت شاهد آن هستم ، همگی به نتایج خوبی برسیم . بشرطی که کمی صبر و گذشت داشته باشیم .

37. 3 کاربر مقابل از n_bayaty عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

melain62 آواتار ها
    melain62 آفلاين است همکار قدیمی بخش آبزیان آب شیرین
    سن کاربر
    25
    تشکر شده 5,255 بار در 757 ارسال

حالا هرچي دلتون مي خواد بحث كنيد
    قربان شما
    عاملی

** **

39. 5 کاربر مقابل از melain62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین