تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 3 از 22 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 425
    yashm1365 آواتار ها
    yashm1365 آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    22
    تشکر شده 371 بار در 88 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bh22 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیز

ادنیو پور برای ماهییای اب شیرین و شور ترکیبات اصلی از سولفات مس است که خودت میتونی بگیری اگه المانی باشه بهتر که اگه دوست داشتی بهت چطور استفاده کنی.
    کاستاپور شیرین وشور ترکیب از مالاشیت گرین که اگه دوست داشتی بگیری از نوع جدیدش بگیر که ترکیبات مس(سمی اش) کمتره که هم میتونی حموم بدی( حمام دادن روش داره) تانک اصلی استفاده بکنی واز همه بهتر هاسپیتال تانک بزنی و ماهی مریض را چند روزه مدا کنی
    باکتاپور و اکتاپور و مقداری سیف استارت و بلک مورنا که بدرد شیرین میخوره و بقیه را باید نگاه کنم.
    دوست عزیز بیماری ماهیت رو بگو تا دوستان و اگه من تجربه داشتم در اختیارت بزاریم
    موفق باشید .............

**** happy reefing****
    جناب bh22 سلام ،
    خیلی مشدی هستی!
    راستی اگر امکان داره می تونی قیمت این ها رو بگید.

به سایر دوستان هم توصیه می کنم که : اینجا رو خونه ی خودتون بدونید ! از اطلاعات مغازه ها تا قیمت ماهی ها.... و حتی ماهی ها و داروهایی که دارید و می خواهید بفروشید رو بزنید. خوشحال می شم و می شیم که اطلاعاتمون بالا بره و با قیمت های مناسب صاحب ماهی و دارو بشیم.

از همۀ دوستان ممنون:x:>:D<
    بپوشد ازیشان گروهی سیاه **ز دیبا نهند از بر سر کلاه
    شود بندۀ بی هنر شهریار** نژاد و بزرگی نیاید بکار
    از ایران وز ترک وز تازیان** نژادی پدید آید اندر میان
    نه دهقان نه ترک و نه تازی بود** سخنها بکردار بازی بود
    زیان کسان از پی سود خویش** بجویند و دین اندر آرند پیش

سیداحمد آواتار ها
    سیداحمد آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    33
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

1بولوار طبرسی از ابتدا تا انتها 2انتهای سیمتری طلاب 3بین فلکه ده دی وچهار راه لشگر 4بولوار عبدالمطلب قبل و بعداز چهار راه(قاسم کریمیان)(بزودی دیسکاس تایلند اصیل9.2.87) 5

3. کاربر مقابل از سیداحمد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سیداحمد آواتار ها
    سیداحمد آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    33
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

آکواریوم صدف فلکه دروازه قوچان دارن من تهیه کردم در دو اندازه بزرگ و کوچک 5.5و18هزار تومان.

dalton_the_boss آواتار ها
    dalton_the_boss آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    سکرت
    تشکر شده 810 بار در 298 ارسال

با سلام به همه دوستان عزیز

من نسبت به علاقه ای که به شما همشریهای خودم دارم هر شب یسری به اینجا میزنم و جمع شما علاقه مندان به ماهیهای تزیینی موجب اعتماد به نفس و برطرف شدن تنهایی وخستگی من در مطالعه مطالب گسترده ماهیها در اسارت و بهتر درست کردن یک بیوتوب که ماهی اصلا احساس ناراحتی نکند در این رابطه شیمی اب و علم میکروبیولوژی و لمولوژی و .... نقش بسزای دارند با دو تجربه ناموق اب شور اخیردر مشهد و خسارتهایی که به مردم وارد امد من تصمیم گرفتم باعلاقه شدید من به ماهیها و تلاش شبانه روزی خداوند مقداری از فن وعلم این مقوله را برایم باز کرد و بکمک خدا چند فیلتر شیمیایی و چند طرح فیلتر زیستی و چند نمونه تانکهای ریف کوچک را از روی نمونه خارجی خیلی گران قیمت بسازم خلاصه سر درد نیارم هنوز هم راه زیاده خسته شدم از دوستان علاقه مند دعوت بهمکاری میکنم چیزایی که در روابط با تهران بدست اوردم قیمتهای دست اول هستش و این رو هم با شما تقسیم میکنم

و از جایی که دوست ندارم ماهی مریضی از بیدارویی بمیرد لیست داروهایی که اضافه گرفتم که مشکل نخورم البته یادمه قبلا برای هراکثر بیماریهامیلن بلو میرختم که اولا افراد ناوارد از نوع کیفیت پایین تهیه میشد که زیاد تاثیر نداشت و از طرفی نیترو باکتر ها را هم از بین میبرد و اب تانک با تغییرات سریع نیتریت و امونیوم و امونیاک + بیماری ماهی چی میشد .
    حمام دارویی هم به نسبت کم قرار گرفتن ماهی در دارو باعث طولانی شدن مدت زمان درمان میشد 10 روز حمام (البته نسبت به توان ماهی و نوع مریضی دارد)

با سلام به همه بچه های مشتی مشهدی .این محصولات سرا یا تترا(غیر غذا) رو من جایی تو مشهد ندیدم
    ادنیو پور برای ماهییای اب شیرین و شور ترکیبات اصلی از سولفات مس است که خودت میتونی بگیری اگه المانی باشه بهتر که اگه دوست داشتی بهت چطور استفاده کنی.
    کاستاپور شیرین وشور ترکیب از مالاشیت گرین که اگه دوست داشتی بگیری از نوع جدیدش بگیر که ترکیبات مس(سمی اش) کمتره که هم میتونی حموم بدی( حمام دادن روش داره) تانک اصلی استفاده بکنی واز همه بهتر هاسپیتال تانک بزنی و ماهی مریض را چند روزه مدا کنی
    باکتاپور و اکتاپور و مقداری سیف استارت و بلک مورنا که بدرد شیرین میخوره و بقیه را باید نگاه کنم.
    دوست عزیز بیماری ماهیت رو بگو تا دوستان و اگه من تجربه داشتم در اختیارت بزاریم
    موفق باشید .............

**** happy reefing****
    دوست خوبم که اسمتان را نمیدانیم ادبیات غنی شما نشان از دانش والای شما دارد .و بسای ر خوشحالم یه مشهدی استا پیدا کردم.ولی یه پیشنهاد واسه بخش مشهد داشتم:اگر ممکنه دوستان خودم رو معرفی کنند تا بدانیم دوستانمان کیستند.و کلوپ مشهدی ها را راه انداخته و از دانش هم حضوری استفاده بریم.
    مثلا من وحیدم 27 مشهد-قاسم جلس-(تو اکواریوم هم بیق بیقم و هر چه دارم از این سایت دارم)
    من یک مسافرم ولی هنوز هم هستم و خواهم بود

nasrii آواتار ها
    nasrii آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    27
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

با سلام جنرال تونیک تترا یا مشابه اونو از سرا میخام.من مهدی 26 ساله جاهد شهر
    سختی کشی زدهر چو سختی دهی به خلق در کیفر فلک غلط واشتباه نیست

سن کاربر
    سکرت

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrii نمایش پست ها
    با سلام جنرال تونیک تترا یا مشابه اونو از سرا میخام.من مهدی 26 ساله جاهد شهر
    من دیروز از صدف خریدم برو پیش مشتبی مشهدی بگو من دوست وحیدم یه دونه بده 5500 هم بیشتر پول ندی

8. کاربر مقابل از dalton_the_boss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sabziro آواتار ها
    Sabziro آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

Exclamation سالم به همه دوستان وهمشهریای دوست داشتنی خودم

4 ماه پیش دو تا اسکات تقریباً یک کم بزرگتر از کف دست رو دونه ای 3000 بهش فروختم

[FONT='Arial','sans-serif']من دو هفته پیش یک اکواریوم 500 لیتری با پسر خالم درست کردیم خیلی اسمی شده من تجربه زیادی در مورد ماهی ندارم ولی 4 تا فینگر منو اگه تو نوشتن اسمش اشتباه نکرده باشم با 3 تا اسکات خریدم ( البته نصف کف دست ) تازه کلی تخفیف گرفتم دونه ای 15000 اسکات به من داد شما گوفتین 3000 موهام الان سیخ شوده میگم احتمالا یک صفر کم نداره میگم اگه 3000 میدن اسکات برم پس بدمشون .[/FONT]
    [FONT='Arial','sans-serif']در ضمن یک اکواریوم فروشی تو قاسم اباد-بولوار اندیشه-اندیشه 18- پرتای خیلی بحالی داره حتی از پرت بچه ام گرفته اگه وقت داشتین برین جاش بد نمیبینین . [/FONT]

yashm1365 آواتار ها
    سن کاربر
    22

روآبی کجا می فروشن ؟ (بهترین مکان برای خرید گیاه به نظر شما کجاست)
    مرسی

مسعود 22
    -----------------------------
    در ضمن :
    من فردا می رم اخلمد برای تفریح !
    از کنار رودخونه حرکت می کنم ببینم گیاه تو آب پیدا می شه!
    کسی اگر تجربه ای در این مورد داره بگه و دیگر اینکه کدوم مناطق دور مشهد گیاه توی رودخونه ها پیدا می شه. من نزدیک های کنگ توی رودخونه کنار جاده گیاه دیدم ولی اینقدر آب کثیف بود جرات نکردم بردازم !. اصولا می شه از گیاه های توی رودخونه استفاده کرد یا نه !
    سریع لطفا !
    ویرایش توسط yashm1365 : April 25th, 2008 در ساعت 01:18 AM

rasool.v آواتار ها
    rasool.v آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    21
    تشکر شده 412 بار در 70 ارسال

پیش فرض بازار ماهی در شیراز

برو بچ شیرازی بیان جلو
    1- آکواریومی پیکاسو
    آدرس : چهار را مشیر فاطمی. پاساژ داش آکل طبقه پایین از همش با کلاستره (آب شور هم داره) همچنین اروانا ی 500 هزار تومنی:eek:

2- آکواریومی صله
    آدرس : چهار راه مشیر فاطمی. پاساژ بهار طبقه دوم

3- آکواریومی بلک

4- آکواریومی (اسمش نمیدونم ) صاحبش فردی به نام آقای فتحی است

5- آکواریومی رویال
    آدرس : چهار راه مشیر فاطمی. وسط کوچه دوم ( فکر کنم )

6- دریای آکواریومی
    آدرس : چهار راه هوابرد. پشت خانه های سازمانی.

7- دلفین آکواریوم :
    ادرس : ولفجر. بعد از فروشگاه اصلی. ( زیاد بلد نیستم چون کم می رم. ولی یک مغازه ای هست که سقفش سفاله. تو والفجر تکه)

8- آکواریومی مهدی (شعبه 2)
    آدرس : چهار راه مشیر. پشت پاساژ کازرونی ها

9- آکواریومی اقیانوس ارام 07112230783
    آدرس : چهار راه مشیر فاطمی. پاساژ داش آکل. کنار آکواریومی پیکاسو.

10- شارک اکواریوم
    آدرس :30متری سنیما سعدی. یکم بعد از فلکه هنگ

11- آکواریوم مهدی (شعبه 1)
    آدرس : کمی بالاتر از دروازه سعدی (به سمت فلکه شهرداری)

12- آکواریوم آمازون
    آدرس : فلکه شهرداری پشت ارگ کریمخان

13-آکواریوم مارگون شعبه1
    شیراز چهارراه مشیر خیابان داریوش پاساژ مهدی طبقه ی زیرین (جواد ستایش)07112232602

14-آکواریوم مارگون شعبه2
    شیراز حد فاصل باسکول نادر وچهارراه گمرک جنب بانک کشاورزی(جواد ستایش)07112337298

15-آکواریوم مرکزی
    شیراز خیابان داریوش ابتدای خیابان اهلی07112352767
    این آکواریومی جنساشو تا بقیه ی جاها به نظر من ارزون تر میده دیسکاس میده 7500تومن بد نیست.........

16-فارس آکواریوم
    خیابان داریوش کوچه شماره 1 پلاک 16 اقای کامگاری 09173134262
    البته این اکواریومی داخل خونه است و خیلی هم بزرگه و از همشون با انصاف تره
    ویرایش توسط rasool.v : April 25th, 2008 در ساعت 03:42 PM

12. 2 کاربر مقابل از rasool.v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

yashm1365 آواتار ها
    سن کاربر
    22

سلام من بچه مشهدم !
    فقط اومدم بهتون تبریک بگم از این حرکت خوب، هر استان و شهر باید یک تاپیک داشته باشه

bh22 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    30
    تشکر شده 125 بار در 37 ارسال

باسلام وخسته نباشی
    من نزدیک های کنگ توی رودخونه کنار جاده گیاه دیدم ولی اینقدر آب کثیف بود جرات نکردم بردازم !. اصولا می شه از گیاه های توی رودخونه استفاده کرد یا نه !
    به نظر من در اب رودخانها کثیفی وجود ندارد(بجز چیزهای که انسانها ...موجب الودگی
    مثل این میمونه که بگیم توی شهر مشهد هیچ باکتری یا ویروس نباشه حتی توی خونمون
    حالا توی رودخانه ها موجودات بسیاری زندگی میکنند که نمای تانک مارا زشت میکنند مثل میکرب گیاهی (جلبکها ) جلبک انواع مختلفی دارد که (بیشتر) کدری اب ازوجوداین موجودات است. مثل سیانو و سبز و اگلنوفیتا و دیاتوم وقرمز و...........
    که برای از بین بردن انها راههای زیادی است ..
    و اما باکتری ها بیماریزا : سخترین انها کریپتوکریون(ایک) که 3 نوع دارد که وقتی روی میزبان قرار میگیرد شروع به ریختن کیست میکند و این کیستها بعد از 28 تا 36 روز بعد سر از تخم درمیاورند اگه اشتباه نکنم و ماهی را مورد حمله قرار میدهند
    روزی که متوجه شدم که این باکتریها با ماهی همزیستی دارند برام جالب بود دقیقا مثل ما انسانها اگه زمستون خودتو نپوشونی سرما میخوری کم غذا بخوری ضعیف میشی همه جور مریضی میگیری در دریا و رودها ماهی که غذا کم بخوره بیماری بهش سر میشه ولی ماهیهای زیادی الان در منابع اصلی خودشون هستند که مریض هستند ولی چون محیط بزرگ است خودشون درمان میشند ولی در محیط بسته تانک با تکثیر سریع ماهی این شانس را ندارد و ما بداد ماهی میرسیم
    اگه از گیاهی خوشمان امد طبق دستور عمل خاص و مدت زمان معین و سعی کنیم از جاهای دست نخوردهتر و بکر جایی که الودگی که انسانها باعث میشوند مثلا سر چشمه رودخانها که معمولا 1 یا 2 ساعت از روستاها دور تر است
    اینها را از یکی از بچها که مغازش یک ماه پیش جمع کرد بهم داد و بجاش ماهی برد
    با شناخت بموقع بیماری و عمل کرد سریع نیاز به هیچ نوع دارو نیست چون شما میتونید اب سیفون کنید و این کار باعث میشه مقدار زیادی از باکتری کم بشه و ماهی از گیر بیماری در بره بسیاری از داروها همین کار را انجام میدهند چند نکته یکی اینکه تانک را خیلی شلوغ نکیم . ماهی تازه وارد قرنطینه بشه . تغذیه مناسب . اب از کیفیت مناسب برخوردار باشه =مساوی با =.......
    مطالب زیاد وقت کم داروهایی که بدرد اب شیرین میخوره از یکنار 5000 تومان بلک واتر و جنرال تونیک هم یدونه هست امروز دیدم من امید هستم 31 ساله از خیابان تهران- فلکه برق
    بدلیل کمبود وقت از فردا چند روز یکبار میام.
    موفق باشید .

سن کاربر
    سکرت

باسلام وخسته نباشی
    من نزدیک های کنگ توی رودخونه کنار جاده گیاه دیدم ولی اینقدر آب کثیف بود جرات نکردم بردازم !. اصولا می شه از گیاه های توی رودخونه استفاده کرد یا نه !
    به نظر من در اب رودخانها کثیفی وجود ندارد(بجز چیزهای که انسانها ...موجب الودگی
    مثل این میمونه که بگیم توی شهر مشهد هیچ باکتری یا ویروس نباشه حتی توی خونمون
    حالا توی رودخانه ها موجودات بسیاری زندگی میکنند که نمای تانک مارا زشت میکنند مثل میکرب گیاهی (جلبکها ) جلبک انواع مختلفی دارد که (بیشتر) کدری اب ازوجوداین موجودات است. مثل سیانو و سبز و اگلنوفیتا و دیاتوم وقرمز و...........
    که برای از بین بردن انها راههای زیادی است ..
    و اما باکتری ها بیماریزا : سخترین انها کریپتوکریون(ایک) که 3 نوع دارد که وقتی روی میزبان قرار میگیرد شروع به ریختن کیست میکند و این کیستها بعد از 28 تا 36 روز بعد سر از تخم درمیاورند اگه اشتباه نکنم و ماهی را مورد حمله قرار میدهند
    روزی که متوجه شدم که این باکتریها با ماهی همزیستی دارند برام جالب بود دقیقا مثل ما انسانها اگه زمستون خودتو نپوشونی سرما میخوری کم غذا بخوری ضعیف میشی همه جور مریضی میگیری در دریا و رودها ماهی که غذا کم بخوره بیماری بهش سر میشه ولی ماهیهای زیادی الان در منابع اصلی خودشون هستند که مریض هستند ولی چون محیط بزرگ است خودشون درمان میشند ولی در محیط بسته تانک با تکثیر سریع ماهی این شانس را ندارد و ما بداد ماهی میرسیم
    اگه از گیاهی خوشمان امد طبق دستور عمل خاص و مدت زمان معین و سعی کنیم از جاهای دست نخوردهتر و بکر جایی که الودگی که انسانها باعث میشوند مثلا سر چشمه رودخانها که معمولا 1 یا 2 ساعت از روستاها دور تر است
    اینها را از یکی از بچها که مغازش یک ماه پیش جمع کرد بهم داد و بجاش ماهی برد
    با شناخت بموقع بیماری و عمل کرد سریع نیاز به هیچ نوع دارو نیست چون شما میتونید اب سیفون کنید و این کار باعث میشه مقدار زیادی از باکتری کم بشه و ماهی از گیر بیماری در بره بسیاری از داروها همین کار را انجام میدهند چند نکته یکی اینکه تانک را خیلی شلوغ نکیم . ماهی تازه وارد قرنطینه بشه . تغذیه مناسب . اب از کیفیت مناسب برخوردار باشه =مساوی با =.......
    مطالب زیاد وقت کم داروهایی که بدرد اب شیرین میخوره از یکنار 5000 تومان بلک واتر و جنرال تونیک هم یدونه هست امروز دیدم من امید هستم 31 ساله از خیابان تهران- فلکه برق
    بدلیل کمبود وقت از فردا چند روز یکبار میام.
    موفق باشید .
    امید خان البته فکر میکنم نام انگل ایک کریپتوکریون نباشه و نامه گیاهی ابزی است-باز شما از من عالم تری
    راستی شما ماهی فروشی داری؟
    عکسی از تانکتونو میشه بذارید دوستان ببینند.؟
    با تشکر
    وحید
    ویرایش توسط dalton_the_boss : April 25th, 2008 در ساعت 09:37 AM

yashm1365 آواتار ها
    سن کاربر
    22

خیلی ممنونم از آقای امید که جواب دادند.
    وحید جان من نشد برم اخلمد ولی شما جاهای دیگه مشهد رفتی آیا گیاه دیدی یا نه؟

و یک سوال که دفعه سوم می پرسم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! کسی توی مشهد گیاه رو آبی می فروشه یانه ؟
    بهترین جا برای خرید گیاه کجاشت ؟

سن کاربر
    سکرت

نقل قول نوشته اصلی توسط yashm1365 نمایش پست ها

و یک سوال که دفعه سوم می پرسم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! کسی توی مشهد گیاه رو آبی می فروشه یانه ؟
    والا من از طبیعت گیاه جمع نمیکنم-من میخرم-
    از سناباد 15 مرکز گیاهه -البته خوده یارو کم اطلاع است و اصلا در مورد گیاه چیزی نمیدونه

18. کاربر مقابل از dalton_the_boss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

hamed_shamsnia آواتار ها
    hamed_shamsnia آفلاين است همکار قدیمی
    سن کاربر
    29
    تشکر شده 6,972 بار در 2,303 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabziro نمایش پست ها
    4 ماه پیش دو تا اسکات تقریباً یک کم بزرگتر از کف دست رو دونه ای 3000 بهش فروختم

[FONT='Arial','sans-serif']من دو هفته پیش یک اکواریوم 500 لیتری با پسر خالم درست کردیم خیلی اسمی شده من تجربه زیادی در مورد ماهی ندارم ولی 4 تا فینگر منو اگه تو نوشتن اسمش اشتباه نکرده باشم با 3 تا اسکات خریدم ( البته نصف کف دست ) تازه کلی تخفیف گرفتم دونه ای 15000 اسکات به من داد شما گوفتین 3000 موهام الان سیخ شوده میگم احتمالا یک صفر کم نداره میگم اگه 3000 میدن اسکات برم پس بدمشون .[/font]
    [FONT='Arial','sans-serif']در ضمن یک اکواریوم فروشی تو قاسم اباد-بولوار اندیشه-اندیشه 18- پرتای خیلی بحالی داره حتی از پرت بچه ام گرفته اگه وقت داشتین برین جاش بد نمیبینین . [/font]

با سلام من گفتم با ایشان کنار اومدم و دونه ای سه هزار تومان فروختم
    قیمت واقعی اسکات اون قیمتی نبود که من اسکات هام رو فروختم
    فقط میخواستم از دستشون راحت شم چون خیلی پلشتن

با تشکر حامد

hamed_shamsnia آواتار ها
    سن کاربر
    29

با سلام خدمت تمام بچه ها

دیدم در مورد گیاه نوشتین گفتم حالا که رفتم و چند جایی رو دیدم بهتون بگم تا شما هم برین و ببینین

اولین جا کارده است اگه برین کنار ساحلش تمام پر گیاه ولی باید بکشین بیرون تا گیاه های ترو تازه پیدا کنین سه نوع گیاه وجود داره یک نوع مثل درخت کاج میمونه و لی ماهیا به خاطر لطافتش یک روزه خدمتش میرسن
    یک نوع مثل خار بود که حتماً برای ماهیا خوب نیست یک مدلش هم تقریباً مثل خزه بود این مدلش جالب بود ولی من پارسال رفتم و کلی آوردم همشون در عرض سه روز خوراک اسکات هام شد
    دومین جا سد تبارک تو جاده قوچانه تو مسیر سد رودخونه داره ای بد نبود گیاهاش و لی ساحل خود سد گیاهای قشنگی داشت یک نوع نیلوفر آبی داشت که برگهای پهن به اندازه کف دست که روی آب بود و حتی گل هم داشت ارتفاعشون تقریباً یک متر به بالا بود البته کوچیکش رو هم داشت ولی خوراک آکواریوم های بزرگ بود چند نوع گیاه دیگه هم داشت مثل گندمی البته پهن تر از نوعی که تو آکواریومی ها موجود
    ولی مکان سوم پارک تندوره جاده درگز یک رود خونه داره که داخل رودخونش چندین نوع گیاه آکواریومی داره
    این هم جاهایی بود که من تا حالا رفتم و خبر دارم
    البته خیلی جاها گیاه توی آب هست مثل طرقبه و ... ولی اونها گیاه آکواریومی نیستن بلکه گیاهانی هستند که در مقابل آب زیاد مقاوم هستند ولی بعد از گذشت چند روز همشون میپوسن و از بین میرن

با تشکر حامد

21. 2 کاربر مقابل از hamed_shamsnia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

nasrii آواتار ها
    nasrii آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    27
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط yashm1365 نمایش پست ها

با سلامyshm1365 چهارراه لشکر اکواریوم دلتا یه نوع گیاه رو ابی داره اما خیلی ریزه
    سختی کشی زدهر چو سختی دهی به خلق در کیفر فلک غلط واشتباه نیست

23. کاربر مقابل از nasrii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yashm1365 آواتار ها
    سن کاربر
    22

سناباد 15 همون که کنار نانواییه ؟
    از nasrii هم ممنون اولین فرصت می رم می خرم.
    حامد جان از به اشتراک گذاشتن تجربه هات ممنون، ان شاءالله برم اخلمد ببینم چیزی پیدا می شه یا نه . و اینطور که شما فرمودید گیاهان رودخونه طرقبه بدرد نمی خوره.

خدایش من که روز به روز اطلاعاتم بیشتر می شه فکر کنید اگر من می خواستم این همه آدرس و ... رو بفهمم چند سالی طول می کشید.
    از همه مشهدی های مشدی ممنون !

چند روز پیش رفته بودم صدف ، کریپتون های تمیزی داشت ، می داد 3500.
    اول سناباد کنار نانوایی ، تترا نئون می ده 700 و به قول خودش سرحال بودن !توشون ماهی مریض راحت پیدا می شد و کم حال بودن.دو نوع رنگی و سفید.

و در آخر اینکه من 15 تا دم شمشیری دو هفته ای دارم ، حاضرم با یک بوته سیبی (سیوی) عوض کنم.و یک عدد گوپی و یک جفت پلاتی فوق العاده سرحال ( پلاتی نر سگ جونه و پوستش مثل پوست ماره ! ) رو کلا 1200 می فروشم. اینها ماهی خونگی بودن یعنی ناز نازی ، هرکی خریداره یا علی قیمت هم مقطوع نیست ! تعویض هم می کنیم !. علت : می خوام نئون تترا بگیرم
    ویرایش توسط yashm1365 : April 27th, 2008 در ساعت 04:07 PM دلیل: قیمت پایین آوردم

25. کاربر مقابل از yashm1365 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

rasool.v آواتار ها
    rasool.v آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    21
    تشکر شده 412 بار در 70 ارسال

اینم چند تا عکس از اکواریوم پیکاسو در شیراز
    البته اگه کیفیتش بده ببخشید

[IMG]http://i25.*******.com/i3x9bl.jpg[/IMG]

[IMG]http://i31.*******.com/ml12rs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i26.*******.com/a5j72e.jpg[/IMG]

اینم از عکس اروانای 500 هزار تومنی

[IMG]http://i31.*******.com/34zx17k.jpg[/IMG]

hamed_shamsnia آواتار ها
    سن کاربر
    29

یک آکواریوم دیگه میدان توحید به طرف شهدا بین توحید 18 و 16 آکواریوم دریا .
    این هم فقط به خاطر اطلاع وگرنه مغازش مالی نیست

با تشکر حامد

28. 2 کاربر مقابل از hamed_shamsnia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 22 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین