تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 74
    ghayem آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    21
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام من یه مدته کامپیوترم بد ویروسی گرفته.اجازه نصب هیچ انتی ویروسی نمیده فایل اگزشونو غیر فعال میکنه تسک منیجر و رجیستری رو از کار انداخته سیف مد رو هم همینطور تورو خدا کمک کنید بگید من چکار باید بکنم مرسی

0711 آفلاين است تازه وارد

با سلام.مدتیه کامپیوترم ویروسی به نام security.exe گرفته که اولش homepage رو تغییر داد. بعدش هم به مرور سرعت رو خیلی پایین آورد. آنتی ویروس avast آپدیت هم روی سیستم هم بود ولی اونو پیدا میکرد و نمی تونست پاکش کنه.مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم ولی فایده نداشته و بدتر هم شده و حالا دیگه نمی ذاره آنتی ویروسی رو نصب کنم.خواهش میکنم کمکم کنید.(در حالت safemoade هم نشد.)

fanoose shab آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

سلام دوستان
    من فکر میکنم کامپیوترم ویروسی شده ، آخه درایوام با 2 بار کلیک باز نمیشد، باید راست کلیک میکردم تا باز بشه.
    گفتم شاید این آنتی ویروسه نمیتونه از بین ببرتش ، آنتی ویروسم رو عوضش کردم ، avast نصب کردم.
    موقعی که boot میشه و داره اسکن میکنه ، هیچ ویروسی رو پیدا نمیکنه ، ولی اگر از طریق ویندوز چکش کنم به ویروسه که رسید کادری باز میشه که این پیغام رو میده
    File name : c:\nds0q.exe type :rootkit : hidden process
    Delete now که بزنم یک پیغامی میاد که اگر بزنم yes آنتی ویروسه از طریق boot میاد بالا که دوباره اسکن کنه ولی ویروسی پیدا نمیکنه.
    نمیدونم چی کار کنم ؟؟
    خواهش میکنم جواب بدین ، ممنون

adn31 آواتار ها
    adn31 آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    37
    تشکر شده 1,084 بار در 390 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط fanoose shab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فکر میکنم کامپیوترم ویروسی شده ، آخه درایوام با 2 بار کلیک باز نمیشد، باید راست کلیک میکردم تا باز بشه.
    گفتم شاید این آنتی ویروسه نمیتونه از بین ببرتش ، آنتی ویروسم رو عوضش کردم ، avast نصب کردم.
    موقعی که boot میشه و داره اسکن میکنه ، هیچ ویروسی رو پیدا نمیکنه ، ولی اگر از طریق ویندوز چکش کنم به ویروسه که رسید کادری باز میشه که این پیغام رو میده
    Delete now که بزنم یک پیغامی میاد که اگر بزنم yes آنتی ویروسه از طریق boot میاد بالا که دوباره اسکن کنه ولی ویروسی پیدا نمیکنه.
    نمیدونم چی کار کنم ؟؟
    سلام
    دوست عزیز شما سیستم تو safe mode بیار بالا ببین بازم همین مشکلو با درایوات داری یا نه این برنامه که اسمشو بردی آنتی ویروس پاکش میکنه ولی آدرسش روی درایو مونده هر وقت که میخواهی درایو را باز کنی میخواهد از طریق این برنامه رایوها را باز کنه.
    این تست را انجام بده بعد خبرشو بزار.
    موفق باشید.
    آلبوم عکس تانک گیاهی من.
    http://forum.niksalehi.com/forum804/thread98097.html

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayem نمایش پست ها
    سلام من یه مدته کامپیوترم بد ویروسی گرفته.اجازه نصب هیچ انتی ویروسی نمیده فایل اگزشونو غیر فعال میکنه تسک منیجر و رجیستری رو از کار انداخته سیف مد رو هم همینطور تورو خدا کمک کنید بگید من چکار باید بکنم مرسی

اگر کامپیوتر شما با یک همچین ویروسی مواجه شده است که به شما اجازه نصب

آنتی ویروس را هم نمی دهد و تسک منیجر و رجیستر شما را دچار اختلال کرده استپ

چون رجیستر ویندوز هیچ وقت از کار نمی افتد زیرا هسته ی ویندوز روی آن می باشد به

این مسئله توجه کنید . بنابراین شما هیچ چاره ای ندارد جز اینکه ویندوزتان را پاک و یک

ویندوز جدیدتری نصب کنید . توجه داشته باشید که هنگامی که ویندوز جدیدتان هم نصب

شده یک CD Anti Virus Eset Nod 32 v:4 را تهیه و بروی کامپیوترتان فورا نصب نمایید و

درایوها را غیر از درایو ویندوزتان ( درایو کتوری ) را اسکن نمایید زیرا احتمال دارد آن ویروسی

که درباره اش گفتید در یک درایو دیگری باشد و با نصب ویندوز جدید مجددا روی ویندوز

جدیدتان هم شروع به تکثیر شدن کند و باز ایجاد اختلال نماید .

راه حل دوم ( آخرین راه حل ) :

این راه حل که البته برا شما 60 درصد امکان دارد جواب بدهد این است که شما بدون اینکه

ویندوزتان را حذف نمایید از مسیری که من می گویم : وارد منوی استارت ( Start ) شوید

از آنجا به All programs بروید سپس به کشوی باز شوی Accessories بروید تا باز شود از

کادر باز شده جدید دوباره به کشوی باز شوی System Tools بروید و حال در منوی باز شده

جدید آیتم System Restore را انتخاب و بروی آن کلیک کرده و دو دایره در صفه باز شده جدید

وجود دارد دایره ای که جلوی آن نوشته شده است Create a restore point را در دایره اش

کلیک کنید تا سبز شود و سپس Next را بزنید تا به مرحله بعدی بروید در این مرحله یا یک

کادر سفید رنگ جلوی شما ظاهر می شود که بالایش به انگلیسی نوشته شده است

Restore point description که در آن کادر سفید رنگ شما باید دلیل بازیابی ویندوز به

حالت اولیه را بنویسید یعنی باید بگویید که به چه علتی می خواهید ویندوز را بازیابی

و به حالت نصب اولیه اش برگرداند شما می توانید نام Virus را به انگلیسی در کادر تایپ

کنید و یا هر نام دیگری هم که شد حتی اسم خودتان بعد بر روی Create کلیک کرده تا یک

نقطه بازیابی جدید برای شما بگیرد اگر باز هم به شما Next داد . بر روی آن کلیک کنید

سپس ویندوز به صورت شات دان در می آید که یک صفحه باز می شود که مثل یک چیزی

شبیه نصب کردن یک برنامه می باشد اجازه دهید کار نصب تمام گردد حالا کامپیوتر شما

به حالت اولیه باز گشته است شما می توانید آنتی ویروس Nod 32 ورزن 4 را نصب و

درایوهایتان و این بار درایو ویندوزتان هم اسکن کنید حال اگر کادر سفید رنگ ظاهر نشود

یعنی علت را نخواهد یکه صفحه شبیه تقویم باز می گردد که در آن شما لازم نیست کاری

انجام دهید همه چیز آماده است فقط بر روی Next کلیک کرده و هر جا گزینه ی Next دید

کلیک کنید تا باز ویندوز به حالت شات دان در آید ... اگر این راه عملی نشد چاره ای جز

عوض کردن ویندوز ندارید
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

سلام دوستان
    نمیدونم چی کار کنم ؟؟

با سلام خدمت همکار گرامی . شما آنتی ویروس آوست را از روی ویندوزتان حذف کنید و یک

آنتی ویروس |Nod 32 ورزن 4 دقت کنید که فقط ورزن 4 باشد بروید از خدمات کامپیوتر تهیه

کنید و از خدمات بخواهید که یک Backup Update هم برای شما روی CD بریزد اگر CD رایتی

بود اشکالی نداره البته از کیفیت نرم افزار به شدت کاسته میشه ولی دقت کنید که CD های

درون جعبه هم رایتی می باشد پس در ایران چیزی فرقی ندارد قیمت ارجینال این آنتی

ویروس چهل یا پنجاه هزار تومان است حال بگذزیم این آنتی ویروس قدرتمند ترین آنتی

ویروس سال 2010 است از نظر من Avast اصلا آنتی ویروس خوبی نیست اگر Avast یا

کاسپریسکای رو جلوی من بذارند . آنتی ویروس کاسپریسکای رو ترجیه می دهم و اگر

کاسپریسکای و Nod 32 v:4 رو جلوی من بذارند Nod را ترجیه می دهم حال شما دوست

عزیز جایگاه و رتبه آنتی ویروس Avast را متوجه شدید . بعد از اینکه Nod 32 نصب شد

درایوهایتان را اسکن نمایید هیچ ویروسی نیست که دور از رادار این آنتی ویروس باشد رنگ

پوسته این آنتی ویروس هم سبز می باشد که عکس یک روبات کامپیوتری رویش است

اگر ویروسی را پیدا نکرد اطلاعات داریوی که گفتید با دو کلیک باز نمی شود را کپی کنید

و موقتا در یک درایو دیگری بریزید سپس روی درایو مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه فرمت

Format را کلیک کنید و سپس از صفحه جدید باز شده یک گزینه وجود دارد که نوشته شده

است File system در آنجا نوع فرمت درایو را تعیین کنید یعنی تعین می کنید که فرمت

NTFS باشد یا FAT32 شما اگر از ویندوز XP استفاده می کند آن را روی NTFS گذارید و

سپس گزینه Start را بزنید حالا یک کادر کوچک ظاهر می شود که سر کادرش نوشته شده

است Warning یعنی هشدار شما دو گزینه دارید یکی Cancel و یکی دیگر OK . بر روی OK

کلیک فرمایید حالا درایو در حال فرمت شدن است اجازه دهید کار نصب تا آخر پر شود و

اتمام گردد یک بار دیگه هم می گویم قبل از فرمت اطلاعات آن درایو را کپی کرده و در درایو

دیگری بریزید زیزا اگر در آن درایو باشد حذف می گردد بعد از اتمام نصب . خود به خود درایو

مورد نظر باز می گردد. از آن خارج شده ویندوز را ریست کرده و دوباره وارد ویندوز شوید

حال بر روی آن دوبل کلیک کرده . مشاهده می کنید که باز می شود غیر ممکن است باز

نشود اگر با بقیه ی درایو ها هم همین مشکل را دارید به این طریق عمل کنید جز درایوی

که ویندوز روی آن است یعنی داریو کتوری .

توجه: این مسئله هیچ ربطی به Safe mode ندارد .
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

باتشکر
    میلاد ملایی

7. کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

adn31 آواتار ها
    سن کاربر
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_molai نمایش پست ها
    توجه: این مسئله هیچ ربطی به Safe mode ندارد .
    :confused:
    آلبوم عکس تانک گیاهی من.

9. کاربر مقابل از adn31 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ariaeeb آواتار ها
    Ariaeeb آفلاين است كاربر عالي
    سن کاربر
    1361/07/08
    تشکر شده 1,428 بار در 667 ارسال

سلام دوستان
    file name : C:\nds0q.exe type :rootkit : Hidden process
    delete now که بزنم یک پیغامی میاد که اگر بزنم yes آنتی ویروسه از طریق boot میاد بالا که دوباره اسکن کنه ولی ویروسی پیدا نمیکنه.
    نمیدونم چی کار کنم ؟؟
    ميتوني از ديسك‌هاي بوت آنتي ويروس مثل كسپرسكاي استفاده كني و خودت پاكش كني

11. کاربر مقابل از Ariaeeb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

fanoose shab آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

سلام، ممنون
    من از وقتی که آنتی ویروس اوست رو نصب کردم دیگه مشکل درایو ها رو نداشتم.
    ولی فکر میکنم وقتی nod 32 رو نصب کنم دوباره درایو ها همون جوری بشه. قبلا هم که ویندوزم ویروسی شده بود با درایو هام همین مشکل رو داشتم که nod 32 هم نصب بود . اصلا تشخیص نمیداد که ویروسش چیه ، فقط اجازه نمیداد که وارد درایوام بشم .درایوام هم که یکی یکی فرمت میکردم وقتی که nod 32 رو نصب میکردم دوباره همین مشکل رو داشتم . با فرمت کردن درایو ها مشکل حل نمیشه .باید ویروس سیستم از بین بره .
    آنتی ویروس اوست رو که نصب کردم اون تشخیص داد که ویروس kazmegheiz هست ، ولی نمیتونست از بین ببرتش .ویروس کش مخصوص این ویروس رو پیدا کردم و از بین بردش.دیگه سیستمم درست شده بود.
    الان نمیدونم که ویروسش چی هست که با چه آنتی ویروسی از بین بره؟
    توی سایت http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com رفتم تا رده آنتی ویروس ها رو ببینم
    آنتی ویروس bitdefender توی رده اول بود . این آنتی ویروسه میتونه ویروس سیستمم رو از بین ببرتش.یا حد اقل میتونه تشخیص بده؟.چه آنتی ویروسی شما فکر میکنید بتونه از بین ببرتش؟
    اگر نتوست تشخیص بده یا از بین ببرتش چه طوری میتونم بفهمم که چه ویروسی هست؟
    با تشکر

13. کاربر مقابل از fanoose shab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

adn31 آواتار ها
    سن کاربر
    37

سلام، ممنون
    ولی فکر میکنم وقتی nod 32 رو نصب کنم دوباره درایو ها همون جوری بشه. قبلا هم که ویندوزم ویروسی شده بود با درایو هام همین مشکل رو داشتم که nod 32 هم نصب بود . اصلا تشخیص نمیداد که ویروسش چیه ، فقط اجازه نمیداد که وارد درایوام بشم .درایوام هم که یکی یکی فرمت میکردم وقتی که nod 32 رو نصب میکردم دوباره همین مشکل رو داشتم . با فرمت کردن درایو ها مشکل حل نمیشه .باید ویروس سیستم از بین بره .
    آنتی ویروس اوست رو که نصب کردم اون تشخیص داد که ویروس kazmegheiz هست ، ولی نمیتونست از بین ببرتش .ویروس کش مخصوص این ویروس رو پیدا کردم و از بین بردش.دیگه سیستمم درست شده بود.
    توی سایت http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com رفتم تا رده آنتی ویروس ها رو ببینم
    آنتی ویروس bitdefender توی رده اول بود . این آنتی ویروسه میتونه ویروس سیستمم رو از بین ببرتش.یا حد اقل میتونه تشخیص بده؟.چه آنتی ویروسی شما فکر میکنید بتونه از بین ببرتش؟
    با تشکر
    سلام
    دوست عزیز همینجوری که دوستمون گفت شما با همون سی دی کسپر میتونی این را از بین ببری در ضمن خوبه حالا خودتون تحقیق کردین انتی ویروس Nod32 هر نسخه ای که باشه به درد نمی خوره چون فکر میکنه همه چیز ویروس و کرم هست برای همین سیستم را به هم میریزه شما اگه حتی نسخه internet security kaspersky trial را هم از اینترنت دانلود کنی مشکلت برطرف میشه و تا 30 روز راحت هستی.
    موفق باشید
    آلبوم عکس تانک گیاهی من.

15. کاربر مقابل از adn31 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ariaeeb آواتار ها
    سن کاربر
    1361/07/08

سلام، ممنون
    با تشکر
    به نظر من كسپر واقعاً عاليه البته من خريدمش و همش آپديتش ميكنم

كلاً اگه بعد از اينكه سيستمت آلوده شد آنتي ويروس بريزي خيلي خوب جواب نميگيري يا اصلا بعضي ويروسها نمي زارن آنتي ويروس بريزي. اين جور مواقع اگه ويروس را بشناسي و بدوني كجاست بهتره با پاك كردن فال‌هاي اصليش غيرفعالش كني (با كمك يك ديسك بوت آنتي ويروس) بعد بسته به اسيبي كه ويندوزت ديده يا عوضش كني يا آنتي ويروس نصب كني.

17. 2 کاربر مقابل از Ariaeeb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط adn31 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز همینجوری که دوستمون گفت شما با همون سی دی کسپر میتونی این را از بین ببری در ضمن خوبه حالا خودتون تحقیق کردین انتی ویروس Nod32 هر نسخه ای که باشه به درد نمی خوره چون فکر میکنه همه چیز ویروس و کرم هست برای همین سیستم را به هم میریزه شما اگه حتی نسخه internet security kaspersky trial را هم از اینترنت دانلود کنی مشکلت برطرف میشه و تا 30 روز راحت هستی.
    موفق باشید

سلام دوست عزیز

خب در این مورد حق با شما بود . چون همانطور که گفتید سیستم را مختل می کند و

بیشتر ویروس ها را هم قرنطینه می کند و از بین نمی برد و حتی خودم هم مشاده کردم

که بعضی از فایل های سیستمی ( فایل های جرایی سیستم ) که پسوند dll را دارند

قرنطینه کرده بود .

بحرحال از اطلاعات اشتباهم در این بخش خیلی معذرت می خواهم . چون خودم آنتی

ویروس لعنتی را بررسی نکردم و به سخن های این سایت های لعنتی گوش دادم .

باتشکر
    میلاد ملایی

19. کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ariaeeb آواتار ها
    سن کاربر
    1361/07/08

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_molai نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

خب در این مورد حق با شما بود . چون همانطور که گفتید سیستم را مختل می کند و

بیشتر ویروس ها را هم قرنطینه می کند و از بین نمی برد و حتی خودم هم مشاده کردم

که بعضی از فایل های سیستمی ( فایل های جرایی سیستم ) که پسوند dll را دارند

قرنطینه کرده بود .

بحرحال از اطلاعات اشتباهم در این بخش خیلی معذرت می خواهم . چون خودم آنتی

ویروس لعنتی را بررسی نکردم و به سخن های این سایت های لعنتی گوش دادم .
    از قديم گفتن هيچ برنامه نويسي نميگه برنامه ام ترشه :d

21. کاربر مقابل از Ariaeeb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

worldbeaterboy آواتار ها
    worldbeaterboy آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    27
    تشکر شده 154 بار در 114 ارسال

سلام يعني ميگيد نود 32 به درد نميخوره ؟
    پس چه انتي ويروسي بهتره و چرا ؟
    ممنون ميشم بيشتر توضيح بديد .
    عشق کلید شهر قلب است به شرط آنکه قفل دلت هرز نباشد که با هر کلیدی باز شود
    مرگ آن نیست که در قبر سیاه دفن شوم مرگ آن است که از خاطر تو با همه ی خاطره ها محو شوم

Three sentences for getting success
    Know more than other
    Work more than other
    Expect less than other
    (William Shakespeare )

adn31 آواتار ها
    سن کاربر
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط worldbeaterboy نمایش پست ها
    سلام
    kaspersky اگه نسخه internet security باشه که دیگه چه بهتر .
    موفق باشید
    یا علی
    آلبوم عکس تانک گیاهی من.

24. کاربر مقابل از adn31 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ariaeeb آواتار ها
    سن کاربر
    1361/07/08

نقل قول نوشته اصلی توسط worldbeaterboy نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز بي خيال همه توضيحات و تبليغات من كسپر اينترنت سكوريتي را روي 4 تا سيستم ريختم البته نسخه هاي خريداري شده و كلا هيچ ويروسي و چيز مشابهي به سيستم‌ها وارد نشد با وجود اينكه با سيستم خودم هم كه يكي از اونا بود خيلي توي سايتهاي آلوده مثل كيجن.يو‌اس و غيره ميرفتم.
    ولي اين تنها نقطه مثبتش نبود من اين آنتي ويروس را روي سيستم‌هاي خيلي ضعيف با 1 گيگ رم و cpu 1700 amd ريختم. و با هم به نسبت عالي جواب داد.

persianman2540 آفلاين است تازه وارد

اونایی که نورتون ۳۶۰ روتجربه کردن دیگه دنبال این آنتی ویروسهانمیرن،ورژن ۴این آنتی ویروس قدرتمندوحرفه ای رودانلودکنین وآپدیتش کنین تاامنیت رواحساس کنین یادتون باشه این آنتی ویروس همیشه دربالاترین درجات رنکینگ قرارداشته ودارد.
    درضمن کاسپربهترازنود۳۲هست ولی محافظت۳۶۰درجه ای نورتون برتری خودش رو درمیان حرفه ای ها تثبیت کرده.‏

Mamool2020 آواتار ها
    Mamool2020 آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 59 بار در 35 ارسال

سیستم من فایل های Hide شده رو نشون نمیده ! چجوری درستش بکنم ؟
    محبت کن شاید فردایی نباشد

mehdi4t آواتار ها
    mehdi4t آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 390 بار در 112 ارسال

سلام دوستان
    چند وقت پیش یه ویروس از طریق مموری وارد سیستمم شده که حتی نود 32 آپدیت هم اونو نمیشناسه.
    عملکردش به این صورته که وقتی که مموری به سیستم وصل می کنم بلا فاصله فایلهای با اسامی زیر داخلش
    درست میشه (USBCP&┌„)و(eX╔غُ■┤6.2▌«) وبعد از چند بازو بست کردن درایو پیغام فرمت میده.
    فقط واسه مموری کارت اینجوریه و با فلش و هارد اکسترنال مشکلی نداره.
    از دوستان میخوام که منو راهنمایی کنن.
    با تشکر
    به ذره گرنظرلطف بوتراب کند ****** به آسمان رود کـــارآفتـــاب کند

29. کاربر مقابل از mehdi4t عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz_dido نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند وقت پیش یه ویروس از طریق مموری وارد سیستمم شده که حتی نود 32 آپدیت هم اونو نمیشناسه.
    عملکردش به این صورته که وقتی که مموری به سیستم وصل می کنم بلا فاصله فایلهای با اسامی زیر داخلش
    درست میشه (USBCP&┌„)و(eX╔غُ■┤6.2▌«) وبعد از چند بازو بست کردن درایو پیغام فرمت میده.
    فقط واسه مموری کارت اینجوریه و با فلش و هارد اکسترنال مشکلی نداره.
    از دوستان میخوام که منو راهنمایی کنن.
    با تشکر

سلام

فایلهای سیستمی Memory Card شما متاسفانه توسط یک نوع ویروس تحت تاثیر قرار گرفته شما بهتره که Memory Card رو با آنتی ویروس پر قدرت کاسپرسکای 2012 و اکتیو آن اسکن کنید اگر ویروس را پیدا کرد و قرنطینه کرد که فقط Memory Card را می توانید در آن کامپیوتر باز کنید ولی اگر Delete کرد که Memory Card را در هر کامپیوتر دیگری هم می توانید باز کنید. اگر ویروس ها را پیدا کرد حذف یا قرنطینه کرد اما باز هم باز نشد علت این است که ویروس ها به خود فایل های سیستمی پارتیشن Memory Card شما چسبیده بودن و با حذف یا قرنطینه آنها در نتیجه فایلهای سیستمی پارتیشن Memory Card شما هم از بین می رود و در نتیجه طبیعی هست که Memory Card شما باز نشود . که با یه انجام عمل فرمت بعد از اسکن و شناسایی ویروس ها به احتمال خیلی قوی مشکلتان حل می شود . اگر هم خود ویندوز نتونست فرمت کنه نوع Memory Card و حجمش هم ذکر کن تا برات یه نرم افزار برای فرمتش قرار بدم . البته فرمت کردنش زمانی موثر هست که اول ویروس شناسایی بشه و قرنطینه با حذف بشه تا از فعالیتش جلوگیری بشه که بتونیم فرمت کنیم در غیر این صورت ویروس اجازه فرمت نمیده و در ضمن اگر ویروس رو شناسایی نکرد آنتی ویروس را آپدیت آفلاین انجام دهید اما اگر باز هم شناسایی نکرد یکبار با آنتی ویروس NOD 32 Version 4 هم Memory Card را اسکن کنید اگر توسط آن هم شناسایی نشد NOD 32 را آپدیت روز کنید اگر باز هم شناسایی نکرد . باید با Avast هم امتحان کنید اگر نشد که دیگه باید فعلا صبر کنید چون ویروس برای ما در حال حاضر ناشناخته است
    .

باتشکر
    میلاد ملایی

باتشکر
    میلاد ملایی

31. کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین