تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 61 به 74 از 74
    mehdi4t آواتار ها
    mehdi4t آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 390 بار در 112 ارسال

دوست عزیز من با فرمت شدن مموری مشکل ندارم .
    مشکلم اینه که بعد از اون موضوع هر مموری کارتی که به سیستم وصل می کنم این بلا سرش میاد.
    مثلا با دوربین دیجیتال کلی عکس گرفتم ،تا مموری رو به سیستم وصل می کنم و می خوام عکسا رو انتقال بدم یه دفعه پیغام فرمت میده.:(حتی زائده lock رو هم روی مموری فعال کرده بودم.
    نود 32 ورژن 4 هم استفاده می کنم (با آپدیت آفلاین)
    به ذره گرنظرلطف بوتراب کند ****** به آسمان رود کـــارآفتـــاب کند

2. کاربر مقابل از mehdi4t عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,320 بار در 2,080 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz_dido نمایش پست ها
    دوست عزیز من با فرمت شدن مموری مشکل ندارم .
    مشکلم اینه که بعد از اون موضوع هر مموری کارتی که به سیستم وصل می کنم این بلا سرش میاد.
    مثلا با دوربین دیجیتال کلی عکس گرفتم ،تا مموری رو به سیستم وصل می کنم و می خوام عکسا رو انتقال بدم یه دفعه پیغام فرمت میده.:(حتی زائده lock رو هم روی مموری فعال کرده بودم.
    نود 32 ورژن 4 هم استفاده می کنم (با آپدیت آفلاین)

سلام

دوست عزیز مشکل شما این هست که اول اطلاعات کافی ندارید.

و دوم این که
    ویروس میتونه داخل Memory Card شما باشه که با وصل کردن به کامپیوتر فعال میشه و شروع به فعالیت میکنه . یا حتی امکان داره که درون یکی از درایوهای شما باشه ولی این احتمال از نظر ما بسیار کمه و این احتمال زیاده که ویروس درون Memory Card شماست که با وصل به کامپیوتر شروع به فعالیت میکنه

هشدار :

ویروس ها کدهایی مخرب هستند که در دوربین دیجیتال توانایی فعالیت کردن را ندارند زیرا زبانی برای خواندن آنها وجود ندارد در بعضی از موبایلها هم خیلی از ویروس ها قابلیت قعالیت را ندارند چون زبان آنها برای ترجمه وجود ندارد . اما کامپیوتر توانایی ترجمه تمامی کدهای ویروس ها را دارد و همه ی ویروس ها قابلیت فعالیت دارند . پس فکر نکنید که Memory Card شما ویروسی نیست و توصیه می کنم که کمی مطالعه های خود را در این زمینه ها افزایش دهید و به توصیه های بنده در پست قبلی که گفتم با تمامی اون آنتی ویروس ها که ذکر کردم عمل اسکن را انجام بدید نه این که فقط با یه NOD32 Version 4 اسکن کنید و بیخیال بشید. برای رعایت جوانب احتیاط حتما یکبار هم درایوهای خود را اسکن کنید که احتمالش 15 درصد است.

باتشکر
    میلاد ملایی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

4. کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mehdi4t آواتار ها
    mehdi4t آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 390 بار در 112 ارسال

ممنون از راهنمایی شما .
    به وسیله kaspersky مشکلم حل شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_molai نمایش پست ها

دوست عزیز مشکل شما این هست که اول اطلاعات کافی ندارید.
    [-(دوست عزیز اساس شکل گیری همچین فروم هایی تبادل اطلاعات بین کاربران است.
    اگه من اطلاعات کافی داشتم یا فرصت مطالعه در این زمینرو داشتم مطمئناََ اینجا مطرح نمی کردم.
    با تشکر
    به ذره گرنظرلطف بوتراب کند ****** به آسمان رود کـــارآفتـــاب کند

6. کاربر مقابل از mehdi4t عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mohamad.m2 آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    21
    تشکر شده 193 بار در 132 ارسال

سلام دوستان من نمیدونستم مشکلم و کجا بپرسم بخاطر همین اینجا پرسیدم
    من از یک سایتی که نمیدونم کی و کجا بود یک بار موزیک دانلود کردم از اون روز به بعد تمام فایل های mp3 داخل سیستمم همه title ها و مشخصات دیگه موزیک هام همه به صورت حروف چینی شده و نوشته ی فارسی ساحل دیجیتال عکس این ویروس رو من چه جوری بکشم آنتی ویروس من 4.2.40 node32 هست چه کار کنم منو کلافه کرده یک عکس زشت از نظر قیافه ای هم داره که حالم ازش بهم میخوره نگاش کنم لطفا راهنماییم کنین

8. کاربر مقابل از mohamad.m2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7teek آواتار ها
    7teek آفلاين است كاربر توانمند
    گاهی تنها ماندن بهای آدم ماندن است !
    تشکر شده 1,531 بار در 625 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.m2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من نمیدونستم مشکلم و کجا بپرسم بخاطر همین اینجا پرسیدم
    من از یک سایتی که نمیدونم کی و کجا بود یک بار موزیک دانلود کردم از اون روز به بعد تمام فایل های mp3 داخل سیستمم همه title ها و مشخصات دیگه موزیک هام همه به صورت حروف چینی شده و نوشته ی فارسی ساحل دیجیتال عکس این ویروس رو من چه جوری بکشم آنتی ویروس من 4.2.40 node32 هست چه کار کنم منو کلافه کرده یک عکس زشت از نظر قیافه ای هم داره که حالم ازش بهم میخوره نگاش کنم لطفا راهنماییم کنین
    سلام
    ورژن جدید نود رو نصب کن.امتحان کن.ویندوزتم یه بار آپگرید کنی بد نیست.
    پاینده باشی

10. 2 کاربر مقابل از 7teek عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

هستی64 آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    26
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

سلام به همه.من فلشم رو ویروس یابی کردم.الان پوشه های داخل فلش نشون داده نمیشن.می دونم که پاک نشدن و هستن ولی نشون داده نمیشن.می تونید کمکم کنید؟

12. کاربر مقابل از هستی64 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7teek آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط هستی64 نمایش پست ها
    سلام به همه.من فلشم رو ویروس یابی کردم.الان پوشه های داخل فلش نشون داده نمیشن.می دونم که پاک نشدن و هستن ولی نشون داده نمیشن.می تونید کمکم کنید؟
    سلام
    اگر مطمئنید که فایل ها هستن و دیده نمیشن احتمالا هیدن یا سوپر هیدن شدن.
    با استفاده از نرمافزار وین رار میتونید به اطلاعاتتون دسترسی داشته باشید.
    موفق باشید

14. کاربر مقابل از 7teek عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

maminsafari آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    26
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

بر طرف کردن تمام شمکلات ویروسی با
    این یه نمونه
    Webroot SecureAnywhere Deployment Options

For details about these deployment options, see Deploying Webroot SecureAnywhere.

Download and run the Webroot SecureAnywhere installer

1. On the endpoint, download the Webroot SecureAnywhere installer.
    2. Enter your keycode and follow the on-screen instructions.

Run the installer in the background using your keycode

1. On the endpoint, download the Webroot SecureAnywhere installer.
    2. Rename the installer file using your keycode, so that the name has this format: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX.EXE
    3. Install Webroot SecureAnywhere on your managed endpoints, using your deployment tool.

کدش هم اینه SAA4-WRSM-95EC-F2F7-FF82

sht_62 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    28
    تشکر شده 20 بار در 7 ارسال

سلام به همه دوستان
    برای کامپیوتر من مشکلی به وجود امده میخواستم ازتون کمک بگیرم
    صفحه دسکتاپ من بالا میاد و عکس پشت ضمینه هم هست ولی منو استارت و کلیدهای میانبر هیچکدوم ظاهرنمیشن از طریق تسک مسنجر و اکسپلورر اکز خواستم بیارم که یک لحظه ظاهر میشه و بعد میپره ولی بقیه برنامه ها از طریق تسک مسنجر انجام میشه . لطفا اگه امکان داره کمکم کنید .
    ممنون.

17. کاربر مقابل از sht_62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7teek آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sht_62 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    صفحه دسکتاپ من بالا میاد و عکس پشت ضمینه هم هست ولی منو استارت و کلیدهای میانبر هیچکدوم ظاهرنمیشن از طریق تسک مسنجر و اکسپلورر اکز خواستم بیارم که یک لحظه ظاهر میشه و بعد میپره ولی بقیه برنامه ها از طریق تسک مسنجر انجام میشه . لطفا اگه امکان داره کمکم کنید .
    ممنون.
    سلام
    ویندوز اکسپلوررتون مشکل پیدا کرده
    بهتره سی دی ویندوز رو بزارید و پگریدش کنید
    (بک آپ فراموش نشه)
    موفق باشید

19. 3 کاربر مقابل از 7teek عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

m.m.f.n.c آفلاين است اخراج شده !
    تشکر شده 19 بار در 10 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sht_62 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممنون.
    با عرض سلام و احترام

کاربر محترم لطفا توجه فرمایید...

ضمن اطلاعتان باید عرض کنم که Remove کردن منوی استارت از طریق رجیستری و صرفا به صورت اضافه کردن یک مقدار مانند DWORD یا String امکان پذیر نمی باشد و همچنین گروهی نیز می گویند که از طریق مسیر زیر در رجیستری
    کد:

کد:

HKEY_LOCAL_MACHINE_SOFTWARE_Classes_{a2a9545d-a0c2-42b4-9708-a0b2badd77c8}

و حذف فایلی با نام Default از نوع REG_SZ می توان منوی استارت را حذف کرد اولا این فایل حذف نمی شود و اگر هم بخواهیم که از طریق Permissions و انتخاب Full Control نیز باز حذف نخواهد شد و اگر هم این فایل حذف شود منوی استارت تغییری نخواهد کرد. اما اخیرا کدهایی در برنامه هایی نظیر Visual Studio با زبان های C# و VB.Net و C++ نوشته شده است که می توانند منوی استارت را مخفی کرده و یا حذف کنند. همچنین گروهی نیز از این دسته از کدها سوء استفاده کرده و آن ها را در قالب یک ویروس و تروجان در می آورند که می توانند به صورت مخفیانه و خودکار شروع به فعالیت کرده و. یا خود را به فایل سیستمی بچسبانند و به محض ورود شما به ویندوز Start menu را مخفی کنند حتی سورس کدی وجود دارد که با استفاده از آن می توان منوی استارت را Remove کرد که به زبان VB.Net نوشته شده است.

توجه کنید که برنامه ساده Windows Explorer هیچ ربطی به مخفی شدن و یا حذف شدن منوی استارت ندارد. اما آن Windows Explorer نیست بلکه فایل Explorer.exe می باشد و این دو با یک دیگر بسیار تفاوت دارند فایل Explorer.exe یک فایل پردازشی دائمی می باشد و همواره و در حالت عادی می توانید وجود آن را در برنامه Task manager و در قسمت Processes مشاهده فرمایید. حال زمانی که چنین فایلی در این قسمت موجود نباشد و یا سعی کنید که با کلیک راست بر روی آن گزینه اول یعنی End Process را کلیک کنید فایل از محدوده پردازشی خارج خواهد شد و همین امر نیز باعث می شود که نه تنها منوی Taskbar شما مخفی شود بلکه آیکون های Desktop را نیز از دست خواهید داد در صورتی که شما می گویید که آیکون های Desktop بر سر جای خود هستند و اما اگر این فایل به صورت ریشه ای دچار مشکل نشده باشد و یا آلوده به ویروس نشده باشد می توانید آن را از طریق Task manager (Alt+Ctrl+Del و در قسمت File و انتخاب گزینه اول یعنی (New Task (RUN و تایپ explorer.exe و کلیک بر روی گزینه OK یا فشاردن کلید Enter این فایل را فراخوانی کنید که در صورت انجام این کار و بازگشت فایل explorer.exe به محدوده پردازش هم آیکون های Desktop خواهند آمد و هم منوی Start اما اگر فراخوانی نشود یا به طور کلی حذف شده است و یا ویروسی به آن چسبیده است که برای از بین بردن این نوع از ویروس ها که معمولا همزمان با ورود به ویندوز و اجرای فایل های سیستمی و اجرای Explorer.exe شروع به فعالیت می کنند یا باید از طریق Safe mode که باز هم مطمئن نیستم در آن جا نیز بتوان این نوع از ویروس را حذف کرد چون این نوع از ویروس به یک فایل سیستمی به نام Explorer.exe چسبیده است و چون فایل Explorer.exe نیز همواره می خواهد در زمان Load ویندوز فعال شود ویروس چسبیده به آن نیز فعال خواهد شد و در Safe mode نیز فایل Explorer.exe اجرا می شود پس باید در محلی کار اسکن توسط آنتی ویروس را انجام داد که توانیایی فعالیت برای Explorer.exe وجود نداشته باشد محل هایی مانند Boot که توسط Antivirus هایی قوی که خاصیت تشخیص تروجان و SpyWare و malware نیز دارا هستند به صورت Bootable درایو کتوریتان ( درایو ویندوزی ) را اسکن نمایید در این میان Kaspersky گزینه خوبی است و AVG البته فقط مخصوص پیدا کردن ویروس Explorer.exe البته آنتی ویروس AVG به اندازه ی Kaspersky مطرح و قوی نیست البته باز هم ممکن است که این فایل آلوده به ویروس شناسایی نشود.که دیگر این به محدوده قدرت تشخیص الگوریتم و چگونگی عملکرد کدهای آن ویروس توسط آنتی ویروس و چه مقدار بروز بودن آن بر می گردد.

اما حال اگر در قسمت Processes شما فایل explorer.exe موجود باشد و آیکون های Desktop نیز باشند و فقط منوی Start فعال نباشد این مورد نیز باز مربوط می شود به نوعی ویروس که بنده ویروس ها را در محدوده سیستم عامل به طور کلی به دو دسته تقسیم می کنم دسته اول ویروس هایی که به قسمت خاصی از رجیستری ویندوز که مد نظرشان است بر طبق دستورالعملی که برای آن ها تعیین می شود نفوذ کرده و یا یک مقدار جدید را که باعث Disable شدن آن قسمت از رجیستری می شود به صورت خودکار و مخفیانه ایجاد می کنند معمولا نوعی تروجان هستند ( حال این مقدار ممکن است از نوع String یا DWORD و یا... بسته بر هر مکان از رجیستری متغیر است باشد ) و یا در ساختار مقدار اصلی آن قسمت از رجیستری تغییراتی ایجاد نمایند. در رجیستری برای هر برنامه ای در ویندوز قسمتی در نظر گرفته شده است مثلا برای My Computer و یا حتی RUN و Recycle Bin و قسمتی نیز برای برنامه هایی که کاربر نصب می کند و ... و کار بعضی ویروس ها همین است که قسمت مربوط به این برنامه ها را از حالت عادی تغییر داده و باعث مخفی شدن و یا Disable شدن آن ها شوند یک نمونه از این نوع ویروس ها ویروس Write-protect می باشد که معمولا هم این مشکل با مشاهده آن بخش از رجیستری از طریق منوی Start و سپس ورود به قسمت RUN و تایپ Regedit و ورود به قسمت رجیستری و مشاهده قسمت مربوطه و برگرداندن آن به حالت عادی اگر دچار تغییر غیر عادی شده باشد حل خواهد شد اما دسته ای از ویروس ها نیز هستند که به صورت کدهایی آلوده بوده که به صورت مستقل از قسمت رجیستری عمل کرده و خود را به فایلهای اجرایی و سیستمی می چسبانند و بلافاصله پس از نمایش صفحه Welcome و ورود به محیط Desktop پردازش می شوند درست همانند فایل های سیستمی این دسته از ویروس ها به هیچ عنوان دخالتی در رجیستری نداشته و به صورت مستقل پردازش می شوند و عمل می کنند و خاصیت تکثیر نیز دارند بر خلاف انواع تروجان ها. این نوع از ویروس ها که خودشان را به فایلهای اجرای و سیستمی تزریق کرده و یا می چسبانند از دید عادی نیز مخفی هستند. دقیقا مشکل شما نیز همین مورد دوم می باشد چون همانطور که گفتم در فروم های خارجی و ایرانی بسیار کم در مورد حذف منوی استارت از طریق رجیستری سیستم عامل صحبت شده و تمامی آن ها را نیز بررسی کردم چون امکانی از طریق رجیستری ویندوز برای آن در نظر گرفته نشده است و هیچکدام عملی نبوده به این ترتیب مخفی کردن و یا حذف منوی استارت فقط می تواند با استفاده از نوستن برنامه ای به زبان #C و یا VB.Net و یا ویروسی انجام شود و یا این که کاربر فایل explorer.exe را نداشته باشد که یکی از ویروس هایی نیز که تاکنون نوشته شده است ویروسی می باشد که مخصوص همین فایل explorer.exe است و از دسته ویروس هایی است که خودشان را به فایلهای اجرایی از یک برنامه می چسبانند و چون به فایل اجرایی explorer.exe می چسبد و این فایل نیز همواره می خواهد در زمان ورود به ویندوز اجرا شود در هنگام Load ویندوز به صورت اتومات فعال شده و به نوعی از اجرا شدن فایل اصلی و سالم explorer.exe در محدوده ی پردازش و در زمان ورود اولیه کاربر به ویندوز جلوگیری نماید تا کاربر نتواند آیکون های Desktop و یا استارت منوی خود را مشاهده نماید. و یک راه دیگر برای مخفی کردن و مدیریت منوی استارت که متداول تر و آسان تر نیز می باشد و اکثرا کافی نت ها نیز از آن استفاده می کنند از طریق برنامه های مدیریت منوی استارت می باشد.

توجه :

برای سه رسته از فایلهای مهم سیستمی ویروس و تروجان های ویژه ای نوشته شده است که این سه فایل عبارتند از : Svchost.exe و Explorer.exe و Winlogon.exe

در این جا برنامه ای جهت نمایش و مخفی کردن منوی استارت به زبان VB.Net برایتان نوشته ام که با استفاده از برنامه Visual Studio می توانید این پروژه برنامه را اجرا و روی دکمه Show به منظور نمایش منوی استارت عمل نمایید. این مورد را توسط برنامه Visual Studio آزمایش کنید احتمال دارد که منوی استارت شما نمایش داده شود. ولی نمایش به صورت موقت بوده و با توقف برنامه در Visual studio منوی استارت نیز مخفی خواهد شد.

آموزش ساختن این برنامه نیز در Visual Studio به این گونه است که شما پس از باز کردن برنامه Visual Studio و رفتن به قسمت File و انتخاب New Project و گرفتن یک From1 ( نام From نیز از طریق تغییر در خاصیت Text آن تغییر می یابد ) از نوع WindowsApplication و ساختن دو دوکمه CommandButton از طریق ToolBox و نام یکی از Button ها را show و نام دیگری را نیز Hiden قرار دهید این کار نیز از طریق قسمت Properties در سمت راست پایین صفحه و از طریق تغییر در Text هر کدام نامشان نیز تغییر پیدا خواهد کرد. سپس روی دکمه Show دابل کلیک می کنید و وارد قسمت کد نویسی برای این دکمه می شوید برای این دکمه کد زیر را تایپ کنید.

ابتدا در قسمت خالی From1 کلیک راست کرده و گزینه View Code را انتخاب کنید سپس وارد قسمت کد نویسی برای Form1 می شوید در این حالت کدهای شما باید دقیقا به صورت زیر باشد به نحوه نگارش و مکان هر کد توجه کنید.

کد:

کد:

Option Strict Off Option Explicit On Public Class Form1 Inherits System.Windows.Forms.Form Private Declare Function FindWindow Lib "user32" Alias "FindWindowA" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As Integer Private Declare Function SetWindowPos Lib "user32" (ByVal hwnd As Integer, ByVal hWndInsertAfter As Integer, ByVal x As Integer, ByVal y As Integer, ByVal cx As Integer, ByVal cy As Integer, ByVal wFlags As Integer) As Integer Private Const SWP_HIDEWINDOW As Short = &H80S Private Const SWP_SHOWWINDOW As Short = &H40S

سپس مجددا از طریق منوی Toolbar برنامه به قسمت طراحی From1 برگردید و این بار بر روی دکمه Show دابل کلیک کنید تا وارد قسمت کد نویسی برای آن شوید

توجه داشته باشید که دکمه hide را Button1 قرار دهید و درست دستوارت را باید برای این دکمه زیر تعریف که در زیر متنش را مشاهده می کنید بنویسید یعنی دستورات مخصوص این دکمه یعنی دکمه hide باید در زیر این تعریف که زیر مشاهده می کنید نوشته شود .

Private Sub Button1_Click(Byval Sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click

حال دوباره سورس کدها را تنظیم می کنیم تمامی موارد را از اول داریم تا قسمت نوشتن تنظیمات برای دکمه hide مانند قسمت زیر عمل کنید. توجه کنید... دستوارت مخصوص این دکمه زیر عبارت Private Sub که در متن با همین فونت مشخص شده است نوشته شده است

کد:

کد:

Option Strict Off Option Explicit On Public Class Form1 Inherits System.Windows.Forms.Form Private Declare Function FindWindow Lib "user32" Alias "FindWindowA" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As Integer Private Declare Function SetWindowPos Lib "user32" (ByVal hwnd As Integer, ByVal hWndInsertAfter As Integer, ByVal x As Integer, ByVal y As Integer, ByVal cx As Integer, ByVal cy As Integer, ByVal wFlags As Integer) As Integer Private Const SWP_HIDEWINDOW As Short = &H80S Private Const SWP_SHOWWINDOW As Short = &H40S .......................................................................................................................................................................................... Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click Dim Hwnd1 As Object UPGRADE_WARNING: Couldn't resolve default property of object Hwnd1. Click for more: 'ms-help://MS.VSCC.v80/dv_commoner/local/redirect.htm?keyword="6A50421D-15FE-4896-8A1B-2EC21E9037B2"' Hwnd1 = FindWindow("Shell_Traywnd", "") 'UPGRADE_WARNING: Couldn't resolve default property of object Hwnd1. Click for more: 'ms-help://MS.VSCC.v80/dv_commoner/local/redirect.htm?keyword="6A50421D-15FE-4896-8A1B-2EC21E9037B2"' Call SetWindowPos(Hwnd1, 0, 0, 0, 0, 0, SWP_HIDEWINDOW)
    End Sub

حال به همین ترتیب دوباره به فرم طراحی Form1 بر می گردیم و این بار بر روی دکمه Show دابل کلیک می نماییم تا دستورات و کدهای تعریف شده را برای این دمکه نیز بنویسیم. تعریف این دکمه به صورت زیر است که زمانی که شما بر روی دکمه دابل کلیک می کنید تا وارد قسمت کد نویسی آن شوید به صورت اتومات این تعریف توسط برنامه Viual Studio ایجاد می شود و به این دلیل تعریفش گذاشته می شود که شما بدانید در بین تمامی سورس کدها که پشت سر هم قرار دارند از چه کدی به بعد می توانید کدهای دکمه Show را قرار دهید به عنوان مثال بعد از تعریف زیر که مربوط به دکمه Show می باشد می توانید کدهای مخصوص دکمه Show را تایپ کنید به تعریف و شناساه دکمه Show در زیر توجه کنید و همچینی دکمه Show را از نوع Button2 قرار دهید.

Private Sub Button2_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click

حال مجددا تمامی کدهای قبلی که نوشته بودیم بر سر جای خود هستند و کدها را ادامه می دهیم مطابق نمنوه زیر :

کد:

Option Strict Off
    Option Explicit On
    Public Class Form1
              Inherits System.Windows.Forms.Form
              Private Declare Function FindWindow Lib "user32" Alias "FindWindowA" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As Integer
              Private Declare Function SetWindowPos Lib "user32" (ByVal hwnd As Integer, ByVal hWndInsertAfter As Integer, ByVal x As Integer, ByVal y As Integer, ByVal cx As Integer, ByVal cy As Integer, ByVal wFlags As Integer) As Integer
              Private Const SWP_HIDEWINDOW As Short = &H80S
              Private Const SWP_SHOWWINDOW As Short = &H40S
    ..........................................................................................................................................................................................
         Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
                      Dim Hwnd1 As Object   
                      'UPGRADE_WARNING: Couldn't resolve default property of object Hwnd1. Click for more: 'ms-help://MS.VSCC.v80/dv_commoner/local/redirect.htm?keyword="6A50421D-15FE-4896-8A1B-2EC21E9037B2"'
                      Hwnd1 = FindWindow("Shell_Traywnd", "")             
                      'UPGRADE_WARNING: Couldn't resolve default property of object Hwnd1. Click for more: 'ms-help://MS.VSCC.v80/dv_commoner/local/redirect.htm?keyword="6A50421D-15FE-4896-8A1B-2EC21E9037B2"'
                      Call SetWindowPos(Hwnd1, 0, 0, 0, 0, 0, SWP_HIDEWINDOW)          
        End Sub
    ............................................................................................................................................................................................................................................

Private Sub Button2_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click
                     Dim Hwnd1 As Object
                     Hwnd1 = FindWindow("Shell_Traywnd", "")
                     Call SetWindowPos(Hwnd1, 0, 0, 0, 0, 0, SWP_SHOWWINDOW)
        End Sub

End Class

کار اصلی به اتمام رسیده است

برای اجرای دستورات و برنامه های نوشته شده در برنامه Visual studio کافیست که بر روی علامت دباگینگ ( start Debugging ) به به صورت یک مثلث سبز رنگ حالت مانند حالت Play در موزیک ها است و در منوهای فوقانی قرار داده شده است کلیک کنید سپس همان فرم ( From1 ) به شما نمایش داده می شود که با کلیک بر روی دکمه Show منوی استارت فعال می شود و با کلیک بر روی دکمه hide منوی استارت مخفی می شود امیدوارم که این برنامه نوشته شده بتواند کمکی به رفع مشکلتان نماید فقط توجه کنید که به درستی آن را توسط برنامه Visual Studio اجرا نمایید داشتن برنامه Visual Studio برای همه مفید است نه فقط برای کسانی که به زبان های برنامه نویسی تسلط دارند چون با استفاده از آن حتی می توانند برنامه های نوشته شده توسط برنامه نویسان را در این محیط اجرا کنند.

توجه کنید که این برنامه 100 درصد عملی می باشد.

در دانلود فایلی که به صورت rar گنجانده شده است دیگری نیازی نیست که شما به صورت دستی کدها را مطابق آموزشی که در همین پست و در قسمت فوق داده شد وارد کنید بلکه همه چیز آماده است فقط کافیست که آن را Extract کرده و قسمت Project آن را با استفاده از برنامه Visual Studio باز کنید و بر روی علامت Start Debugging که به صورت مثلث سبز رنگ مانند علامت Play در Windows Media Player می باشد در منوهای بالایی برنامه Visual studio وجود دارد بر روی آن کلیک کنید تا برنامه دباگ شده و اجرا شود.

آموزش قسمت های فوق که به صورت کد نویسی دستی بود برای کسانی بود که علاقه به برنامه نویسی با Visual Studio را دارند و سابقه کار با آن را دارا می باشند اما برای شما که مبتدی هستید و زیاد آشنایی با سطح تنظیمات و ابزارهای درون برنامه Visual Studio ندارید فایل rar را که به صورت فشرده برای شما دوست عزیز قرار دادم را دانلود فرمایید و سپس آن را در مسیری Extract نمایید و سپس نرم با نصب نرم افزار Visual Studio و ورود به قسمت File و انتخاب Open Project به راحتی می توانید وارد درایو و مسیری شوید که برنامه را در آن Extract کرده اید و قسمت Project آن را انتخاب کنید تا برنامه آماده برای شما باز گردد.

دانلود فایل با فرمت RAR از طریق لینک زیر :

Download-دانلود

رمز عبور فایل : www.forum.niksalehi.com

توجه :

تاکنون سه تروجان مختلف برای فایل سیستمی Explorer.exe نشوته شده است که نام آن ها به ترتیب زیر است :

کد:

Trojan.Win32.ZAPCHAST Trojan.Win32.mydoom & trojan.Win.ZAPCHAST Trojan.Win32.Codered

کاربران گرامی به خوبی دقت کنید که توجه به مسیرهای زیر می تواند در پیدا کردن بهتر این ویروس ها و تروجان ها بسیار موثر باشد. از میان فایلهای سیستمی و اجرایی 71,43 درصد فایل Explorer.exe کاربران را به دلیل آلوده شدن مورد تهدید و مشکل قرار می دهد. جالب است که منشاء این ویروس دو کشور معرفی شده اند که یکی ایران و دیگری تایلند می باشد که در کشور ما این ویروس رایج تر است و بیشتر کاربران را با مشکل مواجه می کند.

%System%\michelle.exe
    %System%\drivers\csrss.exe

%ProgramFiles%\common files\explorer.exe
    %CommonPrograms%\startup\explorer.exe
    %System%\msfirewall.exe
    %System%\ria.exe
    %System%\yukime.exe
    c:\ab.exe
    c:\ab\bas.exe
    c:\al.exe
    c:\al\li.exe
    c:\ansav.exe
    c:\babylon.exe
    c:\babylon\picture.exe
    c:\barname.exe
    c:\barname\download.exe
    c:\bas.exe
    c:\bas\zad.exe
    c:\books.exe
    c:\computer.exe
    c:\computer\cpu.exe
    c:\computers.exe
    c:\deh.exe
    c:\country.exe
    c:\country\al.exe
    c:\cpu.exe
    c:\cpu\jeneral.exe
    c:\data-data.exe
    c:\computers\motherboard.exe

نام های مستعار شناخته شده :

Mal/Sily-A [Sophos]
    W32.Annew.A [Symantec]
    W32/Autorun.worm.c [McAfee]
    New Malware.d [McAfee]
    Worm.Win32.Delf [Ikarus]
    Worm.Win32.Delf.BERS [PC Tools]
    Worm.Win32.Delf.dr [Kaspersky Lab]
    Worm.Win32.Delf.gv [Kaspersky Lab]
    Worm:Win32/Autorun.MBS [Microsoft]
    Mal/VB-F [Sophos]
    W32/Autorun-EG [Sophos]
    Backdoor.Win32.Hupigon [Ikarus]
    W32.SillyFDC [Symantec]
    Worm.Win32.VB.ri [Kaspersky Lab]
    Worm.Win32.VB.ri [Ikarus

همچنین توصیه می کینم که حتما برنامه زیر را دانلود کرده و توسط آن کامپیوتر خود را اسکن فرمایید :

Performance - SpeedUpMyPC - Top Rated Performance Optimizer

اگر سوال و یا مشکل دیگری بود حتما مطریح فرمایید تمامی اهداف بنده خدمت به کاربران و مدیران ارزنده و گرامی این فروم است و هیچ چیز دیگری جز این مورد برایم ارزشی ندارد به امید روزی که با کمک تمامی شما کاربران و مدیران بزرگوار بتوانیم این فروم را به برترین فروم ایرانی چه از نظر اتحادی و چه از نظر علمی تخصصی تبدیل کنیم و این مورد جز کمک شما کاربران و بخصوص مدیران گرامی میسر نیست و نخواهد شد. در کنار شما خدمت کردن برایم افتخاری بزرگ است

پیروز و سربلند باشید
    ویرایش توسط m.m.f.n.c : October 10th, 2012 در ساعت 01:18 AM

نیما سکیوریتی آفلاين است تازه وارد
    کارشناس خبره آنتی ویروس ها
    سن کاربر
    35

اگه آنتی ویروس اصلی خریدین و مشکلی دارید با همون شرکتی تماس بگیرید که ازش ضد ویروس خریدین .

اگه ضد ویروس معتبر ندارید بهتره با توجه به حساسیت موضوع امنیت ی ضد ویروس خوب و معتبر انتخاب و از ی شرکت معتبر خریداری کنین .

از جمله ابزارهای ویروس یابی رایگان و آنلاین معتبر میشه 2 ابزار ویروس یابی شرکت ترندمیکرو ( پی سی سیلین ) یعنی Housecall و ATTK رو اسم برد .

yashida آفلاين است كاربر ساده
    فروشگاه اینترنتی یاشیدا یک خرید اینترنتی لذت بخش
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

سلام آقا ما یه کاسپراسکای نصب کردیم سیستممون همچین لاکپشتی شد که نگو فوری حذفش کردیم دوستان چه پیشنهادی میدن واسه یه آنتی ویروس با حال

lohemandegar آفلاين است تازه وارد

سلام منم دقیقا همچین مشکلی رو دارم من انتی ویروس ند32 رو هم میام نصب کنم error میده و نمیذاره نصب کنه و دیگه نمیدونم چیکار کنم

چاپ سی دی چاپ دی وی دی تکثیر سی دی تکثیر دی وی دی

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234