تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 110
    m.jan آفلاين است كاربر عالي
    سن کاربر
    30
    تشکر شده 1,931 بار در 530 ارسال

دوست عزیز تو قسمت خونه اول تالار اب شور مخصوص همین راه اندازی هست دوستان میتونن سوالاتشون رو در اونجا مطرح کنن اگه منظورتون تاپیک جدید است میتونی با مدیر ارشد تالار اقای مرادی مطرح کنی توی پیام خصوصی تا این تاپیک رو ایجاد کنن

2. کاربر مقابل از m.jan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Reef Mentor آواتار ها
    Reef Mentor آفلاين است کاربر معمولي
    تشکر شده 74 بار در 44 ارسال

سلام
    من از مدیران محترم تالار یک سوال داشتم یعنی مشکلی دارم که مطرح میکنم:
    من به هیچ عنوان نمیتوانم برای کسی پیام خصوصی ارسال کنم و یا جواب دوستان را بدهم که امکان دارد حمل بر بی ادبی من شود
    لطفا بفرمائید چکار باید بکنم؟
    متشکرم

4. کاربر مقابل از Reef Mentor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

b.p.v آواتار ها
    b.p.v آفلاين است کاربر متوسط
    تشکر شده 507 بار در 163 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Reef Mentor نمایش پست ها
    سلام
    من از مدیران محترم تالار یک سوال داشتم یعنی مشکلی دارم که مطرح میکنم:
    من به هیچ عنوان نمیتوانم برای کسی پیام خصوصی ارسال کنم و یا جواب دوستان را بدهم که امکان دارد حمل بر بی ادبی من شود
    لطفا بفرمائید چکار باید بکنم؟
    متشکرم
    فکر کنم تعداد پستاتون کم باشه . می تونید توی پروفایل شخص پیام بذارید .

6. 2 کاربر مقابل از b.p.v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Reef Mentor آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط b.p.v نمایش پست ها
    فکر کنم تعداد پستاتون کم باشه . می تونید توی پروفایل شخص پیام بذارید .

سلام دوست عزیز
    میشه لطفابگوئید چطوری؟ چون من فکر کنم که این کار را هم نمیتوانم انجام دهم
    متشکر

8. 2 کاربر مقابل از Reef Mentor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

b.p.v آواتار ها
    b.p.v آفلاين است کاربر متوسط
    تشکر شده 507 بار در 163 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Reef Mentor نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه لطفابگوئید چطوری؟ چون من فکر کنم که این کار را هم نمیتوانم انجام دهم
    متشکر
    دوست عزیز شما می تونید روی نام کاربری شخص کلیک کرده و گزینه نمایش مشخصات رو بزنید و در قسمت پیغام بازدیدکنندگان مطلبتون رو بنویسید . ظاهرا مشکل پیغام خصوصیتون هم بر طرف شده چون پیغامتون برای من اومد .

10. 2 کاربر مقابل از b.p.v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Reef Mentor آواتار ها

سلام b.p.v عزیز

شرمنده چون من حتی نمیتوانم در پروفایل شما هم جوابی بگذارم
    اما
    خدمتتون عرض کنم موج سازه SICCE 3 فروخته شد

ولی اگر مایل باشید یک موج سازه قوی
    aquarium systems nw6500
    که تقریبا 2/3 ماه کار کرده موجود هست
    اگر خواستید در خدمتم
    متشکرم

12. 3 کاربر مقابل از Reef Mentor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

S.H.Moradi آواتار ها
    S.H.Moradi آفلاين است همکار قدیمی
    سن کاربر
    36
    تشکر شده 15,497 بار در 2,642 ارسال

سلام به همه ی دوستان
    با توجه به شکل جدید صفحات لطفاً به پروفایلتون مراجعه و اطلاعات خودتون رو ویرایش و درست کنید
    با تشکر
    Life is like a pathway of untrodden snow Be careful how you step in it for every mark will show

14. 8 کاربر مقابل از S.H.Moradi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ebi57 آواتار ها
    ebi57 آفلاين است كاربر ساده
    ريف اوج زيبايي خلقت
    سن کاربر
    34
    تشکر شده 159 بار در 40 ارسال

با سلام خدمت همه دوستان:
    دوستان عزيز الان چند ماهه كه مجله ابزيان زينتي كه اقاي مرادي عزيز زحمت اونو مي كشه چاپ نمي شه.نمي دونم ايا كسي بوده تو اين جمع كه به اين موضوع فكر كرده باشه يا اصلا اين موضوع رو مي دونسته يا نه.كسي بوده كه تو اين مدت حالي از اقاي مرادي عزيز پرسيده باشه وبپرسه مجله پرباري كه قرار بود هر ماه منتشر بشه الان چند ماهه كه منتشر نشده.همه دوستاني كه تو اين فروم چه شور وچه شيرين هستيم ادعا مي كنيم كه عاشق اكواريوم هستيم واومديم اينجا كه اطلاعاتمون زياد بشه وچيزي ياد بگيريم.ولي خدايش چندتامون بخاطر يادگرفتن اصولي رفتيم سراغ مجله يا كتاب.چند تامون حاضر شده بخاطر معلومات بيشتر 6000تومان نا قابل خرج كنه ومجله بخره.هميشه در هر موردي براي ادعا ولاف زدن اين ملت پيشقدمه تو هر زمينه اي.ما ملت با فرهنگي هستيم.ما مهمان نوازترين ملت دنياييم. بهترين تماشاگران دنيارو داريم و.... ولي در يك كشور80ميليوني يه مجله 6هزارتوماني با3000تا تيراژ به فروش نميره واقعا شرم اوره يعني تو اين كشور 3هزار نفر پيدا نمي شه كه اكواريوم داشته باشه واحساس كنه به يه چنين مجله اي نياز داره.اگه به خيلي از اين سوالاتي كه تو اين فرومها بخصوص از اقاي مرادي عزيز ميشه كمي دقت كنيد متوجه خيلي چيزها ميشيد.اميد وارم دوستان ناراحت نشن از طرح اين موضوع وبه خودشون نگيرن ولي به نظرم بايد مطرح بشه.شما به سوالاتي بر مي خوريد كه بسيارپيش پا افتاده هستن ونبايد تو اين سطح مطرح بشن .منظورم اين نيست كه نبايد سوال پرسيد وياد گرفت. اشتباه نشه منظورم اينه كه براي كسي كه اكواريوم ابشور داره يك سري اطلاعات اساسي وپايه محسوب ميشن وفرد بايد داشته باشه.وجالبه بعضيها سوالات ساده اي دارن واصرار هم دارن كه اقاي مرادي جواب بده واينجا است كه بايد اين سوال رو از خودمون صادقانه بپرسيم كه جواب چيزهايي كه از ايشون مي پرسيم ايشون در كتابهاشون ومجله جواب دادن واگه اونارو خونده بوديم الان نمي پرسيديم.همه اينهارو گفتم كه اينو بگم كه دوستان عزيز بياييد يه همتي بكنيم واگه واقعا مي خواهيد اطلاعاتتون زياد بشه وبه سوالاتتون جواب درست ومطمين داده بشه اين مجله رو بخريد وهمينطور كتابهايي كه اقاي مرادي زحمت كشيدن نوشتن و همينطور به اطرافيان و دوستان واشنايانتون كه در مورد اكواريوم سوال دارن اين مجله رو معرفي كنيد.اگه كسي ازتون سوالي در مورد اكواريوم پرسيد وشما مي تونيد جوابشو بديد به جاي اينكار راهنماييش كنيد كه كتاب ومجله ابزيان رو بخره بااينكار ما هم سهمي پيدا مي كنيم در بالا بردن فرهنگ مطالعه وهمينطور كمك مي كنيم به حفظ اين مجله با ارزش وهمينطور به طور واقعي وشايسته از زحمات اقاي مرادي هم تشكر كرده ايم به جاي اينكه سوالاي ساده بپرسيم از ايشون ودكمه تشكر رو بزنيم.تشكر واقعي از ايشون موقعيه كه4ماه منتظر نباشن تا مجله به فروش بره تا شماره بعد چاپ بشه وسطح فروم رو هم با سوالاي جدي تر بالا مي بريم.با تشكر از همه اميدوارم كسي ناراحت نشه

16. 5 کاربر مقابل از ebi57 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

S.H.Moradi آواتار ها
    S.H.Moradi آفلاين است همکار قدیمی
    سن کاربر
    36
    تشکر شده 15,497 بار در 2,642 ارسال

سلام
    با تشکر از جناب آقای عباسی که نسبت به بنده لطف دارن
    البته بیشتر بچه های تالار این افتخار رو دادن که کتاب های بنده رو تهیه کنن و فقط یه سری از دوستان تازه وارد که به تازگی عضو تالار میشن ممکنه اطلاعی از مجله و کتاب نداشته باشن اما در حالت کلی تو کشور ایران کارهای فرهنگی به ویژه کتاب و مجله زیاد خریداری نداره من بابت چند سال زحمتی که برای کتاب هام کشیدم واقعاً درآمد جالبی برام نداشته ! هر چند خدا رو شاکر هستم اما اونی نبوده که انتظارش رو داشتم چون تمام کتاب هام تنها منبع به زبان فارسی در خصوص آکواریوم های آب شور و گیاهی هستند! اما متاسفانه خیلی از افرادی که آکواریوم آب شور دارن در عمل اصلاً اعتقادی به کتاب ندارن!!!! شاید یکی از دلایلش کتاب های قبلی باشه که تو بازار بودند! یعنی معدود کتاب های بی کیفیت قبلی باعث شده افراد نسبت به کتاب های آکواریوم بی اعتماد بشن! اما دلیل اصلیش نبود فرهنگ کتاب خوانی هستش!
    بابت چاپ مجله که کلاً ضرر هستش و فقط برای دل خودم چاپش می کنم! شماره ی بعد مجله انشالله آخر شهریور چاپ میشه
    با تشکر از تمام دوستانی که با خرید کتاب و مجلات آبزیان از بنده حمایت کردن
    Life is like a pathway of untrodden snow Be careful how you step in it for every mark will show

18. 6 کاربر مقابل از S.H.Moradi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ebi57 آواتار ها
    ebi57 آفلاين است كاربر ساده
    ريف اوج زيبايي خلقت
    سن کاربر
    34
    تشکر شده 159 بار در 40 ارسال

سلام به اقاي مرادي عزيز:
    اين حمايت وظيفه هر كسيه كه ادعا مي كنه عاشق ابشوره اقاي مرادي.واقعا از ته قلب اينو مي گم احساس عجيب وخيلي بدي دارم وقتي مي بينم توي كشور به اين بزرگي فقط وفقط يك نفر مثل شما داريم كه به اين فكر كرده در مورد اكواريوم مخصوصا ابشور مجله چاپ كنه واين همه زحمتش بي جواب بمونه اينارو بخاطر تملق وچاپلوسي ننوشتم كه خودتون منو مي شناسيد ولي اين مدت واقعا ناراحت بودم ازاين وضع .در كشوري مثل ژاپن يه روزنامه يا مجله تيراژي بالاي 15-20ميليون داره ويكي مثل اقاي امانو چقدر مشهور مي شه ولي در ايران قدر كسايي مثل شمارو كسي نمي دونه.در واقع اين مطلبو كه بيشتر درددل با خوده براي اين نوشتم كه حس كردم تو اين فوروم يه جورايي داره از شما انگار سواستفاده مي شه بعضي سوالا كه ميشه داره با زبون بي زبوني مي گه كه اقا چرا برم پول بدم مجله يا كتاب اقاي مرادي رو بخرم خوب ميرم تو سايت مي پرسم ايشونم جواب ميده يه تشكرم مي زنم كه مديونش نباشم تلافي كرده باشم.من با اين طرز تفكر مشكل دارم وبرام قابل تحمل نيست وتا كاريو خودم رعايت نكنم به خودم به هيچوجه اجازه نمي دم به ديگران در موردش توصيه بكنم.اطرافيان خودم ويا دوستان نزديك كه فكر مي كنن من مثلا اطلاعاتي در مورد اكواريوم دارم به زعم خودشون باور كنيد با تندي جوابشونو مي دم كه چرا از خريد كتاب هراس داريد چرا حاضر نيستيد براي كتاب پول بديد وازشون خواهش مي كنم كه كتاب يا مجله شما رو بخرن وراهنمايي رو به بعد از خريد كتاب موكول مي كنم.درد ديگه اينه كه بعضي از اين جماعت كه از خريد مجله طفره ميرن وميگن لازم نيست مجله رو براشون خودم خريدم ودادم بهشون اونوقت ديدم تا اخرش نشستن خوندن.
    مي دونيد منظورم چيه اقاي مرادي يه جور مريضيه انگار طرف اگه مجاني باشه مجله رو تا ته چند بار مي خونه ولي حاضر نيست 6هزار تومان خرج فهم و دانش بكنه.به هر حال از صميم قلب واز اعماق وجودم ارزو مي كنم سالم وسر بلند باشيد واين مجله چراغش به همت دوستان خاموش نشه.
    ارادتمند شما

20. 7 کاربر مقابل از ebi57 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456