تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 678910
نمایش نتایج: از 181 به 192 از 192
    whitewolf آواتار ها
    whitewolf آفلاين است كاربر ساده
    i'm so tired i can't sleep
    تشکر شده 213 بار در 76 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط parviz-r نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    اونطور که بهم گفتن چیپ گرافیکم خراب شده
    باید چیکار کنم و چقد هزینه داره؟
    دقیقا مشکل چیه؟کامل مشکلتون رو توضیح بدید کمکتون کنم
    اگرم از متخصص پرسیدین میتونین برین نمایندگی اگر گارانتی دارین که چه بهتر ,,
    دقیقا مشکل چیه؟لطف کنین توضیح بدین
    I'm so ugly , but that's ok cause so are you

2. کاربر مقابل از whitewolf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

parviz-r آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 34 بار در 10 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط whitewolf نمایش پست ها
    دقیقا مشکل چیه؟کامل مشکلتون رو توضیح بدید کمکتون کنم
    اگرم از متخصص پرسیدین میتونین برین نمایندگی اگر گارانتی دارین که چه بهتر ,,
    دقیقا مشکل چیه؟لطف کنین توضیح بدین
    زمانی که درایو کارت گرافیک رو نصب میکنم دیگه ویندوز بالا نمیاد و وارد یک صفحه ی آبی میشه
    چند وقت پیش تو همین سایت هم مطرح کردم یکی از دوستان فرمودن که مشکل از چیپ گرافیک هست
    گارانتی تموم شده و متاسفانه اینجا نمایندگی نداره باید ببرمش جای دیگه . میخواستم بدونم حدودا چقد خرج داره

whitewolf آواتار ها

زمانی که درایو کارت گرافیک رو نصب میکنم دیگه ویندوز بالا نمیاد و وارد یک صفحه ی آبی میشه
    چند وقت پیش تو همین سایت هم مطرح کردم یکی از دوستان فرمودن که مشکل از چیپ گرافیک هست
    گارانتی تموم شده و متاسفانه اینجا نمایندگی نداره باید ببرمش جای دیگه . میخواستم بدونم حدودا چقد خرج داره
    صفحه ابی یا همون , صفحه مرگ , BSOD
    این موضوع مربوط به کارت گرافیک نیست
    بیشتر بخاطر اختلال سخت افزاری / نرم افزاریه مربوط به درایوراس ولی به کارت گرافیک ربط نداره الکی رو دست خودتون خرج نزارین ,,
    برای حل مشکل بهترین راه و عملی ترین و مطئمن ترینش عوض کردن ویندوز و فرمت کامله هارد ولی ,,
    از درایورا و برنامه هایه قدیمی که قبلا رو سیستم نصب بود استفاده نکین , اپدیت کنین یا تک تک درایورایه سخت افزارتون و از سایتاشون دانلود کنین ,
    اگر نمیتونین ویندوز رو عوض کنین ,
    از طریق safe mode سیستم رو با یه انتی ویروس قوی مثله kaspersky , یا با یه بوتر انتی ویروس مثله Norton security یا NODE 32 اسکن کنین , احتمال تروجان یا ویروس هست که اگر انتی ویرویس پیدا کرد چه بهتر ,,
    از طریق safe mode با اینترنت یعنی : safe mode with network ,, در حالت معمولی safe mode امکان اتصال به اینترنت نیست , بعدش وارد device mange بشین و درایورارو اسکن کنین و اپدیت کنین ,, اونایمم که disable هستن رو enable کنین ,,
    این مشکل بیشتر بخاطر مشکلات اپدیت نبودن درایورایه قدیمیه ,, صد در صد بایه عوض کردن ویندوز یا اپدیت درایورا مشکل حل میشه
    مشکل بیشتر نرم افزاریه نه سخت افزاری ,, اونم مربوط به درایوراس
    کرنل ویندوز وقتی نتونه یه سری سورسایه درایورهایه سخت افزارارو کامپایل کنه , برنامه متوفق میشه یا همون force close , بعدش سیستم ریست میشه

5. کاربر مقابل از whitewolf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه ابی یا همون , صفحه مرگ , BSOD
    این موضوع مربوط به کارت گرافیک نیست
    بیشتر بخاطر اختلال سخت افزاری / نرم افزاریه مربوط به درایوراس ولی به کارت گرافیک ربط نداره الکی رو دست خودتون خرج نزارین ,,
    برای حل مشکل بهترین راه و عملی ترین و مطئمن ترینش عوض کردن ویندوز و فرمت کامله هارد ولی ,,
    از درایورا و برنامه هایه قدیمی که قبلا رو سیستم نصب بود استفاده نکین , اپدیت کنین یا تک تک درایورایه سخت افزارتون و از سایتاشون دانلود کنین ,
    اگر نمیتونین ویندوز رو عوض کنین ,
    از طریق safe mode سیستم رو با یه انتی ویروس قوی مثله kaspersky , یا با یه بوتر انتی ویروس مثله Norton security یا NODE 32 اسکن کنین , احتمال تروجان یا ویروس هست که اگر انتی ویرویس پیدا کرد چه بهتر ,,
    از طریق safe mode با اینترنت یعنی : safe mode with network ,, در حالت معمولی safe mode امکان اتصال به اینترنت نیست , بعدش وارد device mange بشین و درایورارو اسکن کنین و اپدیت کنین ,, اونایمم که disable هستن رو enable کنین ,,
    این مشکل بیشتر بخاطر مشکلات اپدیت نبودن درایورایه قدیمیه ,, صد در صد بایه عوض کردن ویندوز یا اپدیت درایورا مشکل حل میشه
    مشکل بیشتر نرم افزاریه نه سخت افزاری ,, اونم مربوط به درایوراس
    کرنل ویندوز وقتی نتونه یه سری سورسایه درایورهایه سخت افزارارو کامپایل کنه , برنامه متوفق میشه یا همون force close , بعدش سیستم ریست میشه
    ویندوز رو عوض کردم ویندوز بالا میاد ولی به محض اینکه درایو گرافیک رو نصب میکنم(آپدیت جدید کارت گرافیک) و ویندوز رستارت میشه وارد صفحه آبی میشه با یه سری نوشته و دیگه ویندوز بالا نمیاد.
    چه درایوهای دیگه نصب باشن چه نصب نباشن فرقی نمیکنه . همین که درایو گرافیک نصب میشه این مشکل پیش میاد
    با این توضیحاتی که دادم هنوز هم عقیدتون اینه که مشکل نرم افزاری هست؟

whitewolf آواتار ها

ویندوز رو عوض کردم ویندوز بالا میاد ولی به محض اینکه درایو گرافیک رو نصب میکنم(آپدیت جدید کارت گرافیک) و ویندوز رستارت میشه وارد صفحه آبی میشه با یه سری نوشته و دیگه ویندوز بالا نمیاد.
    چه درایوهای دیگه نصب باشن چه نصب نباشن فرقی نمیکنه . همین که درایو گرافیک نصب میشه این مشکل پیش میاد
    با این توضیحاتی که دادم هنوز هم عقیدتون اینه که مشکل نرم افزاری هست؟
    مشکل سخت افزاری باعث این مشکل نمیشه , مشکل بخاطر سازگاری نداشتنه درایوره
    ورژنایه قدیمی رو امتحان بکنین ,
    از safe mode هم وارد بشین داخل device manager ببینین چه سخت افزارایی شناسایی نشدن
    چیپ کارت گرافیک نیم سوز بشه یا بسوزه بخاطر اینکه مادر برد لب تاپ چیپ VGA نداره صفحه سیستم کلا با یه تک رنگ روشن میشه مثله ابی زرد یا قرمز
    باز تست بکنین اگه مشکل حل نشد ببرین پیشه یه نفر که وارده راهنماییتون بکنه , ببرین پیشه یه نفر لاگ ارور رو بخونه میفهمه مشکل از کجاس

8. کاربر مقابل از whitewolf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

مشکل سخت افزاری باعث این مشکل نمیشه , مشکل بخاطر سازگاری نداشتنه درایوره
    ورژنایه قدیمی رو امتحان بکنین ,
    از safe mode هم وارد بشین داخل device manager ببینین چه سخت افزارایی شناسایی نشدن
    چیپ کارت گرافیک نیم سوز بشه یا بسوزه بخاطر اینکه مادر برد لب تاپ چیپ VGA نداره صفحه سیستم کلا با یه تک رنگ روشن میشه مثله ابی زرد یا قرمز
    باز تست بکنین اگه مشکل حل نشد ببرین پیشه یه نفر که وارده راهنماییتون بکنه , ببرین پیشه یه نفر لاگ ارور رو بخونه میفهمه مشکل از کجاس
    خیلی ممنون که وقت میزارین و راهنمایی میکنید
    ورژن قدیمیه کارت گرافیک رو هم نصب کردم ولی فایده نداشته
    safe mode از کدوم قسمت باید وارد بشم . فکر کنم زیاد برخورد داشتم ولی الان اصلن نمیدونم از کجا باید وارد بشم
    پیش یکی دونفر بردم گفتن باید بفرستیم نمایندگی تهران که 20 روز تا یک ماه طول میکشه که برگرده .منم خیلی لازمش دارم و تو این مدت کارم لنگ میمونه
    اگه تا جایی که شما میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم.
    اون روشی که اولین بار فرمودین که ویندوز رو عوض کنم و هارد رو فرمت کنم دوباره پارتیشن بندی کنم و بعد ورژن جدید گرافیک رو نصب کنم فکر میکنید جواب بده؟

ultraviolet90 آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 209 بار در 65 ارسال

من خودم قبلا به این مشکل برخوردم و با پارتیشن بندی مشکل حل شده با اینکه چند نفر گفتن از گرافیکه
    اگر امکانش هست یه ‍پارتیشن بندیکن

11. کاربر مقابل از ultraviolet90 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط ultraviolet90 نمایش پست ها
    من خودم قبلا به این مشکل برخوردم و با پارتیشن بندی مشکل حل شده با اینکه چند نفر گفتن از گرافیکه
    اگر امکانش هست یه ‍پارتیشن بندیکن
    لب تاپ تون دل هست؟
    من همین که کارت گرافیک رو نصب میکنم و سیستم رو رستارت میکنم وقتی میخواد بالا بیاد تا اون مرحله که علامت ویندوز 7 میاد میره ولی بعد میره روی صفحه ی آبی با یه سری نوشته و در قسمت پایین صفحه از 1 تا 100 عددها عوض میشن و دوباره سیستم رستارت میشه و دوباره همین مراحل طی میشه
    برای شما هم به همین شکل بود؟
    ممنون

whitewolf آواتار ها

خیلی ممنون که وقت میزارین و راهنمایی میکنید
    ورژن قدیمیه کارت گرافیک رو هم نصب کردم ولی فایده نداشته
    safe mode از کدوم قسمت باید وارد بشم . فکر کنم زیاد برخورد داشتم ولی الان اصلن نمیدونم از کجا باید وارد بشم
    پیش یکی دونفر بردم گفتن باید بفرستیم نمایندگی تهران که 20 روز تا یک ماه طول میکشه که برگرده .منم خیلی لازمش دارم و تو این مدت کارم لنگ میمونه
    اگه تا جایی که شما میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم.
    اون روشی که اولین بار فرمودین که ویندوز رو عوض کنم و هارد رو فرمت کنم دوباره پارتیشن بندی کنم و بعد ورژن جدید گرافیک رو نصب کنم فکر میکنید جواب بده؟
    safe mode وقتی سیستم ریست میشه هنگام بوت گزینه هایی مثله : Start up windows normally , بعدش پایینش سه گزینه مربوط به safe mode هست
    اولی safe mode سادس یعنی به اینترنت وصل نیست ولی دومین گزینه Safe mode with networking با اینترنته
    وقتی شما ویندوز رو عوض میکنین همچی عوض میشه ,, نرم افزارا و درایورا همچی که فرمت بشه در واقع سیستم 0 محسوب میشه
    این موقع هم درایورا رو سیستم نصب نیستن تا اختلال ایجاد کنن و مشکل پیش بیاد ,, نصب برنامه و نرم افزارایه جدید و درایورایه اپدیت و پارتیشن بندی دوباره هارد میتونه مشکل رو حل کنه
    ولی قبلش از اطلاعاتی که لازم دارین یه بک اپ بگیرین , قبل از ویندوز عوض کردن هم اول از safe mode وارد بشین درایور کارت گرافیک رو نصب کنین داخل safe mode اگه مشکل حل نشد که هیچ ویندوز رو عوض کنین
    اگر مشکل حل شد و دیگه صفحه ابی نیومد دیگه نیازی نیست ویندوز رو عوض کنین
    من تا جایی که تونستم راهنمایی کردم بیشتر از این در توانم نیست ,
    اگه لب تاپ رو کلا هر جایی مثله pc center ,, یا نمایندگی لب تاپایه مختلف هم ببرین بهش نگاه میکنن بخواین بفرستین نمایندگی بدون گارانتی باید دو برابر نرخ ازاد هزینه کنین

14. کاربر مقابل از whitewolf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

safe mode وقتی سیستم ریست میشه هنگام بوت گزینه هایی مثله : Start up windows normally , بعدش پایینش سه گزینه مربوط به safe mode هست
    اولی safe mode سادس یعنی به اینترنت وصل نیست ولی دومین گزینه Safe mode with networking با اینترنته
    وقتی شما ویندوز رو عوض میکنین همچی عوض میشه ,, نرم افزارا و درایورا همچی که فرمت بشه در واقع سیستم 0 محسوب میشه
    این موقع هم درایورا رو سیستم نصب نیستن تا اختلال ایجاد کنن و مشکل پیش بیاد ,, نصب برنامه و نرم افزارایه جدید و درایورایه اپدیت و پارتیشن بندی دوباره هارد میتونه مشکل رو حل کنه
    ولی قبلش از اطلاعاتی که لازم دارین یه بک اپ بگیرین , قبل از ویندوز عوض کردن هم اول از safe mode وارد بشین درایور کارت گرافیک رو نصب کنین داخل safe mode اگه مشکل حل نشد که هیچ ویندوز رو عوض کنین
    اگر مشکل حل شد و دیگه صفحه ابی نیومد دیگه نیازی نیست ویندوز رو عوض کنین
    من تا جایی که تونستم راهنمایی کردم بیشتر از این در توانم نیست ,
    اگه لب تاپ رو کلا هر جایی مثله pc center ,, یا نمایندگی لب تاپایه مختلف هم ببرین بهش نگاه میکنن بخواین بفرستین نمایندگی بدون گارانتی باید دو برابر نرخ ازاد هزینه کنین
    تشکر فراوان بابت راهنمایی خوبتون
    حتما این کارهارو انجام میدم و نتیجه رو همین جا مینویسم شاید برای دوستان دیگه ای که این مشکل براشون به وجود بیاد مفید باشه

16. کاربر مقابل از parviz-r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ultraviolet90 آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    24
    تشکر شده 209 بار در 65 ارسال

لب تاپ تون دل هست؟
    من همین که کارت گرافیک رو نصب میکنم و سیستم رو رستارت میکنم وقتی میخواد بالا بیاد تا اون مرحله که علامت ویندوز 7 میاد میره ولی بعد میره روی صفحه ی آبی با یه سری نوشته و در قسمت پایین صفحه از 1 تا 100 عددها عوض میشن و دوباره سیستم رستارت میشه و دوباره همین مراحل طی میشه
    برای شما هم به همین شکل بود؟
    ممنون
    بله دوست گرامی لبتاپ دل بود مدل 4030 و با پارتیشن بندی مشکلش حل شد
    شما اگر میتونستید رم رو هم چک میکردی خیلی خوب بود
    امیدوارم مشکل هرچه سریعتر حل بشه

18. کاربر مقابل از ultraviolet90 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

با سلام
    متاسفانه مشکل با فرمت هارد و پارتیشن بندی و نصب درایو جدید کارت گرافیک حل نشد
    بعد از بالا امدن ویندوز درایو گرافیک رو نصب کردم و درایوهای دیگه هنوز نصب نشده بود و سیستم رو رستارت کردم که دوباره همون صفحه آبی امد

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 678910