تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با اجرای مسابقات PC در بخش کامپیوتر و تکنولوژی سایت

رأی دهندگان
26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

26 100.00%
  • موافق نیستم

0 0%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 34 از 34
    milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط 7teek نمایش پست ها
    سلام
    میلاد جان این فروم کلا متروکه شده.کاربرا همه به فروم های دیگه مهاجرت کردن.
    هر چند وقت میان پی ام هاشونو میخونن میرن.اصلا کسی این تاپیکا رو نمیبینه.که بخواد شرکت کنه.مگر اطلاع رسانی بشه که به حد نصاب برسه.
    سلام

مثلا چه فروم هایی؟

باتشکر
    میلاد ملایی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

2. 4 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mahdi3000 آواتار ها
    mahdi3000 آفلاين است مدیر ارشداکواریوم های گیاهی آب شیرین
    تعمیرات کامپیوتر
    سن کاربر
    43
    تشکر شده 20,040 بار در 2,986 ارسال

سلام جناب مولایی عزیز .
    سال نو رو به شما تبریک میگم .
    آیا برای تمام اعضای نیک پیام دادین یا نه ؟
    لطفا دوباره به همه پیام بدین . چون ممکنه پیام قبلی رو خونده باشن ولی یادشون رفته باشه بیان اینجا و در همه پرسی شرکت کنن .
    موفق و پیروز باشید .

http://forum.niksalehi.com/forum263/thread82463-14.html
    http://forum.niksalehi.com/forum263/thread82463-18.html
    http://forum.niksalehi.com/forum263/thread82463-22.html

4. 3 کاربر مقابل از mahdi3000 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط fayezeh3000 نمایش پست ها
    سلام جناب مولایی عزیز . سال نو رو به شما تبریک میگم . آیا برای تمام اعضای نیک پیام دادین یا نه ؟ لطفا دوباره به همه پیام بدین . چون ممکنه پیام قبلی رو خونده باشن ولی یادشون رفته باشه بیان اینجا و در همه پرسی شرکت کنن . موفق و پیروز باشید . http://forum.niksalehi.com/forum263/thread82463-14.html http://forum.niksalehi.com/forum263/thread82463-18.html http://forum.niksalehi.com/forum263/thread82463-22.html
    سلام.

عزیزم وقتی که از همه مهم تر یک بخشی 4 یا 5 ماه مدیر نداشته باشه و هنوز هم تکلیفش معلوم نباشه همینه دیگه و از طرف دیگه هم کلا بخش آکواریوم و جانداران و بخش فرهنگ و ادبیان نیک بازدید کننده ی بیشتری نسبت به بقیه بخش ها داره. الان همون بخش ها هم مشکل دارن چه برسه به این بخش ای کاش بقیه اعضا نیز مانند جناب 7teek وضعیت این بخش را درک کنند.

و راجع به بازدید از این تاپیک هم من تا آن جایی که می توانستم اطلاع رسانی کردم و وظیفه ی خودم را انجام دادم حال دیگر میل خودشان است که می خواهند رای بدهند یا ندهند البته بعضی از آن ها رای دادند ولی در کل این تاپیک که مال من نیست می خواد تایید بشه بشه می خواد نشه نشه هیچ فرقی به حال من نمیکنه من فقط خواستم یه مسابقه برای بالا بردن سطح بار علمی کامپیوتری خودشون ایجاد کنم حالا که بعضی ها دوست ندارند خب ندارند دیگه دعوا که نمی تونیم بگیریم. کلا قبول دارم بخش کامپیوتر داغونه از این بدتر هم میشه اگر وضعیتش این طور ادامه پیدا کنه.

باتشکر
    میلاد ملایی
    ویرایش توسط milad_molai : March 29th, 2012 در ساعت 08:06 PM
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

باتشکر
    میلاد ملایی

6. 5 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7teek آواتار ها
    7teek آفلاين است كاربر توانمند
    گاهی تنها ماندن بهای آدم ماندن است !
    تشکر شده 1,531 بار در 625 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_molai نمایش پست ها
    سلام

مثلا چه فروم هایی؟

باتشکر
    میلاد ملایی
    سلام
    خیلی از فروم ها.تا دلتون بخواد فروم رنگارنگ هست.اعضا به همدیگه پیشنهاد میکنن.خب اوناهم حق دارن برن.
    وقتی تو مجید آنلاین مشکلتو مینویسی معمولا حدود 10 دقیقه بعدش یه مدیر جواب میده(غیر از کاربرا)
    از کاسپیانا و PersianClouds , مجید انلاین و ... بگیر تا فروم های خارجی.
    میبینی اکثر کاربرای فعالشون افرادی هستند که یه زمانی فعال اینجا بودن.چرا؟
    چرا باید تو یه فروم دیگه موضوع تاپیکشون بداخلاقی یکی از مدیران نیک باشه؟
    غیر از منو شما و 2-3 نفر دیگه کی این تاپیک ها رو میخونه؟
    منم میخواستم مهاجرت کنم.ولی دیدم واقعا حیف نیست همچین سایتی با این پیج رنک بالا که هرچی سرچ میکنی اولش نیک رو میاره متروکه بشه؟
    لطف کنید شما حرف مارو به مدیر کل سایت برسونید.ما هم زیرش امضا میکنیم.
    ممنون

8. 5 کاربر مقابل از 7teek عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

سلام
    خیلی از فروم ها.تا دلتون بخواد فروم رنگارنگ هست.اعضا به همدیگه پیشنهاد میکنن.خب اوناهم حق دارن برن.
    وقتی تو مجید آنلاین مشکلتو مینویسی معمولا حدود 10 دقیقه بعدش یه مدیر جواب میده(غیر از کاربرا)
    از کاسپیانا و PersianClouds , مجید انلاین و ... بگیر تا فروم های خارجی.
    میبینی اکثر کاربرای فعالشون افرادی هستند که یه زمانی فعال اینجا بودن.چرا؟
    غیر از منو شما و 2-3 نفر دیگه کی این تاپیک ها رو میخونه؟
    منم میخواستم مهاجرت کنم.ولی دیدم واقعا حیف نیست همچین سایتی با این پیج رنک بالا که هرچی سرچ میکنی اولش نیک رو میاره متروکه بشه؟
    ممنون

سلام

دوست عزیز در رابطه با فروم های دیگه باید بگم که فروم های دیگه مدیریتشون هم قویه و صمیمی تر و انعطاف پذیر تر معمولا اکثر فروم ها در ماه های اول تاسیسشون این طوری هستند و بعد از این که کمی قدرت گرفتن دیگه اون صمیمیت ها و جاذبه ها میان اعضا کمتر میشه کم کم تنش ایجاد میشه ثانیا بیشتر مدیرها در چنین وضعیتی خودشون رو پادشاه فرض می کنن و بعدش کم کم غرور میاد بعد کم کم رسیدگی ها به وضعیت کاربران و مشکلاتشون کمتر میشه و دائما به درجه خود نگاه می کنند در صورتی که من همیشه گفتم درجه یک نماد ظاهریست مهم محبوبیت در قلب مردم و رضای بودن مردم است هر مقامی که می خواهی داشته باش وقتی مردم راضی نباشند چه فایده؟!!! . خیلی بارها من این حرف ها رو زدم حرفی که شما تازه الان دارید می فرمایید اما کسی که توجهی به این حرف ها نداره

بحرحال بعضی از فروم ها هم هستند که حتی در زمان اوج قدرت هم خودشون رو گم نمی کنن و همیشه یاد کاربرانی را که برای فرومشان زحمت های بسیار کشیدند در خاطر خواهند داشت و احترام خاصی برای آن ها قائل خواهند شد و صمیمیت ها همچنان وجود خواهد داشت این ها همه به سیاست مدیریتی صحیح و قوی بر می گرده یک مدیر کل باید فرد انعطاف پذیر و سیاستمداری باشه و روابط صمیمانه ای با اعضاش داشته باشه این طور نباید باشه که بگه حال این نشد یکی دیگه. علت این که فروم های دیگه الان دارن روز به روز پیشرفت می کنن و به قول شما نیک صالحی یا سر جاش ثابت مونده یا داره روز به روز میره عقب تر همینه.

امیدوارم کسی در اینجا نباشه که از حرف های من ناراحت بشه خودشون هم می دونن که منظور چه کسانی هست حرف های فوق را بخوانید و لطف و بزرگواری نشان دهید و از حقیقت ناراحت نشوید ما همه خواهان پیشرفت این فروم سبز رنگ هستیم فرومی که روزی با تلاش های کاربران و مدیران عزیزی چون Zamara و YAGHOT SEFID و Mahtabi و raya و hosseinmahtab و ahmad_61 و maral8336 و rtech و Isildur و Saber_11361 و Tangram و Kasra و ghorobfarda و Rezamediatak خیلی های دیگه که خدا رو شکر تا حدی زیادند که اگر بخوام بنویسم باید تا شب نام همه ی آن بزرگوارن را بنویسم و خودم شاهد بودم که با چه شور و اشتیاقی در این فروم زحمت می کشیدند اما خیلی های دیگه هم هستند که دست و وجدانم اجازه نمی دهد بنویسم و دیگر چیزیست که مشخص است و همه ی شما کاربران نیک هم این بزگواران را می شناسید و می دانید که همواره زحمات فروانی کشیده اند.

کاربران و مدیران محترم نمی خوام این تاپیک از موضوعش خارج بشه تا همین جاش هم کارم غیر قانونی بوده از موضوع تاپیک خارج شدم اما این ها یه سری درد و دلی بود که خیلی وقت بود دلم می خواست جایی گفته بشه و همتون هم یه دنیا برادرانه دوست دارم و از همه ی آن هایی که واقعا حقشان بوده و همیشه در کنار کاربران فروم صمیمانه زحمت کشیده اند تشکر و قدردانی می کنم من به خاک کف پای آن دسته از بزرگواران نیز در این فروم نمی رسم. امیدوارم روزی برسد که در این فروم همه ی ما با یک دیگر به تعامل و همکاری برسیم و مانند گذشته صمیمانه یک دیگر را یاری کنیم.

موفق و سربلند باشید عزیزانم

ارداتمند شما :p
    میلاد ملایی
    ویرایش توسط milad_molai : April 2nd, 2012 در ساعت 04:49 PM

باتشکر
    میلاد ملایی

10. 8 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاش می دانستم آواتار ها
    کاش می دانستم آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 169 بار در 88 ارسال

با تشکر از تمام مدیران عزیز تالار

مطمئن باشید کاربران بیشتری این تایپیک رو خوندن اما شاید مثل من اطلاعاتشان کم باشد ونتوانند در این مورد نظر بدهند واما در مورد مسائلی که هم شما گفتید وهم کاربر عزیز دیگر من از فروم دیگه ایی آمدم ونظر در مورد فروم شما این که فوق العاده واصولی تر از خیلی فرومهای دیگر است و همان مشکلاتی که گفتید واقعا در بعضی فرومها وجود دارد و کار بعضی از کاربر ها فقط کپی /پیس کردن مطالب فرومهای دیگر است فقط برای گرفتن اعتبار بیشتر بدون بالاتر رفتن سطح کاربران و بدون نظارت درست مدیران .امیدوارم فروم شما همیشه بخوبی آلانش بماند با طرفداران زیاد.....

12. 4 کاربر مقابل از کاش می دانستم عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط کاش می دانستم نمایش پست ها
    با تشکر از تمام مدیران عزیز تالار

مطمئن باشید کاربران بیشتری این تایپیک رو خوندن اما شاید مثل من اطلاعاتشان کم باشد ونتوانند در این مورد نظر بدهند واما در مورد مسائلی که هم شما گفتید وهم کاربر عزیز دیگر من از فروم دیگه ایی آمدم ونظر در مورد فروم شما این که فوق العاده واصولی تر از خیلی فرومهای دیگر است و همان مشکلاتی که گفتید واقعا در بعضی فرومها وجود دارد و کار بعضی از کاربر ها فقط کپی /پیس کردن مطالب فرومهای دیگر است فقط برای گرفتن اعتبار بیشتر بدون بالاتر رفتن سطح کاربران و بدون نظارت درست مدیران .امیدوارم فروم شما همیشه بخوبی آلانش بماند با طرفداران زیاد.....

سلام

دوست عزیز ای کاش من هم مثل شما کاربری جدید بودم و خیلی چیزها نمیدیدم حداقل این طور درد و غصه ام کمتر بود و یا به خیلی از مسائل فکر نمی کردم و به من هم مربوط نمی شد. ای کاش ولی افسوس که این طور نیست و هزاران چرا در پس آن!!!!

باتشکر
    میلاد ملایی

14. 4 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاش می دانستم آواتار ها
    کاش می دانستم آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 169 بار در 88 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_molai نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز ای کاش من هم مثل شما کاربری جدید بودم و خیلی چیزها نمیدیدم حداقل این طور درد و غصه ام کمتر بود و یا به خیلی از مسائل فکر نمی کردم و به من هم مربوط نمی شد. ای کاش ولی افسوس که این طور نیست و هزاران چرا در پس آن!!!!

باتشکر
    میلاد ملایی
    دوست عزیز گاهی تجربه به آدم نشون میده بعضی وقتها باید با اغماض با بعضی چیزها برخورد کرد چاره ایی نیست .فروم شما خیلی خوب است با توجه تجربه بسیار تلخی که دریک فروم دیگه داشتم اینو میگم .پس تمام مدیران وکسانی که مسئول این فروم دوست داشتنی هستند باید در رفع مشکلات تلاش کنند هرچند فکر میکنم این کار را انجام میدهند ولی کمی بیشتر تا کاربران فعالی چون شما با دلگرمی بیشتر به فعالیت خود ادامه دهند.
    ناامید نشوی ,زندگی همچنان زیباست اگر ما به آن ز یبا بنگریم

با آرزوی موفقیت روز افزون همه

16. 5 کاربر مقابل از کاش می دانستم عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

با عرض سلام و احترام

دوستان گرامی . کاربران و مدیران عزیز لطفا توجه فرمایید.

بخش کامپیوتر و تکنولوژی این بار در نظر دارد که تاپیک مسابقات بخش کامپیوتر را دوباره روی کار آورد البته این بار با هدایای نقدی از سوی این بخش البته برای تایید دوباره این تاپیک چون مدت زیادی بود که از دور خارج شده بود به دلیل این که آراء به حد نصاب نرسیده بود و باید 25 رای جمع می شد این بار باید 35 رای جمع شود تا تاپیک تایید گردد زیرا خیلی از کاربرانی که در گذشته رای داده بودند در حال حاضر فعالیتی ندارند و حضورشان بسیار کم هست

باتشکر از توجه خوب شما

پیروز و سربلند باشید و صادقانه و وفادارانه زندگی کنید

ارادتمند شما
    میلاد ملایی

باتشکر
    میلاد ملایی

18. 3 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

I s i L D u r آواتار ها
    I s i L D u r آفلاين است مدیر بخش تاریخ
    عدالت با من چنین می گوید : انسان ها برابر نیستند و هرگز نیز برابر نخواهند شد .
    تشکر شده 13,777 بار در 3,589 ارسال

ممنون

درود بر شما

این موضوعی که عنوان کردید پدر نیک صالحی رو درآورده ، انواع جور واجور آدمهای عقده ای رو در مسند مدیریت اینجا دیدیم که فقط بلدن پست پاک کنن ، تاپیک پاک کنن اسمش رو هم بذارن قوانین مزخرف !! فقط هم ربطش میدن به فیلتر شدن ، این دفعه چی شد فیلتر شدیم؟ بازم کسی حرفی زد ؟ وقتی اینجا کسی مدیر میشه یه جوری رفتار میکنه انگار همه باید طبق نظر اون پست بدن رفتار کنن جایی که اون میخواد و چیزی که اون میخواد رو بنویسن !! خدایا شر این عقده ای ها رو از سر این انجمن کم کن !
    خلاصه این موضوع پدر اینجا رو دراورد و حالا حالا ها هم دست برنمیداره .
    هر چند که مدیر خوب و کم ادعا هم اینجا کم نداریم و از همینجا ازشون تشکر ویژه ای میکنم و آرزو میکنم همیشه موفق باشن که با قلب بزرگشون همیشه کاربرای ساده رو تحویل میگیرن و براشون نمایش قدرت برگزار نمیکنن .

پاینده باشید .

وقایع نگاری رایش سوم

20. 4 کاربر مقابل از I s i L D u r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مهدی138020 آفلاين است کاربر فعال بخش ورزش
    اللهم صل علی محمد و آل محمد
    سن کاربر
    19
    تشکر شده 307 بار در 141 ارسال

سلام اقامیلاد لپ تاپ ایا زودتراز کامپیوتر ویروسی میشه؟؟؟؟ایا سایت نیک صالحی ویروسیه؟؟؟؟؟
    mohammad mahdi baharvand

22. 2 کاربر مقابل از مهدی138020 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    سن کاربر
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی138020 نمایش پست ها
    سلام اقامیلاد لپ تاپ ایا زودتراز کامپیوتر ویروسی میشه؟؟؟؟ایا سایت نیک صالحی ویروسیه؟؟؟؟؟
    با عرض سلام و احترام

مورد اول این که سوالتان را جای مناسبی مطرح نکردید.

و مورد دوم این که چرا سوال کردید آیا نیک صالحی ویروسی هست مگر مورد خاصی برای شما اتفاق افتاده است یا به مشکلی برخورده اید؟

در مورد سوالتان که آیا لپ تاپ زودتر از Desktop ویروسی می شود یا خیر باید بگویم اصلا ربطی به قدرت ندارد به ضریب امنیتی بستگی دارد به این که آیا شما روی لپ تاپتان از بسته های امنیتی اورجینال و اصل استفاده می کنید یا خیر و گرنه که در حالت کلی از نظر امنیتی هیچ فرقی با یک دیگر ندارند. فرق های آنها بسیار جزیی است که مربوط به موارد دیگری می شود.

سوال دیگری بود در خدمتم

پیروز و سربلند باشید و صادقانه و وفادارانه زندگی کنید

باتشکر
    میلاد ملایی

.................................................. .................................................. ............................................................... .................................................. ...
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...................

چندی پیش به یک شخص محترمی تذکری از سوی بنده در همین بخش کامپیوتر داده شد که جناب ( X ) ایمیل زدن تو تالار بر طبق قوانین اصلی انجمن خلاف محسوب میشه و این یعنی که تمام کاربران و مدیران هم همچنین موظف به رعایت کردن آن هستند اما با کمال تعجب مشاهده می شود که به سخنان بنده نهایت بی احترامی شده و حذف می شود. این چنین نمی توانیم با یک دیگر به تعامل و سازش برسیم خیلی مسائل هست که از مطرح کردنش جلوگیری کردم کمی در سیاست گذاری هایتان تجدید نظر کنید و حریم بخش ها را حفظ کنید در صورت تمایل گزارش خواهد شد من می دانم که خیلی از شما قدرت و مقام و اجازه چنین کارهایی را دارید اما مسئله حفظ احترام به یک دیگر می باشد به قول جناب Isildur که می فرمایند برای همیدگر با حذف پست و خط نشون کشیدن قدرت نمایی نکنیم که چنین کارهایی به جز تفرقه و اتحاد زدایی و اضافه کردن مشکلات جدید عوارض دیگری ندارد و یا این که اگر نمی توانید بنده را کنار گذاشته و وضعیت بخش را در نهایت مشخص کنید. امیدوارم درک کرده باشید.

از فرق گذاشتن ها بپرهیزیم. با جدیت فعالیت کنیم. اگر قوانینی وجود دارد آن را برای همه تعیین کنیم. به ناقلان قوانین و متذکران آن بی احترامی نکنیم هر کس هم که می خواهد باشد کسی که قوانین را یاداور می شود احترام خاصی دارد. از مشکلات گذشته هم بدون حل کردن آن ها فرار نکنیم که دردی از ما کم نمی کند. با درایت و صبر بیشتری نظارت و مدیریت کنیم. اگر احترام دوست داریم به دیگران احترام گذاریم. حریم دیگران را حفظ کنیم. از ظاهر و مقام خود شخصیتمان را بزرگ تصور نکنیم و نسازیم بلکه از رفتار و کردار خود شخصیتی والا ساخته و آن را پرورش دهیم چرا که قدرت و مقام هسته ای ندارد و روزی از بین خواهد رفت آیا پیشینیان خود را ندیدید که چگونه مقام و قدرتشان از بین رفت اما هنوز هم یاد و خاطرشان زندست چون رفتار و کردار درستشان در ذهن ها بر جای ماند این مسائل را به بزرگواری خودتان و به حقیری و کوچکی بنده بپذیرید و انجام دهید تا این الگو به اشخاص محترم دیگر نیز القا شود تا جامعه ای منطقی و درست داشته باشیم

آیا می خواهید این پست هم پاک کنید؟

آیا منطق کسی با موارد فوق مخالفتی دارد؟
    ویرایش توسط milad_molai : August 3rd, 2012 در ساعت 12:34 PM

باتشکر
    میلاد ملایی

24. 5 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

crcbook آفلاين است اخراج شده !
    سن کاربر
    25
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

...

crcbook آفلاين است اخراج شده !
    سن کاربر
    25
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12