تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 31 از 31
    milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط 7teek نمایش پست ها
    سلامبعد از مدت ها میخوام آموزش ساخت سایت رو شروع کنم.امروز میخوایم با مفاهیم کلی یه سایت ساده آشنا بشیم.چون سایتها انواع مختلفی دارن من فقط ساختن سایت با سی ام اس های آماده رو آموزش میدم.برای ساختن یه سایت ساده ما به طور کلی سه کار انجام میدیم:1.گرفتن هاست 2. نصب سی ام اس 3. گرفتن دامینیه مثال میزنم:برای استفاده از کامپیوتر شما نیاز به یه سری سخت افزار دارید.بعد از تهیه سخت افزار معمولا روش یه سیستم عامل نصب میکنید(معمولا ویندوز) تا بتونید خیلی راحت از سیستم استفاده کنید.سایت هم به همین شکله:یعنی شما یه فضا به نام هاست میگیرید و روش یه سیستم عامل مثله ویندوز به نام سی ام اس نصب میکنید.بعد برای دسترسی راحت تر به این فضا یه آدرس دلخواه به نام دومین میگیرید.موفق باشیدپست بعدی:آموزش گرفتن هاست
    سلام. بسیار خرسندم که تا این حد شوق و علاقه شما را به مردم می بینم که حتی در شرایط filter سایت به آموزش ادامه می دهید. و از شما بی نهایت سپاسگذارم و وجود شما کاربران نمونه و فعال در این فروم افتخار من است موفق و پاینده باشید و صادقانه و وفادارانه زندگی کنید دوست بزرگوارم. باتشکر میلاد ملایی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

2. 6 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7teek آواتار ها
    7teek آفلاين است كاربر توانمند
    گاهی تنها ماندن بهای آدم ماندن است !
    تشکر شده 1,531 بار در 625 ارسال

پیش فرض آموزش گرفتن هاست

سلامبعد از مدت ها سرم خلوت شد و میخوام به آموزش ادامه بدم.
    خوب قرار بود یه هاست بگیریم.یعنی همون فضایی که سایتمون داخلش قرار میگیره.
    برای اینکار میتونید از انواع سایت های فروش هاست استفاده کنید.
    ولی چون من میخوام برای سایتم یه قرون هم پول ندم!! از هاست رایگان استفاده میکنم.
    اول میخواستم از یه سایت ایرانی هاست رایگان بگیرم.ولی بعدش منصرف شدم.
    متاسفانه سایتای ایرانی که هاست رایگان میدن هیچ مسئولیتی در قبالش ندارن و اگه مشکلی برای هاست پیش بیاد جوابگو نیستن.برای همین به شما هم توصیه میکنم از یه جای مطمئن هاست بگیرید.
    خوب من از این سایت هاست رایگان گرفتم.شما میتونید free host رو سرچ کنید و سایت دلخواه تون رو پیدا کنید.
    خب حالا میخوام عضو بشم.روی دکمهsign up کلیک میکنم.
    از فیلد دوم آدرس هاستمو انتخاب میکنم.نام و ایمیل و پسوورد و ... هم مثله سایر سایت ها.
    بعد از تکمیل و تایید هاست شما آمادست.
    (دقت کنید در این سایتی که من ثبت نام کردم بعد از تایید اولیه هاست نیاز به تایید نهایی داره.
    شاید شما خوشتون نیاد و بگید میرم تو یه سایتی ثبت نام میکنم که نیازی به این چیزا نداشته باشه.ولی من به خاطر همین دو مرحله ای بودن تاییدش اینو انتخاب کردم.باعث میشه هر سایتی اجازه نهایی نگیره.)
    خوب هاست آمادست.حالا باید سی ام اسمونو نصب کنیم.
    من لینک 3 سی ام اس پر طرفدار رو میگذارم.
    شما میتونید تا پست بعدی من که درمورده نصب سی ام اس هست و انشاا.. به این زودی ها مینویسمش اونارو با هم مقایسه کنید.
    نیوک
    وردپرس
    جوملا
    موفق باشید
    پست بعدی:نصب سی ام اس

4. 8 کاربر مقابل از 7teek عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 4,327 بار در 2,084 ارسال

با عرض سلام و احترام

بنده همچنان منتظر آموزش های مفید و جامع شما برای کاربران عزیز هستم. در گذشته که بسیار خوب عمل کردید. امیدوارم که دوباره این تاپیک را فعال نمایید. و آموزش را به انتها رسانیده و کامل نمایید

پیروز و سربلند باشید و صادقانه و وفادارنه زندگی کنید

باتشکر
    میلاد ملایی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

6. 5 کاربر مقابل از milad_molai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

PARI_NANAZ آواتار ها
    PARI_NANAZ آفلاين است کاربر خوب
    زندگی جریان داره بله !
    سن کاربر
    26
    تشکر شده 1,745 بار در 557 ارسال

پیش فرض ...

سلاماقا مهدي انقد درگيرو مشغولن كه فك نكنم به اين زوديها بتونيم از اموزشهاي مفيدشون بهرمند بشيم،به هر حال من از شاگرداي هميشه حاضر هستم اقا مهدي اميدوارم پيروز و موفق باشيد.
    تولـــــــد و مــــــرگ اجتناب ناپذيرند، فاصله اين دو را زندگــي كنيم...

8. 6 کاربر مقابل از PARI_NANAZ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7teek آواتار ها
    7teek آفلاين است كاربر توانمند
    گاهی تنها ماندن بهای آدم ماندن است !
    تشکر شده 1,531 بار در 625 ارسال

سلام
    ممنون
    انشاا.. سرم خلوت بشه میام.
    ولی به نظر میاد نیازی به ادامه این تاپیک نباشه.دوستان جدید تاپیک های قشنگی ساختن در همین زمینه و خوب آموزش دادن.برا همین فک نکنم نیازی به ادامه بحث باشه.
    ولی اگه دوستان میخوان ادامه میدم.
    موفق باشید
    خدافظ

10. 7 کاربر مقابل از 7teek عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

PARI_NANAZ آواتار ها
    PARI_NANAZ آفلاين است کاربر خوب
    زندگی جریان داره بله !
    سن کاربر
    26
    تشکر شده 1,745 بار در 557 ارسال

پیش فرض ...

سلام ما به شما وفاداريم! بزاريد بقيه بيان اينجا از اموزشهاتون استفاده كنن چرا ما بريم جاي ديگه!!!
    تولـــــــد و مــــــرگ اجتناب ناپذيرند، فاصله اين دو را زندگــي كنيم...

12. 7 کاربر مقابل از PARI_NANAZ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mehjam آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 5 بار در 1 ارسال

خته نباشید
    مطالب واقعا عالی است.
    من میخواستم بدونم چطوری میتونم Keyword های وبلاگ بلاگ اسکای را ویرایش کنیم تا جستجوی گوگل سریعتر بشه.
    مثلا آبا میتونم این کدها را ویرایش کنم؟
    کد:
        <meta name="keywords" content="<*******:Weblog PageTitle />, Blog, Blogger, Weblog, Persian, Farsi, Personal Weblog, Personal Website, Personal Page" />    <meta name="description" content="<*******:Weblog PageTitle /> - <*******:Weblog Description />" />

14. 5 کاربر مقابل از mehjam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

pedram 021 آواتار ها
    pedram 021 آفلاين است همکار قدیمی بخش طراحی وب
    سن کاربر
    17
    تشکر شده 1,673 بار در 756 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehjam نمایش پست ها
    خته نباشید
    مطالب واقعا عالی است.
    من میخواستم بدونم چطوری میتونم Keyword های وبلاگ بلاگ اسکای را ویرایش کنیم تا جستجوی گوگل سریعتر بشه.
    مثلا آبا میتونم این کدها را ویرایش کنم؟
    کد:
        <meta name="keywords" content="<*******:Weblog PageTitle />, Blog, Blogger, Weblog, Persian, Farsi, Personal Weblog, Personal Website, Personal Page" />    <meta name="description" content="<*******:Weblog PageTitle /> - <*******:Weblog Description />" />

بله شما میتونید بعد از هر , یک کلمه کلیدی دیگر متناسب با سایتتون اضافه کنید .

16. 4 کاربر مقابل از pedram 021 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

maryy.m62 آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    32
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام خسته نباشین
    دوستان کسی میتونه راجه به کدنویسی و نوع تکنولوژی سایت زیر به من راهنمایی بده؟
    ایا از دوستان کسی هست که بتونه کمک کنه یک سایت اینجوری طراحی کنم؟ یا خودش زحمتشو بکشه برام البته هزینشم میدم
    یک سایت اسباب کشی هست
    اطلس بار پاسارگاد
    اینم ادرسشه

بسته بندی وسایل منزل|حمل اثاثیه|اسباب کشی|اطلس بار پاسارگاد

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشین
    ایا از دوستان کسی هست که بتونه کمک کنه یک سایت اینجوری طراحی کنم؟ یا خودش زحمتشو بکشه برام البته هزینشم میدم
    یک سایت اسباب کشی هست
    اطلس بار پاسارگاد
    اینم ادرسشه

http://atlasbar-co.com/

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشین
    یک سایت اسباب کشی هست
    اطلس بار پاسارگاد
    اینم ادرسشه

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشین
    یک سایت اسباب کشی هست
    اطلس بار پاسارگاد
    اینم ادرسشه

fitka آواتار ها
    fitka آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 4 بار در 2 ارسال

مباحث خیلی خوب بود.برای طراحی وب باید انگیزه و علاقه داشت.
    طراحی سایت به صورت حرفه ای

shahab_ آواتار ها
    shahab_ آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    1367
    تشکر شده 9 بار در 8 ارسال

سلام دئستان من تو سایتم یه مشکلی دارم اونم اینکه یه هاست خودش رو بالای سایتم رجیستر کرده و اسمش هست چطوری میتونم برش دارم ؟
    فروشگاه اینترنتی انواع کارتریج - پرینتر - اسکنر- دستگاه کپی | چاپ مارکت
    the world's your's

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12