تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
    s H a Y a N آفلاين است کاربر معمولي
    این بیشه گمان مبر که خالیست .شاید که پلنگ خفته باشد
    تشکر شده 844 بار در 118 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط skh13571359 نمایش پست ها
    یه نظر من بهترین راه برای کاهش نیترات و نگهداشتن اون تو سطح پایین سیفون آب هست
    برای اکواریوم های نانو حق با شماست ولی برای اکواریوم بزرگ مثلا 800 لیتری خیلی هزینش زیاد میشه

farbodb آواتار ها
    farbodb آفلاين است كاربر متخصص
    زندگی زیباست
    تشکر شده 106 بار در 53 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط s H a Y a N نمایش پست ها
    برای اکواریوم های نانو حق با شماست ولی برای اکواریوم بزرگ مثلا 800 لیتری خیلی هزینش زیاد میشه
    ایشون درست میگن دوست عزیز تمام تانکای برگزیده ماه تو فروم های خارجیو که نگاه کنید هیچ کدوم از سرامیک و غیره استفاده نمیکنند فقط یه راکتور فسفات دارن + سیفون های 20%تا 25% هفتگی
    اکثرا هم حجماشون بالای 300 گالون(تقریبا 1200لیتره) پس این که بگیم برای تانک نانوست اشتباهه
    تانک اب شور تو هر حجمی حتما به سیفون بسته به موجودات داخلش احتیاج داره ولی ما به دلیل هزینش از زیرش در میریم

3. 2 کاربر مقابل از farbodb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ebi21 آفلاين است كاربر ساده
    آخرش درستش میکنم
    سن کاربر
    33
    تشکر شده 10 بار در 7 ارسال

اونها توی تانکهاشون انواع راکتورها رو دارن و اصلی ترین راکتور نیترات هست ....تانکهای برگزیده اکثرا برای شرکتهای معتبر هستن و تبلیغاتی .....ولی از سیفون هم نمیشه چشم پوشی کرد ...اما شما در نظر بگیر قرار باشه 25%هفتگی تو ایران ما سیفون بزنیم میشه 100%ماهیانه تقریبا 40 کیلو نمک هرماه ...هزینه سر سام اور میشه

5. کاربر مقابل از ebi21 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

farbodb آواتار ها
    farbodb آفلاين است كاربر متخصص
    زندگی زیباست
    تشکر شده 106 بار در 53 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi21 نمایش پست ها
    اونها توی تانکهاشون انواع راکتورها رو دارن و اصلی ترین راکتور نیترات هست ....تانکهای برگزیده اکثرا برای شرکتهای معتبر هستن و تبلیغاتی .....ولی از سیفون هم نمیشه چشم پوشی کرد ...اما شما در نظر بگیر قرار باشه 25%هفتگی تو ایران ما سیفون بزنیم میشه 100%ماهیانه تقریبا 40 کیلو نمک هرماه ...هزینه سر سام اور میشه
    نه دوست عزیز همچین خبری هم نیست همه نوع راکتور داشته باشن،اصلی ترین راکتور هم فسفاته ما راکتور نیترات نداریم شاید منظورت دنیتراتور که دیگه خیلی وقته استفاده نمیشه
    سیفون 20 تا 25% هفتگی براسیستم با مرجان های حساس و تعدادماهی زیاده شما ماهانه هم 20% این سیفونو بزنی کقایت میکنه برا تانک
    تانکهای برگزیده از بین تانکای معمولی اعضا انتخاب میشن نه هدف تبلیغات دارن نه برا شرکتهای معتبر
    موفق باشید

7. 6 کاربر مقابل از farbodb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

key111 آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

پیش فرض محلول باکتریا فیدر

بهترین روش استفاده از محلول باکتریا فیدر تو یه بازه زمانی 6 ماهه هست من خودم امتحان کردم نیترات رو از 100 رسوندم به 0

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12