تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24
    Mahyar-momo آفلاين است كاربر ساده
    از زیباییهای خدا لذت ببریم
    سن کاربر
    30
    تشکر شده 12 بار در 7 ارسال

سلام خدمت دوستان واساتید محترم میخواستم اگه ممکنه منو راهنمایی کنین که چطور باید آب رو روی گیاهان به صورت اتوماتیک روی گیاهان اسپری کرد مثل باران؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنین

M Irani آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 37 بار در 24 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar-momo نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان واساتید محترم میخواستم اگه ممکنه منو راهنمایی کنین که چطور باید آب رو روی گیاهان به صورت اتوماتیک روی گیاهان اسپری کرد مثل باران؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنین

سلام ، فکر کنم تو بازار باران ساز بتونید پیدا کنید ، اما اگر گرون بود و یا در دسترس نبود ، من خودم یه خروجی از پمپ فیلتر گرفتم و با شیلنگ نازک هوا به سقف پالاداریومم کشیدم و با بادکشهای شیشه ای بالای گیاهها به سقف شیشه ای چسبوندم و هر جا رو که می خواستم آب چکه کنه سوراخ کردم می تونید با توجه به مقدار آبی که می خواهید چکه کنه این سوراخ هارو ایجاد کنید لوله آب رو می تونید به همجا بکشید و انتها شو مسدود کنید در ضمن طبق تجربه ای که داشتم لوله رو شفاف انتخاب نکنید چون ممکن جلبک ببنده و سوراخها مسدود بشن بهتر لوله غیر شفاف باشه نه شیشه ای البته در مورد من چون لامپها بالای پالاداریوم هستن و مستقیم نورشون می افته رو این شیلنگها بخاطر شفاف بودنشون زود پر از جلبک می شن ، در ضمن از مه ساز هم حتما استفاده کنید ، ارزونترین مه سازها هم مال سوبو هست که 35 تومن.
    ویرایش توسط M Irani : May 2nd, 2016 در ساعت 10:13 PM

Lila212 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    23
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

خیلی مطلب ها خوب عالی بودند

NAYEREH70 آفلاين است کاربر معمولي
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

واقعا ممنون خیلی جالبه البته شما حرفه ای بودید برای آماتور سخته مخصوصا اگر بخوایم تمیز در بیاد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12